24 máj 19, 11:42:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 92 93 [94] 95 96 ... 228
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 687293 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1395 Dátum: 12 júl 28, 09:34:45 »

141. rész:

Szépen beindultak az események  Kúl

Ha jól vettem ki Cobrának is van valamilyen saját célja, valakit meg akar ölni(nőt a "her" alapján), ahhoz, hogy övé legyen egy bizonyos erő. Nem hinném, hogy Kinanára gondolt. Majd meglátjuk  Ohh My God

A csillagszellemeket kulccsal, az angyalokat érmével idézik meg. Nem rossz ötlet. Rossz pénz nem vész el ikszdé

Erigor meg tényleg olyan, mint egy báb. Kíváncsi vagyok ki irányítja  Gondolkozik Racernek meg már szemfogai vannak? Egyre furább smirksweat

A csapatok elég érdekesek, de legalább a Raijinshuu is mutat végre valamit Kúl

+ Juviát én is leütném ikszdé

A végén szerintem nem Kinana van, hanem Will Neville egyik tanonca, egy zöld Plueval, ami csillagszellem  Pojén
Mondjuk az nem vágom, hogy ott áll egymás mellett pár méterre Byro és Jackpot, de mindketten néznek mint az idióták a Natsu féle csapatra és fel se tűnik nekik, hogy egymás mellett vannak. Pedig ellenségek, vagy csak félreérthetően lett megrajzolva az a kép  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 28, 09:35:51 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Miroku
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 1838


It's like you. Here I am. It's been since 1988.


« Válasz #1396 Dátum: 12 júl 28, 09:43:01 »

Cobra nem valami barátját akarja megkeresni, aki Kinanában van? Vagy nem valami ilyesmi a sztori? ikszdé
Naplózva

Let's do our rock, scissors, and paper
make your hands, don't blink your eyes...
アイコ なら 振り出しで 負けたら それ まで の ゲーム

今日 も 君 信じる こと
忘れず に 見覚められて いますか。
Senais
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 137


Erza Scarlet


« Válasz #1397 Dátum: 12 júl 28, 11:07:30 »

Szerintem pont Kinanát akarja megölni, mert elveszett a méreglachrima ereje. Mióta láttuk az OS visszatérését, csak hangmágiát használt, sárkányölő (méreg) technikát nem.
Gildartz és Laki azért van ott, mert Michell után kutatnak. Akit megkínzott Rapovant (Brain) az a pap, aki egy útról tért egy olyan romhoz vissza, ahol egyetlen túlélő volt, de nem ő, viszont ő saját magát tartotta annak. Ez vagy az a lány, aki a zöld Nicola-t tartja, vagy Michell.
No meg láttunk már egy csillagmágus kivégzését is egy templomromboláskor.
Úgy sejtem a jelenlegi mágiatanácsnak, legalábbis a vezetőjének, van valami titkos ügylete Makarovval...
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 29, 12:40:14 írta Senais » Naplózva

"Láncaid lehulltak s im azontúl soká
Félve lépdel lábad, amikép megszoká."
grimmiko
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 32


« Válasz #1398 Dátum: 12 júl 28, 11:35:06 »

Sztem Cobra pont azt a kis csajt akarja megölni. Nem hinném, h Kinanát. Sztem Kinanáról nem is tud, mármint azt nem h ő Cuberios.  még mindig keresi, és egyuttal gondolom ez is az ő nagy bánata (az egyik, h eltűnt a legjobb barátja) .....vagy kitudja. Ez az új OS elég gyanús nekem, főleg Cobra.  X3

De ettől függetlenül rohadtul örülök h viszont látom őket,  és azt h ilyen bivaly erősek lettek. Nevet Pontosan
Am meg sztem Cobra csak nem villog a DragonSlayer mágiájával. A Nirvana Arc-ban sem egyből azt mutatta meg nekünk.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #1399 Dátum: 12 júl 28, 19:50:56 »

Senais: 2 dologgal nem értek egyet.  - 1. Aki gildartsal ment az nem loki mert ő csillagszellem, hanem laki. Nevet
 - 2. Honnan veszed hogy hang mágiát használ cobra? Hol lett említve?

grimmiko: Nem rosszból mondom, de ha eddig nem tudtad hogy ha már írtál azután nem szabad írni amíg el nem telik 24 óra. Legfeljebb módosítod azt a hozzászólást amit írtál és beírod oda. Mosolyog

