24 máj 19, 13:04:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 87 88 [89] 90 91 ... 228
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 687301 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Miroku
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 1838


It's like you. Here I am. It's been since 1988.


« Válasz #1320 Dátum: 12 júl 01, 11:13:40 »

Húú, végre ide is eljutottam. Nevet
Az animét a megjelenése óta nézem, voltak lemaradásaim, de mára annyira megszerettem, hogy a szombati programom mindig Fairy Tail. Nevet Tegnap is, reggel fél 8-kor kezdtem el nézni, annyira érdekelt, hogy mi lesz benne.___.

Rajongásomat már csak az tetőzi, hogy elkezdtem olvasni a mangát az elejéről, mert nem tudtam eldönteni, hogy hol jár a manga... Aztán valamelyik nap kiderült, hogy ez egyáltalán nincs is benne a mangában, mert filler. ikszdé Iszonyatosan imádom, még a fillereket is. Nevet Nem az az unalmas, sablonos kaland, hogy jöttünk-láttunk-győztük, mint a legtöbb helyen. ikszdé Ez jóóó, élvezhető, vicces, azaz FAIRY TAIL!

A tegnapi rész meg állat volt nagyon, hozta a formát... Nevet

Jövőhét szombatot.__.
Naplózva

Let's do our rock, scissors, and paper
make your hands, don't blink your eyes...
アイコ なら 振り出しで 負けたら それ まで の ゲーム

今日 も 君 信じる こと
忘れず に 見覚められて いますか。
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1321 Dátum: 12 júl 01, 12:20:32 »

137. rész

Végre megint láttuk Lily-t harcolni. ^^
Gazille szokás szerint egy jól szituált tahó. Nevet Meg amikor megnyalta az óra számlapját, hogy fém-e... ikszdé A kis poénja nem nagyon jött be, én is azt hittem, hogy tényleg meg akarja enni. Kitelt volna tőle. Nevet

Lisanna enyhén leoltotta saját magát. Mintha az animések beismerték volna, hogy a karaktere sokszor tényleg csak a "fanservice" miatt van benne a műben. ^^"

Jól láttam az előzetesben, hogy Mirajane egyik Take Overrel megszállt szörnye kiszabadítja magát kedvenc pincérnőnk testéből...? o.O Ha jól láttam az a "Sátán Lélekként" megismert démon. És ennek valami köze van Mary Husghes mágiájához. Talán azzal az irányítgatással ráfaragott, mert egy Take Over-es mágus esetében az elfoglalt szörny(ek) kiszabadulását eredményezheti. Hiszen maga a mágus tartja őket féken a saját mágikus- és akaraterejével.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 01, 12:22:03 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #1322 Dátum: 12 júl 01, 17:13:52 »

Ez nagyon jó részre sikeredett!

Dan élettörténete nagyon epikus és megható volt ikszdé Meg a tradicionális tánca is  Pojén

Sammy-nak is vagány a harci formája, és tetszett az a kis harc is, amit Lily-vel vívott.

Gazille titkos technikájának bevetését kicsit hülyeségnek tartom, de legalább szépen kettévágta azt a kőizét, amit a Shadow Gear megsebezni se tudott  kacsint

Jövő héttől végre új OP! Ez a mostani se rossz, de az előző 2 nem kicsit volt felemelőbb. És tényleg igaz a kép, amit Bastian linkelt, szóval irtó jó epizódokra lehet számítani Nevet
Naplózva

Yumi-neechan
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 97



« Válasz #1323 Dátum: 12 júl 01, 20:45:39 »

Mostanában nem nagyon írtam, de összességében nekem ez a filler tetszik. Szerintem néhány fillerhez képest sokkal jobb, talán a Bleach kardok-testet-öltenek filler volt ami hasonlóképp tetszett, bár abba is voltak hibák. Itt ez a remegőfenekő banda ikszdé Azokat a részeket mindig egy héttel később nézem az új résszel együtt, hogy tudjam ellensúlyozni a lelkivilágomba fellépő undormányt. Ne már, hogy emiatt ne akarjam tovább nézni az animét. Csak azért se veszik el a kedvemet tőle a banda.


136. rész: jók voltak azok a részek, ahol nem a rengőfenekű banda volt. Happy szokásos Natsutaposása is megfelelő helyen volt elsütve és a Lucy csáberejére tett megjegyzés is aranyos volt.


