24 máj 19, 10:21:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 228
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 687288 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #315 Dátum: 11 feb 23, 16:01:41 »

Igneel hangja az Makarov hangja is, azért lehet olyan ismerős Nevet (legalábbis úgy tudom.)
Amúgy nekem nagyon bejött a rész, főleg a Hoteye&Worly.. komolyan, meghatódtam, pedig olvasom mellé a mangát is Nevet nagyon jól megcsinálták.
« Utoljára szerkesztve: 11 feb 23, 16:06:21 írta CrazyCat » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #316 Dátum: 11 feb 23, 16:05:35 »

Igneel hangjaát is ugyanaz adta, mint a Narutóból Sarutobi-senseijét (Harmadik Hokage). Sőt a FMA-ben és a FMA-Brotherhoodban King Bradley (Wrath) hangja is ő volt. ^^

Amúgy nem ugyanaz a hangjuk Makarovval, mert a mesternek Shinpachi Tsuji, a sárkánynak pedig Hidekatsu Shibata a hangja. ^^

Hivatalos név "nincs" (kivéve, ha a mangaka ír le valamit a mangában latin betűkkel). ^^ Ez egy francia név és mi ragaszkodtunk az eredeti formájához, ezért lett "Gérard" (mint pl. Gérard Depardieu).
« Utoljára szerkesztve: 11 feb 23, 16:08:35 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #317 Dátum: 11 feb 23, 21:22:16 »

Az 5. részben Mirajane egy fénytoll segítségével lerajzolja Lucynak, hogy hogyan is néz ki a céhrendszer. És odaírja, hoyg ERA. Ez az a hely, ahogy a Tanács van, vagy ez a Tanács neve? :/
Naplózva

Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #318 Dátum: 11 feb 23, 22:44:15 »

Era nem más, mint Fiore királyságának fővárosa. Mosolyog
Naplózva

BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #319 Dátum: 11 feb 24, 15:59:19 »

Era nem más, mint Fiore királyságának fővárosa. Mosolyog

Értem. Nagyon szépen köszönöm ^^
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #320 Dátum: 11 feb 28, 18:39:06 »

68. rész:

No, ezt nevezem én animének! A hangulat és a rajzolás is a helyén voltak. Sikerült visszaadniuk a mangát.
Csak azon néztem egyet, amikor az a Rúna lovag elkapta Wendy karját és Charle meg... mit is csinált ott? Nem igazán jött le. Na jó, karmolászásnak tűnt, de egy kicsit béna lett... ^^"
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #321 Dátum: 11 feb 28, 20:40:44 »

Hát őszintén én másra számítottam. Nevet Először is Natsu helyet, én azt hittem, hogy Erza fog próbálkozni Gerard megmentésével és őt követik a többiek a cím miatt, hittem így.  És gondoltam, hogy lesz egy kis évad lezáró buli a Caitshelterben. Nem számítottam ilyen csavarra, hogy az egész céh csak egy illúzió és Wenndyre vonatkozott a cím.
Gerard jó kis nevet talált ki Erzának.  Pirul És most Wenndy is Fairy Tail mágus lesz ? Kezd sokk lenni ott a sárkányölő smirksweat ikszdé De Gazillére kíváncsi vagyok, hogy mit szól a kis Wenndyhez, amikor mondja, hogy ő is ssárkányölő. Ördögi  Erza megint depis lesz 1 hétig de majd kiheveri... Remélem Hümm-hümm
Jó kis rész volt ez is és ez a lényeg Nevet

Szerk:
Most értelmeztem csak az előzetest. Szóval jön megint egy macska imádó kis csaj aki azt hiszi, hogy látott egy sárkányt ? És rohant is egyből a Fairy Tailhez a hírrel? Gondolkozik Nekem ez gyanús. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 feb 28, 21:11:32 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #322 Dátum: 11 feb 28, 21:17:05 »

