24 máj 23, 20:07:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 52
  Nyomtatás  
Szerző Téma: UQ Holder  (Megtekintve 192928 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #285 Dátum: 15 jún 25, 06:41:00 »

Mosolyog)) Jó ez a  végén : diplomaadás Mosolyog))))))))) Touta reakciója :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
nagyon nagy- már azért az egy oldalnyi fordulatért megéri az egész.
 Pojén
Dana ördögi. És nálam pedig homály hogy akkor most Yukihiméből (=Kitty) kettő van, vagy az egy látomás, vagy mi ? Mosolyog
(Mondjuk lelki vezető mindig kell, lásd: Narutoban a Hat Ösvény Bölcse, vagy mije Mosolyog
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #286 Dátum: 15 jún 25, 07:05:18 »

Elvileg egy van. Ez a Kitty a múltból való, vagy egy párhuzamos idősík múltjából (ezt még nem tisztázták).
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #287 Dátum: 15 jún 26, 19:34:56 »

Ezek a Kitty ábrázolások kísértetiesen hasonlítanak Arika-ra, Negi anyjára  smirksweat .

Valaki írta pár oldallal odébb, hogy le lesz maradva Touta mert nem tud pontot összeszedni. Ez elég valószínűtlen mivel most egy Rift-ben vannak egy hasadékban ami kívül esik téren és időn szóval ebből a szempontból olyan mint a Dioráma gömb, csak szerintem sokkal turbósabb, így Touta eltölt 10 évet edzéssel tegyük fel és a kinti világban eltelik egy törtmásodperc ^^.
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #288 Dátum: 15 jún 27, 15:12:21 »

Ezek a Kitty ábrázolások kísértetiesen hasonlítanak Arika-ra, Negi anyjára  smirksweat .

Valaki írta pár oldallal odébb, hogy le lesz maradva Touta mert nem tud pontot összeszedni. Ez elég valószínűtlen mivel most egy Rift-ben vannak egy hasadékban ami kívül esik téren és időn szóval ebből a szempontból olyan mint a Dioráma gömb, csak szerintem sokkal turbósabb, így Touta eltölt 10 évet edzéssel tegyük fel és a kinti világban eltelik egy törtmásodperc ^^.

Hmmmmmmmm. Akkor olyan mint a DBZ-ben a Tér és idő szobája? Mosolyog
Én írtam a pontszerzést. Amúgy most 3 főellenségből is választhat Touta:
a, Fate
b, bosszúszomjas hugica
c, varázsboszi - akit a jelentkezési lap megérintésénél láttak.....

Izgi részek jönnek !
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #289 Dátum: 15 jún 27, 17:17:05 »

Fate lehet megküzd vele de semmi halálra menő dolog nem lesz ott. Ahogy láttam kibékült Eva-val is. A hugicája nem tudom mit fog csinálni. Szerintem ő is egy klón csak egy direkt változat, azaz tud mágiát használni valószínűleg ME-t is. Viszont az edzés után Touta elvileg egy elképesztően erős emberke lesz. Az egyik leghatalmasabb sötét mágia + a királyi mágia azaz a mágia semlegesítés.

A varázsboszi a legfőbb boss már második mangája és igen esélyes hogy Touta fogja kiírtani véglegesen úgy 300 fejezet múlva. De sokat kell edzenie mert Negi a MSN végén már hihetetlen erős volt és még így is átvette MotB(=Mage of the Beginning) a testét...

Jelenleg 2 dolgot szeretnék nagyon megtudni:

Hol van a csapat többi tagja Zazie, Chachamaru, DE főleg Albiero Imma!

A második hogy mi lett a bábokkal amiket Kitty a jégtornádóval elzárt? Azt mondta hogy nem fogja feloldani de lehet hogy valaki valahogyan kiszedte őket... Jó gyakorlás lenne Toutának az már biztos Nevet
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #290 Dátum: 15 jún 27, 20:08:15 »

Megérkezett a 85. fejezet spoilere. Múltheti spoiler elég komoly hibákat tartalmazott, remélem az e hetivel ilyen gondok nem lesznek.

*** Spoiler ***

Nem számít hány év telt el, mindvégig találkozni akartam veled. (Ez lehet a cím?)

Touta edzése a következő szintre lép. Feladata egy démoni bestia elpusztítása, de azonnal végez vele a szörnyeteg.

