24 máj 19, 13:11:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 57 58 [59] 60 61 ... 228
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 687301 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #870 Dátum: 12 jan 08, 19:14:09 »

Hát már a Luxus arcnál megcsinálták ezt, h az openingben mindent lelőttek amit lehetett...
Egyetlen jó dolog lesz abban ha véget ér ez az arc is, kiadják majd a vol4-et Nevet. Minden részben hatalmas zenék vannak, nagyon adják a hangulatot.
Én baromira remélem, h nem fejezik be az animét, hiszen nagyon jó. Nállam a shippuudenel egy szinten van.
Ha nem lenne ennyire happy end minden arc akkor el is hagyná. Narutoba legalább meg is halnak páran és a ''jók'' nem ugy nyerik a csatát, h jóformán semmit sem áldoztak.
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Orph D.eus
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 4387



WWW
« Válasz #871 Dátum: 12 jan 08, 19:29:13 »

Igazából én egy jó megoldást tudnék animébe folytatásként, ami TALÁN nem kavarna be a mangának és az anime későbbi folytatásának se. De itt még nem írhatok róla, mert az spoilernek számítana Szomorú
Annyit azért leírok róla, hogy a FT többi tagjáról szólhatna, és nem a Tenrou-csapatról. Pl. elég sok jópofa mellékszereplő van a céhben, és azért ők sem a bénák bénái. Velük is lehetne fillerezni, hogy mi mindent csinálnak, míg a "főcsapat" nincs odahaza. Nyelvesít
Naplózva

Ritli: "Hiei akkora gyökér, hogy már botanikus kell hozzá."
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #872 Dátum: 12 jan 08, 19:47:06 »

Igazából én egy jó megoldást tudnék animébe folytatásként, ami TALÁN nem kavarna be a mangának és az anime későbbi folytatásának se. De itt még nem írhatok róla, mert az spoilernek számítana Szomorú
Annyit azért leírok róla, hogy a FT többi tagjáról szólhatna, és nem a Tenrou-csapatról. Pl. elég sok jópofa mellékszereplő van a céhben, és azért ők sem a bénák bénái. Velük is lehetne fillerezni, hogy mi mindent csinálnak, míg a "főcsapat" nincs odahaza. Nyelvesít


Nekem is ez ugrott be elsősorban amikor fillerekre gondoltam... És hát elég ,,idejük" is lesz ahhoz, hogy elszórakozzanak a tenrou csapat nélkül...
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #873 Dátum: 12 jan 14, 14:50:13 »

Meglehetősen tetszett ez a rész, bár egy-két helyen a megjelenítést túlzásnak tartottam a mangához képest. Például a Tenryu fa kettétörését és vízbe esését. Ott szó sem volt ilyen mértékre. A harcol viszont nagyon látványosan voltak megjelenítve és elég jól visszaadták a manga által sugalltakat. Ami nagyon meglepett, hogy középre vágták be Romeo várakozós jelenetét. Összefoglalva jól szórakoztam ezen a részen.
Naplózva
BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #874 Dátum: 12 jan 14, 15:52:48 »

Ez a rész nagyon állat volt. Megérkezett Fried és Bixlow is. Ezazzz! Máris nagy ellenfelei lettek Rustyrosenak. És Evergreen mosolygott rájuk. Hát igen, a Raijinshuu menő. ^^ Viszont Azuma most rendesen bekavart. Elég nyomasztó látvány volt, ahogy a Tenrou fa a tengerbe zuhan... Pedig olyan szép és jellegezetes volt, most meg Tenroujima csak egy szimpla, hétköznapi szigetnek néz ki. Egyébként Azuma tisztességes ember, hiszen felajánlotta Erzának, hogy ha legyőzi, akkor még megmentheti a haláltól a barátait. Szóval jó kis vége lett.

A következő rész meg még jobb lesz előzetes alapján. És ott volt a végén G... O_O
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #875 Dátum: 12 jan 14, 16:06:38 »

Gildarts durván tolja. Még Hades is elismeri az erejét. Mosolyog Fried és Bixlow is elég kemények. Rusty fiú kicsit meg is ijedt. Nevet De úgy tűnik, hogy tanult 1-2 dolgot Zero mestertől, már ami a szellemeket illeti.
Aztán, amikor már nyerésre áll az FT, jön Azuma és elkiáltja magát, hogy dől a fa! o_O És nem elég, hogy az FT szó szerint elvesztette a hazai pálya előnyét, még a varázserejük is lenullázódott.  >.<# Leszámítva Erzát, szóval nincs nagy gond. Nevet Csak az, hogy, ha le is veri Azumát, (ami biztos meglesz és így veretlen marad. Kúl) A csapat tagok varázs ereje szerintem nem fog vissza menni beléjük.  Szóval nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi lesz velük. Na meg arra is, hogy Urtear mit fog csinálni, így, hogy előtte van a legyengült Gray.

