24 máj 19, 11:19:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 67 68 [69] 70 71 ... 228
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 687291 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #1020 Dátum: 12 márc 17, 17:53:32 »

Acnologia nagyon jól meg lett csinálva az animében is. Jó rész volt, epic rész volt Mosolyog
Amúgy tényleg nem adnak fillert a Tenrou szigetek után? Elég komoly, bár lehet úgy tűnik, hogy közel áll a mangához az anime, de mégis könnyen lehet bele-bele rakni 1-2 rész fillert majd a kövi arcban Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Beatreex
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 340

"Én önmagamban egy fordított dimenzió vagyok."


« Válasz #1021 Dátum: 12 márc 17, 19:02:18 »

Ej de jó rész volt! Nevet Azért jobb lett volna, ha most kivételesen kihagyják az előzetest, azzal jobban lehetett volna borzolni az idegeket. Emlékszem, hogy amikor ez a rész megjelent a mangában, egy hétig tiszta frászban voltam Nevet
Naplózva

"Az emberek könnyebben bocsátanak meg annak, aki téved, mint annak, akinek igaza van." Joanne Kathleen Rowling

"My dad always says be nice to the people on the way up because you’ll need them on the way down." Colin Morgan
BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #1022 Dátum: 12 márc 17, 19:16:58 »

Ez a rész tényleg durva volt. Bár Acnologiáról és a 7 évről tudtam, szóval nem értek váratlanul. De nekem nagyon nem tetszik ez a 7 éves ugrás. Szerintem semmi jó nem születik ebből, de remélem lesz valami, amit ezt megcáfolja...

Na de a részből, amit megemlítenék az az, hogy Makarov jelenete nagyon szépre sikeredett azzal a zenével. Gondoltam, hogy nem mennek el a hajóval a többiek. ^^ Bár ha sikerült volna legalább mindenkinek feljutni a hajóra, utána már könnyen leléphettek volna. De sajnos nem így lett. Egyébként választ kapunk arra, hogy most miért is van ez a 7 éves ugrás? És Zeref erre az időugrásra gondol, amikor azt mondja, hogy vége ennek a kornak? Ha a válasz spoiler lenne, akkor nem szükséges válaszolni. xD Egyébként én nem gondolom soknak Juviát, szerintem még mindig vicces. Nekem ő az egyik kedvencem, szóval nem tudom megunni. ^^

Előzetesben már látthatunk pár embert + 7 évvel felszedve. Macao és Wakaba most akkor hány éves is lesz? Tiszta öregek... Ez nem jóó. xD Nekem ez így tényleg nem tetszik. Miért csinálta ezt Mashima? >_< És Droy meg milyeeen dagadt. Oo Laki (vagy Lucky, nem is tudom, hogy hogyan kell írni) viszont javult kinézetre. xD Na, de azért várom a következő részt, úgy láttam, hogy Ichiyáék is feltűnnek benne.

áááááá Sír Pedig milyen jó lett volna látni ahogy az animések sírnak hogy vége a Fairy Tailnek. Ördögi...
Én inkább nevettem volna, ha így próbálnák meg befejezni...  smirksweat

...Engem a következő részben leginkább az érdekel, hogy a csapat is bekapta-e a 7 év idősödést, mint a többiek a céhben (szakállas Nab ikszdé) vagy valahogy ugyan olyan idősek maradtak. Mosolyog
Erre én is kíváncsi vagyok már.  ikszdé Bár szerintem ők nem lettek idősebbek, de kitudja. Én egyébként hajlamos vagyok belefutni spoilerekbe (sajnos), de erről nem tudok semmit, szóval legyen már jövő szombat. xD
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 17, 19:27:04 írta BrownOsment » Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #1023 Dátum: 12 márc 17, 19:40:48 »

Hát ez a rész nagyon durva lett.

Bírom Gazillet, mindig tesz vmi vicces megjegyzést Lucy-ra ikszdé Edolasban a súlyához illetően Happyvel, itt meg a gyomrát cukkolta ikszdé
Az egyesített támadás nagyon ütősre sikeredett. És hogy filler volt ? Hát ,mint szinte minden töltelék kiegészítést, ezt is olyan jóra megcsinálták, hogy észre nem lehet venni.
Nagyon hangulatos rész lett, főleg amikor az öreg hátramaradt, majd visszajött a Fairy Tail, utána meg mindenki megfogta a másik kezét és bíztak a túlélésbe, hát lassan már tényleg minden rész sírós lesz  Szomorú
Ez a fekete sárkány biztos benne lesz még, de úgy kb sztem minimum 80-100 rész múlva, és tuti van vmi köze Igneelekhez.

