24 máj 19, 12:12:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 84 85 [86] 87 88 ... 228
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 687294 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Orph D.eus
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 4387



WWW
« Válasz #1275 Dátum: 12 jún 17, 00:45:40 »

Olyat ne is írj, hogy nem nézel FT-t. Ördögi
Amúgy, hogy meddig tartanak még a fillerek, kizárólag a készítőkön múlik. Ha szerencsénk lesz, akkor 3 hét múlva folytatják a manga történetével. Bár ez szinte kizártnak tűnik, mert akkor megint nagyon hamar beérnék a mangát. Másrészt most egy hosszabb egybefüggő filler történet megy, amit viszont csak akkor fejezhetnek be 2 héten belül, ha összecsapják. Kevésbé szerencsés esetben 15 hét múlva, kb. szeptember végén folytatják a mangával.
Naplózva

Ritli: "Hiei akkora gyökér, hogy már botanikus kell hozzá."
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #1276 Dátum: 12 jún 17, 01:02:15 »

Köszönöm a választ. Am, engem egyik anime-ben sem érdekel a filler, és egyet sem néztem végig soha. Kizárólag a Fő történet szál érdekel.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1277 Dátum: 12 jún 17, 01:10:28 »

Nem nézek fairy tailt. Még egy részt sme néztem meg soha.  Hahahah  Ördögi
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #1278 Dátum: 12 jún 17, 03:38:31 »

Hát akkor nemt tudod, hogy miről maradtál le:D  Szerintem ez az a történet, ami hasonló kaliberű mint a one piece. Később kezdődött el, de szerintem esélyes rá, hogy ugyan olyan hosszú életű legyen:D
Naplózva
BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #1279 Dátum: 12 jún 17, 09:32:28 »

De szerintem kár kihagynod a fillert. Ez a rész például szerintem tök rendben volt poénok, harcok és grafika terén is. (:
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 17, 09:33:23 írta BrownOsment » Naplózva

Gino
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 119


« Válasz #1280 Dátum: 12 jún 17, 10:23:03 »

Aki nem néz fillereket, bármiben, nem csak ebben, az nem szereti igazán az adott animet, én nem szeretem a narutot, sőt! egyenesen rühellem, ezért nem is nézek fillereket benne, de a főtörténetszálnak azt a heti egy részét megnézem. még ha nem is nagy szám, és lassan már a Fairy Tail mostani fillerei verik a naruto mostani történet szálát ami az animeben van, mert qrvára nem tud érdekelni hogy mi fog történni a következő részben, és már csak megszokásból nézem azt a heti egy részt, már hogyha nem felejtem el!  ikszdé
Szóval lényegében ennyit arról hogyha valaki nem néz valamiben fillereket, az nem szereti igazán azt az animet, és csak a történetre kíváncsi!
Nah de ez már OFF!
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 17, 10:24:06 írta Gino » Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #1281 Dátum: 12 jún 17, 11:58:36 »

Némileg lehet igazad van abban, hogy kevésbé szeretem az animéket, mivel manga mániás vagyok. Minden sztorinak először a mangáját olvasom el, és ha tetszik, akkor nézem csak meg az animét. Na most, ha olyan van az animében amit nem olvastam a mangában, akkor azt kihagyom. Amkor animét nézek, akkor arra vagyok kíváncsi, hogy mások hogyan képzelték el ugyan azt, amit én a mangában olvastam, illetve élvezem, hogy a szereplők mozognak. Az Ft mangát pl kb 5-ödjére olvasom, és sosem vagyok képes megunni.  Mindannyian mások vagyunk, és ez a szép a világban, különben igazán unalmas fórumbeszélgetések lennének, ha mindenki egyetértene mindenben Nevet

(Remélem Chakra nem szedi le a fejemet ezért.)
Naplózva
Orph D.eus
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 4387



WWW
« Válasz #1282 Dátum: 12 jún 17, 12:47:52 »

Chakra is az egyéni értelmes szabad véleménynyilvánítás híve, szal ne aggódj Nevet
Amúgy a mangaolvasás közben annyira nem kell elképzelned a dolgokat, hiszen a szereplők, tárgyak kinézete már adott. Az anime csak a színeket, hangokat és az animációt adja hozzá. Amúgy én is főleg mangákat olvasok, de mivel a manga kultúra kis hazánkban nem olyan elterjedt dolognak számít, mint az anime, így sok olyan történet van, amit csak animében találok meg magyar felirattal. (igen, jobb szeretem magyarul, hiába érteném angolul is ^^' )
Naplózva

Ritli: "Hiei akkora gyökér, hogy már botanikus kell hozzá."
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #1283 Dátum: 12 jún 17, 13:20:00 »

OFF:ezt már nem bírom,muszáj válaszolnom Nevet Gino,szerintem az hogy nem nézel fillert nem jelenti azt hogy nem szereted az adott animét,csak szereted a történethűséget kacsint Azt meg nem tudom mennyire olvasod a Naruto mangáját,de ha igen,akkor nem kellene szerintem így lealacsonyítani az egyik legdurvább arc-ot egy filler szintjére. Duuu-val nagyjából egyetértek Nevet Azért egy Psyren animéért fangörlként sikítoznék ha lenne Nevet