Most Macao fia mire készül ? És mégis mikor lett céh tag ? És miért csórja Natsu stílusát ?  ikszdé
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #876 Dátum: 12 jan 14, 16:27:02 »

Nem volt rossz ez a rész, de jól eltolták a tengert bámuló fiú jelenetét tényleg. A feliraton is ott volt, hogy nézd meg azt az egy frame-et (képkocka kb.), ahol az újság szerepel, és nézd meg rajta a dátumot, akkor talán megérted. xD Ááá, de hogy lehet valamit ennyire elbaltázni? Nevet

Szerencsétlen Natsu haja is még az elején valahol óborzalom volt. Nevet

Kicsit megijedtem, amikor az előzetes utolsó képkockáján hirtelen bevillant Gérard feje. xD
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #877 Dátum: 12 jan 14, 18:26:09 »

Csak pár spoilert ismerek, de máris jönne ? Hümm-hümm Nehéz erről spoiler mentesen beszélni, de igazából azt hittem, hogy Urtear csinált valami huncutságot... De ezek szerint tévedtem. Most ez az újság miatt még jobban várom a következő részt, >.<# de főleg a miérteket.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 14, 18:27:03 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #878 Dátum: 12 jan 14, 18:34:16 »

Biztos jó rész, de én majd csak jövő héten nézem meg Nevet(asszem Nyelvesít) Amúgy lehet lelombozok pár embert, de romeot jó darabig ne várjátok...
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #879 Dátum: 12 jan 14, 18:49:12 »

És itt az újabb rész!
Gildarts vmi eszmélet vagány, remélem még ki lesz fejtve bővebben a harcuk, mert ez a fa dolog eléggé bezavart...
Váá amikor megjelent Fried és Bixlow úgy örültem magamnak ikszdé Friednek nagyon jó érzéke van a menő dolgokhoz, durván tetszett a páncélja. Szépen megsorozták Rustyt, de persze a fa itt is bezavart. Az előbbihez hasonlóan remélem ennek is lesz szép folytatása. Bár én arra gondoltam, úgy kéne legyőzni Roset, mint a Op-ben Foxy sugarait, hogy telebeszélnék a fejét vmi hülyeséggel, amikor gondolna vmire, és így magát ütné ki.
Na meg tök jó, hogy elmagyarázták mit is tud(ott) ez a fa. Mostmár érthető, miért nem halt meg a Mester, Mira, Elfman meg Evergreen. Most nyert volna a GH, ha nem lenne az 1ik aduászuk ilyen harc bolond, hogy Erza erejét meghagyja. Akár hogy is nézzük, a következő rész nagyon durva lesz, mivel én a 7 rokon közül, Azuma teljes erőbedobású harcát vártam a legjobban, és Erza ellen erre mindenképp szüksége lesz Nevet
Na meg igen az uccsó kép kocka, engem is meglepett Mosolyog

Szerk.: Ja meg igen, most láthattuk, mennyire is visszafogta magát Fried és Bixlow Lucy-ék ellen Nevet Mintha "kicsit" többet tudnának mint amit akkor mutattak. Ha így harcoltak volna ellenük is, szegények úgy végezték volna, mint Makarov ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 14, 19:03:01 írta Csabi28 » Naplózva

BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #880 Dátum: 12 jan 14, 19:37:42 »

Csak pár spoilert ismerek, de máris jönne ? Hümm-hümm Nehéz erről spoiler mentesen beszélni, de igazából azt hittem, hogy Urtear csinált valami huncutságot... De ezek szerint tévedtem. Most ez az újság miatt még jobban várom a következő részt, >.<# de főleg a miérteket.

