24 máj 19, 13:23:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 99 100 [101] 102 103 ... 228
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 687304 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1500 Dátum: 12 szep 15, 13:58:21 »

Bastian jól leírtad, mindenben egyetértek.
Egész ötletesre sikerült Angel mágiája. Ezt szeretem az OS-ben, hogy mindenkinek megvan a maga célja. Angel igazi angyallá akar válni, még az élete árán is. Nagyon elhivatott, kár, hogy az angyal mágiája nem egészen angyali formát öltött, de Gray végre felnyitotta a szemét és megmentette az életét. Amikor Dan a mellkasába vágta a dárdáját, azt hittem, hogy át fogja szúrni. ikszdé Azért tényleg lejött az arcáról a bőr, mint ahogy gondoltam. Ahogy felnyílt a bőre az egész testén, az nekem is fájt. >.<# De egész jól viseli. A végére előjött a kedvesebb énje is. Csak most nehogy visszakerüljön a sittre. Nevet

Michelle jól tolja 3 ellenfél ellen. Még jobban is áll, mint az a három. Coco, ahogy biciklirúgással  támadja Michelle-t, aki a pajzsával védi az nagyon klassz volt. Kúl
Erza meg össze vissza cserélgeti a páncéljait, elég rosszul áll, de gondolom ez majd megváltozik a következő részben.
 
Nekem most van egy elméletem. Ugye még 3 jelölés maradt az órán, három OS tagtól. De Michelle nem jelölte meg, szóval szerintem Klodoa a legyőzendő ellenfél még, Cobrán és Midnight-on kívül, és nem Michelle. Hümm-hümm

Az előzetes alapján Kinana végre lefutja a maratont és odaér a helyszínre. Ígéretesnek tűnik. Mosolyog
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1501 Dátum: 12 szep 15, 14:22:41 »

Imitatia a harmadik jelölés tulajdonosa  Mosolyog Az előző részben volt visszaemlékezésként az, hogy akkor jelölte meg az órát, konkrétan a mutatót, amikor először ment a Fairy Tailbe Michelleként és leejtette a mutatót, ami elkezdett lebegni, forogni majd megjelentek rajta az írásjelek. (128. rész 21:30 után) Ki gondolta, hogy ez később jelentőséggel fog bírni, akkor amikor először láttuk. Kúl
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 15, 14:24:20 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1502 Dátum: 12 szep 15, 14:48:49 »

Már emlékszem, tényleg. Kiment a fejemből. Mosolyog De akkor itt valami baki van, mert Angel azt mondta, hogy az olyan sötét alakok, mint ők meg sem érinthetik az órát és ezért használták fel az FT-t, hogy összegyűjtsék. De akkor Michelle, hogy volt képes megérinteni ?  Gondolkozik Vagy azért volt rá képes mert ő igazából jó ?
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1503 Dátum: 12 szep 15, 15:37:09 »

Az Angeles dolgot meg én felejtettem el. Ez most így tényleg érdekes. Nincs ki zárva,hogy Imitatia igazából jó, de akkor miért kellett idáig elmennie? Azt tartom még valószínűnek, hogy amíg Michelle alakban van, addig a sötét ereje elvan zárva, vagyis nem hat az órára. Továbbá a másik elfogadható magyarázat az lenne, hogy a Fairy Tail tagok között nem érződik a sötétsége, meg Lucy is megérintette az óramutatót hatástalanítva a sötétséget. Még egy magyarázat az lenne, hogy csak a többi alkatrészhez nem érhettek hozzá a mutatón kívül, mert azok alapból elvoltak rejtve és a mutatóval indult az egész Fairy Tail bepalizása. Plusz a mutatót is Imitatia vitte a Fairy Tailbe.  Remélem választ kapunk ezekre a felvetésekre.  Mosolyog

Bréking Nyúz! Nyilvánosságra hozták, hogy kik lesznek a következő, manga-alapú arc szereplői közül négynek a szinkronszínészei, így nyugodtan kijelenthetjük, hogy a Zentopia arc után visszatérünk az eredeti történetszálhoz!  (H)m
Sting Eucliffe: Takahiro Sakurai(Bleach: Kira, Naruto Shippuuden: Sasori, D.Gray-man: Kanda, Code Geass: Suzaku Kururugi, Toriko: Coco)
Rogue Cheney: Kenichi Suzumura(D.Gray-man: Lavi, Naruto Shippuuden: Utakata, Gintama: Sogo Okita, Soul Eater: Kilik, Zetman: Hayami)
Lector: Akiko Yajima(Blood +: Diva, Riku, Inuyasha:Kohaku, Naruto Shippuuden: Fiatal Sasori)
Frosch: Satomi Koorogi (FMA: Nina Tucker, Pokémonok: Togepi, Pichu, Mew)

« Utoljára szerkesztve: 12 szep 17, 18:10:56 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #1504 Dátum: 12 szep 18, 16:45:48 »

148:

Hát elég gyenge részre sikerült.

