24 máj 18, 13:50:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 52
  Nyomtatás  
Szerző Téma: UQ Holder  (Megtekintve 192397 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #315 Dátum: 15 júl 12, 19:21:04 »

Hasonló dolog megfordult az én fejemben is korábban...
Az szinte biztos, hogy Dana képes az idősíkok irányítására, sőt még feltételezhető az is, hogy képes ezeket a síkokat összekapcsolni, (vagyis hogy képes lenne Kitty-t Touta idejébe áthozni véglegesen), viszont ezzel nagyon komoly változások következnének be a Touta/Kitty világában.
Nem tudjuk pontosan hogyan működne ez, emiatt felvázolok 2 lehetőséget.

A következő rész Negima SPOILER-t tartalmaz!!

*** Spoiler ***

Abban az esetben, ha csak a múlt változna, akkor ugye nincs ott Evangeline, emiatt nem is válhat a későbbiekben Negi mesterévé. A Mágia Világába Negi el sem jut ezáltal, de még ha sikerülne is neki, mivel nincs ott Rakannál Evangeline Magia Erebea tekercse, így nem tudná Negit megtanítani rá, vagyis nem lenne képes Fate-et megállítani, és a Másik Mars egyszerűen megsemmisülne. Az igaz, hogy Touta világára ez nem lenne hatással, de elég komoly változások következnének be abban az idősíkban.

Ha azt a lehetőséget nézzük, hogy némileg össze vannak kapcsolva ezek az idősíkok (ergo, ha a múltbéli Kitty-vel történik valami, az Touta Yukihiméjével is megtörténik a múltban), akkor így megtörténhet az is, hogy a múltbeli Kitty áthozásával azt érnék el, hogy Toutát "létre sem hozzák". Elvégre, Negi nem jut el a Mágia Világába, nem lesz Magia Erebeája. Semmi köze nem lesz Fate-hez (elvégre el sem jut a Mágia Világába, és még ha el is jut valahogy, semmi esélye sem lenne Fate-tel szemben), így Negit nem klónozzák, és Touta nem is fog létezni.


*** Spoiler vége ***

Az tény, hogy az utóbbi esetben, ha Negit nem ölik meg, akkor lehetnek a későbbiekben utódai, de nem tudni, hogy mi lenne a világgal így Touta idejében.

Nos, ezekből látszik, hogy nem tudni mi történne a világgal, ha Dana meghozna egy ilyen döntést. Persze előfordulhat, hogy mégis meglépi ezt Akamatsu-sensei, elvégre ezek nem többek feltételezéseknél, de akkor hogyan fogja mindezt megmagyarázni?
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 12, 20:03:07 írta Azazel » Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #316 Dátum: 15 júl 12, 23:08:59 »

A Negima animéről szeretnék most kérdezni. Belenéztem már régebben, de az első pár rész full ecchi, stb. és emiatt abbahagytam. A kérdésem az lenne, hogy kb. hanyadik résztől fordulnak komolyabbra a dolgok? Mikor indul el igazán a történet? Mert akkor onnan kezdeném el, és az elejéből kihagynám az ecchi részeket.
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #317 Dátum: 15 júl 13, 06:48:09 »

Sajnos azt kell mondjam, hogy jobban jársz, ha az animéjét minél előbb elfelejted. Csak belenéztem, de csináltak egy nagyon gyenge 26 részes (ha jól emlékszem) animét, amiben a karakterek NEM is hasonlítanak a mangában szereplőkre, és talán még alternatív befejezést is kapott. Habár ez utóbbi nem biztos, nem néztem végig, csak mintha valahol ezt olvastam volna. Mivel nem láttam végig, emiatt az ecchi részekhez sem tudok mit hozzáfűzni.

Viszont készültek a Negimából nagyon jó OVÁ-k, amik 100%-ig mangahűek, és gyönyörűen lettek megrajzolva.

Negima! Shiroki Tsubasa Ala Alba:
Ez egy 3 részes Negima OVA. Az első 2 rész a 176. fejezettől egészen a 180. fejezetig foglalja magába a mangát, míg a 3. rész a 182-183. részet tartalmazza.

Negima! Mou Hitotsu no Sekai:
Ez egy 4 részes OVA-sorozat, ami mellé még betársul egy 5. rész is, amiben Yue kap főszerepet. Ezek az OVÁ-k a Mágia Világos történetszálba vezetnek be minket.

Negima! Anime Final:
Ez a lezáró OVA, ami ha jól emlékszem másfél órás. Nem néztem végig, elvileg alternatív befejezése van, amit Akamatsu-sensei talált ki. Egyetlen részt viszont meglestem belőle, ugyanis Negi Raiten Taisou-ját meganimálták benne. ^^

Ezeket az OVÁ-kat érdemes megnézni, de a 26 részes animét semmiféleképpen sem ajánlom.
Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #318 Dátum: 15 júl 15, 09:11:58 »

Sajnos azt kell mondjam, hogy jobban jársz, ha az animéjét minél előbb elfelejted.

