24 máj 19, 22:08:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Villám\Raiton elemű jutsuk  (Megtekintve 14313 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #15 Dátum: 08 márc 02, 22:47:45 »

Spoiler veszély!

Külön jutsu. Külön név.
Akkor már írok is róla egy kicsit. ^^

Jutsu neve: Kirin
Használó: Uchiha Sasuke
Jutsu eleme: Villám
Első megjelenés: Naruto manga (390-)391. rész
Jutsu működése:
A használó egy erős tűz jutsuval (a manga 390. részében a Katon: Gouryuuka no Jutsuval vagyis a Tűz elem: Hatalmas TűzSárkány jutsuval [ok, tudom, hogy a mangában "Hatalmas Sárkány Tűz Jutsu" van, de így értelmesebb^^]) felmelegíti a felette lévő levegőt, mely így gyorsan felszáll (mivel könyebb mint a hideg) és gomoly/viharfelhőket hoz létre. A shinobi, a természetmanipuláció segytségével, a létrejött vihar villámait használja fel a saját céljaira. Aztán egy fenevad formáját idéző villámmal lesúlyt a célpontra. Lehetetlen kitérni előle, mert a támadás több százszor gyorsabb mint a hangsebesség.
« Utoljára szerkesztve: 08 márc 02, 22:49:44 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Gangstakun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1577


« Válasz #16 Dátum: 08 márc 03, 18:34:47 »

Nem akarok kötözködni , de miért pont úgy van , hogy 1 bizonyos jutsu -val fölmelegíti a levegőt ? Nem lehet átlagosítani ? mert pl. Ha alapból vihar van akkor is tudná használni ... Mert miért ne ? Ugyan úgy természet manipuláció és voálá létre jövött a justu ...
Naplózva

SR club alapító és tag
feleségem : Zakuro
lányaim : Tenchi , Pomegranate

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #17 Dátum: 08 márc 03, 19:42:38 »

Chakhogy abban a pillanatban nem volt ott vihar, szal valahogy meg kellett bolygatni a fellegeket.
Naplózva

Gangstakun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1577


« Válasz #18 Dátum: 08 márc 03, 19:47:46 »

Jó , de én nem arról a harcról beszélek pontosan (nem vihar volt ? Én úgyemlékszem , hogy viharban is harcoltak  Hmm?) ... Csak , hogy általánosítani 1 kicsit ... mert , ha TUDJA (szóval ,HA megbírja csinálni ) 1 gáz égővel is felmelegítheti a levegőt (csak példa volt , tudom , hogy ilyesmit nem lehet csinálni , legalábbis nem  ilyen mértékben ... ) ...
Naplózva

SR club alapító és tag
feleségem : Zakuro
lányaim : Tenchi , Pomegranate

djbike
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 14


Minato Namikaze The Fourth Hokage


« Válasz #19 Dátum: 08 márc 07, 13:58:24 »

egyik is merős azt mondta ho majd lesz mikór sasuke elsajátitsa a mangekyou-t és szem nem biztos olyat tud vele hogy (Csakrát irányít a lábába felugrik és kibaszot erős villámokat szór emi területre ható kb úgy 10-15 -méteren belől hat nem tudja vki hogy ez igaz-e?
Naplózva
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #20 Dátum: 08 márc 07, 14:19:38 »

No seddig a mangában ez nem volt.
Az ismerősöd biztos a Kirinnel keverte össze.
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
kyuubi-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 504


« Válasz #21 Dátum: 08 ápr 03, 16:52:18 »

hát végülis a mostani shippuden specialban(51-52 .rész) használt hasonlót .
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #22 Dátum: 08 ápr 06, 19:32:12 »

Ahogy néztem a Shippuuden Anime 53. részét, gondoltam kiírom milyen kézpecséteket használt (volna) Sasuke ahhoz az ismeretlen jutsuhoz amiben Orochimaru akadályozta meg, és többünk szerint a Kirin lett volna:

Tigris, Patkány, Ló, Majom, Kutya, Sárkány, Kos
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
kornel1992
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339


koronás udvari csimpokomon mester


« Válasz #23 Dátum: 08 ápr 10, 17:08:48 »

egyik is merős azt mondta ho majd lesz mikór sasuke elsajátitsa a mangekyou-t és szem nem biztos olyat tud vele hogy (Csakrát irányít a lábába felugrik és ki****ot erős villámokat szór emi területre ható kb úgy 10-15 -méteren belől hat nem tudja vki hogy ez igaz-e?

Sasukének soha nem lessz mangekyou sharinganja hcsak meg nem öli a legjobb barátját Narutot
Naplózva
Shinichi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1111

His royal highness


« Válasz #24 Dátum: 08 ápr 10, 17:34:29 »

Chakra: nekemis meggyőződésem hogy a Kirin volt,fel is kaptam a fejem,mikor ott elkezdett pecsételni... Ha elsütötte volna,hőseinkből nemsok maradt volna...még annyi se,mint Itából...(najó,ő azért átvészelte xP)

kornel1992: már rég nincsenek barátai sasunak...csak a bosszú érdekelte...nem csak Ita "iránt",hanem Madara iránt is...
Naplózva
hajdugabesz
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 155



« Válasz #25 Dátum: 08 ápr 10, 18:07:11 »

attól hogy nem mondja azt hogy fuuton vagy raiton attol még lehet term manipuláció. végülis egy villámcsapás véül is nem villám elemű :'X vagy egy támadás aminek az a neve hogy hasító szelek(vagy valami ilyesmi) az se szél elem
Naplózva

A fórumszabályzat nem viccből van. Ha nem tudod hogy hol van akkor megmutatom: http://nemesis.intrex.hu/naruto-kun/forum/index.php?topic=1115.0
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #26 Dátum: 08 ápr 10, 21:35:42 »

Fuuton: Kamaitachi no jutsu. Fuuton = szél elem, nem nyert Mosolyog
Naplózva

karesz-kun
Vendég
« Válasz #27 Dátum: 08 ápr 13, 13:54:47 »

nálam a raikiri nyer... Nevet       csak arra leszek kiváncsi h a chidorit hogy forditják le: : :DD
Naplózva
Chidori-san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 449

NaruSaku és Minato fan :D


WWW
« Válasz #28 Dátum: 08 ápr 25, 20:44:03 »

sztem sehogy... legalábbis remélem. kicsi fura lenne, hoyg sasuke rogav és elüvölti magát, hogy Ezer madár... :'X :'X :'X asszem a szérfől is leesnék... és még jó páran
amit Raiga használt nekem azok a jutsuk nagyon nem jöttek be... nem tudom miért, de nekem valahogy az, hogy a chakrádat használod én nem a természet erejét az jobban tetszik... persze mennyivel gazdaságosabb ez így a használónak
Naplózva

Orokanaru ototo yo. Kono ore wo koroshitakuba, urame, nikume. Nigete, nigete...Soshite, itsuka ore to onaji me o motte. Ore no mae ni koi.
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #29 Dátum: 08 máj 04, 19:33:49 »

Azért elég jól nyomta hogy a természetet használta és nem a saját chakráját,meg azért elég nehéz volt lerendezni.Még a kézműves faluból az a Tsunadés beütésű csaj használta a természetet a chakrája mellé és őt is nagyonnehéz volt legyőzni habár ez már off.
Naplózva

Oldalak: 1 [2] 3 4
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!