24 máj 19, 20:23:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 6 7 [8]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Hakke Rokujuu yonshou, Hakkeshou Kaiten (Byakuganra épülő jutsuk)  (Megtekintve 26053 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #105 Dátum: 11 jún 09, 06:56:26 »

Loah-nak van igaza. A Kaitent csak Hyuugák használhatják, mert nekik a vérvonal képességükhöz tartozik, hogy a tenketsuikból (chakra pontok) sokkal több chakrát tudnak felszabadítani, mint más shinobik. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Feketefold
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 218


A cél:határidős álom.


« Válasz #106 Dátum: 11 jún 09, 14:58:58 »

... a teljes testre kiterjedő  általad "chakrapáncélnak" titulált technikára is csak Neji képes. A többi jounin szintű Hyuugának egy testrészéből is megterhelő feladat chakrát kibocsátani...
- Még a jouninok is egyszerre csak egy testrészükből képesek chakrát kibocsátani, míg Neji egyszerre képes a teljes              testéből.

Elolvasta bárki is, hogy mit írtam??? Nem azt mondtam, hogy Nejin kívül más nem tudja használni a kaitent csak azt, hogy Neji az egyetlen, aki ezt a technikát a teljes testfelületén képes használni.
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 09, 15:05:37 írta Feketefold » Naplózva


"Ilyen könnyű lett volna megtörni az elszántságod? [...]
Még ha senki sem hisz benned akkor is állj egyenesen és kiálts bátran!
Én tudom, hogy te ilyen embernek születtél!" - Kuchiki Rukia

Elfogadta a száműzetést a dicsőség helyett, és a gyűlöletet a szeretet helyett. És ezzel együtt, Itachi mosollyal az arcán halt meg.
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #107 Dátum: 11 jún 09, 15:03:45 »

Igen, ezért válaszoltam azt, amit tettem. Az átlagos jouninok nem képesek rá, viszont az erősebb Hyuugák igen.
Naplózva
Feketefold
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 218


A cél:határidős álom.


« Válasz #108 Dátum: 11 jún 09, 15:25:30 »

Akkor elsőre félreértettelek smirksweat .Végigolvastam a teljes általad belinkelt részt és igazad van. Valószinűleg a főház feje is képes rá, bár nem emlékszem, hogy valaha is láttuk volna tőle. Mivel pedig nem emlékeztem, hogy láttam volna a kaitent Nejin kívül bárki mástól úgy feltételeztem -ezek szerint tévesen-, hogy más nem is képes rá.

Na, akkor egy kérdés: Bármilyen jounin képes egy testrészéből chakrát kibocsátani vagy csak a Hyuuga klán jouninjai?
Naplózva


"Ilyen könnyű lett volna megtörni az elszántságod? [...]
Még ha senki sem hisz benned akkor is állj egyenesen és kiálts bátran!
Én tudom, hogy te ilyen embernek születtél!" - Kuchiki Rukia

Elfogadta a száműzetést a dicsőség helyett, és a gyűlöletet a szeretet helyett. És ezzel együtt, Itachi mosollyal az arcán halt meg.
LordHidan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 207


« Válasz #109 Dátum: 11 jún 09, 15:35:23 »

Ez a hyuugak külenleges képessége épp ezért tudta neji legyőzni kidoumarut. Tehát lényegében csak a hyuugak képesek rá
Naplózva
Hanuto-kun
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 13


I Like Anime & Rock


WWW
« Válasz #110 Dátum: 11 jún 09, 18:42:42 »

Ez sztem nem igaz h csak a hyuugák tudnak chakrát kibocsájtani minden testrészükből, mivel minden ninja képes rá koncentrálással, + így a rasengan is alaptalan lenne...
Naplózva

Mosolyog
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #111 Dátum: 11 jún 10, 11:03:57 »

...nekik a vérvonal képességükhöz tartozik, hogy a tenketsuikból (chakra pontok) sokkal több chakrát tudnak felszabadítani, mint más shinobik. ^^

Plusz persze irányítani is jobban tudják. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Morause
Vendég
« Válasz #112 Dátum: 11 dec 28, 14:07:18 »

Ti nem gondolkoztatok el még azon hogy a rasengan és a kaiten rendkívül hasonlóak, mert lényegében mind2 forgó chakra!
Naplózva
Uchiha_Obito
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 65



« Válasz #113 Dátum: 12 feb 25, 01:44:38 »

Ha valakit egy Hyuuga tanítana akkor lehet más emberek is képesek lennének mindenhonnan egyenletes chakra kibocsátásra.
de az szerintem évekbe telne...

A byakugan szükséges ezekhez a technikákhoz.

Egyébként Hiasi-sama egy fillerben mutatja meg a kaitenjét.  Neji krónikái címmel a fut a shippudden egyik epizódja.. kb a falu lerombolása után valamelyik részben... sajnos pontosan nem tudom de nagyon jó rész volt...

A kedvencem Neji.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #114 Dátum: 12 feb 25, 01:58:46 »

Ez így bizony nem igaz. Ez csak és kizárólag a Hyuga klán képessége, hogy a test minden pontjából képes legyen chakrát kibocsátani. Tulajdonképpen egy vérvonalhoz hasonló képesség. Olyan mint Chouji testnövelő vagy Shikamaru árnyék manipulációja. A byakugan szerintem nem szükséges ehhez a technikához, de elsajátítani sem lehet.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #115 Dátum: 12 feb 25, 02:16:58 »

Hinata faterja nyomott kaitent akkor is, mikor a homok és a hang megtámadta Konohát. Nem tudom, csak az animében volt-e, vagy a mangában is, de az elsőben biztos. Ráadásul vagy tízszer akkora volt, mint Nejié, és vagy öt embert ki is ütött kapásból, szóval kicsit durvább is, mint az unokaöccséé.. aztán lehet, hogy ő is tudna nagyobbat.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 6 7 [8]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!