24 máj 19, 12:27:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 97 98 [99] 100 101 ... 228
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 687295 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1470 Dátum: 12 aug 26, 07:53:57 »

Jó ideje ez volt az első rész, ahol nem állították be hülyének vagy amatőrnek Natsut. Nevet Azt is vártam, hogy ha már itt a világ vége, akkor jönnek más mágusok is segíteni. De pl a tanács az mit művel ? Eljön a világvége az nem olyan fontos, A FT megint lerombolta a fél várost ?! Mit képzelnek ezek kik ők ? ikszdé Mira is egész nyugodtan használgatja mostanában a tiltott technikáit.

És ezaz Kinana, menj!!! Vár a barátod....vár a szerelmed~!!! GOOOO!  Kúl <3
Végre megindúlt de azért nem a szerelméhez, hanem csak a barátjához. Nyelvesít Cobra még mindig Cyberiousra számít és nem egy nőre. Ha majd előtte áll, akkor nagyon meg fog lepődni, ha elkezdi olvasni a gondolatait.^^
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #1471 Dátum: 12 aug 26, 09:32:31 »

144. rész
Ezt kihagytam. smirksweat

Az egészbe csak annyi tetszett hogy michelle lelepleződik és tiszta badass abban a ruhában. Mosolyog

145. rész
Ez a rész elment egynek. + pont hogy mira vs racer lesz. Nevet Nem számítottam rá. Azért látszik hogy mikor lucy próbálja meggyőzni michelle-t ( nem fülbemászó a másik neve bocs ikszdé Imitiata vagy mi Nevet ) akkor elgondolkodik egy kicsit, ezért biztos jó lesz belőle majd.
5-6 rész van hátra kb.




 
Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #1472 Dátum: 12 aug 26, 10:11:40 »

Sztem ha vége ennek az arc-nak akkor is lehetne majd még húzni egy picit mielptt belevágnak a következőbe, mert még mindig nincs olyan hű de messze a manga, arról nem is beszélve hogy még javában tart az az arc amibe bele kezdenének, szal sztem ide is jöhetnének ilyen visszaemlékezések mint a shippuuden fillerekben is voltak, természetesen azzal a külömbséggel, hogy itt az extra fejezeteket csinálnák meg, vagyis ez nem is filler lenne, mert van még jó pár amihez egyáltalán nem nyúltak az animések, persze nem muszály visszaemlékezésnek lennie, akkor viszont át kell ültetni ebbe az úgy mond eltelt 7 év világba mert ugye az extra fejezetek még a timejump előttiek...
Naplózva
grimmiko
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 32


« Válasz #1473 Dátum: 12 aug 26, 11:12:34 »

144. rész
Ezt kihagytam. smirksweat

Az egészbe csak annyi tetszett hogy michelle lelepleződik és tiszta badass abban a ruhában. Mosolyog

145. rész
Ez a rész elment egynek. + pont hogy mira vs racer lesz. Nevet Nem számítottam rá. Azért látszik hogy mikor lucy próbálja meggyőzni michelle-t ( nem fülbemászó a másik neve bocs ikszdé Imitiata vagy mi Nevet ) akkor elgondolkodik egy kicsit, ezért biztos jó lesz belőle majd.
5-6 rész van hátra kb.


Sztem októberig kihúzza ez az arc...hát sztem lesznek flashback sztorik is a végén. X3 meg valami funny epizódok is X3



 
Naplózva
grimmiko
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 32


« Válasz #1474 Dátum: 12 aug 26, 11:15:03 »


És ezaz Kinana, menj!!! Vár a barátod....vár a szerelmed~!!! GOOOO!  Kúl <3
Végre megindúlt de azért nem a szerelméhez, hanem csak a barátjához. Nyelvesít Cobra még mindig Cyberiousra számít és nem egy nőre. Ha majd előtte áll, akkor nagyon meg fog lepődni, ha elkezdi olvasni a gondolatait.^^


I know! de nekem az ő kapcsolatuk lenne az egyik dream párosom  Pirul<3 <3  (és ha most nem, majd lesz a szerelme...höhö XDDD )
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1475 Dátum: 12 aug 26, 12:03:25 »

A Tenrou Sziget arcnál nagyjából tartották a 2 mangafejezet= 1 epizód arányt. Ha ezen kicsit még szűkítenek mondjuk 1,5 mangafejezet= 1epizód arányra, akkor nyugodt szívvel belevághatunk a manga cselekményébe megint. A One Piece animénél is megpróbálják húzni a részeket, mert nem nagyon fér bele sehova most egy filler arc és egész jól csinálják szerintem.  Nevet

Jól számolom, hogy 5 epizódig lesz még a mostani opening? Nyilván a következő openingből minden kiderül, de szerintem egy 12 rész filler még lesz, mert a kövi arc eleje egy picit nyugodtabb, így a következő openingben sem kell ellőni semmit és az opening feléig poénos fillereket kapunk. Legfeljebb felcsigázóként kapunk két alakot akik rejtelmesen árnyékba burkolózva lesznek az openingben.