Mindezek ellenére, Touta fejlődése szemmel látható.

Eközben Kirie felfigyel egy "női jelenlétre", de azt hiszi, hogy Kuroumaru az.

Nos, ha ez a nő "az" a nő, akkor... (Itt nem igazán értem, hogy a spoiler készítője mire gondolhatott. Sőt, egész végig így utál erre a személyre, aki több, mint valószínű, hogy Kitty, úgyhogy én innentől Kittyt írok mindenhova.)

Ezután egy kis bábirányítási-képességfejlesztőt láthatunk, majd ezután egy kis teaszünet lesz.

Kitty és Touta nem illenek egymáshoz, ugyanis Kitty különféle idősíkokból jelenik meg.

Előbbi találkozásuk az elsőhöz képest 2 év különbséggel történt, míg a mostani és a legutóbbi találkozásuk között 8 év telt el. (Kitty idejében.)

Már 18 éve annak, hogy valaki megsimogatta volna a fejét, emiatt mélyen belevési ezt az érzést az elméjébe.


*** Spoiler vége ***

Na, most... Simogatás? Főellenség? Csak nem azt akarja Akamatsu-sensei kihozni az egészből, hogy Evangeline azért vált olyanná, amilyenné Negimában, mert még a korai éveiben találkozott Toutával?

Touta az előző fejezetben hozta fel a főellenség szót, melyet Evangeline Negimában később nemegyszer használni is fog, ugyanis néhányszor utal magára, mint főellenségre.
Most meg belevési az elméjébe, hogy megsimogatják a fejét? Nagitól a torna alatt pont ezt kérte, hogyha már nincs ideje, akkor csak simogassa meg a fejét.

Nem értem, hogyha végre egy ilyen remek lehetőséget kapott Akamatsu, hogy igazán megismertethesse velünk Evangeline múltját, akkor miért olyan dolgokat hoz be mindvégig, amik nem nevezhetőek újnak vele kapcsolatban, hanem csak "Toutásítja" (micsoda szó Nevet) az eddig ismerteket.
Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #291 Dátum: 15 jún 27, 23:03:44 »

Arika mágiája és Asuna mágiája nem ugyanaz (volt). Ha Arika tudta volna ugyanazt, mint Asuna, akkor az Ala Rubra nem került volna akkor slamasztikába, és nem kellett volna törvényen kívüliként cselekedniük. ^^

A LifeMaker nem Negi, hanem Nagi testét foglalta el. Ez az, ami kimaradt az MSN mangából (az UQ Holderben Nagumo a vak kardforgató visszaemlékezéseként volt egy pici részlet belőle), és már csak azt láttuk, amikor az Ala Rubra újra együtt volt.

...
A második hogy mi lett a bábokkal amiket Kitty a jégtornádóval elzárt? Azt mondta hogy nem fogja feloldani de lehet hogy valaki valahogyan kiszedte őket... Jó gyakorlás lenne Toutának az már biztos Nevet

Az tuti. Nevet Csak először vagy őket kellene visszaszállítani a "régi világba", vagy Toutának kellene Mondus Magikusba mennie. Esetleg Dana egy térszakadáson keresztül odaszállíthatja őket. Dynamis biztos tetszene Danának az adonoszi megjelenésével. Nevet

________________________________________________________

85. fejezet spoilerhez:

Akkor Dana engedi Kitty-nek, hogy maradjon? Legalábbis addig, míg a saját ideje vissza nem szippantja?
Én nem látok sehol "főellenség" említést a spoilerben... ^^"
A többihez nem tudok túl sokat hozzátenni.

« Utoljára szerkesztve: 15 jún 27, 23:05:30 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #292 Dátum: 15 jún 28, 07:42:54 »

Spoilerben nem volt szó főellenségről, csupán az előző fejezetben. Emiatt gondoltam, hogy lehetséges, hogy Touta miatt ragad majd ez a szó Evangeline-re.

