24 máj 19, 11:53:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 73 74 [75] 76 77 ... 228
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 687293 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Rincewind
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 64



« Válasz #1110 Dátum: 12 ápr 07, 14:43:07 »

Miééért?? Miért kellett az egyetlen dolgot, ami zavart a Rave Masterben behozni a Fairy Tailben. A Jiggle Butt Band nagyon irritál. Az Op és az End alapján az a kulcs szerintem valami idővel kapcsolatos lesz, és talán Lucy az apját akarja majd újra látni vele. Meg ha jól láttam az edolasi Exceedek is visszatérnek kicsit. A Kinanáns részekre én is kíváncsi vagyok, talán az az öreg mágus változtatta át az OP-ből. A mai rész egész jó volt, láttam már rosszabb fillert is (igen, a Shippuudenre gondolok ^^) Éreztem, hogy ez a gonosz fazon igazából szerelmes... Jól vázolta a szereplők közötti kapcsolatokat a táncgyakorlás ^^
Naplózva

THERE'S NO JUSTICE
THERE'S JUST ME
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #1111 Dátum: 12 ápr 07, 17:37:09 »

- Aceto apjának a szája csak engem emlékeztetett egy rektális vizsgálat helyszínére   smirksweat

Úristen,azt hittem csak szerintem néz ki úgy ahogy az a száj xD Amúgy a rész nekem nagyon bejött,Gazille-on szakadtam Nevet Na meg Erza ahogy beütötte a falba Natsut xD Viszont ami nálam feltette az i-re a pontot az Warren volt az ajtónál :_DDD Zseniális Nevet Kár hogy önkéntesen eltiltottam magam a mangától,alig várom hogy beérjék az animével Nevet
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1112 Dátum: 12 ápr 07, 18:24:30 »

Azért az is jó, hogy csak Natsu, Happy és Lucy vállalta el a küldetést, erre meg ment a fél céh. Nevet

Te jó ég, hogy állt Velvenón a purgatórium páncél! ikszdé Erzán valahogy jobban áll a női páncél, mint rajta. Nyelvesít Kiss baki, hogy a purgatórium páncélból csak 1 van, mert, mintha Erza mondta volna az Azuma elleni harcban, hogy még sérült, ha jól emlékszem + még a méret is pont jó volt Velvenóra, de mivel ez filler el lehet ezektől tekinteni. De mekkora lett volna, ha Erzáról eltűnt volna a páncél, amikor Velvenó használta, és ott állt volna meztelen valójában. Ördögi

A Kinana részére nagyon kíváncsi leszek. Remélem, hogy nem az lesz benne, hogy meghalt az a bizonyos személy aki a fülébe súgott, mert akkor -> Sír (Főleg úgy, hogy élnie kéne).
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #1113 Dátum: 12 ápr 07, 18:33:36 »

Azért az is jó, hogy csak Natsu, Happy és Lucy vállalta el a küldetést, erre meg ment a fél céh. Nevet

Te jó ég, hogy állt Velvenón a purgatórium páncél! ikszdé Erzán valahogy jobban áll a női páncél, mint rajta. Nyelvesít Kiss baki, hogy a purgatórium páncélból csak 1 van, mert, mintha Erza mondta volna az Azuma elleni harcban, hogy még sérült, ha jól emlékszem + még a méret is pont jó volt Velvenóra, de mivel ez filler el lehet ezektől tekinteni. De mekkora lett volna, ha Erzáról eltűnt volna a páncél, amikor Velvenó használta, és ott állt volna meztelen valójában. Ördögi

A Kinana részére nagyon kíváncsi leszek. Remélem, hogy nem az lesz benne, hogy meghalt az a bizonyos személy aki a fülébe súgott, mert akkor -> Sír (Főleg úgy, hogy élnie kéne).