Értem, szóval akkor csak a manga, utána pedig az általad felsorolt OVA-k. Annyi a baj, hogy a mangát nem láttam sehol magyarul, angolul meg valahogy nincs kedvem elkezdeni olvasni. :/ De köszönöm a válaszod!  bow

Szerk: Most, hogy így belegondolok, tudom, hogy elfoglaltak vagytok, meg magánélet az első, de egész jó projekt lenne azt lefordítani, nem?  Kúl
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 15, 21:39:53 írta Sekai » Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #319 Dátum: 15 júl 16, 06:19:37 »

350 fejezetet? Ja, tényleg. Ha a többi projekt nem lenne. Nevet

Viccet félretéve, tényleg jó lenne, de egyrészt sok, másrészt ahogy már írtam, a többi projekt mellett nem haladna.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 16, 06:20:21 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #320 Dátum: 15 júl 16, 11:50:21 »

...
Anno elég részletesen leírtam, hogy miért lenne kettőnk számára ez a projekt lehetetlen, ha gondolod, az idézetre kattintva megtekintheted.

Sokszor kérdezték már, hogy miért nem fogok/fogunk bele a Negimába(olyan sokszor, hogy már rendesen meglepőnek tartom), de sajnos továbbra is csak ismételgetni tudom mindazt, amit eddig mindenkinek mondtam.

Ketten Chakrával kevesek lennénk ehhez a projekthez. A Holder! így is elég komoly időt vesz el, és csak 16 oldalról beszélünk hetente. Mindezt én úgy mondom, hogy csupán egyetlen projektben veszek aktívan részt.

Habár Chakra helyett nem tudok nyilatkozni, viszont ő jóval több projekten dolgozik, mint én(elvégre én csak a Holderrel foglalkozom), úgyhogy szinte bizton állíthatom, hogy Chakrát még heti 4-5 fejezetnyi Negima! lektorálása elég komoly szinten lefárasztaná.

Persze én is szívesen elkezdeném, elvégre ez magasan a legjobb manga, amit valaha olvastam, de addig, míg nincs meg ehhez kellő mennyiségű ember, addig ez a projekt sajnos csak álom marad.
Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #321 Dátum: 15 júl 18, 19:17:24 »

Megjött a 87. fejezet spoilere:

*** Spoiler ***

Az ígéret teljesítése érdekében...

Touta rögtön futásnak ered, ugyanis találkozni akar Kitty-vel, viszont Kirie megállítja őt, mivel akar előtte csinálni egy mentőhelyet.

Ezután Kirie elmegy feltérképezni a helyet, és mialatt Touta rá vár, megtámadja őt egy hatalmas polip démonbestia, melynek eredménye, hogy Touta a szörny gyomrában végzi. Ekkor viszont szétzúzza a belsőszerveit, ezáltal kiszabadul.

Kiriének van egy mágikus seprűje, viszont ha Touta is rajta van, akkor a Mágia-Semlegesítése miatt nem képes repülni, vagyis Toutának végül át kellett futnia az óceán felszínén.

Már csak 63 óra van a nagy találkozásig...

Touta teljes gyorsasággal halad, de képes lesz vajon időben végezni?!


*** Spoiler vége ***

Nem csoda, hogy Kirie csinált egy mentőhelyet, elvégre addig újra fogja kezdeni, míg meg nem kaparintja a könyvet. De vajon Dana ez ellen mit fog tenni? Mert szinte biztos, hogy ezúttal Kiriének nem fogja hagyni, hogy ilyesmi miatt használja a képességét.

De ha igen, akkor hogyan tudhatná Touta megszerezni a könyvet? Vagy végül nem is fogja? Elvégre neki nem ez az elsődleges szempont jelenleg.


Várom a fejezetet, kíváncsi vagyok mit fog ebből kihozni Akamatsu-sensei. ^^
Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #322 Dátum: 15 júl 22, 20:07:59 »

87. fejezet

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/087/4
Igen... kellett egy fürdőruhás kép Kirie-ről is. De kinek...? ^^"

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/087/6
De azért Kirie sem aprózza el. Mit neki azonnali mozdulat egy vámpír Magia Erebea használótól... egy szem kókuszdióval kiüti. Nevet

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/087/9
Ez a familiáris inkább egy sötét/fekete mágushoz illik. Meglátszik, hogy Dana volt a mestere. Nevet Annó az MSN mangában a jófiúk nem igazán ilyet használtak: http://mangafox.me/manga/mahou_sensei_negima/v17/c157/8.html