Fairy tail 141. rész:

Átlagos rész volt. Se unalmas se érdekes. Amit érdemes volt tudni azt megnéztem. Így is csak beletekergettem és jó ha még csak 7-8 percet néztem meg.
Cobra szerintem azt a lányt a zöld plue-val akarja megölni.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 29, 00:17:13 írta Kentonsama » Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #1400 Dátum: 12 júl 28, 19:55:20 »

Az igazat megvallva ezt a filler arcot nem néztem eddig, de ezen a héten eléggé rákattantam, mert az OS visszatért Nevet Angel mágiájának örülök, nagyon tetszik. Ezek az angyalok elég erősnek tűnnek. Viszont nem értem h Racer miért olyan kis nyomi Nevet egyenesedjen fel Nevet
Naplózva
Miroku
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 1838


It's like you. Here I am. It's been since 1988.


« Válasz #1401 Dátum: 12 júl 28, 21:00:08 »

Szerintem a görnyedt testtartás sokkal sunyibbá, alattomosabbá teszi. Nevet

Azt vettem észre, hogy az OS most jobban ki van dolgozva karakterileg és egyénileg, mint az Oración Seis Arcban.
Naplózva

Let's do our rock, scissors, and paper
make your hands, don't blink your eyes...
アイコ なら 振り出しで 負けたら それ まで の ゲーム

今日 も 君 信じる こと
忘れず に 見覚められて いますか。
BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #1402 Dátum: 12 júl 28, 22:52:17 »

Ez a rész elment egynek. Mérges vagyok, hogy ezt a Will Neville-t csillagmágusnak állítják be és így lehet, hogy gyártanak majd csillagszellemet... Ennek nem örülök, mert ez filler. Mashima joga igazán, hogy a mágiákat jól bemutassa és hasonlók. De majd meglátjuk...

A csapatfelosztások tetszenek. Különösen a Juvia-Gazille duó. Mindig sajnálom, hogy ritkán szerepelnek együtt, végtére ők Phantomosok. ^^ Engem Juvia nem idegesít, bár tény, ebben a fillerben nagyon felszínre hozzák ezt az énjét (szerintem rosszul), pedig vicces ő.

Jövő héten szerepelni fog Doranbalt is? Előzetes alapján valaki elárulná, hogy szerinte mennyire lesz spoileres a jövőre nézve a szereplése?

...Átlagos fejezet volt. Se unalmas se érdekes. Amit érdemes volt tudni azt megnéztem. Így is csak beletekergettem és jó ha még csak 7-8 percet néztem meg.
Cobra szerintem is Will Neville-t akarja megölni.
Ez rész, nem fejezet. Fejezetek mangában vannak. : D Will Neville-t meg miért akarná megölni, ha egyszer halott?  Hmm?
Naplózva

Miroku
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 1838


It's like you. Here I am. It's been since 1988.


« Válasz #1403 Dátum: 12 júl 29, 08:43:08 »

Hallottál te már olyat, hogy valaki halott a Fairy Tailben? Nevet Még Mavis, az alapítóatya is megjelent valamilyen formában.. Nevet

Amúgy Hiro Mashimának semmi beleszólása nincs fillerbe? Nem is tud róla, hogy mi van?  Hmm?
Naplózva

Let's do our rock, scissors, and paper
make your hands, don't blink your eyes...
アイコ なら 振り出しで 負けたら それ まで の ゲーム

今日 も 君 信じる こと
忘れず に 見覚められて いますか。
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1404 Dátum: 12 júl 29, 10:46:56 »

Hironak van beleszólása a fillerbe, elég bizonyíték rá az, amit egy mangaborítóból vágtam ki. Linkeltem volna a borítót, de 2 spoiler is lett volna rajta.  Nevet

http://i1197.photobucket.com/albums/aa430/DokuryuuBastian/Nvtelen-7.png

Válaszolnék akkor a felvetésékre:

- Will Nevillet nem hinném, hogy megölné tekintve, hogy a Will név alapján nekem férfinak tűnik és mint írtam korábban a "her" alapján nőről van szó. Azt meg nem igazán figyeltem, hogy meghalt-e, de semiképpen nem róla lehetett szó.

- Ha az Doranbalt, akkor nem lesz spoileres, mert csak filler történetet kapunk róla, hogy mi történt vele a Tenrou-szigeti események után. Láthatóan picit lecsúszott...
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 29, 10:49:50 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #1405 Dátum: 12 júl 29, 11:59:03 »

Érdekes részt kaptunk.

