24 máj 20, 14:21:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 63
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto Shippuuden 7. mozi (Naruto 10. mozi) - The Last  (Megtekintve 216464 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #525 Dátum: 14 dec 11, 18:40:22 »

Te kezdted el ezt itt, van ennek saját témája. Tudom, mert én indítottam, amikor kijött az első Storm 2 scan Nevet

Amúgy kiváncsi leszek, hogy mikor lesz ebből valami működő cam-os verzió, vagy hogy egyáltalán lesz-e.
Igazából mondjuk már tudom miről fog szólni az egész, de attól még érdekelne a film.

Szerintetek ez az állítólagos 3. uzumaki baba, ha lesz, akkor fiú lesz vagy lány?
Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #526 Dátum: 14 dec 11, 18:47:34 »

Amúgy kiváncsi leszek, hogy mikor lesz ebből valami működő cam-os verzió, vagy hogy egyáltalán lesz-e.
Igazából mondjuk már tudom miről fog szólni az egész, de attól még érdekelne a film.

Ím vala a válasz erre a kérdésre. majd 12 perc felvétel a filmből. Nevet
A kép egész jó csak hát ferde. Nevet De úgyis lesz ebből normálisan elforgatott is. ikszdé

https://www.youtube.com/watch?v=6QI1_60SwMw#t=131

Állítólag van még a feltöltőnek pár ilyen felvétel. De azért feltehette volna kicsit elforgatva. Nevet

Hinata olyan rideg mint a jég. Ahogy kiszedte egy szó nélkül kb Toneri szemeit, ill. Himawari szemeit Toneriből nagyon brutál. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 11, 19:05:42 írta Kuro25 » Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #527 Dátum: 14 dec 11, 19:10:46 »

Azért az kemény, ahogy Hinata csak úgy hidegvérrel kiszedi Toneri szemeit mondván:
"Visszaveszem hanabi szemeit."
Naplózva

padre93924
Vendég
« Válasz #528 Dátum: 14 dec 11, 19:36:05 »

Amikor Naruto be gyújtja a rasengant csak nekem jutott eszembe Spock híres mondása miszerint "A manőverezőket" ??? Nevet
1, most már mindent láttam amit csak látnom kellett, és az eddiginél is jobban várom a komplett filmet
2, azmimárhogy Hinata totál higgadtan szépen odamegy és kitép Toneri szemeit?????
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #529 Dátum: 14 dec 11, 19:46:27 »

Naruto manővere amivel a Hold elé repül Hiantával mintha egy megnyújtott Rasengan lenne de nekem inkább egy KamehameHa-ra hasonlított. Nevet ikszdé

Szerk: Itt az elforgatott videó. Végre lehet látni is valamit ikszdé

https://www.youtube.com/watch?v=vIdp9BaBvaI
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 11, 20:17:58 írta Kuro25 » Naplózva

rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #530 Dátum: 14 dec 11, 21:07:28 »

Azt a zenét, ami a jelenetük alatt megy, szerintem letöltöm. Egyébként nagyon tetszetős lett, de jellemző, hogy a mindenki által leginkább várt momentumot a stáblista előtti pillanatra tartogatták.  Nevet
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #531 Dátum: 14 dec 11, 21:40:41 »

Új reklám plakát a mozihoz. Nagyon jó ez a közös kép NaruHinával meg Borutoval.

http://www.shonengamez.com/wp-content/uploads/2014/12/The-Last-Naruto-The-Movie.jpg

NS Storm 4-hez kijött egy angol fordítással ellátott újság cikk ami SI-on is volt.
Úgy fest a The Last-os Naruti is tiszteletét teszi a játékban. Most már nagyon ajánlom hogy jöjjön PC-re is.

http://www.shonengamez.com/wp-content/uploads/2014/12/o0GpfKW.jpg


Hírek a Naruto Musical-ről. Nevet Meg lesz valami kiállítás is ha jól értem.