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/087/16
Kirie most itt komolyan Jack "The Cheater" Rakannal példálózik? Nevet
De miért lepődik meg Kirie? A fürdős fejezetben végig Touta után koslatott. Most megkapta, amit akart. Nevet

A fejezet amúgy erősen átvezető jellegű volt. Majdnem hogy nem történt semmi. Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 22, 20:08:44 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #323 Dátum: 15 júl 22, 20:42:53 »

Tényleg alig történt valami, de nem volt rossz fejezet. Laza volt, azt kell mondjam, hogy érdekes Touta és Kirie együtt, képességekre is jól kiegészítik egymást.
Éés igen, ha már mindenki ezt mondja, én is elhiszem, hogy a többiek tényleg jóval erősebbek Toutánál. Ami érdekes, mert az első 60 fejezetből ezt egyáltalán nem szűrtem le, talán a rejtélyes "kishúg" feltűnése óta kezd ez kiütközni.
Mindenesetre kíváncsi leszek, hogy hogyan fogja megoldani ezt Touta, merthogy szinte biztos, hogy valahogy megoldja majd. A többiek, főleg Dana reakciójára leszek majd kíváncsi, hogy Touta négy nap alatt megcsinálta Mosolyog)

Ui. Amúgy...tegyük fel, hogy a végén Touta otthagyja Kiriét, mert ő már megtalálta a saját cuccát, már majdnem eljut Yukihiméhez, erre Kirie meghal a saját cucca keresése közben. Akkor mindenki visszakerül az időben, nem? És még korábban, amikor a szörnyek ellen küzdtek külön-külön, ha Kirie meghalt, akkor mindenki visszament az időben, ugye? Tehát ki tudja, lehet, hogy Touta egy csomót elidőzött a karikákkal, meg a többiek is, és lehet, hogy pl. valakinek sikerült a küldetés, de Kirie meghal, idő vissza, és legközelebb meg nem sikerül a küldetés....nem? Érdekes képesség, eléggé unfair a többiekkel szemben. Mondjuk Toutának most jól jöhet majd, ha nem sikerül elsőre négy nap alatt. De ilyenkor az egész világban, sőt, az egész univerzumban vissza kéne menni az időnek, különben torzulások lennének, ugye? Magyarul a saját idősíkjában élő Yukihime is visszamegy az időben, nem?
Egyáltalán érthető, hogy miről beszélek?  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 22, 20:46:38 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #324 Dátum: 15 júl 23, 01:48:15 »

Átvezetésnek tökéletes, aktuális fejezetnek már nem annyira  Neeem

Kirie-nek a képessége elég érdekes és szerintem úgy működik hogy ahányszor Resetel annyiszor egy új idővonalat indít de lehet hogy a képesség egyfajta Időhurkot hoz létre. Az Időhurok c. film egy jó? példa erre ikszdé

A spoilerek alapján én sokkal többet vártam. Jack "Human Atomic Bomb" Rakan képe be lett téve, azt hittem említésnél többet kapunk. Legalább a nevét vagy valami. Hogy ő edzette Negi-t. Na mindegy  smirksweat

Viszont az igaz hogy Touta passzív képességei kezdenek lejárni. Hiába van meg neki Neginek a harci ösztöne. Ha nem kezd el rendesen valami küzdősportot mint a papa akkor szívni fog elég rendesen. Negi összesen kb egy évet edzett, a manga alatt, és kb 3-4 hónap alatt elsajátította az ME-t magasabb szinten mint Kitty és lenyomta Fate-t. Touta-nak bele kell húznia Nevet
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #325 Dátum: 15 júl 23, 03:40:23 »

Minden egyes alkalommal új idővonal? Kétlem, és remélem, hogy nem, nem jönnek be igazán ezek a sztorik, különböző idősíkokkal, dimenziókkal. Remélem, hogy Kitty sem egy másik dimenzióból, hanem csak simán a múltból jött. Tudom-tudom, viszont akkor kihatással kéne legyen a jelenbeli Yukihimére, de akkor is, sőt, talán akkor még inkább, érdekelne, hogy hogyan reagálná le a két karakter a helyzetet, most, hogy már Touta is tisztában van egy-két dologgal.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 23, 03:41:15 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #326 Dátum: 15 júl 23, 09:42:17 »

87. fejezet:

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/087/3
Bal oldalt Kiriének, mintha aránytalanul nagy lenne a feje, nem? ikszdé

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/087/4
Egy cuki kis kép Kiriéről... ^^ Még ha nem is akar Akamatsu-sensei ecchi tartalmat vinni a Holderbe, azért ilyen borítókkal "csitítani" kell a népet. Nevet

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/087/5
Kiriének igaza van... Danát nem egy olyan kedves személyként ismertük meg, aki csak úgy plusz időket adna a tanítványainak. Szerintem van valami, amiről még hőseink nem tudnak. Nevet

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/087/7
Szóval így működik Kirie képessége? Vajon külső tényezőkkel lehet befolyásolni, hogy meddig tartson egy mentőhely? Mondjuk ha eloltom, akkor mi történne? Halál esetén Kirie végleg meghalna?
Azt amúgy nem láttuk, hogy jelen esetben milyen mentőhelyet készített. De valószínűsíthető, hogy "MBS"-es mentőhelyet csinált.

