24 máj 20, 02:56:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kiket javasolnátok a Tíz Szent Mágus tagjai közé? Miért?  (Megtekintve 4897 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Dátum: 12 márc 25, 20:35:03 »

Nos én javasolnám Laxust, Mistgunt, Ulteart és kb ennyit Nevet Ők igazán erős varázslók és a mágiájuk is félelmetes.
Naplózva
Beatreex
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 340

"Én önmagamban egy fordított dimenzió vagyok."


« Válasz #1 Dátum: 12 márc 25, 21:04:40 »

Mivel egy Szent Mágusnak elég ütősnek kell lennie, nyilván olyan embert kéne "beajánlanom", aki meghaladja egy "átlag" S-osztályú mágus képességeit Gondolkozik Erő alapján Gildarts-ot mondanám, de ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy alkalmas is lenne rá. Teszem azt, a végén még véletlenül felrobbant pár házat, az pedig szerintem nem túl ajánlatos egy Szent Mágus esetében Nevet
Naplózva

"Az emberek könnyebben bocsátanak meg annak, aki téved, mint annak, akinek igaza van." Joanne Kathleen Rowling

"My dad always says be nice to the people on the way up because you’ll need them on the way down." Colin Morgan
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2 Dátum: 12 márc 25, 21:07:18 »

Mistgunnal annyi a baj, hogy a teljes harci kapacitását sosem láttuk, vagyis nem tudjuk, hogy teljes lángon mire is képes. Luxus ellen még nem mutatott be mindent, a Doroma Animu ellen pedig szándékosan veszített. Plusz, ha elszedik tőle a lacrimás botjait, akkor megszívta. ^^"

Urtear jó választás, ő tényleg nagyon erős. És végre az esze is a helyére került.

Luxus nem annak a fickónak tűnik, akit túlzottan meghatna egy ilyen kitüntetés. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
spero
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 359



« Válasz #3 Dátum: 12 márc 26, 18:01:05 »

Én Erzát, mivel igen erős, megállította a Jupitert(remélem ez a neve) és ezek után legyőzte Ariát és felvette a versenyt Joseval is. Jó a vezetői képessége, ha ilyen is kell legyen egy Szent Mágus.
Naplózva

\"Még egyszer harcba szállok
Megvívom az utolsó nagy csatám
Ma élek és meghalok
Ma élek és meghalok. \"  (The Grey)
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #4 Dátum: 12 máj 13, 20:09:21 »

Én Gildartsot és Erzát, mert erősek és eszük is van. Luxus is még talán, de szerintem ő nem az a tipikus szent mágus Gondolkozik Mistogant azért nem, mert ő nem nagyon él társasági életet bizonyos okok miatt...
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #5 Dátum: 12 jún 02, 08:52:51 »

Én erzát ajánlanám szent mágusnak ami végleges döntésem mert víz, villám meg tűz ellen jó védelme van. Szinte mindenféle pajzsa van Mosolyog. Gildarts a 2. jelöltem és szerintem lehetne is az de csak megtudja emberelni magát az elkalandozásával. És még ulteart is beraknám ahogy a többiek is mondták mert erős mágiája van meg rafinált. Akit még beraknák az mistgun mert jók a képességei amit eddig mutatott de nem volt az teljes tehát majd még talán többet megtudunk.
Naplózva
AyaseAkami
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 348


« Válasz #6 Dátum: 12 jún 02, 12:31:49 »

Én Erzát mindenképpen beletenném. Van esze, erős és jó a védelme is. Szerintem ennyi épp elég... Mosolyog
Naplózva
alig33
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 127



« Válasz #7 Dátum: 12 jún 16, 16:58:49 »

Gildartz és Laxus mehetne oda de sajna egyiket se érdekli az ilyesmi (valamelyik részben említik is)Nevet Erza még nem elég erős ahoz sztem... De pl ha a Sabertooth mesteréről kiderülne hogy ő is az én nem lepődnék meg...
Naplózva

"Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem."
spero
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 359



« Válasz #8 Dátum: 12 jún 16, 17:44:27 »

Mint tudjuk a Szent Mágus címhez nem kell olyan erősnek lenni, mint Makarov. Jura se volt olyan erős annó(persze szerintem most se Nyelvesít) mint Makarov és mégis megkapta a címet. És szerintem Erza most erőben simán elhagyta az akkori Jura erejét.
Naplózva

\"Még egyszer harcba szállok
Megvívom az utolsó nagy csatám
Ma élek és meghalok
Ma élek és meghalok. \"  (The Grey)
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #9 Dátum: 12 jún 19, 11:15:45 »

A Tíz Szent Mágus cím nem csak erő-alapú plecsni. Olyan mágusok kapják, akiket elismer a Mágiatanács, mivel ők osztogatják ezt az érdemrendet.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Divya
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 82


« Válasz #10 Dátum: 12 jún 19, 11:44:17 »

Erza jó vezetői adottságokkal rendelkezik szerintem, és tud gondolkodni is. A fary tail többi tagja nem hiszem h épp elmével rendelkezik ilyesmihez... bár Erza sem biztos hogy tud külömbséget tenni büntetés és "enyhe büntetés" közt Mosolyog
Gildarts a céh vezetését se vállalta el, ezt se hiszem hogy bejönne neki. Luxus viszont lehet hogy elvállalná.  Gondolkozik
guildon kívül: Ultear és Gerard meg az előéletük miatt kiestek, de alkalmasak lennének. És Hibiki Lates a pegazusból, mert az Archive elég hasznos lehet, nagyon okos tehát ha nem kell erősnek lennie megérdemli, kiváló vezetői képességgel rendelkezik ő is.
Naplózva
spero
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 359



« Válasz #11 Dátum: 12 jún 19, 14:45:55 »

Chakra szerintem se csak az erő alapján kapják meg a címet. A fentebbi hozzászólásomban csak kifejtettem a véleményemet erről: "Erza még nem elég erős ahoz sztem...". Felvázoltam, hogy Erza elérheti egy gyengébb Szent Mágus szintjét erőben.
Amúgy szerintem se csak erő alapján addja a Tíz Szent Mágus címet a Mágiatanács, de akit megválasztanak azok nagy erővel kell, hogy rendelkezzenek szerintem. Eddig nem ismerünk olyan Szent Mágust aki ne rendelkezne brutális erővel.
Naplózva

\"Még egyszer harcba szállok
Megvívom az utolsó nagy csatám
Ma élek és meghalok
Ma élek és meghalok. \"  (The Grey)
MegaDavider
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 17



WWW
« Válasz #12 Dátum: 13 feb 24, 18:56:21 »

1) Erza
Nemcsak az erő, hanem az intelligencia miatt is. Mosolyog
2) Luxus
Hihetetlen erővel rendelkezik és helyén van a szíve.
3) Gildarts
Nemcsak erő, hanem bátorság is lapul a vicces természete alatt. Mosolyog

Számomra ők igazán "ott" vannak. Nevet
Naplózva
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!