Ami tetszett, az a Natsuék kontra Imitatia összecsapás az elején. Elfman nagyon ütősen használja Rusty képességeit.

Gray halál kaszája is nagyon vagány volt.

Viszont az Angeles harc nagyon gyenge lett. Ahogy Bastian is mondta, érdekes hogy akkor Frieddel nem bírta lenyomni az angyalát, most meg egy maga elintézi. Meg maga a harc olyan semmilyen volt számomra. Annyiból állt az egész hogy Gray mondta a sok bölcsességét, amiket szerintem még ő se értett meg ikszdé

A rész rajzolása is nagyon a normál alatt volt. Viszont a kövi rész már ígéretesebbnek ígérkezik. Alapból jobban érdekel az Erza vs Cobra harc, és úgy látszik Gazille se zuhant le, de akkor Gildarts is ? Vagy lehet hogy a zuhanás közben eldobta a vas sárkány ölőt, hogy legalább ő ne essen egy nagyot ikszdé Mindenesetre remélem, hogy lesz valami nagyobb szerepe ennek a fordulatnak.

Naplózva

BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #1505 Dátum: 12 szep 18, 18:29:20 »

Szerintem ötletes volt Angel legyőzése, ahogy Gray szembesítette őt a mágiájával. Mondjuk a sok dumából tényleg vissza lehetett volna venni kicsit. ^^" Imatatia meg nagyon jól nyomja. Remélem lesz valami epic szerepe és nem csupán egy szimpla vereséggel távozik. Amúgy nekem is Zyra jutott először eszembe róla. xD
Lucy meg már máshol jár. Pont azt a jelenetet vágták be róla, ami a 11. endingben volt.
Naplózva

Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #1506 Dátum: 12 szep 20, 23:50:05 »

Amúgy már megvan, hogy az új op ami elvileg szombathoz 2 hétre lesz:

Going Under Ground - Breakthrough

A címe alapján könnyen elképzelhető, hogy folytatódik a fő storyval az anime, mert ugye mindig olyan op-t választanak minden sorozathoz ami valamilyen szinten kötődik az adott szaakszhoz amíg az az op van pl ugye most is a shippuudennél ott van az a hulladék totsugeki rock ami háború rock vagy hadi rock vagy egység rock vagy mit tom én mi pontosan de a lényeg, hogy kötődik az adott arc-hoz...

Amúgy fiúk várható még valamikorra az ova 3 fordítása? vagy az egyenlőre nem... Mert mintha most majd jönne egy 4. ova is bár azt kivágták a storyból elvileg legalábbis mintha valami ilyesmi lett volna az egyik manga borítóján nem olyan régen...

Na a mostanin is ott van, hogy november 16-án jelenik meg a kövi ova, ée ez most a rendes mangából lesz nem extra fejezet magyarul tuti hogy 3 hét múlva már nem filler lesz... És így legalább nem lesz cenzúrázva ami az ovaban lesz mert az animében tuti lenne Nevet Mármint a sorozatban...
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 21, 17:22:05 írta Sammy Blaze » Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1507 Dátum: 12 szep 22, 10:03:48 »

149. rész: Sokat vártam, de hiába  >.<#

Cobra és Erza harca egyszerűen nevetséges volt. Egyrészt alig volt jelenetük a rész alatt, másrészt Erza győzött egy hihetetlenül gagyi megoldással úgy, hogy előtte hozzá sem ért Cobrához 2 részen keresztül. Nagyot csalódtam  Neeem
A várt Cobra és Kinana találkozó is várat magára egyenlőre....

A Real Nightmare-hez tartozó láncok elpusztítása, amivel lelassul Lucy egyesülése a Végtelen Órával összességében tetszett. Mindenki kapott egy kis szerepet és Byro barátunk is végre a jó oldalon áll. Sőt még Guttman is.  
Sammy és Lilly versengése tetszett. Nevet

Továbbá megkaptuk a nagy Michelle alias Imitatia szál zárását: Nem tudom, hogy itthon tippelt-e arra valaki, hogy Imitatia nem más mint Lucy gyerekkori babája, de külföldön valaki már hetekkel ezelőtt erre tippelt, úgy hogy emelem kalapom előtte.  Kúl Én meg szkeptikusan csak annyit gondoltam, hogy ez kizárt dolog is mégis igaznak bizonyult. Tudom, hogy filler, de hiányozni fog Imitatia karaktere...

