24 máj 19, 10:36:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 41 42 [43] 44 45
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Elemek...  (Megtekintve 177158 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #630 Dátum: 11 máj 04, 18:46:30 »

Azt a wikit én is átszerkeszthetném, ha akarnám... nem ér sokat. Amúgy ugyanezen az oldalon van:
According to Yamato, the manipulation of Yin and Yang is the source of non-elemental jutsu such as the Shadow Imitation Technique, Multi-Size Technique, medical ninjutsu, genjutsu....

Moderátor, Chakra:
Kérlek, fordítsd le magyarra is ha bemásolod, mert nem mindenki tud angolul. ^^
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 09, 06:58:42 írta Chakra » Naplózva
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #631 Dátum: 12 jan 14, 02:41:13 »

attól,mert még danzou használt fa elemet egyáltalán nem azt jelenti,hogy tud vizet,meg földet is. beültették neki hashirama dns-ét és így képes használni,és láttuk,hogy csak egy fát tud kinöveszteni,tehát nem tudja úgy használni,mint yamato.
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #632 Dátum: 12 jan 14, 08:44:21 »

Viszont ahhoz, hogy fát növesszen valahova muszáj, hogy legyen víz és föld eleme. Ezek nélkül nem jönne össze neki.
Naplózva
Psanyi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 169



« Válasz #633 Dátum: 12 jan 14, 09:23:56 »

fa elem csak víz és föld kombinációjával érhető el, amikor tanulta naruto a fuuton rasenshuriken-t akkor mondta neki
Naplózva


Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok!
Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok!
Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok!
Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, az hülye, azt hagyjátok.
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #634 Dátum: 12 jan 14, 15:05:20 »

yamato ég példával is élt, vagyis az edzési helyszínen lévő víz esést is ő csinálta.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #635 Dátum: 12 jan 23, 00:42:54 »

Mondjuk az engem is érdekelne, hogy Naruto más elem(ek)et meg tudna-e tanulni. Igazából leginkább tűzet és villámot látnám tőle szívesen.  Nevet De mivel neki kell elhozni a világbékét így sokkal jobb megoldás lenne ha mind az 5 elemet tudná használni.

Bár ezt vagy úgy tudnám elképzelni, hogy
A: leverik az ellent és világbéke (aztán idő ugrás és ő nagyon profi mindenben)
B: elmenekül az ellen / valami új fő gonosz lesz, de valami oknál fogva van idő felkészülni, (akár év(ek) is). Ez nekem jobban tetszene mert láthatnánk hogy kell megtanulni a különböző elemeket ( tudom sokakat ez nem izgat, de engem az erő megszerzése is érdekel nem csak a végeredmény Nevet) Meg az országoknak továbbra is együtt kéne dolgozni ami megint csak segíti a végső célt Nevet

Mondjuk szerencsére nem lehetetlen számára, hisz egyértelmű, hogy van köze Ridokuhoz (ugye a Senjukkal való vér rokonság, Nagató rinnegenja és főleg a "nyaklánca" Kyuubi módban) és ha van köze hozzá akkor bármire képes lehet.   Nevet

Am milyen durva lenne már, ha képes lenne az 5 elemet összes létező verzióban kombinálni (illetve pontosabban az összes elemet tudná használni)

Bár nem feltétlenül kellenek az ennyire durva ötvözések. Egy tűz + szél elemmel telepakolt Rasengan is elég durván átalakítaná a tájat (Főleg remete/kurama módban)Nevet

Bár sajnos van egy olyan érzésem, hogy nem fog ő már ilyen erőket kapni. Pedig nagyon jó lenne szerintem Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 23, 11:14:53 írta Szalamandra-kun » Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #636 Dátum: 12 jan 23, 20:19:21 »

Hát... akiknek nagyon egyedi harctechnikájuk van, azok ninjutsut nem is nagyon használnak. Pl: Hidan, Deidara, Sasori: tuti ők is tudnak használni nijutsut, de nem láttunk tőlük. Dedaráról tudjuk, hogy a fő eleme a föld, de biztos van még másik is neki.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Psanyi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 169