Ez a rész nagyon szépen , és hangulatosan meg lett csinálva. Sok megható jelenet volt benne , meg vicces is ; Ichiya táncán és a szépfiuk : Jól mondtad , sensei. -én megint röhögtem xD.
Meg tök jól meg lett magyarázva , Erza vezetékneve Mosolyog
Szegény Gerard-ot most vagy megölik vagy ott marad örökre , és Hoteye-al mi lessz ? Ő hány év büntetést kap ?
A "Caitshelter céhmesterétől" nagyon szép volt , hogy csak Wendy miatt létrehozott 1 céhet , hogy ő boldog legyen Mosolyog
Az Ending is most tök jó volt , összefoglalta az Oracion Seis arc-ot , hisz most ezzel a résszel vége.
Ahogy néztem a kövi rész tartalmát , furcsáltam azt a Filler kinézetü csajt és a plüssmacskáit igy belenéztem kicsit a manga-ba és neki nem kéne benne lenni , hanem vki más jönne meg.... szal a kövi rész félig meddig filler lessz , és szerintem még utána is lessz 2-3 , mivel 1 Opening 12 részig tart , és ez az Oracion Seis arc-ot tartalmazza szal elhuznak még 3-4 részt fillerekkel , mert ezután az Edolas jön és oda uj Op kell , és a Fairy Tail szeret Openingeket váltani gyakran , ami szerintem jó is Nevet
Naplózva

HayateLen
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 100



« Válasz #323 Dátum: 11 feb 28, 21:53:33 »

összességében nekem is tetszett a rész, mint mind  Nevet és az a kis bunyó is nagyon "ütött", szépen kiálltak Gerard-ért, de ahogy előttem is említették már, Gerard valószínűleg csak félre lesz rakva egy időre, elég fontos szereplő, ahhoz, hogy ne tűnjön csakúgy el  Pontosan és hát én is vártam volna egy kis partyt, de Robaul "mester" sietett már  Mosolyog
viszont, valahogy nekem kicsit erősnek hatott amit Robaul tett, nyilván jó szándékból, stb. de hát mégis lesújtotta Wendy-t, de majd a Fairy Tail-ben kárpótolják az "igazi barátai"  Nevet  bow
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #324 Dátum: 11 feb 28, 22:16:51 »

Most jut eszembe o_O a Legnagyobb kérdésre még nem is kaptuk meg a választ !!!
Ki vagy Mi a pokol az a Nabura ??!!  ikszdé Azért gáz lehetett Wenndynek az összes barátja és ismerőse eltűnt, mintha nem is léteztek volna és most olyanok fogadják be őt akiket 1 napja ismer Pojén Nem, mintha nem járt volna jobban. Nevet
Arra a részre várok mostantól, hogy már mindenki elfogadja, hogy Gerard a hűvösön van és erre be állítana Mistogun Kúl Nagyot nézne mindenki. Nevet De ő mentette meg Wenndyt nem ?  Mert a szaga is más Wenndy szerint, és ott volt a tatyóján a botja. Kúl
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #325 Dátum: 11 feb 28, 23:09:49 »

Moderátor:
Spoilerek törölve.
Az anime témában mindennemű spoiler tilos. Még át/kihúzva is.
Kérlek, Ronyszkusz, tartózkodj tőle.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #326 Dátum: 11 feb 28, 23:31:22 »

Sorry és felfogtam, valahogy átugrottam fölötte, hogy tilos. Többször nem lesz gond. De a linkeket még vissza tudod varázsolni? Ha nem akkor majd holnap úra összerakom, az már nem volt spoileres rész Mosolyog
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #327 Dátum: 11 márc 01, 20:07:20 »

Töröltem a hsz-eket. Azok a bitek már az örök bitmezőkön vannak. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #328 Dátum: 11 márc 02, 14:33:57 »

Töröltem a hsz-eket. Azok a bitek már az örök bitmezőkön vannak. ^^

Mindegy akkor egy kis kutatás kellett mire visza adatbányásztam az egészet, de végülis sikerült.

Tilon kérdéseére itt a válasz:Ezen a részen sem a mangában sem az animéban nem volt bot sehol, mikor az öreg visszaemlékezett, valami másra gondolhatsz. manga illetve anime.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #329 Dátum: 11 márc 02, 16:24:17 »

Igen másra gondolok Nevet Az egyik ending legvégén volt egy kép Wenndyről és Mistogunról(?) és ott van a hátán egy hasonló bot, mint amilyet Mistogun szokott használni. Nevet
Itt egy kép róla: Wenndy és Mistogun

Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Oldalak: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 228
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!