24 máj 20, 05:42:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Edo Tensei (Tisztátalan Világi Feltámasztás)  (Megtekintve 38451 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #75 Dátum: 12 jan 09, 15:35:56 »

nem úgy értettem x"D elmondom még egyszer: alapjáraton a szokásos ruhájukban térnek vissza, de ha kabuto a koporsó előhúzásakor arra gondol, hogy 'rózsaszín tütü' vagy 'aka-köpeny' vagy 'búvárruha' na adj isten' az a köpeny legyen rajtuk, akkor az lesz rajtuk. mostmár érthető? x"D mm nem hiszem, hogy megidézte őket, aztán úgy felöltöztette őket, mint a próbababákat.
elmélet 2.0: ha Kabuto mégis öltöztetősdit játszik, akkor azért regenerélódik,mert ugye érintkezik a testével, így már 'hozzá tartozik'.
na ebbe persze belejátszik az anit-hentai is ^^
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #76 Dátum: 12 márc 12, 20:49:06 »

Az 561- es Mangában Mikor Madara megidézi azt a két bazi nagy sziklát akkor említést tesz arra, hogy eredetileg a 2. Hokage nem így használta az edo-t. Szóval ha jól értelmezem akkor az akkori Edo nem vissza hozta a holtakat, hanem halhatatlanná tette a használóját. Végül is az sem egy utolsó szempont ikszdé Ti mit gondoltok erről?

Itt van az említett fejezet. http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/561/3 http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/561/4

Nekem a 2. Hokage nagyon ellenszenves. Ő az egyetlen "jó" akit nem érzek méltónak arra, hogy  Jó nak nevezzem. Ba..gatta az Uchiákat minden ok nélkül, ráadásul létrehozott egy ilyen technikát. Ez teljesen kicsúfolja a "tűz akaratát". Ráadásul feláldozni valakit minden körülmények között is etikátlan. Ha harcolnak is akkor is inkább ölje meg becsülettel ne ilyen mocskos módon ( főleg, hogy ettől ő halhatatlan lesz.)
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #77 Dátum: 12 márc 12, 20:54:03 »

Ha a mádoik hokage arra hazsnálta volna, hogy halhatatlan legyen, akkor nem lenen msot halott. A jutsu célja egy halhatatlan harcos létrehozása lehetett, esetleg halott, nagy harcosok megidézése, vagy mondjuk a bátyjáé, akik így kedvükre zúzhattak, ha nagyon keleltt, aztán visszaengedte őket a túlvilágra.
Gondolom, azért nyilvánította később tiltottá, mert az áldozat felhasználása számára is túl etikátlan volt.
Naplózva
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #78 Dátum: 12 márc 12, 21:04:14 »

Igen azon én is gondolkodtam, hogy akkor amikor meghalt (és tudta, hogy megfog) akkor miért nem használta. Pedig a manga alapján nekem totál az jön le, hogy a használója lesz halhatatlan. És nem holtakat hoz vissza.
Lehet, hogy pont ezért mondta Kabuto, hogy tovább lett fejlesztve.
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #79 Dátum: 12 márc 12, 21:21:28 »

Hát, bennem fel sem merült, hogy ezt jelenti, szóval szerintem ez egyéni félreértés. Eleve, ha eredetileg így lett volna kifejlesztve a jutsu, akkor az lett volna amint kifejleszti, és kész.
Naplózva
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #80 Dátum: 12 márc 12, 21:48:51 »

Értem én mire gondolsz. Nekem is zavaros, de mégis én ezt csak így tudom értelmezni, szerintem máshogy nem is lehet.

Lehet, hogy a régi technika kulcsa az volt, hogy hogy lehet kicselezni a halált, és ha az megvan akkor már "nem nehéz" úgy átalakítani, hogy holtakat hozzon vissza.

Bár ha gyárilag arra volt képes a technika, hogy a használója ne halljon meg akkor Oro mégis miért kereste az örök élet kulcsát mikor már a kezében volt.  Technikai KO


De félre lehet ezt a mondatot érteni? Mert szerintem eléggé egyértelmű.

Muu: Velük együtt minket is össze akarsz zúzni?
Madara: Természetesen... Az Edo Tensei eredetileg ezért lett létrehozva, hogy egy egész csatateret laposra lehessen gyalulni, még ha Jutsu használója ott is van.        Hamar regenerálódunk.


Chakra-san ha erre jársz Plz segíts: Te fordítottad le, tudod, hogy mit fordítottál és miért.
Bár szerintem ezt máshogy nem lehet értelmezni, de úgy látszik, hogy mégis problémák vannak vele. smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 12, 22:06:37 írta Szalamandra-kun » Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Putir
Vendég
« Válasz #81 Dátum: 12 márc 12, 21:52:16 »

Szvsz a jutsu alatt nem az edo tenseit érti hanem azt a jutsut amivel pusztit.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #82 Dátum: 12 márc 18, 18:39:50 »

Putirnál a pont. Jól látja a helyzetet.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #83 Dátum: 12 márc 18, 20:43:07 »

Persze, a edo tenseit nem csinálhatod magadon Nevet Madara azt a meteorra értette, hogy szétlapít Nevet
Naplózva
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #84 Dátum: 12 márc 18, 23:15:35 »

Megelőztél,putir Mosolyog . Rosszul értelmeztétek. Azt mondta madara,hogy azért lett létrehozva az Edo-tensei,hogy akármilyen önpusztító technikát végre tudjon hozni az ön pusztító technika használója .
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #85 Dátum: 12 márc 19, 05:51:51 »

Nem,azért lett létre hozva hogy egy csata teret le lehessen gyalulni hogy a használója ott van, ergo azért lett létre hozva hogy a használó bármilyen jutsut használhasson kockázatok nélkül.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #86 Dátum: 12 márc 19, 21:31:45 »

feraaaa32, batai15 Ezt én is pont így értelmeztem.

Ha csak a Meteorokról beszélne akkor miért keverte volna oda az Edo-t és azt, hogy eredetileg miért lett létrehozva?

Bár, ha Chakra azt mondja, hogy a Jutsura értette akkor biztos, úgy van. Nevet  Vele nem fogok vitázni.  smirksweat
És nem azért mert modi, hanem mert ő fordítja (ráadásul több mangából) így ő érti legjobban közülünk a Naruto világát.  Nevet
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #87 Dátum: 12 márc 19, 22:16:28 »

Nem a meteorról beszél, hanem bármiylen önpusztító technikáról. Amit a használója, ha az erre a célra létrehozott edo tenseiel "kezelve" van ott, korlátlanul használhat. Miért ne keverte volna bele az edo tenseit, ha az teszi ezt lehetővé?
Naplózva
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #88 Dátum: 12 márc 27, 22:34:01 »

Hát,mondjuk én is mindig elolvasom angolul a mangát,de mind1,ez most nem lényeges. Tuti ,hogy arra célzott madara,amit már mindenki itt ír,de te nem hiszed el. Különben eléggé ütős technika ez az edo. Vajon milyen szinten tudta a 2.hokage használni az edo-t? Ha már orochimarunak fejlesztett 2.0-ás verzió volt,akkor vajon milyen lehetett tobirama-nak használni? Lehet,hogy mondjuk meg tudott idézni 1-2 embert és mondjuk neki kellett irányítani őket.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #89 Dátum: 12 ápr 13, 14:40:35 »

Most jut eszembe... ugye Minato a halálisten gyomrában van, ezért lehetetlen megidézni. De akkor még a sima Narutoban, amikor Orcsi megtámatta a falut, mi volt a 3. koporsóban, amit Hiruzen 'vissza tudott küldeni'?
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!