DAT POSTER OMFG EPIC!!!!

http://www.animenewsnetwork.com/news/2014-12-11/naruto-stage-musical-overseas-plans-cast-unveiled/.82054
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 11, 22:14:17 írta Kuro25 » Naplózva

rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #532 Dátum: 14 dec 11, 23:28:40 »

Naruto vallomása, angol felirattal.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=3bOKI9__W2s" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=3bOKI9__W2s</a>
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #533 Dátum: 14 dec 11, 23:31:54 »

http://fc04.deviantart.net/fs70/i/2014/342/0/6/akimichi_chouchou_by_mai_kuu-d897d6q.jpg

Choucho attól a rajzolótól, akitől már korábban linkeltem a többi gyereket.
Naplózva

fornetti2
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 109



« Válasz #534 Dátum: 14 dec 12, 00:20:08 »

Juj, nézegetem amiket kiraktok, és egyre jobban szeretném látni ezt a mesét! Nevet Valami várható időpont nincsen, amikor esélyes, hogy felveszik, mikor jelenik meg Japánon kívül?
Naplózva

"Naná, hogy az emberek zabálják a mesét, amely rendelkezik egy plusz dimenzióval: a szabadságéval; ott még van kristálytiszta igazság, mi több, győzhet is."
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #535 Dátum: 14 dec 12, 16:00:11 »

ezt a mesét!

Kérlek válassz halálnemet. Hmm... Nem tudom, hogy csak én vagyok-e ezzel így, de, ha valaki ezt a szót használja bármelyik animére, az jobban bántja a fülem, mintha valaki 50 krétát csikorgatna egy palatáblán. Kérlek nagyon sűrgősen szokj le a használatáról.

A Vuk, a hupikék törpikék, a Balu kapitály és az ezekhez hasonlók azok mesék. Ne sértegesd az animéket ezzel a szóval.

Egyet értek akármikor így látok valaki Anime-re hivatkozni átfut rajtam a hideg. Nevet
Igazából engem nem maga a felsorolt indokok miatt zavar ez a megnevezés hisz van abban is valami igazság amit a többiek írtak, hanem maga a tény hogy Otaku-nak lenni más mint egy átlagos fannak lenni. Szerintem. Az Otakuk totál máshogy gondolkodnak és ezért tabu az animéket mesének hívni. Ezért utálja a többségünk a szinkronos animéket is mert (én személy szerint) eredeti nevén szeretem nevezni a dolgokat. Ezért utáltam Bleach miatt is mikor fórumon beszélgetünk a mangáról pár éve erre valami barom, már elnézést, beírja hogy milyen király volt XY LÉLEKFALÓJA. WTF???? ikszdé Először azt se tudtam miről hadovál. Nevet Aztán rájöttem a fosinger szinkron miatt ismeri az animéket. Egyébként ezért is van tévhitben pár anime néző mert a magyar média nem jelenti ki hogy hé te ez egy ANIME Japánból és ha Kis Pista nem néz utána elkönyveli Disney cuccnak is akár. Nevet

Szóval nekem az animék és mangák megnevezése és az azokban szereplő egyének és képességeik elnevezése és a neveik után szereplő -Chan, -Kun, Sensei etc egyféle tisztelet a mű felé hogy nem írom át valami bullshitre mint amit az angol fansubok 90%-a csinál pl és őket követve ugye pár magyar is sajnos. Van Fordítói megjegyzés oda lehet írni mi mit jelent.

Egyébként itt páran tévhitben élnek. A mese szót nem lehet ám minden kitalált történetre ráaggatni. Nevet
A mese az az amit Exkirion is írt pl. De ezeket igazából FIKCIÓNAK hívják vagyis kitalált történetnek és nem mesének. azért nem mindegy ha valaki megkérdi hogy: "Hé láttad tegnap az új Bosszúállók mesét" vagy "Hé láttad tegnap az új Bosszúállók filmet?" Nem véletlen hogy van mindnek saját kategóriája.

Mesélni egy történetet nem egyenlő azzal hogy mesének is nevezzük. Fikció igen de nem mese. A MESE szó a kategóriájára vonatkozik a fikció megnevezés pedig a tartalmára.

