24 máj 20, 01:41:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Ki nyerné a mágiajátékokat?
Fairy Tail - 37 (80.4%)
Sabertooth - 5 (10.9%)
Lamia Scale - 4 (8.7%)
Mermaid Heel - 0 (0%)
Összes szavazó: 46

Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Szerinted ki nyeri meg a mágia játékokat? ( minden szépen lezaljik )  (Megtekintve 4583 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Dátum: 12 nov 04, 11:54:22 »

Érdekelne hogy mások szerint kik nyernek a mágiajátékokon. Mosolyog
Naplózva
Ookami-chen
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 76


orosz kém


« Válasz #1 Dátum: 12 nov 04, 12:11:53 »

Szerintem a Fairy tail, mivel mégis csak ők a főszereplők, bár hogy ha még sem lennének elsők, már megmutatták, hogy visszatértek
Naplózva

Nézz csak ránk! Mindenünket felhasználtuk! És mégsem fekszünk holtan! Képesek vagyunk felülkerekedni a gyengeségünkön és félelmünkön! Ezt jelenti az élet!
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #2 Dátum: 12 nov 04, 21:15:05 »

Egyetértek,tuti hogy a fairy tail nyeri meg, a verhetelen baráti kör erejével,csakmert ez a szokás (mármár idegesítõ,1x kikaphatna natsu valami fer fightban).. ahol natsu vagy erza van ott azok gyõznek xD
Naplózva

Adri
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 91



« Válasz #3 Dátum: 12 nov 10, 22:42:13 »

Én a Saberre szavaztam Mosolyog Örülnék, ha ők nyernék a játékot, mert, ha az FT akkor szerintem az eléggé sablonos lenne Nevet mást meg nem tudnék elképzelni  Ördögi
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #4 Dátum: 12 nov 11, 12:42:46 »

Igazából már "mindegy", ki nyeri, mert a Fairy Tail visszaszerezte a hírnevét. Még ha 1-2 ponttal le is maradnak az első helyről, ők már megmutatták, hogy igencsak jelentős erőt képviselnek. ^^
Olyan ez, mint egy iskola dolgozat. Mondjuk 50 pont a max., 42-től ötös. De a 41 és 42 pontos emberke tudása között nincs nagy különbség.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #5 Dátum: 12 nov 14, 16:31:08 »

Szerintem sem FT nyeri meg, de valami véletlen miatt csak. Például az a feladaat, hogy egy labirintusnak el kell jutni a közepére, ők szétverik az egészet és pár perc alatt odajutnak, de kizárják őket a környezet túlzott amotrizálása miatt. Így bár gyakorlatilag ők nyertek, hivatalosan mégsem.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #6 Dátum: 12 nov 14, 17:27:57 »

Először is azt kell feltételeznünk, hogy a Nagy Mágia Játékok zökkenőmentesen lemegy.

A Csapatok esélyiről:

Mermaid Heel: 43 pontjuk van, ami 7-tel rosszabb, mint a jelenlegi éllovasnak. Ebből automatikusan adódik, hogy valószínűleg egy vezért kell leütniük a maradék csapatok közül, hogy még versenyben legyenek. Feltételezve, hogy Jura, Erza/Laxus és Minerva az eshetőségeik nincs egy könnyű dolguk. Jurát szerintem nem vállalja be Kagura, Minervával meg nincs különösebb nézeteltérése. Marad Erza, aki az első számú célponttá nőtte ki magát, mégis mivel róla van szó, nehezemre esik elhinni, hogy Kagura letudná verni. Millianna szivatós tud lenni, de nem fog elmenni a végéig. Maximum a legyengült Grayt kapja majd el. Szerintem ők a legesélytelenebbek, mert egy Kagura nem csinál nyarat. Mosolyog

Lamia Scale: 49 pontjuk van meg egy Jurájuk, Lyonuk, meg Cheliájuk. Ez egy rettentően erős hármas, amiből Lyont emelném ki, akitől elvárnék egy-két dolgot ha már annyira nagyra tartják a céhen belül, meg még Kagura is elismerte, hogy tehetséges. Chelia kiütheti Milliannát, Grayt és Juviát is akár, de többre nem lenne képes. Jura ereje meg önmagáért beszél. Szerintem mindenképpen a főesélyesek között vannak.

