24 máj 19, 10:15:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 93 94 [95] 96 97 ... 228
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 687287 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
kocacica8
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51


« Válasz #1410 Dátum: 12 júl 30, 15:59:51 »

Valaki nem tudja leírni, vagy legalább mutatni egy oldalt, azokról a részekről, ahol Natsu komolyabb csatái voltak.
Megnézném úja a Natsu vs Gajjel, Jellal, God Slayer, Cobra, Zero, Laxus harcokat és az Erza vs Midnight-t.
Nagyon megköszönném, mert AMV-kbe nem olyan jók.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1411 Dátum: 12 júl 30, 17:38:43 »

Az Googléba beírod, hogy Fairy Tail X.rész és már nézheted is online. Mosolyog Viszont nem HD.
A csaták meg:
Natsu Vs Gajjel: 27-28
Natsu Vs Jellal: 39-40
Natsu Vs Laxus: 47-48
Natsu Vs Cobra: 61
Natsu Vs Zero: 66-67
Erza Vs Midnight: 64
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
kocacica8
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51


« Válasz #1412 Dátum: 12 júl 30, 19:29:04 »

Köszönöm szépen a segítséget!
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #1413 Dátum: 12 júl 31, 18:33:18 »

Én eddig nem kedveltem Midnightot, de most valahogy szimpatikus lett, főleg, hogy úgy néz ki, képes használni Brain mágiáját Nevet
Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #1414 Dátum: 12 júl 31, 21:48:48 »

Na, hogy ebből mit hoznak ki a készítők arra kíváncsi leszek. Az OS egyszerűen túl erős. Remélem, hogy most majd a végén nem Natsu-t küldik a legtáposabb ellenség ellen. Például Midnight-nak tökéletes lenne Gildartz ellenfélnek.
A csapatok elég furák és érdekesek. Szegény Max. ikszdé
Azon azért én is lestem, hogy a macifejű játékgép meg a Légiós milyen nyugisan álldogálnak egymás mellett. Úgy látom a kövi részben lesz elpáholás. Szegény FT-nek nem tett jót ez a 7 év kihagyás. (Még ha ez csak filler is.) El tudom képzelni, hogy milyen erősek lennének, ha nem tűnnek el erre a 7 évre. Valószínűleg gyorsan szétkapnának mindenkit. Nevet
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #1415 Dátum: 12 júl 31, 22:01:24 »

Igen, mindig van valami zavaró dolog, vagy a "jók" vannak legyengülve, vagy az ellenség túl erős. Sajnos ez kell, hogy ne 1 percesek legyenek a harcok, bár kétségkívül néha azt is jó látni, ha egy csapással földre terítik a gonoszt.

Hagabi elég nagy a valószínűsége, hogy pedig Natsu fogja leverni Midnightot, mivel 1: az openingben is elég nagy rá a célzás, 2 : mindig Natsu szokta leütni a főelleneket ( kisebb, nagyobb segítséggel ) Viszont ott van Rapovant, aki pedig Zero, na és ő ellene egy Gildartzot simán eltudnék képzelni.
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1416 Dátum: 12 júl 31, 22:25:02 »

Engem például pont ez zavar. A problémám pont az, hogy olyan erőket kapnak folyamatosan, hogy szinte legyőzhetetlenek az elején míg kiderül a végén csak egy senkik voltak. A probléma az, hogy hogyan lehet egy csata közben annyit fejlődni, hogy a másik semmivé váljon. Na, ez nekem a fogas kérdés mert ezt a képességet szabadalmaztatni kéne.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1417 Dátum: 12 aug 01, 07:08:05 »

A légió segítségével simán bedarálják az OS-t. Hiszen amikor felbukkantak, akkor Midnight hatástalanította szinte mindenki támadását. De ugye Midnight se tud egyszerre 2 helyen lenni. A légiónak ott van Huges aki bárkit tud irányítani, már ha ember az illető (talán még Midnightot is) Byro is hatástalanítja az ellenfél mágiáját, még az idézet lényeket is, szóval Angel eleve esélytelen ellene. Dan meg közelharcban elég erős. Sugarboy meg Racer ellen lenne kiváló. És ugye az FT is ott van.
Bár ha a készítők kicsit a sárba akarják taposni légiót egy kicsit, akkor Dan kapja Angelt Byro kapja Racert mert szerintem az ő mágiáját nem tudja távolról hatástalanítani mert, Racer ugye most már saját magát gyorsítja). Huges meg kijönne Jackpot mert valószínűleg ő nem ember így vele nem tudna kezdeni semmit (vagy Angelt). De ez a legrosszabb forgató könyv.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 01, 07:09:10 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1418 Dátum: 12 aug 01, 18:20:54 »

Hát a 141. rész vége alapján a Légió nem az FT oldalán áll, így viszont kemény menet lesz. Mosolyog

Egyébként most pótoltam be nagyjából 40 rész lemaradást és azt kell mondjam, hogy a fillerek eddig meglepően jók,  egy-két következetlenségtől és buta megoldástól eltekintve.

Abból ítélve, hogy Natsu Byro-val sem bírt és az eddigi filler részeket végig bénázta nem hiszem, hogy van esélye Midnight ellen vagy bármelyik OS-es ellen, bár tény, hogy a Luxustól kapott mágiát még nem használta eddig. Mosolyog
Naplózva

Budweiser
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 24

A mosolygó gyilkos


« Válasz #1419 Dátum: 12 aug 01, 19:08:20 »

Majd meglátjuk, mi sül ki ebből az egészből. Az OS most eléggé overpowered, de majd csak szétkapják őket valahogy.

