24 máj 19, 11:22:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 91 92 [93] 94 95 ... 228
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 687291 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1380 Dátum: 12 júl 21, 08:55:38 »

140.rész:

Jó volt látni az Újjászületett OS-T. Azzal is ki vagyok békülve, hogy most nem daráltak le mindenkit, csak picit kaptak a jó fiuk, ami egyeseknek már elég volt a kifekvéshez. Angel és Cobra új mágiája is bejön  Kúl Na, meg Erigor is szépen fejlődött  Mosolyog Jackpot meg a csapat bohóca  Nyelvesít Brain II. meg kombinálta a Reflektort a Sötétséggel?, ezért nem tudják semlegesíteni a mágiáját mert, elhajlítja. Már megint elhangzott a férgek összegyűltek duma   Pontosan

A vége picit fájt a résznek, hogy a kis Asuka ennyi idősen levágta, hogy nem kellett volna összegyűjteni az óra részeit, de Lucynak csak most esett le.  smirksweat

Bob Mester... nem találok szavakat  Nyelvesít

Jó lesz jövő héten látni picit Bickslowt, Gildartsot és Lakit.  Kúl
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 21, 08:56:36 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Senais
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 137


Erza Scarlet


« Válasz #1381 Dátum: 12 júl 21, 11:13:03 »

Jackpotnak ugyanaz a hangja, mint a régi Oracion Seisből Klodoanak.
Naplózva

"Láncaid lehulltak s im azontúl soká
Félve lépdel lábad, amikép megszoká."
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1382 Dátum: 12 júl 21, 11:32:40 »

140. rész

Ha rövid akarnék lenni, csak annyit írnék, hogy "Várom a következő rész."
De csak kell valami kis kifejtés.
Lapos volt a rész. Midnight-on harisnya volt...? o.O ikszdé Az Oración Seis megint olyan erős, hogy a Fairy Tailnek lövés sincs, uncsi. Angel milyen mágiát használ? Ragyogó pénzérmék varázslat? Nevet Lucy rájött, hogy nem kellett volna összeszedni az alkatrészeket, de azt már nem tudták az animnések kinyögetni vele, hogy miért. -.-" Michelle-re megint kaptunk két utalást: 1.) egyszer Midnight nézett rá vigyorogva, 2.) egyszer pedig Ichiya monológja (mindenki hibázhat) után néz furcsán félre, ami arra utal, hogy talán ő a szőke lány a képeskönyvből...
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
TomiHun
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #1383 Dátum: 12 júl 21, 17:18:32 »

Nekem miért nem engedi letölteni a 140.rész feliratát?
Naplózva
Paprika1997
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 5


« Válasz #1384 Dátum: 12 júl 21, 18:00:32 »

Azért nem bírod mert még nincs kész.
Naplózva

Ha démonná kell válnom azért hogy megvédhessem azokat akik fontosak nekem,hát azzá válok!
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1385 Dátum: 12 júl 21, 20:47:22 »

Ez a rész tiszta Control C- Control V volt a régi OS megjelenésével. Az OS lazán elvert mindenkit és ellopta az órát, mint annak idején elrabolták Wendyt, majd a Blue Pegasus  menti meg a helyzetet. Viszont a hó öreg Oracion Seis theme nagyon nosztalgikus volt. Nevet
Azért én nem váram volna Midhnightől ezt a "folytatom apám álmát és a kódnevét is felveszem" dolgot. Remélem, hogy ha majd legyőzik őket, nem a börtönben kötnek ki megint.
Azért alapból hibás volt Lucy felfogása. Van egy óra, amit ha összeraknak elpusztítja a világot. A részei el vannak rejtve titkos helyekre teli csapdákkal, vagyis biztonságban. Erre Lucy: "Keressük meg őket és vigyük egy helyre a részeit!". ikszdé Tudom egy kicsit kiforgattam.^^

A lényeg, hogy várom már a harcokat és, hogy megtudjuk, hogy mit takargat Michelle.

