24 máj 20, 17:05:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 63
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto Shippuuden 7. mozi (Naruto 10. mozi) - The Last  (Megtekintve 216478 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #345 Dátum: 14 dec 02, 18:30:00 »

Szegény Hinata. ikszdé -Gyere fel hozzám dobozos ráment enni!  - Jó éjszakát!  *elrohan*

Nem tudom, a helyében én is így reagáltam volna.

padre93924: A kérdésed te sem gondoltad komolyan? ^^ Legrosszabb esetben, úgy jövő nyáron kapjuk meg, a Narut-Kun által készített felirattal. Nevet ( Bár talán előbb kilopják valahonnan, legalábbis jó lenne.)



Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #346 Dátum: 14 dec 02, 18:42:05 »

Ha ki is lopják Cam-os felirathoz szinte teljesen biztos, hogy nem csinálunk feliratot, bár ezt leginkább az illetékesek tudják, de én személy szerint nem csinálnék.

Luna látom te is tudsz japánul ^^ (mondja az (én), aki annyira azért nem király benne, mint aki tanúlja is).
Az a sor elég "feljössz inni egy kávét?" feelingű Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 02, 18:44:23 írta Exkirion » Naplózva

Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #347 Dátum: 14 dec 02, 19:15:37 »

Ejnye,Naruto,a kis szoknyavadász! Kúl
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Mextil General
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 244

I'm Serious!


« Válasz #348 Dátum: 14 dec 02, 19:33:28 »

Az a sor elég "feljössz inni egy kávét?" feelingű Nevet

 ikszdé elsőre nekem is pont ez jutott az eszembe

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/s720x720/10400022_622295677898430_5395176886747564127_n.png?oh=a4242aa20dcc284585a27b13c26fa5d8&oe=55183708&__gda__=1425934166_dc3e3be723273bb187b26100e6ac6b75 amúgy ezt a képet találtam, szerintetek eredeti vagy kamu?

+ még egy kép az InaShikaCho-ról http://homeisforpeoplewithhouses.tumblr.com/image/104163733796

itt meg Naruto és a háttérből ki lehet venni az InaShikaChot http://homeisforpeoplewithhouses.tumblr.com/image/104163838096

Még több kép csak kicsit gyenge felbontásban http://ireibaka.tumblr.com/post/104164524545/more-scenes-i-guess
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 02, 19:48:54 írta Mextil General » Naplózva
asriel21
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36



« Válasz #349 Dátum: 14 dec 02, 20:23:32 »

Nekem eredetinek tűnik az a kép.Ilyen egy tökéletes első csók.   Pojén
Naplózva
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #350 Dátum: 14 dec 02, 20:34:17 »

Engem inkább az akaszt ki, hogy nem egy animében csókolóznak a levegőben lebegve az emberek. ( A hold előtt, meg hasonlók ) ikszdé Attól még cuki.  Pirul

Exkirion, annyira nem vagyok otthon a dologban, tanultam japánt úgy két évig. Hiraganával bármit leírok simán. ikszdé Érteni meg általában akkor értek meg dolgokat, ha nincs felírat és kénytelen vagyok hang után értelmezni...  smirksweat
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #351 Dátum: 14 dec 02, 20:39:42 »

Engem inkább az akaszt ki, hogy nem egy animében csókolóznak a levegőben lebegve az emberek. ( A hold előtt, meg hasonlók ) ikszdé Attól még cuki.  Pirul

Nem csak animében, videójátékokban és filmekben is csókolóznak a hold előtt. Azt hiszem van külön tvtrope-ja a tvropes.com-on. Szerintem egész szép lehet, kár, hogy iPhone-nal, illetve telefonnal felvett kép, mert így gyengébb a látvány is. Na majd valami normálisabb verzió a zene aláfestéssel! ;P


Nekem eredetinek tűnik az a kép.Ilyen egy tökéletes első csók.   Pojén

Az is. AMúgy ez csak az első volt, ugyanis lesz még egy esküvő is, ahol megint fognak csókolózni.
Naplózva
vakama08
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 81



« Válasz #352 Dátum: 14 dec 02, 21:48:30 »

Na, sikerült végeznem valamivel több, mint 23 oldal végig olvasásával, és ahogy láttam nem igen jöttetek rá, hogy Kakashi és Naruto miért visel egy úgymond "karszalagot". Elméletem van rá, hogy az mi és miért, akit érdekel, elolvassa, akit nem, mert nincs semmi érdemi tényezője a movie-val kapcsolatban (ami tény), az nem olvassa Nevet.