« Válasz #637 Dátum: 12 jan 24, 15:30:54 »

az 5 elem kombinációja ? Nevet hmm ? Nevet
Naplózva


Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok!
Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok!
Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok!
Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, az hülye, azt hagyjátok.
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #638 Dátum: 12 jan 24, 15:39:58 »

Na az de durva lenne:)) Idáig csak az 5. Mizukage (Mei) képes használni 3 elemet (Föld, Tűz, Víz) és azokat szabadon kombinálni:) (hála a kettős Kekkei Genkai-anak).
És ott van még az öreg Önoki apó, aki szintén 3 elemet képes használno (Föld, Szél, Tűz)
Úgy emlékszem, hogy rajtuk kívűl nincs még más, aki 3 elemet tudott volna használni, nemhogy kombinálni mind az 5-öt..Mosolyog)
Naplózva

Putir
Vendég
« Válasz #639 Dátum: 12 jan 24, 15:47:08 »

Kakashi is képes 3 elemet használni szóval gondolom mások is képesek.
És mei nem képes azt a három elemet szabadon kombinálni mert fa (víz+föld) elemre nem képes és föld+tűz+vízre se.
Naplózva
Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #640 Dátum: 12 jan 24, 15:48:51 »

Hát... akiknek nagyon egyedi harctechnikájuk van, azok ninjutsut nem is nagyon használnak. Pl: Hidan, Deidara, Sasori: tuti ők is tudnak használni nijutsut, de nem láttunk tőlük. Dedaráról tudjuk, hogy a fő eleme a föld, de biztos van még másik is neki.
Deidara robbantós jutsujai: Ninjutsu. + Szerintem Sasori bábtechnikái is, mert a jutsukat csak 3 csoportba lehet beosztani: nin-, tai- és genjutsu. Ezek közül csak a ninjutsu lehet.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #641 Dátum: 12 jan 24, 15:58:51 »

Amiért még nem használta, attól még nem biztos, hogy nem is képes rá:)
Kakashi meg meg melyik 3 elemet is tudja? Villám, víz és föld? Nem vagyok biztos:) De ő azért tudja, mert lemásolja őket:) De akármelyik átlag shinobi nem képes rá:)
Naplózva

Putir
Vendég
« Válasz #642 Dátum: 12 jan 24, 16:04:35 »

Ne röhögtess.
Elemeket nem lehet lemásolni.

Na szóval naruto lehet hogy képes egy olyan technikára amivel bárkit legyőz csak rá kell néznie. Attól hogy nem használta még lehet hogy van ilyen képessége.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #643 Dátum: 12 jan 24, 16:05:56 »

Nem az elemekre, hanem a jutsukra értettem....Bocs, lehet, hogy nem fogalmaztam elég világosan....
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #644 Dátum: 12 jan 24, 17:01:44 »

Hát... akiknek nagyon egyedi harctechnikájuk van, azok ninjutsut nem is nagyon használnak. Pl: Hidan, Deidara, Sasori: tuti ők is tudnak használni nijutsut, de nem láttunk tőlük. Dedaráról tudjuk, hogy a fő eleme a föld, de biztos van még másik is neki.
Deidara robbantós jutsujai: Ninjutsu. + Szerintem Sasori bábtechnikái is, mert a jutsukat csak 3 csoportba lehet beosztani: nin-, tai- és genjutsu. Ezek közül csak a ninjutsu lehet.

Én ninjutsu alatt az olyanokat értettem, mint a tűzfújás, vízhányás, chidori, ilyesmi. Hidanről nem tudom elképzelni, hogy ne lenne legalább 2 eleme, de nem használja, mert nem az a harcstílus fekszik neki.
Sasori bábtechnikája meg bábtechnika, a nevében is benne van, nem használ elemet, csak nyers chakrát a fonalakhoz.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Oldalak: 1 ... 41 42 [43] 44 45
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!