24 máj 19, 04:46:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Szerintem a kérdés egyértelmű, ti mire szavaztok, ki/melyik szervezet a főgonosz a Narutoban? X)
Orochimaru - 97 (17%)
Hebi / Taka - 9 (1.6%)
Kabuto az UltimateEvilOne! X) - 49 (8.6%)
Tobi (Akatsuki) - 366 (64%)
Danzou - 15 (2.6%)
Sasuke - 36 (6.3%)
Összes szavazó: 527

Oldalak: 1 ... 23 24 [25] 26
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki a főgonosz és miért?  (Megtekintve 71700 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #360 Dátum: 12 jan 26, 14:26:27 »

Itt négy érdekeik szerint megosztott csoport áll egymással szemben: A világ, Tobi és Madara, az állítólagos holdszeme tervvel és kettőjük közti esetleges megosztottsággal, Sasuke, egyre nagyobb és vezsélyesebb erővel, ráadásul mindenki őt akarja (csicskának, a gedoumazou írányítójának, szexelni, új gazdatestnek/sharingan-adó-eszköznek/szexelni), meg persze Kabuto és Orochimaru, akinek nem kevesebb, mint a világ és minden kell. A hat út az első (szerk:) a második és az utolsó csoport célja, terveik megvalósításához, a világ mindkettővel rosszul járna, Sasukének meg tök midnegy, neki csak a bosszú kell, bármin és bármiért. Ennyi maradt neki. Meg Narutoék. Kérdés, melyiket adja fel. Orochimaru abból ítélve, hogy Tobinak foglama sem volt róla, emnnyit tud, eléggé idegesíti is, meg a faelemmel végzett kísérleteiből és a csúcsformában feltámasztott MAdarából kiindulva (ami ugye az ő kuatataásain alapul, ahogy Kabuto fogalmazott, a közös kutatásaikon, de KAbuto csak az aszisztense volt) ha nem is egészen a tervei szerint alakulnak a dolgok, de határozottan játékbvan van, és van terve az akatsuki terveinek (ami közel sem biztos, hogy a "hold-szeme" projekt) megdöntésére. Az alapján aogy KAbutoro/Orochimaru és Tobi kapcsolatáűt alakítja Kishi, végül a válasz a krédésre, ha csak egyet választhatok: Orochimaru az, ő is volt, ő is lesz.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 28, 00:47:06 írta STM » Naplózva
Saiya-jin4ever
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 428

Ore Amerika! Ore Hīrō!!


« Válasz #361 Dátum: 12 jan 27, 13:59:29 »

Hát átáltam nagynehezen a Tobi a főboss ötletre, mert Tobcsi kezd nagyon...Unszinpilenni azzal a...foggalmansincs
hogy mondjam...ezzel a badass stílussal, most ugy tünik nekem hogy ő az  Nevet
Naplózva

L- Hümm-hümm Próba cseresznye,by néni a buszmegállóban Hümm-hümm -L
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #362 Dátum: 12 jan 27, 14:57:44 »

Én se azt mondtam,hogy a két szatyor lesz a fő boss, de azért ők is elég tisztességes szarkeverők. És ha már a Hebi is bent van, akkor ennyi erővel az összes kis böszmét be lehet tenni.

STM, tetszik a levezetésed ikszdé
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Saiya-jin4ever
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 428

Ore Amerika! Ore Hīrō!!


« Válasz #363 Dátum: 12 jan 27, 15:03:57 »

Hát, utólag belegondolva, 1 két szatyor plusz az eltünt Kagami fő boss nem lenne rosz ha már a Bleachben emberek a főmuftik (fullbring), ez megvalósítható lenne 1 Kagami szállal, vagy a másik ötlet:
Ton-Ton a főmufti  ikszdé De ez a Kagami+Két vénség ez jó lenne  Pojén
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 27, 15:04:59 írta Saiya-jin4ever » Naplózva

L- Hümm-hümm Próba cseresznye,by néni a buszmegállóban Hümm-hümm -L
Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #364 Dátum: 12 márc 29, 16:14:57 »

Szerintem Tobi, méghozzá azért mert neki önös érdekei vannak, nem úgy mint az Akatsuki többi tagjának. Na meg persze a minden lében kanál csúszómászó apródja is Kabuto xD
Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #365 Dátum: 12 márc 29, 19:47:52 »

STM levezetésével értek egyet.
Orochimaru a mastermind  bow Legalábbis remélem  Nevet
Nem tartom kizártnak az öregeket sem. Bár nagy valószínűséggel nem főbossok, roppant kegyetlenek.
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #366 Dátum: 12 márc 29, 21:49:33 »

