24 máj 19, 10:14:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 86 87 [88] 89 90 ... 228
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 687287 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1305 Dátum: 12 jún 28, 13:45:57 »

Az jó lenne mert kíváncsi vagyok rá. Nevet

Amúgy, az a rész elég gyenge volt. A visszatérő poénok már inkább cikik mint viccesek, Erzát megint leégetik, hogy a képébe finganak. smirksweat A főnök nem bírt megcsinálni 100 fekvőtámaszt de a több tonnás alkatrészt lazán elviszik... Natsu vissza változik csak attól, hogy hozzáért Dan dárdájához, amikor nem is használta. Ha Natsu visszaváltozott, akkor a kőpadlónak is megkellet volna nőnie. hisz azon húzta.
Erza kis monológja meg Dan jó volt de, meddig tudják ugyanazok a szereplők elvinni a hátukon a  részt, ha mindig ugyanaz a 1-2 ember tud valami újat mutatni poén terén(ami nem ciki, megalázó és nem volt előtte már 3-szor).
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #1306 Dátum: 12 jún 28, 18:45:27 »

Szépen észrevetted a hibákat Tilon.
Hát igen, amikor cipelték az alkatrészt a fingós fivérek, az tényleg érdekesen nézett ki, dehát csapatban az erő ikszdé
A lándzsás dolog valóban elég nagy baki, de hibák minden animében vannak.
Ezeket beleszámítva, még mindig bőven jó ez a sztori egy fillerhez képest szerintem.
Naplózva

grimmiko
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 32


« Válasz #1307 Dátum: 12 jún 29, 07:10:52 »

ÁÁÁ, és én ezekről lemaradok. Sajna egész nyáron nincs internetem, csak melóból Szomorú Bár annyi jó van benne, hogy szeptemberben viszont egyszerre sok részt nézhetek meg Nevet Amúgy én úgy gondolom, hogy ha ennek a filler szálnak vége lesz, áttérnek majd a Mirát 7 évig helyettesítő lány sztorijára, és azzal töltik ki a maradék részeket.

Kinana-ra gondolsz?
Ohh ne is mondd bakker. Én már egész filler időszak alatt ezt várom,h mikor fognak róla több mindent mutatni(jó persze idővel ez a sztori is tök jó lett ami most megy). Tudni akarom hogyan talált rá Makarov, és h Cobra visszajön e, vagy sem (me már nem bírom ezt a várakozást és bizonytalanságot ikszdé).
Naplózva
Orph D.eus
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 4387



WWW
« Válasz #1308 Dátum: 12 jún 29, 13:22:54 »

Makarov sehogy se talált rá, mert ő is részt vett a 7 éves "nyaraláson" ikszdé Hacsak ki nem találják, hogy még az eltűnésük előtt került valahogy oda, mondjuk Cobra eltűnése után.
Naplózva

Ritli: "Hiei akkora gyökér, hogy már botanikus kell hozzá."
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #1309 Dátum: 12 jún 29, 15:22:08 »

Az biztos, hogy Cobra visszatérése nagyot dobna a filleren. Viszont sajnos elég nagy a valószínűsége, hogy meghalt, mert Brain szépen hátbatámadta.
Én egy 1-2 részes visszaemlékezésnek is örülnék, amiben benne lenne Cobra és Kinana, láthatnánk a kapcsolatukat, meg hogy ki és miért változtatta a lányt kígyóvá és vissza.
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1310 Dátum: 12 jún 29, 16:04:40 »

Kijött egy kép az anime elkövetkezendő filler részeinek szereplőiről. Ha nem akartok meglepődni ne nézzétek meg, máskülönben nyugodtan.  Nevet

http://www.imagebam.com/image/0973e1199201679
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Orph D.eus
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 4387



WWW
« Válasz #1311 Dátum: 12 jún 29, 16:30:32 »

Vááá, ez a kép erősen spoiler, ha tényleg a következő fillerekből van. De miért tették bele az újságba/kötetbe?
Naplózva

Ritli: "Hiei akkora gyökér, hogy már botanikus kell hozzá."
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1312 Dátum: 12 jún 29, 16:34:37 »

Mi a manó ?! Ez most komoly ? Mashima szenszei tud erről ? ikszdé Azért még ilyet sem láttam gyakran, hogy filler spoiler. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 29, 17:01:30 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
grimmiko
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 32


« Válasz #1313 Dátum: 12 jún 30, 06:43:12 »

Oaaahhh igen ezt tegnap én is lecsekkoltam. ÉS VISSZATÉR a drágám(Cobra fanatikus vagyok) <3 Már alig várom *________* Kész most már muszáj együtt lennie majd Kinanával X"3 sztem a Fairy Tail történetében az ő kapcsolatuk lenne/lesz az egyik legszebb és legmeghatóbb X"}
Naplózva
grimmiko
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 32


« Válasz #1314 Dátum: 12 jún 30, 06:50:57 »

Ja és h az aktuális részről szóljak: 137.