137. rész jó volt szintén.  Sammy és Lily harca jól lett kivitelezve. Sammy is tud azért poénosokat mondani. Mikor a Windows féle összeomlásképpen Kékhalált kezd ordítozni, mint ha egy macskábabújt számítógép lenne azon nagyot röhögtem. Gazille is hozta a formáját, mikor megnyalta az órát gondoltam, hogy elsütik, hogy éhes vagyok megeszem, azt a probléma az órákkal is meg lesz oldva. Hiszen akkor nem tudják összerakni ikszdé

Lucyis Danos rész is jó volt, habár azt kicsit már időhúzásnak éreztem. Aranyos, hogy Coco megint levonta Virgo megjegyzéséből, hogy Lucy valami királyság leendő királynéja Nevet

Lissana sellő alakja tetszett, többször is előjöhetne. Jövőheti harcuk Maryvel érdekel. Az előzetesekből ítélve jó harc lesz.

Az openingget kezdem megszokni és megbarátkozni vele erre jövőhéten új lesz:D Látszik, hogy az előtte lévő kettő nekem még túl nagy nyomott hagyott, így szegény mostanit nem tudtam úgy értékelni, mint kellene. Pedig amúgy nem olyan rossz. Hozta a szintet, csak hát azért az előzőekhez képest.
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1324 Dátum: 12 júl 01, 21:23:16 »

És még két dolog a 137. részhez:

Az a bigyó, ami ellen Gazille és a Shadow Gear harcol, szintén a Rave Master mangából való, akárcsak a rezgő seggű banda. Csak ott kicsit kisebb (fél méter magas), élő, Griffon-nak hívják és egy perverz állat... akarom mondani zselé. Nevet

Amikor Dennek Michelle-t ajánlják, de ő kijelenti, hogy neki a rizikósabb csajok jönnek be, akkor Michelle elég feltűnően elkomolyodik és mintha pár pillanattal tovább is mutatnák az arcát, mint a szükséges. Ez újabb utalás arra, hogy nem olyan szende a csaj, mint látszik. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #1325 Dátum: 12 júl 01, 22:40:25 »

Nekem ebben a részben Virgo tetszett a legjobban. Jókor jött és vicces is volt.  A táncát nagyon bírom.  ikszdé Igazából már mindent leírtatok, szóval nem tudok sok újdonságot írni, egyetértek a legtöbb a dologgal. Az új openingre és endingre én is kíváncsi vagyok. Szerintem most az utóbbi jobb lett. Sőt, talán ez az ending az egyik legjobb eddig az anime története során. ^^ Azt egyébként remélem, hogy Mashima tud arról, hogy mit csinálnak a fillerkészítők. Nehogy később ebből baj legyen. Angelnek jól áll a hosszú haj, de Midnightnak inkább csak érdekesen. xD
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1326 Dátum: 12 júl 02, 10:57:24 »

Végre egy jó rész. Kellő mennyiségű poén, harc és fanservice. Nyelvesít Most már csak annyit tudok hozzátenni, hogy most, akkor Cobra Brainel és a többiekkel maradt ? Hisz Brain elárulta ! És vajon megint a gonosz oldalt képviselik majd és bosszút állni jönnek, vagy csak nosztalgiázni. És a legnagyobb kérdés, mi fog kialakulni egy Cobra-Kinana találkából. Hümm-hümm
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
grimmiko
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 32


« Válasz #1327 Dátum: 12 júl 02, 11:48:25 »

Végre egy jó rész. Kellő mennyiségű poén, harc és fanservice. Nyelvesít Most már csak annyit tudok hozzátenni, hogy most, akkor Cobra Brainel és a többiekkel maradt ? Hisz Brain elárulta ! És vajon megint a gonosz oldalt képviselik majd és bosszút állni jönnek, vagy csak nosztalgiázni. És a legnagyobb kérdés, mi fog kialakulni egy Cobra-Kinana találkából. Hümm-hümm


sztem Brain már nem "lóg" velük. Csak levágták a többiek is h elárulta Brain mindannyiukat...
Tán inkább megalapították a  saját kis elit csapatukat,együtt maradtak.
Lehetséges h továbbra is a rossz oldalt képviselik, mármint csak annyira rossz, h keresik a saját békés, boldog(-nak nevezhető) jövőjüket, ...csak már megint rossz helyen tapogatózva >.>"

Cobra és Kinana?...hát...ha együtt lesznek megitn, és boldogan élnek majd... akkor megvalósul egy nagy álmom! X")
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1328 Dátum: 12 júl 07, 09:16:52 »

