24 máj 19, 10:55:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 58 59 [60] 61 62 ... 228
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 687289 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #885 Dátum: 12 jan 21, 16:45:26 »

Tényleg nagyon hangulatos rész volt. Már nagyon vártam erre a részre, és a helyenként kissé gyengébb arckifejezéseken kívül, a harcot nagyon szépen megcsinálták.
Hát engem Erza azzal csábító páncéllal legyőzött volna ikszdé
Meg persze, mint mindig, megint újítani kellett az épületeken. Nagyon "érdekes" ez a börtön, nem értem miért nem maradnak meg sose a klasszikus mangáénál. Vágom, hogy így sokkal "szebb" és mágikusabbnak tűnik, de így meg elég hülyén van megtervezve az egész. Szegény Gerardot jól helybehagyták. Csórikám alig kap kaját, közben meg a robotsárkányos csaj "ketrece" tele van csokikkal ikszdé
A rész vége nagyon szép lett, de sajnáltam Azumát, mivel ő egész normális volt, nem ilyen alattomos féreg mint egyesek...
Naplózva

BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #886 Dátum: 12 jan 21, 16:48:40 »

Nekem is nagyon tetszett ez a rész. Erzában nem lehet csalódni, nagyon jó harc volt. És voltak vérre utaló dolgok! : D Gérard börtöne tényleg más volt mangához képest, előbb elolvastam, akkor láttam. Nekem az animebeli jobban tetszik. Daphné is ott volt. Nem is volt rossz kedve. xD
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #887 Dátum: 12 jan 21, 16:59:36 »

Ez nagyon jó rész volt! Volt ebben minden: Jó harc, érzelmek, jó zenék (kivéve azt a lassút, mert az nem illet oda), köcsög börtön őr, Gérard X Erza, Natsu X Erza (valahol úgy olvastam a röviditésüket, hogy Naza.*_* Gérardal meg Géza lenne. ikszdé) Na de bővebben a rész.

Jól kibővítették a harcot, a mangában azért elég rövidke volt. Viszont a flashback-ekből, nekem kicsit sok volt ez az össze foglaló. Gérardnak jól nézet ki a börtöne és ott volt Daphné is. xD Azt a szemét börtönőrt legszívesebben oda adtam volna Zeronak, vagy Hadesnak...

Azuma rendesen megizzasztotta Erzát. A Shippuudenben Yamato miért nem ilyen erős a fa elemével ?  Nyelvesít  És végre volt VÉR ! Cenzúrázott vér, de akkor is VÉR, és folyt rendesen ! Ördögi
Natsu is megérezte, hogy Erza bajban van. Mosolyog Hogy meglepődött Erza, amikor Gérard helyet Natsut látta maga előtt. Pirul
És a lényeg, hogy Erza még mindig veretlen! Nevet 100% győzelmi arány, azért nem rossz.^^ (Jó volt egy döntetlenje de az nem számít mert saját magával küzdött.)

Ahhoz képest, hogy mindenki a földön fekszik, Gray egész jól bírja. Az előzetesben úgy tűnik, hogy elengedi Urteart. Erre a szálra is kíváncsi vagyok nagyon.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #888 Dátum: 12 jan 21, 18:53:43 »

114. rész

Nagyon jó lett a harc. A kis betoldásokkal és a formaruhához való külön elnevezett karddal együtt. ^^
Nem gondoltam, hogy ez a harc ki fog tölteni egy részt, de végül jól megoldották.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #889 Dátum: 12 jan 21, 21:08:14 »

Én szokás szerint majd csak a jövő héten nézem meg a részt bleach-el karöltve csak kicsit belepillantottam... Pl simán abban a hitben voltam, hogy a csábító páncélt simán kihagyják mert túl durva az anime korhatárának erre ugyanugy benne volt:D És igen én is néztem végre volt vér még ha csak árnyékosítva is... És így ahogy gereard börtönéről beszéltek nem az az egyetlen amit cseréltek hanem az arc előtt amikor mutatják az új mágiatanácsot, hogy még egy ballépés és vége a fairynek ott ahol vanank az is sokkal durvább az animében a mangában csak ilyen sima snassz volt... Amúgy volt már a fairyben vér csak nem a sorozatban hanem az ova 1ben amikor levy pletykálkodik lucynak hogy erza odavan az erotikus regényekért akkor erza felkeni levit a falra aki egy szép kis vércsíkot húz maga után Nevet Nevet Persze az ova-knak rendes korhatára van ugyanaz mint a mangának nem gyerekes mint a sorozat és remélem a movie is rendes korhatáros lesz majd... Amúgy állítólag márciusban vagy mikor jön a 3. ova...
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #890 Dátum: 12 jan 21, 21:29:32 »