Michelle-re megint kaptunk két utalást: 1.) egyszer Midnight nézett rá vigyorogva, 2.) egyszer pedig Ichiya monológja (mindenki hibázhat) után néz furcsán félre, ami arra utal, hogy talán ő a szőke lány a képeskönyvből...
Szerintem nem lehet, hogy ő legyen az a lány, mert Lucy mintha valami olyasmit mondott, hogy a sztori már elég régi. Maximum azt tudnám elképzelni, hogy ő  lenne az a lány, hogy a szelleme, hasonlóan Wendy régi céhmestere. Gondolkozik
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1386 Dátum: 12 júl 21, 22:03:51 »

Attól még a lényeg ugyanaz. ^^ De amióta Lokiról kiderült, hogy csillagszellem, Wendy eredeti céhmesteréről, hogy egy 400 éves szellem, és hogy Capricornust  évekig megszállta egy ember mágus, már nem lepődöm meg ilyen "apróságokon". Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
grimmiko
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 32


« Válasz #1387 Dátum: 12 júl 22, 07:02:28 »

Sztem Midnight még mindig abban a tévhitben van h Brain szerette az ő kis tanítványait, az OS tagokat...ezért ez a nagy Apuci imádat >.>"
szal,...akkor....ezek szerint Cobra nem mondta volna el a többieknek azt amit Brain mondott...azaz h gondolt?, h idézem: "nincs szükségem az OS tagjaira, olyanokra akiket egy céh legyőz..."  Gondolkozik
Nem azért de ha az én mesterem egy ilyet benyögne...BIZTOS h a nevét se veszem fel utánna, meg h még az áááálmait folytassam az is kizárt!XD Ívesen tojnék rá az "apám" akaratába!

Áhhh ez az OS vs. FT fight azért kicsivel másabb volt mint a 7 évvel ezelőtti...ez össz vissz 2 percig ha tartott ikszdé, ! meg hát muszáj volt megint egy iylen hasonló szitut betenni, mert akkor h nézne ki a sztori?....bummm megjelenik a Reborn OS és háhá elvisszik az órát, a többiek meg csak nézik h: öhöhö elreplő óra, igyááá!
Kellett ez, márcsak azért is h demonstrálják h az OS mennyivel erősebb lett. (ami amúgy télleg nagyon awesome)

És én is remélem h nem kerülnek be a börtönbe megint...de azt se akarom h alulról szagolják a ibolyát >.<"" menejenek, szökjenek majd el oszt csókolom.
Naplózva
BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #1388 Dátum: 12 júl 22, 09:10:18 »

Angel mágiája nekem nagyon bejön, tök jól néz ki. És Cobra is nagyon menő az újítással. Erigor úgyszintén. Viszont remélem, hogy ez most csak egy blöff volt Midnight részéről, hogy az apja miatt teszi ezt az egészet. Remélem van a háttérben valamibb egyedibb oka erre az egészre. ^^" Jó volt látni azt a romot, ahol Loki olyan sokáig volt. És megszólalt ott az a jó Tenrou arcos háttérzene. ^^ Meg volt egy új is, jól hallottam? Már nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi van Michelle-el.
Naplózva

Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #1389 Dátum: 12 júl 22, 11:13:17 »

Fasza fejezet volt. Nevet
Sokan leírták előttem miért és egyet is értek velük.
A képességek:
Cobra: Látszólag ugyanaz a képessége. A hallás de viszont annyival erősödött a képessége hogy natsu hangját visszaveri meg másokét is.
Racer: Gyorsabb lett....ikszdé mást nem tudok mondani
Angel: Csillogó pénz érmék amikre az angyal vigyáz...ötletes. smirksweat
Midnight: Szerintem a reflektor és brain áthatoló mágiája össze lett téve és ez az eredménye. Értem már. Ezért is volt nehéz védekezni ellene. Meg az a teleportáció nem tudom egyedi képesség vagy csak a reflektor lett tovább fejlesztve de inkább az utóbbi.
Jackpot: Szerintem sokan észrevették de brain botjának a halálfejes botnak a hangját képviseli jackpot nem? Egyszerű a képessége és megérthető.
Erigor: Látszólag a szél mágiája erősödött. Semmi más ami feltűnő.
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #1390 Dátum: 12 júl 22, 11:33:24 »

Sok mindent elmondtatok már előttem, szal csak röviden írom le.

Tetszett a rész! Az OS leveri a FT-t, nem volt benne sok fantázia, mégis nagyon jó jelenet lett, főleg azzal a háttérzenével. Racer meg Angel nagyon adta.
Elsőnek azt hittem, azért nem bírják kivédeni/semlegesíteni Brain II ( -.-') mágiáját, mert ő olyan erős, hogy az húha, de nem gondoltok hülyeségre, mivel Brain áthatoló mágiáját használja.