De megint elmentünk OFF-ba LOL Nevet

Amúgy ez milyen EPIC mááár? Nevet Lattéba rajzolt Naruto a The Last-ból. EPIC NA! Nevet
https://www.youtube.com/watch?v=rKAKn92E3_k

Az meg pláne epic hogy akárhogy issza nem fogy el Naruto. Csak a legvégére. ikszdé

A mozi végén a családi jelenet ismét de ezútta Angol felirattal. Tényleg anyut találta el Boruto akkor jól értettem.
De milyen badass már hogy a Mami is beszáll. hol van a régi Hinata már aki szende volt. ikszdé
Ja igen akinek nem látszik a sub az kapcsolja be a playerben. Nevet

https://www.youtube.com/watch?v=ZEHOSIO4YqE

Utalások hegye Kishitől. Nevet Én személy szerint ilyenek miatt nagyon tudom imádni Kishit. Nevet
http://41.media.tumblr.com/dd7cc71acb65ce3ca1b0acfd9b5d8877/tumblr_nggdzpRZhj1s2n6l9o1_1280.jpg

Egy angol fanfiction arról hogy reagálta le Naruto hoyg Hinata terhes Borutoval. Okéé én kiégtem ez nagyon beteg. Bár jogos. ikszdé Nevet

---------------------------------

Tsunade: Congratulation!
Naruto: A baby?
Hinata: Naruto!
Tsunade: And it's a boy, and you're the same age your parents were when Kushina was pregnant with you.
Naruto: Say what?
Tsunade: It's kind of erie, the similarities. And seeing as how you may have a lot of enemies, I think it best Hinata deliver your son in secret. But don't worry, we'll have ANBU guards protecting you. You know how reliable they are. Wow, this is déjà vu isn't it?
Naruto: OH NO! We're not going down this road! Hinata will give birth on closed circuit television if I have any say in it!
Hinata: Naruto?
Naruto: Hokage Kakashi, I want you to go and dig up Obito's corpse and watch it like a hawk until my son is born.
Kakashi: He's dead Naruto, we're sure of it.
Naruto: Oh really? How sure are you? About as sure as you were the first time you were sure he was dead?
Kakashi: Well....
Naruto: I have had enough of the damn parallels! I'm not dying five minutes after my son is born! I don't care how heroic my father was when it happened! This crap ends now! Believe it!
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 12, 16:18:25 írta Kuro25 » Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #536 Dátum: 14 dec 12, 21:52:21 »

Idézet
Naruto: Hokage Kakashi, I want you to go and dig up Obito's corpse and watch it like a hawk until my son is born.
Kakashi: He's dead Naruto, we're sure of it.
Naruto: Oh really? How sure are you? About as sure as you were the first time you were sure he was dead?
how heroic my father was when it happened! This crap ends now! Believe it![/i]

Én ezen sírtam be Nevet
Ásd ki Obito hulláját lol Nevet
Naplózva

sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #537 Dátum: 14 dec 12, 22:36:51 »

+1! Hát ez nagyon hülye XDXD "és sasold, mint egy sas addig amíg a fiam meg születik" XDXD
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #538 Dátum: 14 dec 12, 22:57:56 »

Idézet
Naruto: Hokage Kakashi, I want you to go and dig up Obito's corpse and watch it like a hawk until my son is born.
Kakashi: He's dead Naruto, we're sure of it.
Naruto: Oh really? How sure are you? About as sure as you were the first time you were sure he was dead?
how heroic my father was when it happened! This crap ends now! Believe it![/i]

Én ezen sírtam be Nevet
Ásd ki Obito hulláját lol Nevet

Igen nekem is itt lett végem. ikszdé
Ezek a fanok nagyon jó storykat írnak amúgy néha.

BTW: Best ever NaruHIna GIF a láthatáron? ikszdé Kis cukiság. Nevet

« Utoljára szerkesztve: 14 dec 12, 23:09:15 írta Kuro25 » Naplózva

sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #539 Dátum: 14 dec 13, 07:20:20 »

https://drive.google.com/file/d/0B7njNqspMsjYYUFseWhkMTc3clk/view

Ami volt a 25-ik másodperctől, azon könnyesre röhögtem magam! ikszdé Kis Naruto fenekét felemeli Pain, majd áthúzza a tömör falon! ikszdé
Naplózva
Oldalak: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 63
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!