24 máj 20, 02:53:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 9
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Edo Tensei (Tisztátalan Világi Feltámasztás)  (Megtekintve 38443 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #30 Dátum: 11 nov 13, 11:50:46 »

Először is: a 2. hokage edo tenseije közel sem volt olyan erős, mint kabutóé vagy akár orochimarué. http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/520/16 itt mondja kabutó hogy fejlesztve lett.
A másik:az edo tensei nem csakhogy erős technika, hanem a valaha létezett legerősebb jutsu az egész shinobi világban. Jó példa erre kabutomaru, ha belegondolunk, az egész shinobi világ ellen harcol ezzel a technikával. Erre meg csak rikoudo-sennin lenne képes, hogy szembeszálljon a shinobi világgla, senki más.

Amúgy Mach5 valóban elgondolkoztató hogy kabutó miért nem csinált ilyet... talán kiderül...
Naplózva
Ervdo
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 69


« Válasz #31 Dátum: 11 nov 13, 12:03:38 »

Nah Mach5 írását hirtelen nem is olvastam, de lényegében a mondandóm első felét fogalmazta meg csak más perspektívából. Ő Kabutos ámokfutást hozott fel példaként Konoha ellen, én meg Tobiramasat az akkori háborúban.Mosolyog

Azt még lehagytam, hogy az Edo Tensei ugye a Kuchiyose egyik fajtája, és ezért sem láthatnánk túl sok shinobit rohangálni vele, már a sima idézés sem megy mindenkinek.
Ezt viszont hiányolom a háborúból.. ott feszít(ett) 80ezer ninja a szövetségesek oldalán és senki semmilyen idézést nem dobott még be, amikor szarban voltak? Csak Madara a Kőszobrot, Edo Nagato pár idézett állatot, meg Hanzou a szalamandrát. Oké ritka, de szövetséges oldalról senki se?
Idézett állat vs Idézett állatot szívesen megnéznék.Mosolyog Igaz kicsit más kategória, de a Shukaku vs Béka főnök jó volt. Meg még volt egy-két ilyen 'nagyobb' csata.
Naplózva

Bankai: PoloSanyi
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #32 Dátum: 11 nov 13, 12:06:19 »

Idézet
A másik:az edo tensei nem csakhogy erős technika, hanem a valaha létezett legerősebb jutsu az egész shinobi világban. Jó példa erre kabutomaru, ha belegondolunk, az egész shinobi világ ellen harcol ezzel a technikával.

Azért tobi is szerepet vállal ebbe:) Az a 100ezer zetsu meg a hét bijuu ereje is sok embert megölhetett szerintem, de amúgy tobi nem értem miért mert kiállni shinobi világ ellen, hisz a 100ezer zetsu,hét bijuu ereje, sasuke, tobi nem hinném, hogy elég lett volna a shinobi világ ellen. Mármint nyilván a felét megbírták volna ölni, de hogy az egészet azt nem hinném, így, hogy kabutomaru besegít így már tényleg egyenlő a szint vagy kicsit kabutomaru oldalára húz a nyerés, de úgy meg nem hinném, hogy nyert volna tobi.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #33 Dátum: 11 nov 13, 14:21:00 »

Igen kabuchimaru erős de csak az edo tensei miatt és azért használja a legjobban mert benne is van orochimaru egy része meg persze mindig mellette volt évekig ( nem tudom meddig kb 5-6 vagy több.....nem tudom ) és tapasztalt ezen a téren. Amilyen erős az edo tensei olyan gyenge is erre egy példa: minél több gyereked van annál nehezebb figyelni rájuk és minél kevesebb annál többet tudsz rájuk koncentrálni és szerintem a minőség fontosabb mint a mennyiség. Edo tensei erős? de mikor? 1. halhatatlan az ember és csak lepecsételéssel lehet legyőzni őket 2. gond van ha sokan vannak de olyan nincs hogy nincs  megoldás.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #34 Dátum: 11 nov 13, 15:41:28 »