Jó volt,tetszett.
Dan életrajza elég LOL volt,kicsi korába majdnem olyan volt mint Cartman XDDD És elég nagy szoknyavadász a lelkem. XDDDDD Tök hülye de ezért szeretem. De a többiek meg le se sz*rják h Ő és Lucy ott maratont futnak a templomban ÁÁÁHHH XDDDD

Sammy (ez a nicknév már ikszdé)azaz h Samuel meg végre átváltozott nagymacskává, sztem tök zsír volt az a kis fight amit Lilyvel lenyomott. Meg kicsit aranyos volt a zseni macsek kiakadása is amikor a terve saaajnos nem úgy jött össze ahogy azt tervezte ikszdé
Gajeel vas-megállapító módszere is....hát...király volt XDDD le se tagadhatja h DragonSlayer bakkerXD bestiális ösztönökxD

Byron-sama meg megjött a polipkájával is, kivi leszek a fightra, meg Mirajeen új átalakult formájára(oké lehet itt a kép róla,de én rendesen,harc közbe akarom látni X3 ha már itt tartunk,kezdhetem Cobra új ruháját megvarrni X"D)
Viszont úgy látom a kövi részben Erza alakját megitn erősen...hhúúh...hát....lealázzák =_="
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #1315 Dátum: 12 jún 30, 10:56:43 »

137. rész: Nagyon király rész volt. Nevet Tetszett a Lily vs Sámuel harc és Gajeel támadása is ( vas isten kardja? Kicsit vas istenölős nem? ). Dan életrajza nagyot szólt. ikszdé Nem tudom most minek kellett oda virgo. :/

Ami a következő részt illeti arról csak annyit hogy végre megmutatkozik mira egyik formája Nevet meg Natsu csapata vs Byro-t is várom.
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1316 Dátum: 12 jún 30, 12:14:29 »

137. rész

Nem volt seggrázás, úgy, hogy bejött Nevet Jövőhéten persze, hogy pótolják ezt a hiányt, remélem csak csajokkal  Nevet
Dan története igen "meghatóra" sikeredett. Utána meg maratont futott Lucyval a kápolnában  Nevet
Happy beszólása Lucyra, hogy férfias nagyon ütött ikszdé

Sammy egész vagány volt a harci formájában, még sajnáltam is szegényt, amiért nem láthatta azt előre, hogy legyőzik  smirksweat

Kíváncsi vagyok mit kezdenek Byroval, mert ha Gildarts nem tudta legyőzni, akkor ki tudja?  Hmm?

Jövő héten új opening és ending  Kúl

A 140. részben meg felbukkannak a képen lévő szereplők.....Város már a rész nagyon  Pontosan
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 30, 12:15:49 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
grimmiko
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 32


« Válasz #1317 Dátum: 12 jún 30, 14:13:28 »

137. rész

Nem volt seggrázás, úgy, hogy bejött Nevet Jövőhéten persze, hogy pótolják ezt a hiányt, remélem csak csajokkal  Nevet
Dan története igen "meghatóra" sikeredett. Utána meg maratont futott Lucyval a kápolnában  Nevet
Happy beszólása Lucyra, hogy férfias nagyon ütött ikszdé

Sammy egész vagány volt a harci formájában, még sajnáltam is szegényt, amiért nem láthatta azt előre, hogy legyőzik  smirksweat

Kíváncsi vagyok mit kezdenek Byroval, mert ha Gildarts nem tudta legyőzni, akkor ki tudja?  Hmm?

Jövő héten új opening és ending  Kúl

A 140. részben meg felbukkannak a képen lévő szereplők.....Város már a rész nagyon  Pontosan

oaaahhh~ Kész behalok. Már sztem az OP-nál besírok majd az örömtől, hát még majd mikor megjelennek ahh~ X"3 (és tök jó mert jövőhét szombaton még itthon vok,szal még le tom csekkolni nyugiba az OP-END-et X3)
Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #1318 Dátum: 12 jún 30, 16:30:52 »

Akkor pontosításképp jövő héttől:
Opening-->  "Tenohira" (テノヒラ; "Palm of the Hand") by HERO (eps 138-)

Ending-->  "Yell ~Kagayaku Tame no Mono~" (YELL~輝くためのもの~; "The Thing For Shining") by Sata Andagi (eps 138-)


Közben utánna is néztem nekik az op a hero-tól egy ilyen lazább rock-nak ígérkezik mint a 4. op volt a luxus-os itt van egy pár klippjük:-->
http://www.youtube.com/watch?v=aOos0zYjNok&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=I1c48stqqdM&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=59gzHmQU_mI    (sztem mind 3 egész jó lenne fairy op-nek hangzásban, szal várhatóan ismét egy jó kis op vár ránk)


Az ending pedig hallásra szintén a szokásos kellemesnek hangzásúnak ígérkező lassú lehet vagy egy picit pop-osabb r&b-sebb beűtésű-->
http://www.youtube.com/watch?v=w6gA2ogAA-c&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=0akDbuzGnl8&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=5q21HpBo1bE
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 30, 16:43:32 írta Sammy Blaze » Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #1319 Dátum: 12 júl 01, 09:46:38 »

igen igazak, mert hivatalos, hogy azok lesznek amiket felülre írtam... Nyílván az együtteseknek amiket linkeltem azoknak a legújabb számuk...

Moderátor, Chakra:
Nem dupla hsz, csak töröltem közülük.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 01, 12:08:13 írta Chakra » Naplózva
Oldalak: 1 ... 86 87 [88] 89 90 ... 228
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!