24 máj 19, 21:30:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 18
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fanfiction  (Megtekintve 65043 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Seed
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1257


« Dátum: 07 aug 03, 10:06:08 »

Hát nem tudom mennyire lesz sikeres a topic de rengeteg magyar és külföldi fanfiction készül a narutohoz...

én szeretek ilyeneket olvasgatni, általában ezen az oldalon: http://anime-fanfiction.animehq.hu

itt van azt hiszem 137 magyar narutos fanfiction csak sajnos minden 3. yaoi Szomorú
vagyishát fiúknak sajnos, lányoknak meg gondolom nem gond  Nevet
de a yaoikat is lányok írták úgyhogy... Nevet

szóval érdemes elolvasni párat (a yaoikon kívül Nyelvesít)

na de ennyit erről az oldalról...

itt lehetne linkelgetni más jó fanfictionos oldalakat, esetleg ha rövidebb akkor saját fanfictiont is lehet bemásolni vagy linket adni hozzá (akkor már mind1 milyen hosszú)
Naplózva
Róka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 263

Fox come back!


WWW
« Válasz #1 Dátum: 07 aug 03, 11:32:23 »

Én most nem linkelek, majd néhány hozzászólással arébb Nyelvesít Nevet , de én azt utálom a narus fanfictionokban, hogy minden 3-ban összejön naruto és sasuke (nem mintha szívesen olvasgatnám, csak felkelti a figyelmem egy cím, és amikor elkezdem, rögtön be is fejezem ennek köszönhetően :idegroncs: )

itt van azt hiszem 137 magyar narutos fanfiction csak sajnos minden 3. yaoi Szomorú
vagyishát fiúknak sajnos, lányoknak meg gondolom nem gond  Nevet
de a yaoikat is lányok írták úgyhogy... Nevet

de nekem gond Nyelvesít , mer' én nem szeretem a yaoit :ninjaideg:
na jó, belinekelek egy sasusakus írást... kacsint Nevet
http://www.fanfiction.net/s/3027387/1/

Jah, és még utálom azokat a fanírásokat, ahol egy szereplőről olyan dolgokat írnak, hogy az ember tudja, hogy ilyet az az adott karakter nem csinálna vagy mondana . Meg a többségük általában olyan, hogy azt gondolja, hogy ő most fan, meg minden, és tök jól tud írni.
« Utoljára szerkesztve: 07 aug 03, 11:40:33 írta Róka » Naplózva


"Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának."
Sasuke megkattant!O_o
Seed
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1257


« Válasz #2 Dátum: 07 aug 03, 11:37:59 »

Jah, és még utálom azokat a fanírásokat, ahol egy szereplőről olyan dolgokat írnak, hogy az ember tudja, hogy ilyet az az adott karakter nem csinálna vagy mondana . Meg a többségük általában olyan, hogy azt gondolja, hogy ő most fan, meg minden, és tök jól tud írni.

teljesen egyetértek ezzel. én például még 1 és fél hónapja írtam egy naruto fanficit, amit elolvastam nem tetszett és letöröltem... de azt hozzá kell tennem hogy úgy kidolgozatlanul is jobb volt mint némelyik írás amit feltöltenek... mondjuk... (egó) nekem már sokan mondták hogy tehetséges vok  Nyelvesít Nevet
örülök hogy nem tetszenek neked se a yaoik  :-X
Naplózva
FireCat
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 717

JátszMacska


WWW
« Válasz #3 Dátum: 07 aug 03, 13:07:25 »

Hű, de sok Fanfices téma lett hirtelen :o Elmondja nekem valaki, hogy a két fices téma között mi a különbség tulajdonképpen...?

