24 máj 19, 13:10:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 94 95 [96] 97 98 ... 228
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 687301 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1425 Dátum: 12 aug 04, 17:12:56 »

Rapture magic: Guttman összesűríti az ellenfelei mágikus erejét, ami  mágikus robbanást idéz elő az ellenfélen belül. Minél nagyobb az ellenfél mágikus ereje, annál nagyobb a robbanás mértéke. Addig lehet ezt folytatni, amíg az elenfélnek van mágikus ereje. Ebből adódóan csak olyas valakin működik, aki rendelkezik mágikus erővel.  Mosolyog

Nem tudom, hogyan lett a múlt heti részben lefordítva a Rapture magyarra, de gyönyört, elragadtatást és örömmámort jelent nagyjából, úgy hogy nem nagyon értem miért ez a neve a mágiának   smirksweat

UI: Tetszik, amikor Happy angol szavakat ejt ki. Olyan jól csengenek: Darjeeling Tea, Kiwi   Kúl
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 04, 17:15:48 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #1426 Dátum: 12 aug 04, 18:11:18 »

És kíváncsi vagyok, ki ez a Katja-sama... Gondolkozik

Ez a katja-sama kérlek szépen nem más mint a Seikon no Qwaser címe manga/ anime shounen ecchi sorozat szado-mazo hercegnője Ördögi Ördögi Guglin rá lehet keresni ha érdekel valakit és meglátja ki katja-sama Nevet Ördögi
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #1427 Dátum: 12 aug 06, 12:01:23 »

Premium Downloaddal tudjátok leszedni a feliratot...

142. rész:

Annyira nem volt nagy szám, de rossznak se mondanám, olyan közepes kategória.

Doranbalt, Mest nagyon tetszett, szépen elintézte a kötekedőket.

Natsuék csapatmunkája rémes, 3an vannak és nem képesek legyőzni, a szerintem leggyengébbnek mondható OS tagot.

Juvia és Gazille nagyon vicces együtt ikszdé Főleg amikor a képzelgésben ott van a vassárkányölő is plusszban ikszdé
Gatman szépen megkínózta Mary-t.Érdekes mágiája van, minél több a mágikus ereje a kiszemelt félnek, annál nagyobbat csap. De nem hiszem hogy gondok lennének vele, mert Gazille és Juvia együtt letudják győzni, de mivel majdnem mindenki kap 1 légióst, Hughes-al már simán fog menni. De jól lesz ez megcsinálva az FT és Zentopia összefog az OS ellen.

Ami még tetszett, az Wendy és Bixlow csapatmunkája, a rész grafikája és az, hogy hallhattunk Tenrou-s, Nirvánás és Edolasos háttérzenéket is Mosolyog

Naplózva

Neji95
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 348



« Válasz #1428 Dátum: 12 aug 06, 13:17:12 »

142.rész
Szerintem jó rész volt Mosolyog De Natsuék csapatmunkája valami borzasztó.. ikszdé Michelle meg csak ott fog állni? Hmm? Lily meg a kiwi.. Nevet Kövi részben szerintem Gray,Freed vs Angel lesz..2 pasi vs 1 csaj >.<# Meg szerintem Angel irányítja
Erigort.Mert a 141-ik részben azt hiszem,Cobra kérdezte Angelt hogy mi van az Anti-kapocsal Gondolkozik És mondta hogy már elintézte~szóval lehetséges hogy ő irányítja valamivel.Wendy meg Bixlow nem volt rosz Nevet meg a tehenek.. ikszdé jó harcok voltak Nevet
Naplózva
Volcaz
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27



WWW
« Válasz #1429 Dátum: 12 aug 06, 20:39:02 »

Végül is... Összességében nem lett volna ez egy olyan szörnyen pocsék rész. Nem volt se vicces, se izgalmas, de tűrhető. Viszont az az ominózus Gildartsos pillanat... De komolyan, most elviszik a Fairy Tailt a hányós-fingós viccek irányába? Hát mi ez, Amerikai pite? Itt erősen elgondolkodtam, hogy abbahagyom az animét, mert ez röhej.

Na de: örülök, hogy visszahozták Erigort, ráadásul kategóriákkal erősebben, viszont ez már a harmadik megjelenése. Akkor most ötven részenként betoppan, vagy mi lesz? Na mindegy, Bixlow és Wendy csapata tetszik. Natsu és Elfman képtelen együttműködni, ez még érthető, de Cancerről azt hittem, megfontoltabb.
Annak örülök, hogy Mestet így rajzolták meg, olyan most, mint valami hobó, érdekes, hogy így lezüllött.

Végszóként azt mondhatnám, nézhető volt ez, de a kicsit sem vicces, erőltetett, amerikai tinifilmekre hajazó poénokat kivehetnék...
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1430 Dátum: 12 aug 06, 22:11:27 »

Hát a Bixlow Wendy Vs Erigor harc nekem eddig nem jött be. Komolyan mind a ketten távharcosok, Errigor közelébe se kellene menniük, erre Wendy hasznos akar lenni: Majd támogatlak ! Aztán megindulnak a Nagy kaszás felé. Most ez mi akart lenni ? mind a ketten 0-ák közelharcban az ellenfélnél meg ott egy hatalmas kassza. mit akartak csinálni ? smirksweat Boxlow meg zsebből előhúzza azokat a nagy bábokat. Wendy meg harc közben akarja elmulasztani Bixlw hátfájását.  Nem baj, majd belejönnek.