A másik, hogy úgy tűnik Kitty mégsem él olyan régóta, mint azt hittük. Elvégre a spoiler alapján még "csak" 18 éve halhatatlan.
Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #293 Dátum: 15 jún 28, 17:30:41 »

Az lehet, de minden egyes feltűnése között sok év telik el. Azt meg messze nem hiszem, hogy az egész MSN alatt emlegetett 600 éves életkora (most mát 700) kamu lenne. Már csak azért sem, mert az MSN-ben is "ugyanígy" mesélte el a történetét Asunának és Setsunának, mint itt az álmaiban láttuk. És elég erősen középkori hangulat volt. Nevet

Illetve te most itt a "Kitty"-vel konkrétan melyikükre gondoltál? Yukihimére, aki Toutát nevelte az elmúlt 2 évben, vagy Kitty-re, aki sliders-t játszik az időben?
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #294 Dátum: 15 jún 29, 09:40:02 »

Kitty alatt mindig a fiatal Evangeline-re gondolok. (Valahogy meg kell őket különböztetni. ^^)

Arra írtam, hogy mégsem annyi ideje él, mint azt hittük(inkább hittem), ugyanis azt jól gondoltam, hogy Touta és Kitty találkozásai közt évek teltek el (Kitty idejében), viszont én nem 2 vagy 8 évre tippeltem volna, hanem évtizedekre.

Ennyire félreérthetően írtam volna? smirksweat

Mellesleg, Evangeline kora a Holderben már 800 kéne hogy legyen, nem? Elvégre a Negimában volt 700, és azóta közel 100 év telt el.
Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #295 Dátum: 15 jún 29, 11:45:17 »

Ennyi komment végig olvasása után asszem én is kedvet kaptam hozzá ikszdé
Ma este el is kezdem olvasni
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 29, 11:46:00 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #296 Dátum: 15 júl 01, 18:26:08 »

85. fejezet

A spoiler egészen igaz volt.

Ha jól láttam, a szörny, ami ellen Touta "harcolt", az ez volt: http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/077/15
Azazel örülhetsz, Pálca újra feltűnt, nem lett elfelejtve. Mondjuk ezt én sem bánom, még mindig inkább tudnám Toutát közelharcos kardforgatóként elképzelni, mint Negi-féle mágus-harcosként.
Kirie hogy ráhibázott a dologra. Nevet
Amikor az első báb kinőtt a földből, egy pillanatra azt hittem, hogy Chachamaru az. Persze ettől még lehet az, legalábbis a későbbi alapja. ^^
Egészen csodálkozok, hogy még sosem osont Taouta után senki, amikor Kitty-vel találkozgatott. Talán majd a következő fejezet elején, amikor Kitty végleg(?) eltűnik. Bár nem bánnám, ha nem lenne túlzottan elhülyéskedve. Mosolyog

1 hét (hét nap) = 2 év (730 nap) --> 1 nap = ~104,3 nap
1 nap = 8 év (2920 nap)
A két találkozás között 27,99-szeres volt az "időgyorsulás" Kitty számára.
Vagyis még 1 nap elteltével Kitty számára talán már 2920*27,99=81748,8 nap, vagyis 223,96 év telik majd el. Feltéve persze, hogy az időgyorsulás ott is 27,99-szeres lesz. Sajnos a többi idő-összehasonlítást csak "néhány" pontosságig határozta meg Kitty, így azzal nem lehet számolni.

Most már tééényleg nagyon kíváncsi leszek, hogy a "kint maradt" Yukihime ezek után hogy fog viselkedni? Ő vajon tényleg ez az Evangeline, akit itt most látunk? Vagy ez a Kitty egy párhuzamos dimenzió Kitty-je? Bár akkor ez az egész elég sokat veszítene az értékéből. Arról nem is beszélve, hogy 6-700 év sok, és nem lehetetlen, hogy Evangeline több száz év alatt elfelejtse Toutát... De akkor ki értelme volt ennek...? ^^" Yukihime továbbra is a "fiaként" vagy Negi unokájaként fog Toutára tekinteni, míg Touta minden egyes alkalommal küszködhet az érzéseivel, amikor Yukihime visszatér az eredeti alakjába? Szóval erre nagyon kíváncsi leszek. Mert Yukihime eddig nem igazán adta tanújelét, hogy "korábbról" ismerné Toutát.


És a magyar manga képei alapján:

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/085/2
No, ez az arckifejezés végre Evangeline. Szokatlan tőle az ilyen mosoly, de ez legalább már ő. Gratula, Akamatsu-semsei!