Jutsu_ Master nézz fel kérlek, mielőtt feleslegeset kérdeznél. Még nem lehet tudni, arra utal a kis posztom is.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 26, 14:47:23 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Jutsu_Master
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 30


« Válasz #1476 Dátum: 12 aug 26, 14:37:26 »

Meddig lesznek még fillerek?
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #1477 Dátum: 12 aug 29, 10:19:25 »

Sikerült bepótolnom a lemaradásom.

144:

Nagyon meglepődtem, hogy Cana jövendőmondását manipulálták, szép fordulat volt. De ahhoz képest Gazille és Juvia gyönyörűen legyőzte Gatmant.

Az hogy Klodoa volt Jackpot szerintem senki nem lepődött meg. De az hogy ennyire egyben van az tényleg bakihoz vonz.

Michelle igazi valója, Imitatia nagyon vagányra sikeredett. Szerintem ezen a fordulaton se lepődött meg senki. Tetszett a jelenet amikor felfedte magát, de :

Bár talán a leleplezés jobb lett volna, ha nem a csontifej árulja el, hanem pl a kártyán keresztül mondták volna el Lucynak az igazságot, hogy megtalálták az igazi Michelle-t. És mint egy horrorfilmben szemből mutatják Lucyt és mögötte árnyékoltan az imposztort, Lucy üveges tekintettel megfordul megdöbbenve a szemébe néz és kiejti a kezéből a kártyát. Na ez epic lett volna. Kúl

ez a változat tényleg jobb lett volna.


145:

Jajj a rengő fenekű banda megint. És milyen lazán besurrantak már egy Zentopia-ba. Legalább most van valami haszna a tudásuknak, bár azok az Őrök se végezték el az alkalmasságit: "Ideiglenesen kiengedünk titeket"  smirksweat

Jude-ot még most se értem miért a lányára akart egy ekkora felfelősség teljes dolgot hagyni. " Ezzel csak veszélyben leszel minden percben ja meg meg kell védened a világért, de megtudod te csinálni, a Fairy Tail mágusa vagy és a lányom"  smirksweat

Zyra-n, izé Imitatian meg nagyon látszódik hogy meg fog javulni. Majd egy ilyen drámai pillanatban Lucy elé ugrik és feláldozza az életét. Én ezt tudom elképzelni.

Az hogy Rapowant az Zero, hát újfent és ismét, szerintem ezen senki nem lepődött meg.

Végre összeállt a legjobb csapat, akik tényleg nem senkik. Egy érdekes harcra számíthatunk majd Mira és Racer között, továbbá Erza is kapott egy "kis" fegyót ikszdé

5 hét és ha nem is a fillereknek, ennek a sztorinak biztos vége. Szerintem nem lenne hülyeség elkezdeni a fősztorit, mert mire odaér a mangához, addigra lehet az is befejezi a történetet. Utána meg jöhet megint filler. Fél év  fő sztori fél év filler. Ez a felállás tökéletes egy 1 epizód 2 fejezet animéhez.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 29, 10:21:18 írta Csabi28 » Naplózva

Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #1478 Dátum: 12 szep 01, 17:11:53 »

146. rész

Jó volt. Mosolyog
Kicsit azért mira és racer csatáját hosszabbra tervezhették volna. :/
Vicces volt hogy mindenki átváltozott mindenfélévé. Wendy felnőtt, gazille öreg ikszdé és happy meg kutya. ikszdé
A rengő fenekű bandától már megint kirázott a hideg. >.<#
Rapowant elég keveset szerepelt.
Nagy csatákat várok mostantól.

4 rész van hátra a fillerből!!! Remélem visszatérünk a fő szálhoz.
Naplózva
marrko
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #1479 Dátum: 12 szep 01, 18:52:57 »

és honnan kell letölteni hozzá a feliratot?
csak mert nem találom sehol és csak angol felirat van rajta alapból...
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #1480 Dátum: 12 szep 01, 19:12:16 »

Még nem lehet sehonnan. Azaz én nem ismerek helyet de nézegesd a naruto-kun weboldalát mert ott akármikor kirakhatják mellé a feliratot.