Natsuék harcán már meg se lepődöm. A nagy kőagyúak egymást hátráltatják, ahelyett, hogy bekerítenék az ellenfelet.

A Doranbalt-os rész jó volt, hasonlóad az exceed team is.  Egy kicsit olyan érzésem volt, mintha valami zsarus filmet néztem volna. Nevet A profi nyomozó elmegy megkeresni a régi társát, aki a legutóbbi közös ügyükben nem tudott megvédeni valakit és ezért az italba fojtja a bánatát, hogy egy rázós ügyet göndörítsenek fel. Nevet
Na meg, hogy vissza veszi az álnevét, ami nekem alapból jobban bejön.^^

Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1431 Dátum: 12 aug 06, 22:35:02 »

Akkor most a következőek a felállások:

Natsu-Lucy-Michelle-Elfman vs. Jackpot
Wendy-Bickslow vs Grim Reaper aka Erigor

A következő rész előzetese alapján ígéretesebb harcokra számítok:

Erza-Evergreen-Max vs Cobra
Freed-Gray vs Angel( az előzetesben látunk egy nagy fehér lábat, ami szerintem egy angyalé)
Doranbalt-Lahar vs Racer

Brain II. aka Midnight meg terepszemlét tart ikszdé



Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #1432 Dátum: 12 aug 09, 11:06:15 »

Midnight meg Racer ugye a régi mágiáját is használja, de Cobra nem mutatott semmi sárkányölőset, csak azt a hang mágiát, de sztem ettől még képes használni, nem? Mert Cyberios csak a méreg utánpótláshoz kellett, de a támadásokat Cobra generálta.
Angel meg egy tök új mágiát használ, de ha mondjuk kötne szerződés csillagszellemmel, akkor menne neki az a mágia is, nem? Mondjuk tény, hogy ez az új idézés sokkal erősebb.
Naplózva
Budweiser
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 24

A mosolygó gyilkos


« Válasz #1433 Dátum: 12 aug 09, 14:38:04 »

Kíváncsi vagyok, vajon Hoteye felbukkan-e valahol a történetben. Már hiányzik a sok "desu yo". Azt annyira bírtam xD
Naplózva
BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #1434 Dátum: 12 aug 09, 19:19:41 »

Kétlem, hogy őt bárki is kiszabadította volna. ^^" Bár lehet, hogy valamilyen módon feltűnik. : D
Naplózva

Ookami-chen
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 76


orosz kém


« Válasz #1435 Dátum: 12 aug 10, 05:48:04 »

Hát elv ugye Hoteye börtönben ül, és ha ki is szabadult volna jó magaviselet miatt akkor is a testvérét kereste volna meg.
Bár bármi megtörténhet eme animében Mosolyog
Naplózva

Nézz csak ránk! Mindenünket felhasználtuk! És mégsem fekszünk holtan! Képesek vagyunk felülkerekedni a gyengeségünkön és félelmünkön! Ezt jelenti az élet!
Miroku
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 1838


It's like you. Here I am. It's been since 1988.


« Válasz #1436 Dátum: 12 aug 10, 09:38:52 »

Angel meg egy tök új mágiát használ, de ha mondjuk kötne szerződés csillagszellemmel, akkor menne neki az a mágia is, nem? Mondjuk tény, hogy ez az új idézés sokkal erősebb.

Mi?  Hmm? Ez igaz?  Hmm? Hogy ha megidézel egy csillagszellemet, akkor a csillagszellem is tudja a mágiádat? Akkor Lokinak miért nincsenek nagy mellei?  Ördögi

Amúgy szerintem is, Hoteye megjavult, ő már nem gonosz. Mosolyog
Naplózva

Let's do our rock, scissors, and paper
make your hands, don't blink your eyes...
アイコ なら 振り出しで 負けたら それ まで の ゲーム

今日 も 君 信じる こと
忘れず に 見覚められて いますか。
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1437 Dátum: 12 aug 10, 09:51:52 »

Persze, hogy nem. A csillagmágus és a csillagszellem mágiájának "semmi köze" egymáshoz. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Ookami-chen
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 76


orosz kém


« Válasz #1438 Dátum: 12 aug 10, 10:08:40 »

egy csillagszellemről tudunk aki ugy mondd tud mágiát is másolni és az Gemini
Naplózva

Nézz csak ránk! Mindenünket felhasználtuk! És mégsem fekszünk holtan! Képesek vagyunk felülkerekedni a gyengeségünkön és félelmünkön! Ezt jelenti az élet!
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1439 Dátum: 12 aug 10, 12:57:43 »

Nem lehet, hogy Guttman mágiáját rosszul fordították az angolok és a Rapture helyett Rupture akart az lenni vagyis Szakítás,Repesztés illetve Törés mágia az Elragadtatás helyett?  Gondolkozik
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Oldalak: 1 ... 94 95 [96] 97 98 ... 228
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!