A Luxus-tól kapott mágiát valószínűleg nem is fogja használni, mert végül is aki csak az animét követi, annak egyelőre úgy áll a helyzet, hogy ez olyan erő volt, mint amikor megzabálta az Etheriont, vagy megkapta az aranyszínű lángokat Zero ellen. Anime szinten nem volt utalás rá, hogy ezt később is tudja majd használni. Filler meg ugye nem nagyon mehet elébe a mangának.
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #1420 Dátum: 12 aug 03, 11:14:10 »

Szerintem Angelnek Mirajanéval kellene harcolnia Nevet nem azért, mert jó páros, de az egyik az angyali mágiával küzd, a másik meg pont, hogy sátán Nevet

Az új rész nekem tetszett, végre már nem beszélnek annyit, és inkább a harcra fektetik a hangsúlyt. Ismét volt vicces rész, főleg Aquarius tetszett, mikor elkezdte ütni Natsu és Elfman fejét a korsójával Nevet
Jackpot meg elég viccesen harcol, de amúgy a mágiáját nem tartom fairnek, végülis olyan, mintha bármit megidézhetne, mint a megtestesítés.

A Wendy és Bixlow páros sztem érdekes, de sajnos nem sokra jutottak eddig Erigor ellen.

Gazille és Juvia eddig sajnos tehetetlen, bár szerintem Mary Hughes átáll az ő oldalukra, hiszen már ő is megtagadta a parancsot. Ez a gyík cucc meg...eléggé nagy barom.

Amint kivettem a kövi rész előzeteséből gray és Fried kapja majd Angelt, mert egy fehér láb jelent meg előttük, sztem az egy angyal.
Racer meg Doranboltékkal fog harcolni sztem, Erzáék meg Cobrával.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 04, 11:00:33 írta Domynyk » Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1421 Dátum: 12 aug 04, 11:36:05 »

142. rész: Voltak jó részek benne és voltak rosszak is.

Pozitívumok:
- Wendy és Bickslow csapata, csapatmunkája elég jó volt, a többiekéhez képest mindenképpen
- Jackpot Nevet Megkedveltem a Robotmedvét  ikszdé
- Erigor fejlődése és Guttman mágiája is tetszik  Kúl
- A "részeg csávó" kocsmai akciója is tetszett  Mosolyog
- Külön öröm volt, hogy Aquarius picit kapott  Ördögi

Negatívumok:
- A Csapatmunka Natsuék csapatától: Mindenki 1 irányból rohamozza meg a medvét, kész vicc...
- Byro Cracy, aki tényleg Jackpot mellett állt a szirten és még mindig csak néz....
- Gildarts komolytalanná tétele a time-skip Naruto szintjére Lehánylak és mi lett volna akkor, ha az emberek , akikre rátámadt tényleg emberek lettek volna....

Szegény Max Szomorú Nem irigylem...

A következő részben láthatunk néhány érdekes párosítást  Kúl

Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #1422 Dátum: 12 aug 04, 14:06:08 »

hanyadik résztől kezdődnek a fillerek? mert azokat nem szeretem viszont lemaradásom van az animében. Köszi:
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #1423 Dátum: 12 aug 04, 15:01:27 »

batai15: Ha jól emlékszem 122. résztől. Ha nem akkor azután 1-2 résszel. Kicsit keresgess ezek alapján.

A rész nem volt a legjobb de több volt a jó mint a rossz.
Pozitív dolgok:
- Láttuk Doranbaltot
- Jackpot trollkodása ikszdé
- Aquarius szépen kapott végre ikszdé
- Erigor viselkedése meg ahogy elfelejtette wendy-éket ikszdé
- Wendy és bixlow csapat munkája Nevet
- Juvia képzelgése de most gazille is beszállt és viccesre sikeredett Mosolyog

Negatív dolgok:
- Natsu csapata nem működöt együtt Szomorú
- Byro csak áll és semmit se csinál...még annyit se mond hogy meghaltatok már? Vagy valamit mondana :/

Egy kérdés: Mi az a rapture magic? Amit guttman használ vagy ki.


Naplózva
Miroku
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 1838


It's like you. Here I am. It's been since 1988.


« Válasz #1424 Dátum: 12 aug 04, 17:04:43 »

Nagyon gáz, gagyi, rossz, fúj, nevetséges, rossz rész a 142. Sajnálom Hiro-sensei, ez a Fairy Tail meggyalázása. ><
 Nem igazán láttunk egy normális harcjelenetet sem. Jackpotnak durván erős a mágiája, és még erősebbé teszi az, hogy Natsu-Elfman-Lucy csillagszellemei egymást ölik... Neeem
Meg a nemtudom milyen ürlény mágiája is rendkívül erős.. A pláne az lenne, ha ezzel a "varázserődet felrobbantom" mágiával az áldozat mágikus ereje is csappanna... :S

És kíváncsi vagyok, ki ez a Katja-sama... Gondolkozik

Szerk.: A Key of the Starry Sky Arc a 125. résszel kezdődik, és még egy ideig tartani fog.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 04, 17:10:11 írta Miroku. » Naplózva

Let's do our rock, scissors, and paper
make your hands, don't blink your eyes...
アイコ なら 振り出しで 負けたら それ まで の ゲーム

今日 も 君 信じる こと
忘れず に 見覚められて いますか。
Oldalak: 1 ... 93 94 [95] 96 97 ... 228
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!