Szóval nem csak én tudok spoilereket. Párba belefutok, de a képet én sem tudom összerakni. Bár nem is akarom.  ikszdé

Egyébként nekem ez az OP nagyon tetszik. Mindennap hallgatom. ^^ *Everybody jump up, Everybody hands up* : D
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 14, 19:38:42 írta BrownOsment » Naplózva

hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #881 Dátum: 12 jan 14, 22:13:27 »

Nekem is nagyon tetszik az Every body jump up, Everybody hands up..., de a többi részé picit kevésbé Nevet
A rész tetszink nagyon, remélem részletesebben ki lesz majd dolgozva Gildartz harca, de majd arra is kíváncsi vagyok hogy Bixlowék mit csinálnak a fa nélkül Nevet
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #882 Dátum: 12 jan 16, 12:49:46 »

Chakra!
"Ha nem tudnak pluszt adni az animéhez, akkor egyszerűen csak legyenek hűek a mangához. Ha a manga jó, akkor az animében is jó lesz. Kivéve ha úgy állnak hozzá, mint a Naruto Shippuuden esetében... -.-"

Kifejtenéd ha megkérlek, mert érdekelne a véleményed erről. Eléggé cifra diskurzusokat hallottam már ezzel kapcsolatban. Mosolyog

A legtöbb esetben az alap ugye a manga. Persze megesik, hogy előbb van anime és abból manga, vagy csak anime. De mi most maradjunk a manga --> anime --> játék, stb. vonalnál.

Az alaptörténetet a manga adja. Ilyenkor kettő lehet. Az anime készítői vagy követik a mangát vagy nem. A "vagy nem"-től most tekintsünk el. Ha követik, mint a Fairy Tail esetében is, akkor szerintem 3 dologra kell ügyelniük:
- grafika,
- hangulat,
- történethűség.

Bizonyos esetekben a hangulat egy kicsit pótolhatja a grafikát, de persze pocsék rajzolás mellett mit sem ér a hangulat. Főleg, hogy a hangulat megadásába a jó, vagy odaillő grafika is beletartozik. Nevet
A történethűségbe pl. beletartozik, hogy a szereplők ne vetkőzzenek ki a saját jellemükből, vagyis ne csináljanak olyanokat, amit a "mangás" személyiségük alapján nem tennének. Pl. A műsárkányos fillerben nagyon gáz volt, hogy Gray "elárulta" Natsut. Akármennyire is piszkálják egymást általában, azért csak haverok, és mindketten a Fairy Tail mágusai. Ahol pedig tényleg a társad elárulása a legnagyobb bűn. Akármennyire is tahó kedves aranyszívű Gray-ünk, Mashima-sensei sosem cselekedtetne vele ilyet. ^^

Szal kb. ez az alap. Ha ezeket betartják és "semmit" sem (pl. extra jelenetek) tesznek hozzá a dologhoz, akkor ha nem is világsiker, de legalább egy jó anime születik. Persze ehhez kell, hogy a manga is egy kedvelt és népszerű mű legyen.

A FT-ben szerencsére a plusz jelenetek is jók szoktak lenni. Pl. Gildarts bővebb bemutatása az animében.

______________________

Az utóbbi két részről:

Kana szenvedése a Mavis sírja előtt valahogy nem jött át nekem annyira, mint mangában.
Fried mágiájának meganimálásával meg spóroltak kicsit. Nevet Annó Mirajane ellen a szörnnyé változtató Varázsképlete saját magára írta.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 16, 12:51:50 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #883 Dátum: 12 jan 17, 15:40:06 »

...A történethűségbe pl. beletartozik, hogy a szereplők ne vetkőzzenek ki a saját jellemükből, vagyis ne csináljanak olyanokat, amit a "mangás" személyiségük alapján nem tennének. Pl. A műsárkányos fillerben nagyon gáz volt, hogy Gray "elárulta" Natsut...
Én akkor még nem is tudtam, hogy az filler, mert akkor csak néztem az animét részről részre, pont a Daphnés sztori végén értem be. Alapból tök fura volt és más, mint a többi történetív. Sajnos fillereknél hibáznak ilyesmit. Például amikor Erza riválisának a faoszlopot választotta, az kicsit gáz volt, még ha annak a löttynek a hatása alatt is volt... ^^"
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 17, 15:40:43 írta BrownOsment » Naplózva

gYda
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17



« Válasz #884 Dátum: 12 jan 21, 14:37:10 »

Hát ez a rész nagyon tetszett!! Nyelvesít

Végre láthattunk egy igazi erőbedobással harcoló Erza-t és nagyon bejött!:)Végre megtudtam hogy a páncélokat javítják mert ezt a kérdést fel is tettem már hogy mi lesz a sérült páncélokkal ... Ezek szerint elég sok időbe telik egy páncélt megjavítani...A vége is nagyon tetszett a klasszikus zene,mindenki a háttérben ..Jah és az előzetesben tényleg jó volt a "Teccccccenek egymásnak!!!Cupp Cupp Cupp Cupp Cupp!!! Nevet Nevet Nevet

Amúgy 4:57-nél megint volt egy figura Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 57 58 [59] 60 61 ... 228
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!