Így már tényleg érthető, miért voltak annyira elrejtve és csapdákkal védve az alkatrészek. De akkor Michelle miért vitte Lucy-hoz?  Ez már több mint gyanús

Jackpot az Klodoa, Rapovant meg Zero. Bob mester meg... Bob mester ikszdé
Naplózva

Volcaz
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27



WWW
« Válasz #1391 Dátum: 12 júl 22, 17:41:53 »

Na, megnéztem én is. Egész tetszetős volt, legalább most történt valami. Az új OS elég erős, de nekem csak Erigor tetszik igazán közülük. Csak azt nem értem, miért lett kopasz... Na mindegy. Kicsit mondjuk gáz, hogy most gonoszak, pedig régebben nem lettek annyira elvetemültnek beállítva. Ettől függetlenül tetszik, remélem majd valami kiegyensúlyozottabb harcban is bizonyítanak. Ichiya meg egy isten!
Naplózva
Miroku
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 1838


It's like you. Here I am. It's been since 1988.


« Válasz #1392 Dátum: 12 júl 24, 08:26:33 »

Meg volt egy új is, jól hallottam?
Jajaja, az nekem is szemet..izé, fület ütött. Nevet Tökre szeretem a FT-s betétdalokat Nevet

Kicsit mondjuk gáz, hogy most gonoszak, pedig régebben nem lettek annyira elvetemültnek beállítva.
Aha, végülis Erigor csak a céhvezetők tanácsát akarta megsemmisíteni, az eredeti Oración Seis meg konkrétan világuralomra akart törni a Nirvanával. ikszdé De tényleg nem voltam elvetemültek.. Nevet

Elment ez a rész.. Mindenki sokat fejlődött, de engem megint zavar ez a deja vu érzés...  Gondolkozik Bár most jön Gildartz és szétcsap mindenkit. Nevet
Naplózva

Let's do our rock, scissors, and paper
make your hands, don't blink your eyes...
アイコ なら 振り出しで 負けたら それ まで の ゲーム

今日 も 君 信じる こと
忘れず に 見覚められて いますか。
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #1393 Dátum: 12 júl 24, 19:17:58 »

Na meg Luxus! De megnéznék egy harcot ő és Midnight között, bár szerintem esélye se lenne ellene... jajj dehogynem, anno Erza is megtalálta a gyenge pontjait, akkor pont Luxus ne tudná Nevet
Naplózva

Miroku
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 1838


It's like you. Here I am. It's been since 1988.


« Válasz #1394 Dátum: 12 júl 28, 08:02:08 »

Úristen, micsoda rész Nevet (141)
Ez sokkal jobb volt, mint a korábbiak, több szál, pörgősebb cselekmény, és úristen. ikszdé

Angel technikája nagyon durva, kis pénzes mágia. Nevet
Amit nem értek, hogy mi az, hogy Erigor-sama nem emlékszik a tegnap történtekre? Meg hogy csak a parancsra kell figyelni.. mint valami báb... Szóval irányítják?  Hmm? Durva... Nevet

Kinana meg bekattant, Cobra meg egyre durvább módszerekkel keresi... Ez a Will Neviles dolog meg elképesztő, valami tuti lesz belőle... Nevet

Az egyház új fegyvere, a Légió új tagja, a Kudrack meg nagyon vicces ikszdé ikszdé Kis ET. Nevet

A Kana-féle sorsolás, meg utána a veszekedés is haláli volt. ikszdé Juviát legszívesebben leütném, utálom az ilyen személyiségű embereket, van a környezetemben is egy... GRRR  >.<# De az vicces volt, amikor Natsu meg Gray összemordultak, akkor Juvia elkezdett szurkolni Graynek XDDD Mondom oké Nevet
Amúgy szerintem picit egyenlőtlenül vannak elosztva a csapatok.. Egy Happy-Charle-PantherLily csapat fel sem érhet egy Natsu-Elfman-Lucy(-Michelle) csapattal pl... És ha mondjuk a 3 exceed szembekerül egy Racerrel vagy egy mittomén Cobrával, esélyük se lenne.... Nevet De tuti lesz valami speckó felderítő szerepük, meg a végén ott volt velük Samuel is..  Nevet

Azt sem értem, hogy Gildartz és Laki mit keresnek Michelle szülőföldjén... De tök durva, mert akkor biztos találnak ott valamit Nevet

Meg a szerzetes csávóka is egyre gyanúsabb, de másnak is... Biztos valami beépített emberke lesz, aki az Oración Seisnek dolgozik. Nevet A vén papot meg hogy megkínozta, szegény Coco  Szomorú

Meg mi az a cuccos Kinana kezében? Valami mutáns Plue? Kegyetlen ikszdé

Jó lesz ez a következő rész, harc és harc hátán Nevet
Naplózva

Let's do our rock, scissors, and paper
make your hands, don't blink your eyes...
アイコ なら 振り出しで 負けたら それ まで の ゲーム

今日 も 君 信じる こと
忘れず に 見覚められて いますか。
Oldalak: 1 ... 91 92 [93] 94 95 ... 228
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!