Én nagyon örültem annak, hogy nem vágták szét, darabolták annyira össze ezt a harcot. Mindig is az egyik problémám az ha ezt csinálják az animében. Mangában még valahogy elmegy ez a stílus, lévén tízen egynéhány oldalas és nemigazán kellene azt csak egy harccal kitölteni. Sőt azt szeretem ha egy harcot olyan elemekkel is kitöltenek ami a mangában nem szerepelnek. Egyáltalán nem tartom időhúzásnak az ilyen jellegű megjelenítést. A látvány kárpótol a többiért. Másodsorban nagyon szeretem ha a megfelelő helyre a hangulathoz illő zenét tesznek be. Ez megtörtént most is ebben a harccal teli megjelenítésben, ami nagyon megdobja az egésznek az összhatását.
Naplózva
gYda
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17



« Válasz #891 Dátum: 12 jan 28, 12:26:17 »

115. rész:

Hát nekem ez a rész is nagyon tetszett Nevet Bár a Bluenote vs Gildarts bunyót kicsit elhúzhatták volna :/ Ám csak nekem tűnt fel Bluenote érdekes arca mikor létrehozta a feketelyukat?Nevet De végre Gray is akcióba lendült (ideje volt) És persze tökéletesen lépett színre Nyelvesít Sztem a Rustyrose-os kűzdelem is kicsit rövid és könnyű volt.. De a Fried x Lisanna kombó nagyot ütött Mosolyog
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #892 Dátum: 12 jan 28, 13:31:11 »

Először én is arra gondoltam, hogy lehetett volna hosszabb is Gildarts harca, de aztán eszembe jutott, hogy ő az FT Chuck Norrisa, szóval nem csoda, hogy hamar befejezte. Nevet Azumát sajnáltam, hogy meghalt(?), bírom az ilyen becsületes rossz fiúkat.

Bixlow képessége nagyon komoly, mintha Elfman kapott volna egy kis power up-ot használat közben.

Most ebben a részben Urteart nagyon megkedveltem. Nevet Azt csinál, amit akar, megvannak a saját kis tervei és nem hagyja, hogy parancsoljanak neki. Kúl Hogy elkezdet menőzni hogy ő a vezető, de Grayt most nem nagyon érdekelte. ikszdé Már azt hittem, hogy egy ütéses K.O lesz.^^

az előzetesben az csak nem Brain volt ?!! Wátdöfákk  Érdekes lenne, hogy mi köze van Urhoz.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Orph D.eus
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 4387



WWW
« Válasz #893 Dátum: 12 jan 28, 13:34:25 »

Azuma nem halt meg. Ő az új Tenrou fa. ikszdé
Naplózva

Ritli: "Hiei akkora gyökér, hogy már botanikus kell hozzá."
BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #894 Dátum: 12 jan 28, 15:49:59 »

Jó kis rész volt. Azuma szép kis fa lett. : D Urtear meg mintha megőrült volna. De tetszik ez az énje, nagyon. ^^ A kövi részben meg múltjáról is lesz szó előzetesből ítélve. És az ott tényleg Brain Urral. O:
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 29, 16:35:46 írta BrownOsment » Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #895 Dátum: 12 jan 28, 19:44:53 »