Végezetül elérkeztünk az arc utolsó harcához: Natsu vs Brain II. alias Midnight. Merem remélni, hogy értelmes módon lesz legyőzve Midnight, mert hogy a Reflector miatt hozzá sem szabadna érnie Natsunak az is biztos. Ebben a részben már ezt kijátszotta, úgy hogy felkészülök a legrosszabbra.  smirksweat

Jövő héten valószínűleg jön arc záró része, úgy hogy lehet írok az arcról általánosságban is egy kis összegzőt.  Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 22, 10:20:05 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #1508 Dátum: 12 szep 22, 20:20:49 »

149. rész
Átlagos fejeztnek tartottam. Ez pont olyan türhető volt. Semmi felesleges szöveg, hanem csak mentek az események. 1 rész alatt brain II. alias midnight-ot lerendezni? Kíváncsi leszek rá. De nem fogok meglepődni szerintem, mivel nagyon sok baki volt ebben a fillerben ezért még arra is felkészülök, hogy natsu egy simple ütéssel kiüti.

OFF/ON: ( nem tudom eldönteni hogy most off e ) Midnight amikor byro ellen használta a reflektor & brain zúzó mágia kombinációt akkor csak azért nem tudta brain hatástalanítani mert a reflektor akadályozta meg abban?

szerk: Jólvan na. ikszdé Végig mangát néztem eddig. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 22, 21:27:01 írta Kentonsama » Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1509 Dátum: 12 szep 22, 21:02:44 »

ON szerintem, mert animés dologról beszélünk, de kap egy kis Mágiás hátteret is:

Ha jól emlékszem Midnight azt mondta, hogy keverte a Reflectort és a Brain-féle Sötétség Mágiát, így könnyű szerrel csak elirányította Byro Hatástalanító Mágiájának irányát a Reflectorral. A Reflectorral kapcsolatban az az érdekes, hogy nem visszafordítja a nem emberi testrészeket,elemeket, mágiákat és egyéb dolgokat hanem meghajlítja. Volt a fillerben, hogy Midnight a fény meghajlításával az eltűnés illetve teleportáció látszatát tudja kelteni. Természetesen Midnight dönti el milyen irányba hajlítja el a dolgokat, így akár vissza is fordíthatja a használóra, de általánosságban nem erről beszélünk.
(PL. Oración Seis arc:  Natsu Üvöltése kikerülte Midnightot, aki aludt. Nem irányította Midnight a Reflectort, ezért véletlenszerűen lett meghajlítva az Üvöltés, vagyis kikerülte Mid-et)

Egyébként itt részek vannak, nem fejezetek Kenton  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 22, 21:03:52 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #1510 Dátum: 12 szep 24, 22:14:30 »

Hát nekem vegyes érzelmeim vannak a résszel kapcsolatban.

Az Erza vs Cobra harc nekem tetszett. A kis jeleneteik folyamán, számomra úgy mutatták be a készítők, hogy egyenlő erősek. És tetszett ez a hirtelen, és enyhén sunyi támadás is Erzától, hogy kijátszotta a lehetőségeit, amikor Cobra nem figyelt, szerintem korrekt harcuk volt. Ezt pedig úgy mondom,mint filler, közel se fősztori.

Tetszett, ahogy mindenki pusztította a láncokat. Úgy bírom, mindig van egy ilyen csoport terápia, mint anno Luxus villámgömbjeit vagy a Nirvána lábait rombolták. Jó volt látni, hogy az FT és Légió végre valahára együtt tolják, Guttman, mint jó, hát ezen nem kicsit meglepődtem már múltkor is. Soha nem képzelném el ezt róla, de jó volt látni a nem gonosz oldalon Nevet

Na én ezen a Michelle, aki Imitatia, aki egy baba dolgon még mindig le vagyok sokkolva. Ezt még nekem meg kell emészteni. Hát Bastian az a külföldi beépített ember lehetett vagy nem tudom, de én ilyenre álmomban sem gondolnék. Monjduk ez több mindent megmagyarázna: miért szerette meg ennyire Lucy-t és miért nem állhatott fel anno Tilon elmélete, hogy mennyivel durvább lett volna, ha Imitatia horrorfilm szerűen fedi fel az igazi énét. Sőt még az opening elejét is, ahol Michellet már a kis Lucy-val is mutatják!

