24 máj 19, 12:47:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 95 96 [97] 98 99 ... 228
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 687298 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #1440 Dátum: 12 aug 10, 16:35:54 »

Úristen...teljesen félreértettétek, amit írtam.....Arra kérdeztem rá, hogy most Angel más mágiát használ, de még ugyanúgy képes lenne a csillagmágiára?
Naplózva
Ookami-chen
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 76


orosz kém


« Válasz #1441 Dátum: 12 aug 10, 16:44:24 »

szerintem igen, csak mivel ugye az arany kulcsosok a legerősebb csillag szellemek, amiket ő elvesztett, így nem nagyon éri meg neki azt használni
Naplózva

Nézz csak ránk! Mindenünket felhasználtuk! És mégsem fekszünk holtan! Képesek vagyunk felülkerekedni a gyengeségünkön és félelmünkön! Ezt jelenti az élet!
Budweiser
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 24

A mosolygó gyilkos


« Válasz #1442 Dátum: 12 aug 10, 22:33:19 »

Amúgy szerintem is, Hoteye megjavult, ő már nem gonosz. Mosolyog

Persze, nem is úgy gondoltam, hogy az OS oldalán bukkanna fel. De mondjuk valamilyen úton-módon besegíthetne a legyőzésükbe. Ha más nem, esetleg infóval szolgálna, vagy valami. De persze még kismillió szereplési lehetősége lenne anélkül is, hogy gonosz lenne Nevet
Naplózva
grimmiko
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 32


« Válasz #1443 Dátum: 12 aug 11, 06:17:52 »

143:
Omg!!! hát nem tom,nekem baromira bejött ez a rész. *_* Szerintem izgalmas volt, és egyre inkább közeledünk a végkifejletig X3

Dan megint adta az ívet, ennyire bolondnak lenni már művészet, komolyan X3 és mostmár kajak el tok képzelni egy Dan X Angel végkifejletet Nyelvesít

Racer meg nekem már kezd unszimpi leni....eléggé :S

Mest azaz Doranbalt meg hogy "megcombosodott"! wow! és sztem ezzel a séróval meg borostával sokkal jobban néz ki  Hümm-hümm és jó h újra összeszedte magát ^^

Wendy milyen kedves és aranyos már....nem hagyja ott Bixlowot :") és király, hogy Erigor emlékei visszatértek, az is lehet a Fairy Tail mellé áll.
Nem tom, ti h  vagytok vele, de szerintem ez a: Bixlow & Wendy csapat,... szerintem ők voltak még a legszervezettebbek, szal Cana "sorsolása" az ő esetükben bejött! és a jelenlegi állás szerint ők voltak a legerősebbek is.

Cobra vs Erza Team fight:
Hát nem is vártam mást Cobratól.  bow  Kúl Rohadt erős lett, és mint ő is mondta, hogy mostmár ez a nem gondolkodom támadások meg ordítozások most nem jönnek be ellene Nevet Ördögi
És bakker mikor Cuberios megmelítette(azaz Kinanat) hát bakker.....kajak majdnem elsírtam magam(bocs hát ez a fanatizmus  >.<# ), tudtam h 3 résszel ezelőtt Wendytől is ugyan ezt akarta megtudni.
Mondjuk ja, várható volt, h a FT-t hibáztatja az eltűnése miatt,de....szerintem meg fog lepődni, ha majd kiderül,hogy a FairyTail fogadta be Cuberiost azaz Kinanat.
Komolyan már várom a Cobra és Kinana közötti kapcsolat végkifejletét.  Pontosan
Csak adja az ég  h boldogan végződik a kettőjük kapcsolata  Pirul és h Makarovnak ne! legyen igaza(miszerint nem lesz nagy öröm ha Kinana emlékezni fog). Kajak az egyik legromantikus és legjobb love sztori lenne a kettőjüké, akárki akármit is mondd!  Kúl Nyelvesít

És végül: ajjj annyira tudtam h a  Michelle az egyik legnagyobb ludas az egész sztoriban(és sztem más is érezteXD)!!!! Grrrr! kajak ijesztő bakker!
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1444 Dátum: 12 aug 11, 10:09:50 »

143.rész:

Egész tetszetősre sikeredett, külön öröm volt számomra, hogy nem a Natsu csapat szerencsétlenkedését kellett néznem az egész részben  Nevet

Juvia korábban felismerte Lyonnál az Iced Shellt, amiről azóta sem tudta megmondani senki, hogy mégis honnan tudhatott róla. Cobra most meg tudott az egész Erza vs. Azuma harcról, meg a Grimoire Heart akciójáról. Anime logika FTW Kúl Ettől függetlenül szépen alázza Titánia csapatát Mosolyog

Caelum a véső csillagszellem is előkerült Katjanál, pedig reménykedtem, hogy a semmiből egyszer Lucy fogja használni Szomorú

Racer meg nagyon furcsa lett. Állítom, hogy ő is mechanikus lesz és részben irányítják  Hmm?