Ha jobban megnézitek, azokon a "karszalagokon" egy jel van, amit a konohai shinobik előző ruházatukon is rajta volt, ezalatt értem a kék felső váll részét, illetve a zöld mellény hátulját, valamint Naruto eddigi összes szerkójára is rá volt varrva. Az igazság Kushina szavaiban van, lásd: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/500/4
Kushina elmesélte Narutonak a történetét, miszerint ő, mint az Uzumaki klán tagja a Rejtett Örvény-ből származik, akik a Fuuin Justukra specializálódtak, viszont az előző háború alkalmával elpusztították őket, mert eléggé veszélyesnek bizonyultak. Még Hashirama lépett szövetségre velük, mivel kiderítették, hogy az Uzumakik a Senjuuk egy mellékágából jöttek létre, azaz baromi távoli rokonok, és ha már ott tartunk + akkor már Kurama is Konoha tulajdonát képezte, akkor miért ne történhetne meg a szövetség, utána meg tudjuk, Mito Hashirama felesége magába zárta Kuramat oszt jól van stb., kissé elkalandoztam, nem ez a lényeg. Mivel szövetségesek voltak, ezért a konohai shinobi öltözékre rávarrták a Rejtett Örvény falu jelét, ami a 2 falu barátságát szimbolizálta. Úgy tűnik, hogy Kakashi, aki szinte mindig hűen követte a szabályokat, illetve a formalitást (kivéve, amikor nem), így megtartotta a jelet, és Naruto is, mert hát mégis az édes anyjára emlékezteti.

Remélem ezzel megoldottam a karszalag rejtélyét, volt még valami, ami szemen szúrt és azt is kiakartam fejteni, viszont arra már nem emlékszem, majd utána nézek, hogy mit felejtettem el >_<
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #353 Dátum: 14 dec 03, 06:20:57 »

http://www.saiyanisland.com/2014/12/the-last-naruto-the-movie-kishimoto-video-new-scenes-ending/

A második vidi egy halom-halom új jelenet a filmből, amit még nem láttunk. Lényegében Naruto hiper népszerű lett a faluban a csajok körében, nagyjából, mint annó Sasuke Nevet

---

Amúgy azok alapján, amit eddig láttunk, szerintem az előző filmekhez képest is, ez rohadt jól megírtnak és érdekesnek néz ki. Talán részben az is közrejátszik, hogy romantikus témájú, ami miatt frisnnek hat.
Mindenesetre az eddigi filmek sosem keltették fel különösebben az érdeklődésem, de erre nagyon kíváncsi vagyok.
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 03, 09:49:43 írta Exkirion » Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #354 Dátum: 14 dec 03, 11:34:58 »

Jel dolog már akkor sejthető volt,amikor a többieken is megláttuk,nem csak kettejükön.
Ennek ellenére kösz.

Annak ellenére hogy mennyi mindent elég hamar lelőttek Facen.beleértve a holdcsókos jelenetet is.
Ez a videó még bőven tudot újat nyújtani.
Köszi Exkirion,le is szedtem. Nyelvesít

Naruto népszerűsége tényleg eléggé új szintre emelkedett,nem is nagyon tudja mit kezdjen vele.
Habár amennyi ajándékot kap,könnyen ki is hagyhat az ünnepkor jó pár melót is.
Anyagi baja biztos nem lenne. smirksweat
Mondjuk eléggé útban is leesznek már,főleg Hinatanak.

Ui:Az a kör alakú talán műszer mi volt Kakashi és Shikamaru kezén/tenyerén.
Egy fajta kommunikátor/vagy koordinátor?
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 03, 11:37:21 írta K ichigo » Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #355 Dátum: 14 dec 03, 11:49:25 »

Erre most hirtelen nem merek biztosat mondani.
Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #356 Dátum: 14 dec 03, 12:18:57 »

http://www.saiyanisland.com/2014/12/the-last-naruto-the-movie-kishimoto-video-new-scenes-ending/

A második vidi egy halom-halom új jelenet a filmből, amit még nem láttunk. Lényegében Naruto hiper népszerű lett a faluban a csajok körében, nagyjából, mint annó Sasuke Nevet

Kishi interjú nagyon jó volt pláne Moziból bevágott klip közben. Nem tudom kit sajnáljak jobban Narutot vagy Hinatát. Szerencsétlen Narutonak fogalma sincs arról mit kért Hinatától.