Én nyíltan vállalom, hogy gyűlölöm a yaoit; Nevet viszont a shounen-aiért odavagyok meg vissza. <3 De izgi lesz, hányan ugranak majd nekem ezért. :-X

Juj!! azon az oldalon én is fenn vagyok Nevet Most épp azon gondolkozom, hogy vajon mennyire írtam el egy-két karakter személyiségét.
Naplózva

mossuk le hipóval. marjon le a csontig.
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #4 Dátum: 07 aug 03, 14:30:08 »

Húha, tök király a fanficed Fire Cat! =D Most elkezdtem olvasni pár fejezetet és tökre teccik. kacsint
Ömm, elmagyiznád h a shounen-az micsoda?  :-[
Naplózva
Seed
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1257


« Válasz #5 Dátum: 07 aug 03, 14:46:27 »

olyan mint a yaoi csak lightosabb.... asszem  ??? a hentaiban eléggé jártas vagyok de az ilyen meleg dolgokban egyáltalán nem... nah de mind1...

firecat tudtam én hogy megegyezel az azon az oldalon lévő firecattel! én is gondolkozok 1 fanficen csak nincs rá 5letem hogy miről szóljon Nevet de azét szeretnék alkotni 1-et xD
Naplózva
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #6 Dátum: 07 aug 03, 14:52:06 »

Nah, a múltkor még volt...azt csiszolgasd és jó lesz az! Nevet
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Seed
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1257


« Válasz #7 Dátum: 07 aug 03, 14:54:30 »

áááááá valami mást valami egyszerübbet valami jobbat akarok kitalálni
Naplózva
FireCat
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 717

JátszMacska


WWW
« Válasz #8 Dátum: 07 aug 03, 15:06:08 »

Handy: egy: köszönöm :-[ kettő: a shonen-ai nem lightosabb yaoi, hanem BL, vagyis fiú-fiú szerelem Nevet az azért szerintem szép teljesítmény hogyha hímnemű egyed túl tudja tenni magát a nemi korlátokon és az illető egyéniségét figyelembe véve szerelembe esni. Seed, egy szót se. Nevet

Egyébként köszi a bókokat a ficre :-[

Seed, szerintem meg tök mindegy, hogy mi a ficötleted csak kezdd el! Nevet Az ilyesmit is gyakorolni kell, és idővel biztos belejössz
« Utoljára szerkesztve: 07 aug 03, 15:06:51 írta FireCat » Naplózva

mossuk le hipóval. marjon le a csontig.
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #9 Dátum: 07 aug 03, 15:17:06 »

Énis írtam egyet, csak még kicsit át kell írogatnom, de sztem felteszem a lapra. Nevet Sztem mára a te ficed lesz a programom FireCat, mert eddig olvastam. Legtöbbször az ien ficeket megunom, de ezt nemtom abbahagyni. Nevet 9. fejezetnél tartok. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 07 aug 03, 15:18:22 írta Handy » Naplózva
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #10 Dátum: 07 aug 03, 15:28:54 »

Én mindig zene hatására kezdek kitalálni egy történetet és azt kezdtem leírni. Mosolyog
Naplózva
FireCat
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 717

JátszMacska


WWW
« Válasz #11 Dátum: 07 aug 03, 15:36:09 »

milyen fajfenntartás? Mivaaan? Nevet Hiszed vagy sem de LÉTEZIK olyan hogy két ember szerelmes, és még csak el sem képzelik egymást meztelenül. X)

Handy: 9. fejezet?! Omájgád Nevet :-[
Naplózva

mossuk le hipóval. marjon le a csontig.
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #12 Dátum: 07 aug 03, 15:37:38 »

Akartam egy kis szünetet tartani, de nemtom befejezeni se. xD 10. fejezet!  :naruto_cool:
Naplózva
Seed
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1257


« Válasz #13 Dátum: 07 aug 03, 15:42:02 »

figyelj...tudományosan van kimutatva hogy a szerelem a lét/fajfenntartás eszköze...akármilyen gyönyörű meg szép meg minden is...

oro gyerekkoráról szeretnék írni 1 storyt... Nevet
Naplózva
FireCat
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 717

JátszMacska


WWW
« Válasz #14 Dátum: 07 aug 03, 16:32:38 »

Seed, akkor meghatót írjál mert Orot csak kicsinek szívlelem X) Nos, az észjárásodat ítélve semmiképp se tagadhatnád le hogy férfi vagy X)

Handy: tejóég, vigyázz, meg ne ártson...! Nevet Jahh, és a végén írj majd kritikát :-[
Naplózva

mossuk le hipóval. marjon le a csontig.
Oldalak: [1] 2 3 ... 18
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!