Sabertooth: 49 pontjuk van +egy nakama-poweruppos Stingjük ikszdé Ennyi elég is a győzelemhez. Komolyra fordítva a szót, esélyesebbnek tartom őket, mint a Fairy Tailt mert a Sabernek a Fairy Taileseken kívül, nincsenek összetűzései illetve várható ellenfelei. A Sárkányölők ellesznek egymással, Erzának nem elég Kagura, még Minervát is megfogja kapni, Grayt valaki kiüti, Laxus ellesz Jurával, majd megkapja Orgát, Juvia meg tangózik egyet a Lyon, Chelia párossal. Nevet

Fairy Tail: 50 pontjuk van +nagyon kell nekik a della, és az emberek elismerése. Az utóbbi már megtörtént, viszont mégsem lehet Fiore első számú céhének szállása egy kis kunyhó ikszdé
Ha másért nem is, de a régi céhépület visszaállításért muszáj megnyerniük a tornát. Egy Erzával és egy Laxusszal erre minden lehetőség adott. Szerintem 2. helyen fognak végezni.

Szóval szerintem Sabertooth lesz a végső győztes(elvonatkoztatva a szokásos arc forgatókönyvektől  smirksweat)
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #7 Dátum: 12 nov 14, 20:29:06 »

Szerintem a kutyulik nyernek .  Nevet

Na jó viccet félre téve a Fairy Tail nyer , mondjuk nem ártott volna , ha a Mavis az utolsó versenyszám kezdetekor már bevetik a taktikájukat , akkor talán több pontjuk lenne . Tudom , hogy ez így érdekesebb , izgalmasabb .

Igazából jó húzás lenne szerintem egy Jura vs Kagura meccs , így látnánk Kagurát teljes erőből harcolni . A Fairy Tail meg szépen sorjában rendezze le a Sabertooth-ot .
Én stratégialiag mondjuk Freedet raktam volna be Juvia helyett , itt ugyanis nagyon hasznos lenne a varázsképlet .
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #8 Dátum: 12 nov 14, 21:50:52 »

Én azon gondolkoztam, hogy minden Fairy Tailesnek mind 2 ellenfél jut jelenleg.
Erza --> Minerva, Kagura
Luxus --> Orga, Jura
Gazille --> Sting, Rogue
Gray --> Leon, Rufus (kiütve)
Juvia (kizásásos alapon) --> Miliana, Shellia
Az esélyek. Erza valószínüleg mindkét csatáját lehozza. Ennek oka, hogy ő Erza, és nem nagyon veszít. Ez valószínüleg 10 pont. Luxus Orgát lenyomja, Jurától kikap. Fairy Tailnek még így is jut egy pont. Gazille is leveri a sárkányölő duóból legalább az egyiket. Gray és Leon csata Juviáért menne, szóval Gray nyer, de sanszosabb a kölcsönös K.O. Juvia Miliánát kiüti, Shelliával nem bír. (Összesített eredmény: FT.: 64, ST.: 50, LS.: 52, MH.: 43, és benn marad Jura, Sting, Erza, Shellia,. A FT még tudna szerezni 7, a ST 11, LS 6 pontot. Az FT előnye azonban már behozhatatlan, így hiába maradna a végére Jura, a pontszámok alapján 2. lenne)
Naplózva
VIPERA
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 55


You challenge me mortal?


« Válasz #9 Dátum: 12 dec 23, 15:14:49 »

Szerintem a Sabertooth nyer. Túl sablonos lenne ha a Fairy Tail vinné bár Laxus, Gazille, Erza kombó kemény. Ettől függetlenül hajrá Sabertooth. Így legalább jövőre Natsu helyett Gildartz jön majd x DD.
Naplózva

"Brothers everywhere raise your hands into the air. We're warriors... warriors of the world! Our destiny to die in war"
rony.wolf
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #10 Dátum: 13 ápr 13, 16:12:01 »

aki olvasta a mangát az tudja...   Neeem
Naplózva

FAIRY TAIIILLL
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #11 Dátum: 13 ápr 14, 00:26:36 »

Moderátor:
Téma lezárva. A manga szerint megvan a győztes.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!