Én nem vagyok olyan perfekt angolból de annyit tudok hogy megértsem miről beszélnek meg mi történik. Ha úgy gondolod megnézheted úgy is.
Naplózva
marrko
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #1481 Dátum: 12 szep 01, 20:14:59 »

ja köszi:)
csak általában kinn szokott lenni csak nem lehet rákattintani és hiányoltam:P
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1482 Dátum: 12 szep 01, 21:41:11 »

Jó sok dolog történt ebben a részben. Jó, hogy Doranbalt és a parancsnok nem hagyták csak úgy félbe az egészet, hanem ők is mennek segíteni, még a parancs ellenére is. Mosolyog Byro is végre tisztábban lát, de ahogy az előzetest elnézem, ő most egy külön, egyszemélyes csapatot alkot, aki mindenki ellen van.^^  A rész elején jók voltak azok a jelentetek, mikor a sült pulyka feltámadt, a gyerekek meg tinik lettek és szívecskés szeme lett a srácnak. Nevet
Gazille nagypapa nagyon komoly volt járó kerettel. Nevet

Mira harca, hát jobb is lehet volna, viszont a végén Mira beszéde az nagyon jó volt. Hiányoltam Mira démon alakjából a vadságot, meg a vészjósló tekintetett, amitől tényleg elhittem, hogy ő most egy démon. A hangja se volt mélyebb, mint szokott. Amikor Azuma ellenharcolt, akkor ezek mind megvoltak benne, pedig folyamatosan aggódott Lisanáért. Talán ez a filler tiltott alak az oka.

Ebben a részben nagyon sok dolgot átvettek a Nirvanás Arc-ból. Racer bukott el legelőször, A Chirstina lezuhant. 2 személyt elraboltak, (korábbi Wendy, Happy) A következő részben meg Wendy gyógyítja az érseket, aki gondolom csinálni is fog valamit a felépülés után.

Michelle csak meg fogja menteni Lucyt, ha csak magának is. ikszdé Erre a szállra kíváncsi vagyok. Az utolsó pillanatban elárulja Midnightot, vagy hogy gondolja ?  Valószínűnek tartom, hogy a végén meghal. Talán Lucy elé ugrik, mikor Midnight ki akarja végezni, és így, ő kapja be a végzetes csapást. Szomorú
A végére meg egy kis logikai baki. Natsu Coco-val ment, aki ugye ismeri ott a járást, de a Lacky-k így is előttük jártak.
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 02, 09:33:26 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
HayateLen
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 100



« Válasz #1483 Dátum: 12 szep 02, 08:38:25 »


Zyra-n, izé Imitatian meg nagyon látszódik hogy meg fog javulni. M


Igen!  Pontosan míg másoknak Poison Ivy jut eszébe, nekünk Zyra!
Racer legyőzésével elégedett voltam, és Tilon, még a rengős banda is beelőzte Natsu-ékat  ikszdé a végére biztos megunta és ezért ugrott át a falon. Nekem személy szerint Charlotte át alakulása tetszett, egész aranyos lett így, nah meg Warren  >.<#
Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #1484 Dátum: 12 szep 02, 09:49:52 »

Hát ebben a részbe tényleg sok minden történt, de fantasztikusra sikeredett.

Ami zavart, hogy már megint visszajött az akit Gazille kiütött. Az 1 dolog hogy nem ölik meg, de ne legyen már teljesen rendben ilyen hamar. Legalább egy 8 napon túl gyógyuló sérülése lehetett volna a "Tisztítónak"

A Mira vs Racer tényleg rövid volt, bár nekem tetszett. Az utóbbinak még mindig megvan a gyerekkori sokkja, amit nem is csodálok, de a Fairy Tail kocsmáros nője szépen rendbe tette Nevet

Jajj ezek az átváltozások ikszdé Szerencsére csak 1 percig tartottak, de elég is volt annyi belőlük ikszdé Gazille a kezéből átalakított vas séta pálcával hatalmas volt. De a kutya Happy se panaszkodhatott ikszdé

A rész 2 utolsó jelenete ááá. Nagyon váratlanra és ütősre sikeredett, ahogy Byro és Gildartz 1 tökéletes kombóval felkeni a plafonra Zerot ( kár, hogy az elözetest látva, Byro még mindig nagyon hülye, bár érthető, hisz a számára legfontosabbat, a hitét kezdi elveszteni )

Imitatia meg megkedvelte Lucy-t, hát ezen is meglepődtem nem kicsit!

Azt kell mondjam fillerhez képest, nagyon izgalmas ez a történet szál.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 97 98 [99] 100 101 ... 228
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!