Nem a purgatórium páncél volt a sérült, hanem a knightwalker elleni csatában megsérült armadura fairy vagyis a tündér páncél...
Naplózva
gYda
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17



« Válasz #1114 Dátum: 12 ápr 07, 18:46:41 »

Azért az is jó, hogy csak Natsu, Happy és Lucy vállalta el a küldetést, erre meg ment a fél céh. Nevet

Te jó ég, hogy állt Velvenón a purgatórium páncél! ikszdé Erzán valahogy jobban áll a női páncél, mint rajta. Nyelvesít Kiss baki, hogy a purgatórium páncélból csak 1 van, mert, mintha Erza mondta volna az Azuma elleni harcban, hogy még sérült, ha jól emlékszem + még a méret is pont jó volt Velvenóra, de mivel ez filler el lehet ezektől tekinteni. De mekkora lett volna, ha Erzáról eltűnt volna a páncél, amikor Velvenó használta, és ott állt volna meztelen valójában. Ördögi

A Kinana részére nagyon kíváncsi leszek. Remélem, hogy nem az lesz benne, hogy meghalt az a bizonyos személy aki a fülébe súgott, mert akkor -> Sír (Főleg úgy, hogy élnie kéne).


egyébként az sem igaz hogy mesztelen valójában lejent volna meg mert mikor a phantom elleni harcban az adamantine péncél szét esett a jupiter lövésétől akkor is volt alatta gy másik ruha Nyelvesít
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1115 Dátum: 12 ápr 07, 19:34:56 »

De úgy viccesebb lett volna. Nevet

Most, hogy mondod tényleg arról a páncélról volt szó. De akkor sincs a Purgatóriumból kettő. Pojén
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #1116 Dátum: 12 ápr 07, 21:01:13 »

Amúgy az a poén, hogy bármelyik sorozatnál meglehet érezni, hogy fillereket néz az ember, tök mindegy hogy tudja hogy az vagy sem de meglehet... Ez viszont nem adta azt az érzetet ami csak dícséretet érdemel a készítők felé! Sztem a legjobb az warren beszólásai voltak amikor odaértek a kastályhoz, de ott is a legjobb ahogy lesavanyú nevezte ráadásul azzal a hangsúllyal... És végül happy end lett mivel elnyerte a jó nő kezét az afro szamurály Nevet Nevet De az earthlandi coconak igazán érdekes rucija van az openingben...
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1117 Dátum: 12 ápr 07, 22:01:41 »

Azért én azonnal megéreztem, hogy filler rész pedig nem tudtam, hogy az jön. Ugyanis nem szoktam megnézni az rész végén lévő előzetest. Az is igaz, hogy sejtettem, hogy mostanában annak kell jönnie. A részről nem mondanám, hogy jó volt, inkább aranyosnak nevezném. Az eleje tetszett a táncórákkal de a kastélyban történtek kevésbé. Egynek elment de ha a következők is ilyenek lesznek az nem fog tetszeni. Nem tudom mennyibe kerülne, hogy rendes történeteket, küldetéseket csináljanak. Az rendben van ha készítenek néhány ilyet de ne túl sokat.
Naplózva
Qtics
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 33



« Válasz #1118 Dátum: 12 ápr 07, 23:46:34 »

jo volt ! Nevet


de az a kérdés hogy Coco az Edolasi vagy a földi ?
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1119 Dátum: 12 ápr 08, 06:11:45 »

egyébként az sem igaz hogy mesztelen valójában lejent volna meg mert mikor a phantom elleni harcban az adamantine péncél szét esett a jupiter lövésétől akkor is volt alatta gy másik ruha Nyelvesít

Tudtam én, hogy van alapja alapja annak amit mondtam,  és nem visel a Purgatórium páncél alatt ruhát, csak most ugrott  be, hogy hol. Nevet http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/091/13
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Beatreex
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 340

"Én önmagamban egy fordított dimenzió vagyok."


« Válasz #1120 Dátum: 12 ápr 08, 08:45:49 »

Jaj de imádom a Fairy Tail fillereket! Nevet Szétröhögtem magam ezen a részen Nevet
- Az opening alapján filler-szezon lesz, de ez várható volt, és nem is zavar különösebben Mosolyog Az ending nagyon tetszett, kellemes az a zene a végén Mosolyog
- Ahogy Erza táncol... hát az halálos ikszdé Warren meg először felkéri Wendy-t táncolni, aztán meg féltékenykedik amikor a bálon a kissráccal táncol. Mi a fene? ikszdé
- A Gazille-Levi tánc hatalmas volt Nevet
- Balsamico gróf arcán behaltam ikszdé
- A végén meg nagyon aranyos volt az a Natsu-Lucy jelenet Mosolyog
Naplózva