138. rész

Az opening nagyon tetszik Kúl. Jó ötletnek tartom, hogy az Oración Seis mellett visszahozzák még Erigort is, elvégre ő is a kedveltebb gonoszak közül való. Az is befigyel, hogy a Racer, Angel és Erigoros képnél mintha már berakták volna nekik a harci párjukat, így lehet látunk egy Angel vs. Wendyt? Nevet Midnight meg gondolom az új OS vezér, mert igen sokat szerepel az OP-ben. Ráadásul a Zero féle zöld Sötétség Mágiával vagánykodik. Mindenesetre központi szerepe lesz ez borítékolható. Kinana és Laki és kap végre fontosabb szerepet  Kúl Cobrának mindig ilyen hegyes füle volt?  Hümm-hümm

A részről:

Mielőtt rátérnék az elemzésre, mindenkit figyelmeztetek, hogy Erza 2. megkísérelt piknik jelenetében beállhat az agyhalál. Komolyom mondom, szerintem nálam beállt 10 másodpercre. Még szerencse, hogy nem lett maradandó károsodás, még szerencse, hogy nem lett maradandó károsodás....

Poénok terén szokás szerint nem volt hiány, a kedvenceim:
- Elfman, Lisannával a vállán rohan, és közben ordít neki, hogy fuss Lisanna ikszdé
- Michelle arca, amikor a grillezett polipra gondol  Nevet
- Mirajane kivégző technikája  Mosolyog

Mira harca, amúgy szerintem elég látványosra sikeredett filler harchoz képest, ami pluszpont. Talán lehetett volna picit hosszabb Gondolkozik

Byro polipjának csápjain csak én láttam vért?  Ördögi
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 07, 13:44:57 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
grimmiko
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 32


« Válasz #1329 Dátum: 12 júl 07, 09:56:08 »

nem, nem volt mindig hegyes füle XP...de sztem így jobb  Nevet Pirul (amúgy is mostanában a vámpír fanatizmusom dominál xD megint) aahh de az OPban  a Cobra-Kinana jelenet annyira szép,majdnem sírtam /ez már fanatizmusXDDD/
Midnight mágiája nekem is feltűnt h hasonlít Zerojéhoz....jaj Midy hagyjuk már ezt a Brain/Zero fanolást >.<
de az is lehet h fény derül ezekben a részben Az OS tagok igazi neveikre  Hümm-hümm
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 07, 09:57:15 írta grimmiko » Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #1330 Dátum: 12 júl 07, 10:18:44 »

138. rész:
Az opening meg az ending bejött. Mosolyog Az hogy az Oracion Seis-ből Racer, Angel, Cobra és Midnight visszajön az nagyon jó. Nevet De nem hittem volna hogy Jackpot velük van. >.<# Meg valami öreg fickó is velük mászkál. Szerintem Mira harca erőltetett lett nem? Erza nem bírna vele így. smirksweat A polip kifeküdt legalább. Jó rész volt. Nevet

Nem tudom mit akarnak az Oracion Seis vissza hozatalával...de szerintem a légió ( Byro-t kivéve ) összefog majd a fairy tail-el és lenyomják az Oracion Seis-t. Más magyarázat nincs erre mert túl rövid ideig tartana a filler. Midnight lesz a komoly ellenfél amúgy mert szerintem reflektorral tolja majd Zero mágiáját. Nevet
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #1331 Dátum: 12 júl 07, 20:00:52 »

Az opening:

Fantasztikusra sikeredett. Eléggé egyedi zene az eddigi openingek között, de van egy jó hangulata, szóval nagyon jó, mindenképp jobb, mint az előző. És igen az Oracion Seis visszatér! Gondolom Racer már tényleg gyors lesz, Cobra meg az új hegyes fülével, majd még jobban meghallja a dolgokat. Midnight még erősebb lesz. De még hogy Erigort is visszateszik, ez nem semmi. Most már biztos erősebb lesz, hála a +7 évnek. Az hogy kopasz lett nem tetszik, de maga a kaszája és a ruhája, irtó baró. Midnight még vagányabb lett, Angellel egyetemben, de sajnálatomra, a kedvenc tagom, Cobra, elég pocsékká vált , Racerrel együtt . Lesz még itt 1 csomó ismeretlen figura, főleg a tűzben sétáló mizére leszek kíváncsi, meg arra a zöld zsiráfra, szóval nagyon jó részeknek nézünk elébe fillerhez képest.

A rész:

Natsuék szépen elintézték a polipot, ami tényleg vérzett, elég durván! Lehet csak azért, mert nem ember, az meg vérezhet, de ilyen nagy mértékben már nem csodálkoznék, ha eltörölték volna a cenzúrát.
Mira DÉMON formája, nagyon vagány volt!!! *-* Ilyen könnyen elintézte a hihetetlen erős SÁTÁN soult, hát gyönyörű volt látni!!!!