...
Viszont most így egy kisebb ellentmondásra is felfigyeltem. A célpont lelkének a megtisztult világban kell lennie, ugye ezért nem idézhető meg az első 4 Hokage. De ez mit is takar? Kakashi apja nem lett volna megidézhető sokáig, mert még nem volt ott (vagy ott volt igazából, csak Kakashinál jelent meg hogy rendbe tegye nála is a dolgokat, vagy az egészet csak vizionálta nem tudni:P)? Viszont akkor is hogy jutsz el a megtisztult világba (hogy visszahozható legyél Edoval) ha még van ami ehhez a világhoz köt (pl.: Sai bátyja, Sasori)? Persze meglehet magyarázni ezt is, mint mindent iszonyat kicsavartan, nem is tudom minek megyek bele ilyen dolgokba, csak valahogy most jó feltenni ezeket a kérdéseket.Nevet

Ezzel kapcsolatban olvasd el az előző hozzászólásomat ebben a témában.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Ervdo
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 69


« Válasz #35 Dátum: 11 nov 13, 18:26:26 »

Hát a többszöri megidézésnél én továbbra is nemre szavazok, de ez csak vélemény, nem tudom alátámasztani, talán majd kiderül..

A kétségek közt való hánykódásra, pedig valószínűleg igazat adok, hogy az nem kell, de mégis kissé nyakatekerten van megfogalmazva a mangában. Viszont azt még megjegyezném, h nem tudhatjuk kinek mi a kétségek között.. Pl. akkor a 2 példáddal élve: a 2. Hokage aggódhatott, h sikerült e elég időt nyernie a többieknek, de nem feltétlenül röviddel a halála előtti események miatt aggódhat csak. Lehet mondjuk azért is, h Konoha rendben lesz e, hisz egy véres háború közepette kellett 'otthagyni' (meghalnia). A Raikagera meg szintén ráhúzható ilyesmi.
Naplózva

Bankai: PoloSanyi
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #36 Dátum: 11 nov 14, 20:16:10 »

Ha úgy akarjuk, akkor bármire ráhúzható bármi. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #37 Dátum: 11 nov 16, 13:08:46 »

TÜDŰŰŰTÜDŰŰŰ  ikszdé volna egy jó kis kérdésem....amikor Sandaime Hokage meg Orcsimarcsi harcoltak...Oro 3 személyt akart megidézni...ki lehetett az a 3-ik??

3 koporsó:1.Shodaime Hokage
                 2.Niidaime Hokage
                 3. ???????
Végig azt gondoltam,hogy a 4. ,de ő használta a Halálisten ölelését....ki lehetett az??
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #38 Dátum: 11 nov 16, 13:26:37 »

Pontosan a 4. hokagét akarta megidézni. Mivel Minato, ahogy te is írtad a shinigamiban volt ezért nem is tudta. Most nem emlékszem pontosan, hogy a mangában is feljött e egyáltalán a 3. koporsó de úgy emlékszem, hogy ott nem szerepelt.
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 16, 13:29:52 írta rini67 » Naplózva
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #39 Dátum: 11 nov 16, 13:33:03 »

Nem jött fel,mert a Harmadik mondta is,hogy a 3.-at meg kell akadájoznom,hogy feljöjjön...
Naplózva

hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #40 Dátum: 11 nov 16, 15:01:36 »

Szerintem Madara volt benne, mert Kabuto mondta is Tobinak hogy mar kiserleteztek vele a Marcsival Pontosan
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #41 Dátum: 11 nov 16, 16:31:25 »

Idézet
Nem jött fel,mert a Harmadik mondta is,hogy a 3.-at meg kell akadájoznom,hogy feljöjjön...

Igen valami hasonlót mondott és én úgy vettem le mintha tudta volna, hogy ki van a harmadik koporsóba és mintha attól jobban félt volna mint az előző kettőtől. Szóval szerintem is vagy minato volt az vagy madara.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #42 Dátum: 11 nov 16, 19:58:46 »

Vagy egyszerűen már két ellenfél (+Orochimaru) is elég sok volt, nem akart még egy harmadikat is. Mosolyog
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #43 Dátum: 11 nov 24, 14:54:44 »

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/520/14 Minató lett volna az.
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #44 Dátum: 11 nov 24, 14:57:21 »

Na zsír én nem találtam ezt a mangát.
Szóval semmikép se sarutobi akadályozta meg hogy feljöjjön.
Naplózva
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 9
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!