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/087/8
Szerintem Kaito sírógörcsöt kapna, ha meglátná Touta mögött azt a füstfelhőt. ikszdé Habár nem csoda, elvégre az örvényei akaratlanul is felkavarják a port.
És Kirie tényleg fejlődött, mint mágus. Most már aktiváló kántálása is van... Mindig is tetszettek ezek a kis frappáns, jól hangzó, egyedi kántálások.
Neginek ugye ott volt a "Ras Tel Ma Scir Magister", Kiriének most "Leque Que La Sariel Li Lotus", vagy éppen Sayokoé, az "Alwell Falwell Velvet".

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/087/11
Touta kitanulta volna a Dana által használt képességet? Vagyis, hogy vissza tudja a levágott végtagjait "hívni"? Vagy ez talán egy alap vámpírképesség, aminek a kitanulása pillanatokba telik?

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/087/12
Erről a részről Chisame polipos része jutott eszembe, csak annyi a különbség, hogy ez a polip nem ruhákat eszik. Nevet

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/087/15
Kiriének tényleg igaza van, össze se tudnánk számolni, hogy hányszor halt meg 87 fejezet alatt Touta. Dana állítása, miszerint Touta Kuroumaruék szintjére lépett, még közel sem igaz, véleményem szerint.

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/087/16
Jó, azért Rakanhoz ne hasonlítsuk Toutát, viszont abban Kiriének teljesen igaza van, hogy Toutának SEMMILYEN védelmi képessége sincsen. Rakannak ott volt a kíje, Evangeline-nek a mágikus akadályai... Karinnak szintén voltak akadályai, Kuroumarunak is van(itt láthattuk is), sőt még Danának is, akinek aztán tényleg nincs szüksége ilyesmire. Az oké, hogyha kitanulja a Mágia-Semlegesítést, akkor tulajdonképpen a legerősebb védelmi képesség birtokába jut, de addig minden egyes támadást be fog kapni?

Ezen kívül, ez az oldal még egy Chisamés részt juttatott eszembe, ahol ténylegesen megjelenik Rakan. Nevet http://mangafox.me/manga/mahou_sensei_negima/v22/c204/7.html

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/087/17
50 km-es azonnali mozdulat maraton az óceán felszínén? Touta már képes erre? A mű elején még 1 km-t se bírt megtenni...

Összegezve, tényleg nem sok történt a fejezetben, de rossznak nem mondanám. Remélhetőleg a következő már tartalmasabb lesz.
-------------------------------------------

Kirie képessége szerintem az egész világra kiterjed. Vagyis, ha meghal, akkor törlődik az az idősík, és folytatódik a mentőhelytől újra, a visszajöveteltől függően. Elvégre, Fate egész testét visszahozta a jövőből, ezzel átírva a múltat (ugyanis nem lett egy 2. Fate belőle, hanem az akkor még toronyban lévő Fate eltűnt, míg a jövőből "visszahozott" lett az e világi Fate). Remélem érthető, mire gondolok. ^^
Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #327 Dátum: 15 júl 23, 11:09:31 »

Igen, nekem is így jött le. Így meg kicsit unfair a többiekkel szemben, mert lehet, hogy a többieknek akkor sikerült a küldetés, amikor neki nem, aztán legközelebb, amikor Kirienek sikerül, nekik már nem Nevet Bár nyilván ritkán fordul elő ilyen eset.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #328 Dátum: 15 júl 23, 14:50:25 »

Touta még mindig a Kitty-s világ bűvöletében, a harcművészeti edzés lényegessége kb a békuci feneke alatt Nevet
Kirie nagyon nagy. Ez a "ki-vel erősített izmok" talán egy új powerup? Hmm? mit gondoltok?
Amúgy a rész nem más, mint az Azonnali Mozdulatnak szánt reklámfogás.............
Ez most már végigfogja kísérni a mangát?  Neeem

mintha Touta végig csapongana Szomorú
: eleinte toronyba akart menni, aztán legyőzni Fate-t,  benevezni a tornába, aztán edzeni.
Nem épp céltudatos manga Szomorú Még Narutonak is volt egy fő célja: hokage-nak lenni Mosolyog


Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #329 Dátum: 15 júl 23, 15:38:02 »

Magia Erebea Mosolyog És vigyázz a dupla kommenttel.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Oldalak: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 52
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!