Erza 2.0 piknikéről csak annyit írnék, KÉREM VISSZA A FINGÓS BANDÁT!

Kinana meg összeesett, hát igen közeleg, az a BIZONYOS illető  Mama

Az ending:

Szokás szerint, lágy, kellemes zenéjű, chibis záró klipp. Semmi bajom vele, csak én már várok, egy sokkal pörgősebb endingre, mint ami anno, az Edolas részek 2. zárásában volt. Az olyan szépen felvitte az adrenalin szintemet a részek végén, és még izgalmasabbá tette a folytatást.
Naplózva

Senais
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 137


Erza Scarlet


« Válasz #1332 Dátum: 12 júl 07, 21:51:09 »

Az openinghez:
1.: Michelle csillagszellem? Mit keres a gyerek Lucy mellett és miért tűnik el ragyogva?
2.: A magas szemüveges, süveges fickó erősen hasonlít Brainre (magasság, bőrszín, hajszín, szem).
3.: Ki az a lány (talán csillagmágus) a zöld foltos Nicolasszal (kiskutya csillagszelleme)?
Naplózva

"Láncaid lehulltak s im azontúl soká
Félve lépdel lábad, amikép megszoká."
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1333 Dátum: 12 júl 07, 22:17:52 »

Hát ez elég vegyes rész volt. Elöszőr is pont ilyen fejet vágtam, amikor megláttam, hogy VÉR ! Wátdöfákk Szóval akkor az állatokat szétlehet darabolni és kifolyatni a vérét, de az emberek csak horzsolódhatnak ? Kiüt Mira második démon alakjával ugye nem lőttek el Spoilert ? Ha már Aquarius megjegyzést tesz egyre. Erzát már megint csak égetik de már kezdem megszokni. Pojén Mai részben is egy kis baki. Dan az előző rész végén még sértetlen volt most meg már kivan ütve ? Legalább szánhattak volna rá 3 másodpercet, hogy valami törmelék ráesik.

Most akkor megint az Oraccion Seiss a rosszfiú, aki a világvégét akarja ?  Nemyóó  Eddig úgy bolt, hogy Kinana szerette Cobrát mert csak az ő csodálatos hangjára emlékezett, most meg mintha megrémült volna tőle... És elvileg nem szabadna "kígyóvá változnia?" Mert azt nem is Cobra miatt volt és Makarov már leszedte róla az átkot. Hacsak az egész egy nagy félreértés. Nem Cobra jön, hanem az óra csinál valamit és azt hallotta és amit kezdett belilulni a karja.  Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #1334 Dátum: 12 júl 07, 22:51:19 »

Hát ez elég vegyes rész volt. Elöszőr is pont ilyen fejet vágtam, amikor megláttam, hogy VÉR ! Wátdöfákk Szóval akkor az állatokat szétlehet darabolni és kifolyatni a vérét, de az emberek csak horzsolódhatnak ? Kiüt Mira második démon alakjával ugye nem lőttek el Spoilert ? Ha már Aquarius megjegyzést tesz egyre. Erzát már megint csak égetik de már kezdem megszokni. Pojén Mai részben is egy kis baki. Dan az előző rész végén még sértetlen volt most meg már kivan ütve ? Legalább szánhattak volna rá 3 másodpercet, hogy valami törmelék ráesik.

Most akkor megint az Oraccion Seiss a rosszfiú, aki a világvégét akarja ?  Nemyóó  Eddig úgy bolt, hogy Kinana szerette Cobrát mert csak az ő csodálatos hangjára emlékezett, most meg mintha megrémült volna tőle... És elvileg nem szabadna "kígyóvá változnia?" Mert azt nem is Cobra miatt volt és Makarov már leszedte róla az átkot. Hacsak az egész egy nagy félreértés. Nem Cobra jön, hanem az óra csinál valamit és azt hallotta és amit kezdett belilulni a karja.  Nevet

Énmég nem láttam a részt majd megnéem, de e a bleachben is így van... A cenzúra legfőképp az emberi sérüléseket érinti... Pl ugye a bleachben már egy karlevágásból is csakkéz megvágás lesz bezzeg az öreg a karakura fighotknál szépen ketté szelte a tres bestia dögét most nem ugrik be de ot szépen függőlegesen ketté vágta nuku cenzúrával...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 87 88 [89] 90 91 ... 228
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!