Most akkor Lahar és Doranbolt nem tud a Tenrou csapat visszatértéről, vagy Lahar nem hajlandó Doranboltot beavatni ebbe a kis infóba?

Michelle Lobster=Homár ikszdé személyazonossága, úgy érzem jövőhéten kiderül  Nevet

UI: Vajon Angel megtud idézni egy Weeping Angelt?  Ördögi
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 11, 10:12:55 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #1445 Dátum: 12 aug 11, 12:30:55 »

Jó kis rész volt. Nevet

Kezdek egyre kíváncsibb lenni a végkifejletre és, hogy mi van Michelle- vel.
Az szerintem is jó volt, hogy ebben a részben Natsu- t kcsit hanyagolták. Nem szeretem ha egy anime csak egy ember körül forog.
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #1446 Dátum: 12 aug 11, 13:00:39 »

A rész egész élvezhető volt.Bonyolódnak a dolgok egyre jobban,meg a harcok is elkezdődtek.csak az idegesít hogy mindent ledarál az OS.
OFF:Szerintem Michelle is olyan mint Katja,vagyis én erre tippelek Nevet
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
grimmiko
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 32


« Válasz #1447 Dátum: 12 aug 11, 14:48:26 »

Szerintem nem baj az h az OS most arat. Mert még hetekkel ezelőt sokaknak az nem tetszett h: 1. visszahozták őkeT 2. hogy JAAAJ majd biztos megint az lesz,mint múltkor h igen OS egyszer nyer, majd  utána következő ütkezetnél(mikor ugye oszoj van a csapattagok közt) egyből kikapnak.
Hát....most nem úgy történt  Kúl
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 11, 14:49:42 írta grimmiko » Naplózva
Arisa-chan8
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Válasz #1448 Dátum: 12 aug 11, 18:34:59 »

Most akkor Lahar és Doranbolt nem tud a Tenrou csapat visszatértéről, vagy Lahar nem hajlandó Doranboltot beavatni ebbe a kis infóba?
Lahar tud a Tenrou csapat visszatéréséről, inkább azt szerette volna, ha Doranbalt maga lép tovább a múlton és majd csak utána örül, hogy mindenki épségben van.

Egyet kell értenem Bixlow-val, Wendy tényleg túl lágyszívű, de kell ilyen emberke is xD Mondjuk arra kíváncsi leszek , Erigorral eztán mi lesz...

A logikai baki tényleg ott van ebbe a fillerbe, bár ennyire szerintem még szemet hunyhatunk.

Angel angyalkája meg "enyhén" idegesítő x"D

A Natsu csapat szerencsétlenkedésének hiányát örömmel nyugtáztam, ez a "Menjünk neki, majd csak lesz valami" nem igazából hiányzik a népnek, pedig szerintem egy kis ésszel meg csapatmunkával letudnák győzni ezt a robotmasinát.

Kezd nagyon elegem lenni, hogy ennyire erőltetik ezt a Natsu-Lucy szerelmi szálat. Nem csak, hogy a mangában nem létezik más Lucy-nak csak Natsu, de még az anime készítők is rádobnak egy lapáttal. >.<#

Michelle sztorija már tényleg érdekel, és az előzetesből merek arra következtetni, hogy le fog hullani a lepel, miért is van kómában az igazi Michelle.

Viszont azt valaki észrevette, hogy Will Neville sírja a Kardia székesegyház mélyén van, ami Magnóliában van? Nem furcsa kicsit, hogy mért ott oda tették, alig egy-két km-re az FT-től? Gondolkozik
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #1449 Dátum: 12 aug 11, 19:17:16 »

Érdekes rész volt, egyre jobban bonyolódnak a szálak.
Nem értem Katja-nak milyen szerepe volt/van és ez az Anti-kapocs is elég misztikus.

Cobra szépen alázza Erzáékat.

Racer mágiája már több mint egyértelmű, hogy ilyen "kilövés" varázslat, mivel ahogy Mest { Doranbolt ( mikor, hogy hívja magát xD) } is mondta, egyenes irányban tud haladni.

Erigornak hiányoznak a barátai, hát no komment, elég valószínűtlen.

Hogy Michelle az nem Michelle, hát én ezen nem lepődtem meg, de gondolom más sem. Már csak az a kérdés, hogy jó vagy rossz.

Juvia korábban felismerte Lyonnál az Iced Shellt, amiről azóta sem tudta megmondani senki, hogy mégis honnan tudhatott róla. Cobra most meg tudott az egész Erza vs. Azuma harcról, meg a Grimoire Heart akciójáról. Anime logika FTW Kúl

Figyelj Juvia bőven utána olvashatott egy jég-mágus könyvben, mint anno a kicsi Gray Uréban, mivel nagyon imádja Gray-t és érdekli mindene beleértve a mágiáját is.
Cobra meg bőven megtudhatta egy Grimore heart-ostol pl: Rusty Rose-tol, mivel úgyis Balam szövetségben álltak egymással.

