24 máj 19, 18:19:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto asztali szerepjáték készítése  (Megtekintve 4499 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Ironbear
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Dátum: 13 szep 27, 17:56:25 »

Üdv!

Én magam már több, mint 20 éve játszom a szerepjátékok különféle válfajaival és stílusaival, és úgy gondoltam, hogy készítek egy ilyen szerepjátékot sokak örömére. Már jó ideje, részben egy sokéves külföldi rajongói próbálkozás alapján, és d20 Modern szabályrendszerre alapozva készül a dolog, ami a Naruto világát, szereplőit és mindent, ami a mangában, animében megtalálható ölel fel és használ fel. Így mindenki kalandozhat szabadon a világban, készíthet hasonló karaktereket, amikkel eddig találkozott. Akinek nem világos, ez jóval több, mint egy általános fórumos rpg, vagy bármi más.

A lényeg, amiért e sorokat írom az az, hogy keresek magam mellé 1-2 embert, aki segítségemre lenne a nagy mű megalkotásában (akit jelezze a profilomban is látható e-mail címre, és majd skype-on egyeztetünk). Mosolyog Mivel csak egyedül dolgozom, és a sok angol nyelvű fordítás, a döntések meghozatala és más egyéb elég megterhelő dolog, meg több ember jobban tud ötletelni is. Csak olyan jöhet szóba, aki komolyan is gondolja, hogy tesz érte, ismeri a Naruto univerzumát, és nem hátrány, ha mellesleg szerepjátékos is, bár ez nem követelmény. Ha az, akkor külön jó, ha ismeri a d20 rendszert. Mihelyt a dolog elkészül, ingyenesen elérhetővé és szabadon letölthetővé válna pdf formátumban. Ha akad munkatárs, és esetleg van érdeklődés a munka aktuális állása iránt, hogy mik kerülnek bele és mik nem, esetleg hogyan, akkor folyamatosan lehetne itt konzultálni róla és megosztani az érdeklődőkkel. nem mellesleg jobbat lehetne alkotni, amivel sokan szívesebben játszanak majd.

Aki tudja mi az az asztali szerepjáték, (például: MAGUS, Dungeons & Dragons, Call of cthulhu, Shadowrun, stb-stb) annak nem részletezném, akit érdekel meg nézzen utána (sorry), de itt egy link némi felvilágosításról: http://hu.wikipedia.org/wiki/Szerepj%C3%A1t%C3%A9k Mosolyog. Szóbeli kommunikáción és gesztikuláción, fantázián és kreativitáson alapuló csoportos "színészkedés" - szórakozás kockákkal, könyvekben található szabályokkal, világleírással és minden mással. Nem akarom itt most a szót fosni ezzel kapcsolatban.

Remélem nem ez lesz az egyetlen hozzászólás ebben a témában. Mosolyog
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #1 Dátum: 13 szep 29, 21:12:06 »

Már van másik hozzászólás is Nevet
Nem vagyok a szj.ok rajongója, de az ötlet nem rossz. Sok sikert és kitartást a megvalósításához Mosolyog
Naplózva
Ironbear
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Válasz #2 Dátum: 13 szep 29, 21:15:19 »

Kösz szépen! Féltem, hogy ide se bagózik senki, de most már nyugodt vagyok. Mosolyog Mondjuk azért kicsit csodálkozom, hogy érdeklődés szintjén sem érdekel senkit. Mert azt megértem, hogy nem szeretnek az emberek dolgozni (még ha ez szórakozás is valahol ez a készítés)
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 29, 21:17:32 írta Ironbear » Naplózva
zweistein
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 43



« Válasz #3 Dátum: 13 szep 30, 10:38:00 »

Na, ez tök jó! Szívesen segítenék, mert engem nagyon érdekel, de annyira nincs időm mostanában, hogy nem ígérnék ilyet, ráadásul az angolom se olyan, ami megbízható...:S Egyébként én egyedül a CoC rendszert ismerem, mert a világot nagyon szeretem.
De, ha úgy alakulnak a dolgok, és van időm, szívesen segítek.
Naplózva
Ironbear
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Válasz #4 Dátum: 13 szep 30, 12:31:30 »

Hát én nem adom fel és tovább csinálom, csak egy stábbal gyorsabb és könnyebb. Most éppen a technikák résznél jártam, mielőtt pihenőre mentem (meg most beteg is vagyok). A technikák meg ezres nagyságrend. Közben dolgozok a könyv dizájnján is, borítóterv már van, meg a belső is alakul.
 A szabályrendszer ismerete nem feltétlen szükséges, ahogy a Naruto ismerete sem, csak jó ha van. Fordítani pl. lehet mindezek nélkül egyeztetéssel. Pl. fogalmak és egyéb.
Abban is biztos vagyok, hogy ki lehet osztani olyan feladatokat is, amikben nem kell fordítani. Pl. összegyűjteni dolgokat, rendszerezni, stb. Ismered a mondást: mindenkinek arra van ideje, amire szeretné. Mosolyog Na nem akarok szemétkedni, ha esetleg meggondolnád magad, illetve belefér az idődbe, akkor majd felvehetjük a kapcsolatot.
Naplózva
Ironbear
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Válasz #5 Dátum: 13 okt 24, 17:40:48 »

Senki többet harmadszor?
Naplózva
Ironbear
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Válasz #6 Dátum: 13 nov 11, 12:34:48 »

Ennyire nem érdekel senkit? Ahhoz képest viszonylag sokan megnézték.
Naplózva
Chilliboy
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 66



« Válasz #7 Dátum: 14 jan 04, 11:36:30 »

Engem érdekelne! Angolom nem rossz, most tanulom...Nevet Majd után nézek... Remélem valamiből (Pl.:Több nyelvre fordítás.) jó leszek, és segíthetek. Nevet Időm elég hozzá! Majd egyéb infókat e-mail-ben! Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 04, 11:41:03 írta Chilliboy » Naplózva

Ez az Én ninja utam!
Ironbear
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Válasz #8 Dátum: 14 ápr 14, 16:50:41 »

Üdv!

Sorry, hogy csak most reagálok, de már lemondtam róla, hogy valakit érdekel. Írtam neked mailt. Nem tudom melyiket olvasod hamarabb.
Naplózva
Chilliboy
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 66



« Válasz #9 Dátum: 14 ápr 14, 17:38:36 »

igen még érdekel! Skype nevem: chilliboy2004
Naplózva

Ez az Én ninja utam!
Ironbear
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Válasz #10 Dátum: 14 ápr 14, 19:31:33 »

Felvettelek.
Naplózva
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!