"Az emberek könnyebben bocsátanak meg annak, aki téved, mint annak, akinek igaza van." Joanne Kathleen Rowling

"My dad always says be nice to the people on the way up because you’ll need them on the way down." Colin Morgan
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #1121 Dátum: 12 ápr 08, 09:31:34 »

De az a durva, hogy erza a táncoló démon, DE LISANNA SEM JOBB NÁLA SEMMIVEL MERT UGYANAZT CSINÁLTA Nevet Nevet
Naplózva
Beatreex
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 340

"Én önmagamban egy fordított dimenzió vagyok."


« Válasz #1122 Dátum: 12 ápr 08, 10:02:59 »

Lehet hogy Lisanna Erza-tól tanult táncolni Nevet De amikor 06:40-nél az összes párost egyszerre mutatják, akkor Erza Fried-del táncol, de vele normálisan (legalábbis úgy tűnik Pojén ) Lehet hogy csak Natsu-t éri az a megtiszteltetés, hogy bemutatja neki a halálos tánctudását Nevet (Kana meg Bixlow-val táncol. Érdekes párosítás.)
Naplózva

"Az emberek könnyebben bocsátanak meg annak, aki téved, mint annak, akinek igaza van." Joanne Kathleen Rowling

"My dad always says be nice to the people on the way up because you’ll need them on the way down." Colin Morgan
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #1123 Dátum: 12 ápr 08, 10:27:26 »

Naja csak elvették lucytól natsut így maradt neki capricorn ő meg lisanna-nál kötött ki, de a végén csak helyre állt a világ rendje és lucy visszakapta a partnerét Nevet Nevet

Meg a végén tényleg, hogy várta már hogy natsu valami izgalmasat mondd neki de nem jött be Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 08, 10:27:57 írta Sammy Blaze » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1124 Dátum: 12 ápr 08, 16:12:31 »

Kicsit lemaradtam, de hátha érdekel még valakit. Nevet

124. rész

A zenéket szépen elosztották, minden jó helyen volt.
Erza idétlenkedése egy kicsit talán tényleg sok volt.
Alzack Asukát ábrázoló rajzával olyan volt, mint Hughes a FMA-ből. ikszdé
A házinéni csak a megjelenésével kiütéses K.O. "győzelmet" aratott. ^^"

125. rész

A nyitányban a JingleButt Gang kész. ikszdé
Elfmannak kicsit nagy volt a szája... megjárta, ő is táncolhatott Erzával. ikszdé
7:11-nél Warrennek olyan feje van, mint Usopp-nak a One Piece-ből, csak egy hosszú orr hiányzik. Nevet
A ház ura tényleg egy "seggarc"... ^^"
Csak nekem volt valahonnan nagyon ismerős Aceto hangja...? Á, megvan! Asszem ugyanaz, mint a Fullmetal Alchemist Brotherhoodban Armstrong őrnagy kishúgáé.
A zárány alapján az a... nem is tudom mi az "Idő kulcsa" lesz. A többit képzeljétek oda. ^^
Egész jó lett az új zárány. Kicsit komoly, de még illett.
24:02-én milyen fejeket tolnak már Lucy, Plue, Happy és Charle. ikszdé
A JingleButt Gang visszatér! Nevet ...ha még valakinek a Rave Master-ben nem lett volna elég belőlük. Wendy kicsit furcsán hat a JingleButt "egyenruhában". ikszdé

El tudnám viselni, ha a FT omake mangákból szemezgetnének a fillerekhez.
Pl. a Rave Masteres fejezetet. *.* Nagyon kíváncsi lennék, hogy Lucy mellett hogy rajzolnák meg Elie-t és milyen hangot kapna. Meg persze Haru is érdekesen festene Natsu mellett. Nevet És ha még Musica és Let is kapna egy kicsivel nagyobb szerepet, mint a mangafejezetben, persze úgy, hogy Gray, Gazille és Leon is ott vannak... Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 08, 16:19:48 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 73 74 [75] 76 77 ... 228
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!