Naplózva

BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #1450 Dátum: 12 aug 11, 22:11:22 »

Ez a rész tényleg jó volt, a bakikatól eltekintve. Mondjuk azt nem értem, hogy Doranbalt miért volt akkora segítség Katjának, de hát ő tudja.  smirksweat Azt viszont igazán szépen megcsinálták, amikor Nico eltűnt. A fillerkészítők nagy segítsége az eddig felgyűlt OST, az biztos. ^^ Sajnos Erzáék most nagyon szorult helyzetben vannak. Viszont el kell ismernem, hogy Cobra tényleg menő, hogy most csak hangmágiát alkalmaz és ilyen szintre felhozta. Natsuékból most valóban nem mutattak sokat, hál'Isten. : D

A végén elkapott a nevetés, ahogy Michelle-nek raktak egy piros szemet. Mintha ez lett volna a nagy leleplezés. xD Legalább is aki eddig nem jött rá, hogy valami nincs rendben vele, az most rájöhetett. Na de, következő részben Gazille és Juvia rendesen csapatni fogják.  Kúl Alzack és Visca is feltűnik majd, ennek külön örülök.

Egyébként most a feliratban Kanát végig Canának írtátok. Akkor Gazille-ből is Gajeel lesz és hasonlók? Ezt csak azért írom, mert már nagyon megszoktam a ti verziótokat. ^^
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 11, 22:13:02 írta BrownOsment » Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1451 Dátum: 12 aug 11, 22:17:42 »

A Juviás rész a Gray mánia miatt elfogadható lenne, de a másik egy lényeges dologban sántít. 1. Senki nem tudott az Erza vs. Azumáról, csak arról, tudtak, hogy mindenkinek elszállt majd visszaállt a mágikus ereje. Rusty is csak azt sejthette, hogy Azuma harcolt valakivel, de azt nem tudhatta, hogy kivel és azt sem értette, hogy miért állt vissza mindenki ereje. Meg is jegyezte, hogy Mi történt Azuma?  Így következésképp nem tudhatta, hogy Titánia győzte le Azumát, és Rusty mellett Kain és Zeref hagyta el időben a szigetet és egyikük birtokában sem volt ez az információ.  Mosolyog

Amúgy szerintem az lenne nagy WTF, hogyha kiderülne az óráról, hogy valamiféle időgép és visszaugranánk a filler végén Lucy gyászához az apja miatt, az óra megsemmisülne és a filler története, mint olyan nem is létezett volna. Ezzel csak az a baj, hogy a Zentopiai incidens volt említve a mangában.  smirksweat

Chakra megtudnád mondani, hogy szerinted Guttman mágiája az nem Rupture akart lenni és félrefordították Rapture-nek?
A Törés, Repesztés mágia szerintem érthetöbb elnevezés lenne, mint az Elragadtatás.  Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 11, 22:22:13 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #1452 Dátum: 12 aug 11, 23:39:13 »

Az időugrás tényleg nem hülyeség, mert megoldanák az esetleges filler gondokat meg ugye óra, szóval jól állna neki egy time back. De ez csak akkor ütne nagyot, ha a sztori végén meghalna pár főszereplő, vagy a világ pusztulna el a végtelen órától.
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1453 Dátum: 12 aug 12, 08:03:56 »

Nem volt rossz rész.  Kiderült, hogy Cobra nem Kinannát akarja megölni és még mindig a barátjának tartja Cyberost. Plakátokat kellet volna kiragasztania róla. Nevet Azért remélem, hogy nem feletkeznek meg erről a "megakarok ölni egy bizonyos személyt" célról.

Doranbalt harca kicsit furcsán volt ábrázolva mert ugye ő teleportál és azt Racer nem tudná így követni de gondolom így látványosabb volt a kergetőzés. Viszont, ha már nem is fog szerepelni Katja akkor csalódott leszek mert eddig vártuk, hogy kiderüljön, hogy ki is ő.

Michelleről meg annyit, hogy, a Tenrou-s évadban Lily kifejtette a véleményét Mestről, akkor Mest-et is pont ilyen gonosznak ábrázolták. Szóval még simán kihozhatják jónak az áll Michelle-t.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #1454 Dátum: 12 aug 12, 19:06:45 »

Bocsi hogy offolok de valaki nem tenné fel indavideo- ra magyar felirattal? (nem tudom hogy hogyan kell a videóba betenni a feliratot)
Rá kell húzni egyszerűen.  smirksweat
Naplózva

Oldalak: 1 ... 95 96 [97] 98 99 ... 228
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!