Hát igen az anime vészesen közel ért a mangához. Nem értem Edolas után miért nem toltak be 10 egy részes fillereket, mert így 2 hét múlva a címek alapján lehet látni, hogy filler lesz, és hogy meglegyen a biztos távolság, 20-30 résznyi filler vár majd ránk  Figyelmeztetés
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 17, 19:41:44 írta Csabi28 » Naplózva

Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #1024 Dátum: 12 márc 17, 21:34:42 »

A biztos távolsághoz minimum 40 rész filler kell... Amúgy macaok 42 évesek lesznek, ha jól emlékszek az egyik fejezet borítójára...
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1025 Dátum: 12 márc 17, 21:51:52 »

Bőven kevés az a 40 fejezet. Ha csak kettővel számolok akkor is csak 20 anime rész. Ez pedig kevés. Inkább 80 vagy még több az ideális különbség. Egy darabig lehet tartani fillerekkel a távolságot, de ha olyanok lesznek mint az a sárkányos akkor jobb ha pihentetik egy kicsit mert lerontja a minőséget.
Naplózva
saruto95
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 182


Fedettávú távolbanézés olimpiai bajnoka :D


« Válasz #1026 Dátum: 12 márc 17, 21:55:19 »

hát igen Gazille trollkodott egyet Happy stílusban Faceg
nagyon jóra sikeredett ez a rész, nekem nagyon tetszett.

ezekszerint akkor nemsoká nekiesünk egy nagyadag fillernek Szomorú
majdcsak kibírjuk vhogy, bár az eddigi fillerek is mind jók voltak, nemúgy mint más animékben, tehát ez egy jó pont
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #1027 Dátum: 12 márc 17, 22:05:28 »

Ez a rész nagyon nagy lett Nevet. Megmutatták hogy milyen erős Achnologia ( de ez az igazi ereje? ). Vicces jelenetek nem maradtak el ikszdé.

Szerintem csak 10 max 15 részt raknak be fillernek de örülnék ha menne tovább az egész ( persze ez az én véleményem ).
Naplózva
Qtics
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 33



« Válasz #1028 Dátum: 12 márc 18, 00:29:59 »

(Natsu) Furcsa ez a szél. Bűzlik...
(Happy) Én is érzem! Tudom mi lehet!    Hé, Lucy! Ezt neked hoztam.
 
ez mekkora

kiváncsi vagyok Zerefet kitanította a halálmágiára mert ha Acnologia az durva lesz  Gondolkozik



« Utoljára szerkesztve: 12 márc 18, 00:48:37 írta Qtics » Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1029 Dátum: 12 márc 18, 09:29:19 »

Miért kellet volna tanítani ? Hmm? Erzát se tanította senki a mágiájára, csak alapból használta a fegyverek mozgatását a Mennyország tornyában. Achnologia minden embert utál, bár ki tudja, hogy 400 éve mi volt az álláspontja.
Amúgy Zeref jól tartja magát 400 évesen, szépítő alvás nélkül.^^
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
saruto95
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 182


Fedettávú távolbanézés olimpiai bajnoka :D


« Válasz #1030 Dátum: 12 márc 18, 10:32:21 »

ti gondolkoztatok már a zeref-achnologia kapcsolaton?
az én elméletem az, hogy zeref mondjuk a "sötét" esetleg "fekete"-sárkányölő
Naplózva
Orph D.eus
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 4387



WWW
« Válasz #1031 Dátum: 12 márc 18, 12:00:48 »

Hát, ha Acnologia tanítványa volt, akkor nagyon megfingathatta, mert Zeref is fél tőle ikszdé
Ám az másnak is feltűnt, mikor Gildarts azt mondja "Nem használja azt az erőt, mint mikor ellenem harcolt". Ezt mangában is mondja, szóval nem filler mondat. Vajon Acnologia miért csak játszadozik velük, és nem harcol teljes erőbedobással? Holott a célja a teljes pusztítás, amit végül meg is tesz az üvöltéssel. És ha már itt tartunk, miért csak a szigetet és az azon levőket támadja?  Jó, mondjuk Urtear és Meldy csónakja csak légypiszok a szemében, de mi van a Grimoire hajóval? Nem azt kellett volna elsődlegesen támadnia, ha már egyszer az azon levők (bár Hades már halott) gonoszságra hívta újra elő? Vagy miért nem támadja a Tanács hajóját? Sőt, magát Hargeont, Magnóliát, vagy egész Fiorét? A sárkányölők voltak a célpontjai? Gondolkozik Nekem valahogy ez az egész Acnológia támadás totál céltalannak tűnik...
Naplózva

Ritli: "Hiei akkora gyökér, hogy már botanikus kell hozzá."
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #1032 Dátum: 12 márc 18, 12:12:33 »

Te teljes erőből küzdesz pár hangya ellen? Mosolyog nem kezded el őket rugdosni és harcolni velük egyszerűen eltaposod őket.

Mondjuk amikor Makarov megállította és kapott pár találatot a céhtől és a sárkányölőktől azért komolyabbra vette a figurát "^^ Láthattuk az eredményét =D

Gondolom Hades és az emberei olyan ősi elfeledett gonosz mágiát használt ami szokatlan volt ebben a világban és Acnologia erre figyelt fel.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 18, 12:14:41 írta Lew » Naplózva


Orph D.eus
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 4387



WWW
« Válasz #1033 Dátum: 12 márc 18, 12:21:37 »

Most pont magadnak mondtál ellen Nevet
A hangyákkal nem játszadozol, hanem egycsapásra (egyetlen teljes erejű csapással) elpusztítod őket. De Acnologia először nem is közvetlenül őket támadta, csak mintegy fitogtatta az erejét, meg kergetőzött velük a szigeten.
Naplózva

Ritli: "Hiei akkora gyökér, hogy már botanikus kell hozzá."
Putir
Vendég
« Válasz #1034 Dátum: 12 márc 18, 12:28:55 »

Gondolom ki akarta élvezni azt a kicsi ellenállást is. Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 67 68 [69] 70 71 ... 228
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!