- Naruto: "Feljössz egy dobozos Ramenre?"
- Hinata: "Jó éjszakát!" Nevet

Viszont Hinata azért kicsivel jobban informált ezek szerint ha egyből vérvörös lett és el is köszönt.  Pojén

Remélem Sakura ad egy jó nagy nyaklevest Narutonak hogy ne hagyja a csajokat lógni magán, bár őt ismerve úgyis felvilágosítja majd hogy mi van Hinatával. Nevet

Szegény Rina-chan (Nokizaga 46 énekese aki a riportot csinálta Kishivel) milyen kis cuki volt ahogy elsírta magát. Nevet

Exkirionnak hála megtudtuk nagyjából miért is került be a moziba a sál. Érdekes, érdekes. Nevet

Az a bazi nagy Dermesztő (Freeza-chan) amit Kishi - ha jól értettem - úgy kapott valami rajongótól nagyon epic.  bow

A két klip a moziból pedig szerintem magáért beszél. Ajj de jó lenne már látni ezt a mozit. Nevet
Az a csók jelenet még engem is jó érzéssel töltött el.  Pojén

Lévén nagy Superman rajongó vagyok, szóval Kishinek pacsi ezért a megoldásért már ha ő találta ki.
Gondolom aki ismeri kicsit is a Superman képregényeket vagy filmeket/sorozatokat azoknak nem újdonság hogy Superman és Lois Lane is ugyan így csókolóztak először. Nevet Mióta ez megjelent a képregényben nagy divat lett sok helyen ezt átvenni.  bow

Közben pár infó és letöltés ha nem probléma:

Először is megjelent a Mozi OP Single-je Sukima Switch száma ugye. Átírtam Romajira a dalokat meg tettem hozzá borítót is mást nem változtattam rajta szóval jó szórakozást hozzá! 320kbs-os mind szóval MP3-ként a lehető legjobb minőség!

http://www.4shared.com/zip/Ts97Kbolce/The_Last_-_Naruto_the_Movie_OP.html

Ezen kívül December 17-én megjelenik Nana Mizuki új Single albuma ami ugye Hinata Karakter OST-ja lesz.
http://www.cdjapan.co.jp/product/NEODAI-7290

Ja egyébként a Mozi OST-ja is ma jelent meg szóval előreláthatóan a héten már fenn lesz neten! egy kis előzetes belőle azért itt van. Naruto és Hinata közös száma ami fantasztikus lett!!!!

https://www.youtube.com/watch?v=GmURilqtjTg

A végére pedig egy poénos kép amit most találtam.  Rovarirtás NaruHina és NaruSaku módra. ikszdé

http://fc00.deviantart.net/fs70/f/2013/116/7/c/____by_princesskatara-d633pz9.jpg

És egy fantasztikus fanart Hinatáról és az újszülött Borutoról.

http://fc06.deviantart.net/fs70/f/2014/314/c/6/a_new_hero_is_born_by_ae_rie-d85zpr6.jpg
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 03, 12:25:36 írta Kuro25 » Naplózva

padre93924
Vendég
« Válasz #357 Dátum: 14 dec 03, 12:49:46 »

Igazad van Nevet
Ez a csók tökéletes lezárás.Így lett teljes a történetük Nevet
Azért én még remélem hogy nem ez lesz az utolsó mozi,és hogy a gyerekekről szóló spinoff után kapunk még egy naruto történetet.
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #358 Dátum: 14 dec 03, 13:56:30 »

Igazad van Nevet
Ez a csók tökéletes lezárás.Így lett teljes a történetük Nevet
Azért én még remélem hogy nem ez lesz az utolsó mozi,és hogy a gyerekekről szóló spinoff után kapunk még egy naruto történetet.

Dragon Ballnak is ezer éve vége de mégis jönnek az új mozik meg a játékok. Konkrétan most is lesz jövőre egy játék amit PC-re is kiadnak plusz jövőre szintén az újabb Mozi is. Úgy hogy én nem féltem a Narutot. Viszont az tuti hogy nem tudom mit tudnának kitalálni hisz Narutoban azért le lettek zárva a történetek, Dragon Ball-ban azért annyira nem.
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #359 Dátum: 14 dec 04, 11:55:40 »

Jó kis Packot dobtál össze Kuro.
(Le is szedtem) Nyelvesít

Nem tudom hogy ez a kép volt már-e.
Ha nem fanmade,akkor a movie későbbi részébe is beleláttunk.Ami sejthető volt.
"A Gyerekre várva"
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfp1/v/t1.0-9/10422144_622882257839772_7902702082647813214_n.png?oh=c76ad6eb37c54692e80d3974d2e78eb2&oe=551191EB&__gda__=1427122786_d0a1ac59d1d83aa56e7352232a21cd26
Naplózva

Oldalak: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 63
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!