Erigor eléggé meglepett, hogy irányítják. Bár így jobban belegondolva, ez egyértelmű, csak rá kell nézni a szemére, látszik hogy hipnózis alatt van. Kiváncsi vagyok ki irányítja.

Gatman elég idétlenül néz ki, mintha valami 8 éves gyerek meséből szalasztották volna ( ugyanez igaz Jackpotra ), de érdekes karakter, és nem lehet gyenge, ha még Byro is megijjedt tőle, aki Gildartztól sem tartott.

Rapowant már több, mint egyértelmű, hogy igazából Zero. Racer meg nagyon vagány! Kellemeset csalódtam benne. Régen mindig azt mondta : "a gyorsaság jó", de mostmár: "Lassú"! Kúl Az is cool volt amikor elkapta a nyílvesszőket.

A rész vége is nagyon durva lett. Megszólalt ugyanaz a háttérzene, mint amikor a jelölteket választotta Makarov az S osztályú vizsgára Nevet A csapat feloszlatás is érdekes lett, mindenki kapott szinte 1 Raijinshoust, és végre láthatunk egy Juvia- Gazille kombót. Mindig is érdekelt egy ilyen felállás. Mindketten a PH-ból jöttek, biztos jó csapatot tudnak alkotni. Juvia beszólásai meg a csapattag cserékről ikszdé

Szóval tök jó ez a filler, egyre bonyolultabb és összetettebb lesz, de egyre több mindent is tudunk meg a részletekről.
Naplózva

Senais
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 137


Erza Scarlet


« Válasz #1406 Dátum: 12 júl 29, 12:49:03 »

Lokit javítottam Lakira.
Kentonsama, nézd meg újra a jeleneteket és meglátod (nincs említve a méreg se), de látvány alapján hangmágia.
Naplózva

"Láncaid lehulltak s im azontúl soká
Félve lépdel lábad, amikép megszoká."
Orshee
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 17


« Válasz #1407 Dátum: 12 júl 29, 14:45:31 »

Jó a rész volt. Cobra egyre szimpatikusabb  Nevet Nekem a csapatok nem tetszenek. Natsu Happy nélkül Szomorú Juvia meg idegesít xD
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1408 Dátum: 12 júl 29, 16:06:53 »

Nekem csak az a bajom, hogy az Oracion Seist olyan gonosznak állítják be amilyen csak lehet. Pl Cobra hidegvérű gyilkos, aki meg akar ölni valakit és 50%, hogy Kinana az. És ugye ez szöges ellentéte a régi céljának.
Ja és most jutott eszembe, hogy a Nirvánás részek alatt mondták, hogy mindegyiküknek volt egy célja és azért segítettek Brainnek, hogy hamarabb elérhessék.  Most meg csak annyi biztos, hogy el akarják pusztítani a világot (kérdés, hogy mit nyernek rajta) és, ugye Cobra személyes célja, hogy megakarja ölni a célpontját.


A csapat elosztásokban jó, hogy van egy kis változatosság. Bár kár, hogy Mira kimaradt. Gondolom kell egy erősebb is aki védi a céhet, na meg törődik Kinanával. A párosítások legnagyobb vesztese Max! ikszdé
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Orshee
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 17


« Válasz #1409 Dátum: 12 júl 29, 19:52:04 »

Nekem csak az a bajom, hogy az Oracion Seist olyan gonosznak állítják be amilyen csak lehet. Pl Cobra hidegvérű gyilkos, aki meg akar ölni valakit és 50%, hogy Kinana az. És ugye ez szöges ellentéte a régi céljának.
Ja és most jutott eszembe, hogy a Nirvánás részek alatt mondták, hogy mindegyiküknek volt egy célja és azért segítettek Brainnek, hogy hamarabb elérhessék.  Most meg csak annyi biztos, hogy el akarják pusztítani a világot (kérdés, hogy mit nyernek rajta) és, ugye Cobra személyes célja, hogy megakarja ölni a célpontját.


Nekem is ez a véleményem, pedig az OS arc alatt Cobrát nagyon szerettem, és a többi tag sem tünt olyan gonosznak. Dehát ez filler  smirksweat
Naplózva
Oldalak: 1 ... 92 93 [94] 95 96 ... 228
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!