ON: A részről ugyanaz a véleményem mint az előzőről...Unalmas,irritál ez az óragyűjtögetés,mindenkit lebutítanak,vakok,süketek idióták.A seggesbandától meg a hideg ráz.Csak azért nézem meg hogy meglegyen a Fairy Tail adagom,meg mert tudom hogy szükséges rossz hogy ne érjék be a mangát.Még mindig jobb mint a Naruto/Bleach 1000 éven keresztül tartó fillere.
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1284 Dátum: 12 jún 17, 17:56:55 »

Arra gondoltam, hogy mi van, ha a seggrázós banda valójában gonosz. Pont olyanok, mint a Tobi. Az elején jópofa kis szerencsétlenek aztán meg kiderül, hogy ők adnak parancsot Samuelnek ! Ohh My God De egyenlőre még nem törnek világuralomra, csak a mi agysejtjeinket gyilkolásszák.  De talán még valami jó is kisülhet, ha Erza felveszi azt a feszülős ruhát. Nyelvesít (Bár azt is megnézem, hogy hogyan veszik rá, hogy felvegye...)
Óriás Happy egyetlen jó jelenete, amikor rálépett Natsura. Erzáék alig találnak meg egy felhőkarcolót. Legalább a Dan-Lucy poénok a helyükön voltak. Mosolyog
Szerintem nem is olyan gonosz ez a kis banda. Nem hiszem, hogy a káosz elhozása lenne a céljuk. Bár attól, hogy Coco nem olyan gonosz, attól még a szervezet lehet gonosz, pont, mint Edolasban. >.<#
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Orph D.eus
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 4387



WWW
« Válasz #1285 Dátum: 12 jún 17, 23:17:43 »

Már arra is gondoltam, hogy talán Japánban akkora sikere volt a seggrázós bandának (vagy itt a FT-ben, vagy a Rave Masterben), hogy ezért hozzák vissza őket ebbe a filler arc-ba. Mert ha jól emlékszem az a vonatos eset, még Michelle megjelenése, vagyis az óra mizéria előtt volt. Nem hiszem, hogy sok közük lenne az alkatrészek gyűjtögetéséhez. Legalábbis nem saját felhasználásra. Max. azt tudom elképzelni, hogy felbérelték őket. Bár egy ilyen agymozgató kereséshez túlságosan is a fenekükkel gondolkoznak az eszük helyett. smirksweat

Tilon, szerintem is lesz még itt még valami csavar, hogy a földi-Edolas banda valójában nem is gonosz. Vagy valahogy 1 oldalra hozzák őket a FT-lel, és lesz valami más főgonosz, aki ellen együtt szállnak harcba. (Ami azt jelenti, hogy majd megint Natsu zúz, mint állat ikszdé )
Naplózva

Ritli: "Hiei akkora gyökér, hogy már botanikus kell hozzá."
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1286 Dátum: 12 jún 18, 03:42:31 »

Hát akkor nemt tudod, hogy miről maradtál le:D  Szerintem ez az a történet, ami hasonló kaliberű mint a one piece. Később kezdődött el, de szerintem esélyes rá, hogy ugyan olyan hosszú életű legyen:D
A mangát olvasom,szóval tudom, mit hagyok ki, animációt, színeke, hangokat, fillert. Majd ha szánok időt erre is, elkezdem nézni.  Nevet
Naplózva
Neptunusz
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 67



« Válasz #1287 Dátum: 12 jún 18, 08:52:42 »

Filler amúgy ezen az évadon kívül max pár rész volt.
Naplózva
grimmiko
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 32


« Válasz #1288 Dátum: 12 jún 19, 06:40:36 »

megkésve egy gyors összefoglaló a legutóbbi részről:

Dan Straight, jaaaj mrá hiányoltam a hülyeségeit és hát kaptunk belőle bőven  ikszdé ez a csávó nem 100-as főleg h ha a szerelemről van szó. Mondjuk továbbra se értem,mit eszik annyira Lucyn,oké előző részekben kifejtette h miért tökéletes neki,de akkor is X"D nem baj. Szeretem Dant X3
Mikor elképzelik az esküvőjüket Plue mi a francért csimpaszkodik  Dan karján? és mi a francért nem veszi le a páncélt Dan? Hawaii-ing és ...alatta a páncél! Bakker XDDD

Happy: hát ez a cica se 100as, mániája rálépni az emberekre  ikszdé Nevet
Mikor Sagitarius összemegy és szerencsétlen kínlódik és leesik neki h nyílvesszője csak egy fogpiszkálónak elég na azon röhögtem XDDD
(Dan: "Most h a fogaimról gondoskodtam ...stbstb" X"DDD még gondoskodtam XDDD)

Na a rengő seggű banda az nekem valahogy nem hiányzott,na már mindegy, de kíváncsi leszek a kövi részre Mosolyog
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #1289 Dátum: 12 jún 19, 13:19:39 »

Én is csak mangázok, anno még néha bele-belenéztem a részekbe, de gagyi az animáció, a szinkronok és sok a cenzúra. A színek meg túl élénkek nekem. De a manga az magasan ráver a Narutora meg a Blícsre.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Oldalak: 1 ... 84 85 [86] 87 88 ... 228
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!