Ez az rész is nagyon jó lett, mint általában Nevet
Azumát én is sajnáltam, de legalább tovább él faként  Technikai KO Azt nem értettem még ,hogy Erza, miért kérdezte és egyáltalán miért pont Azumától, hogy ismeri-e Gerardot.
Bluenote-ot és Rusty-t ahogy legyőzték, egy időben és az eléggé új háttérzene alatt, nagyon drámai és jó lett  Mosolyog
Nem csalódtam Gray-ben, nem olyan hülye, hogy bevegye az ellensége dumáját és ahogy megjelent és megtámadta Urteart nagyon vagány lett. Rég láttunk már 1 vérbeli harcot tőle, remélem a kövi rész kárpótol majd minket.
És az előzetesben az ott tényleg Brain volt 1 furcsa Star Wars-ba illő űrhajóban ikszdé Nem tudom mi köze van Ur-ékhoz, de örülök, hogy nem feledkeztek meg róla, mert Zancrow beszédjével ellentétben, elég nagy kutya volt( van ?), ahhoz, hogy ilyen egyszerűen elfelejtsük őt.
Naplózva

Gino
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 119


« Válasz #896 Dátum: 12 jan 28, 19:50:46 »

"Rég láttunk már 1 vérbeli harcot tőle"
Ha nem olvasod a mangát akkor megsúgom hogy igen "vérbeli" harc lesz, és ezt kb szó szerint is veheted...  Kúl

Aki olvasta a mangában tudja miről van szó:
[Én arra leszek kíváncsi hogy azt a rész hogy fogják megoldani az animebe, mert annak jelenetnek pont az a lényege hogy véres, és mint jól tudjuk az anime készítők félnek a vértől és még egy vágást is kifehérítenek stb....]
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 28, 19:54:33 írta Gino » Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #897 Dátum: 12 jan 28, 22:09:53 »

Csatlakozom az Azuma sajnálók körébe. Szerintem az egyik legszimpatikusabb karakter a Fairy Tail eddigi ellenségei közül. Szerintem csak egy sima fa lett belőle hiszen a többiek ereje azért jött vissza mert visszaadta nem azért mert ő az új Tenrou fa. Egyébként nekem nem tűnt annyira gonosznak csak teljesítette a mestere parancsait. Azért harcolt voltaképp,hogy találjon valakit aki elég erős ahhoz, hogy legyőzze.

115. rész:

Gildartz mekkora volt már Nevet
Bluenote annyira repülni akart, hát ő megoldotta. Kilőtte az űrbe  smirksweat
Rusty meg rég nyerhetett volna ha nem pofázik annyit amíg nincs meg Freedék ereje, Bluenote szintén rugdosás helyett már használhatta volna a fekete lyukat.
Graynek is jár egy pluszpont. Ha Juvia tudná,hogy a karjaiban volt  Nevet
Ultear bevágja a keményet: "Én vagyok a 7 rokon vezetője".  Gray: Falcon Punch! 1 találatos K.O. Na jó azért Ultear még bírja  smirksweat

@Gino

Kíváncsi vagyok én is ,hogyan lesz megoldva a "vérbeli" harc. Azumán azért már voltak véres karcolások mikor feküdt a földön, szóval....hátha  Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 29, 22:03:42 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
sas9
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1



« Válasz #898 Dátum: 12 jan 29, 09:32:04 »

Hy! Lenne egy kérdésem, nem tudjátok véletlenül, hogy bizonyos részekben mért tünnek fel ilyen kis érdekes figurák a hátérben (mint például a 114.részben 04:57 Erza nekünk balra a szájával egy vonalban ott egy kis zöld valami koronával meg kardal a kezében a fa mögül előbújva)?
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #899 Dátum: 12 jan 29, 10:50:56 »

Hy! Lenne egy kérdésem, nem tudjátok véletlenül, hogy bizonyos részekben mért tünnek fel ilyen kis érdekes figurák a hátérben (mint például a 114.részben 04:57 Erza nekünk balra a szájával egy vonalban ott egy kis zöld valami koronával meg kardal a kezében a fa mögül előbújva)?

A készítők szerintem poénnak szánják ezeket a figurákat. Véleményem szerint picit a komolyságot akarják vele oldani. A Mennyország Tornya részeknél, mikor Erza beleolvad a lacrimába, akkor ott volt a lacrimán egy spongyabob szerű figura.
Az ember ilyenekre felkapja a fejét, hogy az mi? és nem foglalkozik nagyon azzal, hogy a kedvelt karaktere szenved stb..
Szóval ezek csak poénból vannak ott ,mint a One Pieceben a Pandaman: http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=3854.0
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Oldalak: 1 ... 58 59 [60] 61 62 ... 228
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!