Nem tartom én sem kizártnak hogy oro lesz az, de amiket én jósolok annak az ellenkezője jön be mindig Nevet
Esélyesnek tartom a juubit, (100% hogy még látjuk újraéledni) csak vele egy gond van valószínű szemtechnikával megfékezhető. (bár lehet hogy ez totál hülyeség). Tobi nemt űnik igazi főbossnak, a bossok ismertetőjele hogy a hősön kívül mindenkit elpöckölnek mint egy ganajtúró bogarat. Ennyire nincs turbózva senki, csak madara (azon gondolkoztam lehet Ő is kitudna törni edo tenseiből, csak még játszogat egyet mert nincs jobb dolga. Ezért legtöbb esélyt arra láttam hogy sasuke lesz, mivel narutoval együtt fognak felülmúlni mindenkit, de most hogy megint rálép a fény ösvényére ez a csacsi, nem lesz főboss ikszdé
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #367 Dátum: 12 ápr 09, 21:03:40 »

Hát nálam kb Sasuke az egyetlen negatív szereplő akiben biztos vagyok, hogy nem a főgonosz. Inkább csak egy durván lelkisérült fiú, aki nem nagyon találja a helyét
Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #368 Dátum: 12 ápr 14, 00:24:08 »

Néhányan tudják rólam, hogy úgy gondolom az egész konfliktus hunyói a senjuk. Legalábbis a shodaime- és nidaime hokage. A jó-rossz mérlegen egyiküket sem tudom jelenleg pozitívabb besorolásba tenni, mint Orochimarut, Madarát, Tobit vagy Kabutot.
De talán a 3 vén g*cik azok, akik b*sszák a csőrömet!

ui.: Látom csak Danzou szerepel a listában. Ha van rá igény, megoldható hogy a 3 öreg neve is szerepeljen? Shodaime és nidaime részvételét a szavazásban hiába kérném  Pojén
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 14, 00:27:50 írta Daishi » Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #369 Dátum: 12 ápr 14, 07:55:58 »

A vének tettei csak Konohát érintették, tehát valószínűtlennek tartom azt, hogy ők a főgonoszok. A Shodaime és a Nidaime, mint rossz fiúk? Érdekes ötlet... smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 14, 08:00:43 írta TsunadeHime » Naplózva

Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #370 Dátum: 12 ápr 14, 08:25:28 »

Daishi érdekes azokat én is kevésbé szívlelem mint mondjuk Orochimarut vagy Kabutot xD De azért kicsit erős, hogy főgonoszok, de tény, hogy a jófiuktól is messze vannak Mosolyog
Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
samat
Vendég
« Válasz #371 Dátum: 12 máj 19, 22:44:53 »

A manga alapján Kabuto a főboss az biztos a mega erejével meg Madarával hisz 3 harcból 2nél "vele" harcolnak Oro meg meghalt nem jön vissza itachi lepecsételte ennyi erővel ridoku egyik fiát is bele lehetett volna rakni
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #372 Dátum: 12 máj 19, 22:53:23 »

Orochimarut lepecsételték, de kihullott belőle 3 kígyó, amiből csak 1 égett el... Gondolom ezt nem véletlenül mutatták meg nekünk.

Egyértelműen tobi a főgonosz a holdszem tervével, és hogy feléleszti a 10farkút.

Kabuto mint főgonosz? Ez sem kizárt, de végül is ő mit akar? Sasukét. Bár azt nem tudjuk mit akar vele, főleg azzal a kijelentésével, hogy ő van legközelebb rikudou senninhez, de sokra nem fog menni vele, ha most meghal. ikszdé

Sasuke lehetne főgonosz, ha gonosz lenne. De ő csak egy eltévedt bárány. Bár ha hozzájut a tekercshez, amit suigetsu talált, még kisülhet belőle is vmi.

Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
samat
Vendég
« Válasz #373 Dátum: 12 máj 19, 23:27:53 »

Kabuto az egész harc alatt el akarta "lopni" Tobi tervét pl Narutot és Beet is és szerintem azért kell neki Sasuke hogy leturmixolja mint Orot és meglegyen a sharinganja az meg lehet hogy "hiba" volt vagy csak véletlen vagy félre értés de ha élne akkor halottunk volna róla
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #374 Dátum: 12 máj 19, 23:58:51 »

Én most áttetem a Takára, mert jelenleg Kabuto az Izanamiban csítel, míg Suigetsunál ott az a titkos tekrecs. Ebben jelenleg jóval több a potenciál, mert Itachi genjutsujai eléggé hatásosak. Vagy várjunk, még Tobi is ot van... de ő csak Bijuukkal meg valamire a jelenlegi tudásunk szerint, azokat meg Narutó úgy is megtéríti.
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 20, 00:00:44 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Oldalak: 1 ... 23 24 [25] 26
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!