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/085/3
Ez a dög úgy néz ki, mint egy szétdrogozott Kotarou. Nevet
Ez gyors összecsapás volt, csattanóval... akarom mondani placcsanóval a végén. ^^"

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/085/5
Kirie vajon mennyi idős lehet?

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/085/8
Két dologért kell köszönete mondanom ezen az oldalon.
Az egyik Kitty arckifejezése az első és utolsó képen. Le sem tagadhatná, hogy szerepel a nevében az Evangeline szó.
A másik pedig a báb arckifejezése a 3. képen. Ha ő (még) nem is Chachamaru, de legalább már hasonlít. Bár Touta egy mozdulattal leselejtezte. ^^"

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/085/9
Most jön a bunyó! Nevet

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/085/11
Kitty meghív valakit teára. o.O

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/085/13
Van egy olyan érzésem, hogy bár kiszámolta, kb. mikor fog Touta feltűnni, de mégis több napon (héten) át várta minden reggel ott.

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/085/14
Ez meg erre emlékeztet, amikor Evangeline Negit "hívta meg" vacsorázni, persze közel sem volt ilyen fesztelen a légkör. Nevet Sajna fejezetet és oldalszámot nem találtam meg. Szomorú
Akkor ezzel Touta le is rótta a tartozását a 2 évért? Hiszen Yukihime nevelte őt 2 évig, most Touta pedig lelket öntött Kitty-be. ^^

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/085/17
A harmadik hosszú keskeny képen lévő szövegek a helyzet ismerete nélkül kb. ugyanarra emlékeztetnek, mint ami itt történt: http://mangafox.me/manga/mahou_sensei_negima/v08/c063/14.html Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 01, 21:05:31 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #297 Dátum: 15 júl 02, 07:30:40 »

lelkiséggel foglalkozó rész. a mangaka szusszanhat egy nagyot. Megint csalódtam Toutában, a fekete szörny ellen.
Már egy ideje csak elverik őt. Szomorú Mi ez: bujkál? Szomorú  Neeem  smirksweat
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #298 Dátum: 15 júl 02, 08:17:11 »

Az a baj, hogy hozzászólnék a részhez, de szeretném először befejezni az MSN mangát, de nem olyan egyszerű haladni vele. Lévén nem vagyok annyira jó angolos az a töménységű angol szöveg meg tud izzasztani néha. ikszdé

De ebben a fejezetben akkor is a kis harc nagyon jó volt. Az első báb felbukkanásánál én is azt hittem, hogy Chacamaru és fel is csillant a szemem.  Pirul De aztán sajna nem.  >.<#

Itt meg most nekem annyira fura. Mert egyszer olvasom az MSN-t. Ott máshogy viselkedik Kitty. Itt az UQ-ban van, ahogy megismertük (ahogy én is megismertem) és az is különbözik valamelyest. Ahogy most itt van ez a Kitty is és nem tudom megmondani nekem most melyik tetszik a legjobban, de erősen billen a mérleg a most "megismert" Kitty-re. Ebbe na fejezetben olyan aranyos volt.  Pirul (Loli) ikszdé Mindenesetre az MSN-ben még nem vagyok annyira előrehaladva csak olyan 130 fejezet körül tartok és tök jó látni az ottani Kitty-t és az itteni érzelmesebb oldalát is.
Naplózva
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #299 Dátum: 15 júl 02, 10:30:13 »

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/085/14
Ez meg erre emlékeztet, amikor Evangeline Negit "hívta meg" vacsorázni, persze közel sem volt ilyen fesztelen a légkör. Nevet Sajna fejezetet és oldalszámot nem találtam meg. Szomorú

Szerintem ez a fejezet lesz az, amikor a randi helyett csak vacsorázni ülnek le a kastélyban.
http://mangafox.me/manga/mahou_sensei_negima/v15/c137/9.html - kilencedik oldaltól a végéig Nevet.

Off:

Azoktól kérdem akik olvasták az MSN-t. Chao Lingshen azt mondta hogy ő Negi leszármazottja. De mivel megtudtuk az UQH-ból hogy Neginek nem lehetett gyereke így ezen az alapon Chao is egy báb, egy készített ember mint Fate. És amikor harcol Negivel az a furcsa mágia a testén kb 100% hogy a Magia Erebia volt. Szóval akkor ő Touta után készülhetett valamikor a jövőben?
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 02, 11:48:23 írta Death Force » Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
Oldalak: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 52
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!