Viszont szeretnék majd erre valami értelmes logikát kapni, hogy akkor hogy csináltak 1 babából élő embert és mi értelme volt az Imitatia átváltozásának, ha csak annyira kellett, mint Michelle.
Na most így belegondolva a bábos dolgot megmagyaráztam magamnak, hisz Rapowant bíboros is 1 ilyen műember volt. Tényleg méltó a nevéhez Brain, ha ilyen mágiája is van.

Ja és akármilyen érdekes, de nekem a rész vége nagyon bejött, ahogy izomból bemosott egyet Midnight-nak.
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 24, 22:22:54 írta Csabi28 » Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1511 Dátum: 12 szep 25, 07:40:18 »

Midnight havert puszta kézzel kell laposra verni. Már ha Brain mágiájától a közelébe tudnak jutni. Nevet

Michelle "visszaváltozása" igencsak durca volt... o.O Ez és a múltkori miatt, amikor a saját apjával(!) játszotta el ugyanezt, tényleg kijár egy alapos "felküldöm a hátsódat a két füled közé" írhakiporolás Midnightnak. >:->
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1512 Dátum: 12 szep 25, 12:41:17 »

Az egy dolog, hogy Midhnightnak van az apja hajából egy tincse, de Lucy gyerekkori babáját, honnan a fenéből szerezte meg ? Nevet

Azért Cobra nagyon laza csávó, a harc közepén képes teljesen megfeledkezni az ellenfeléről. Tudom, hogy épp az egyik álma vállt valóra de akkor is xD Szép ívben repült meg kell hagyni.
Jó harc jelenetei voltak Michelle-nek, amikor alatta elcsúszva kerülte ki Natsu támadását, az nagyon komoly volt. Kúl Romeó monológja Michelle felé nagyon jóra sikeredett. 

Most akkor kapunk majd egy kis adagot Lucy gyerekkoráráról, amikor még minden happy volt mert még élt az anyja. És ha minden jól megy az az utániban meg már láthatjuk a várva várt Cobra-Kinana Reuniont. Hümm-hümm És remélhetőleg a nagy menekülést a hadsereg elől.  Mert, ha Cobrával is megcsinálják ugyan azt, mint Hoteyenál (Richard-dono! Nevet) azzal egyáltalán nem leszek megelégedve. Mármint , hogy Cobra örömében sír és önként viszik a börtönbe, közben meg Kinana egy zsepivel integet neki, hogy majd ha letelik a büntetése újra találkoznak...

Csabi, ha bejött volna az elméletem, akkor az megmagyarázta volna, hogy Imitatia miért nem sír, mikor Michelle-nek egy másodperccel korábban, csak úgy hullottak a könnyei a lelkiismeret furdalástól. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
grimmiko
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 32


« Válasz #1513 Dátum: 12 szep 25, 15:20:24 »

149:
Na vééégre történt valami!

Igen,mert én erre a pillanatra várok amióta a New OS feltűnt. H Cobra vééééégre meghallja elveszett barátja(barátnője) hangját.
Mondjuk nagyobb fightra számítottam, sztem karcsúra sikeredett ez a meccs =_=" És...már nem azért.de Cobra már megint aratott a harc során.  Kúl Ha nincs ez a kis figyelem elterelés(ami na azért ebben aze setben megbocsájtható), akkor Erza alulról szagolná az ibolyát.  Nyelvesít Hihetetlen, 7 évvel ezelőtt Natsu ellen is győzött volna, ha Barin nem támadja hátba, most is győzött volna! wááááááá ember!XDDDD Kész, ha azt vesszük,  Cobra eddig legyőzhetetlennek bizonyult és cső.  Kúl Ördögi na de mind1.
De azért rendesen húzzák az agyamat a készítők! MÉG mindig nem találkoztak ténylegesen egymással Cobra és Kinana, holott már ki vok rá éhezve!!!! ekkora trollokat!XD 
Tilonnal egyet értek, remélem nem teszi Cobra azt mint Hoteye!  Neeem O___O inkább fogja, kapja fel Kinanat és húzzanak el valahova messze! X"3  Pontosan
Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #1514 Dátum: 12 szep 25, 17:04:15 »

Én levok maradva 2 résszel és majd egyben nézem meg az uccsó 3 filler részt, de sztem elég nagy az esély, hogy kinana és cobra egyáltaln nem futnak össze! vagy ha össze os futnak semmi komoly következménye nem lesz...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 99 100 [101] 102 103 ... 228
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!