24 máj 19, 18:35:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 13
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Itachi ajándéka  (Megtekintve 43012 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Dátum: 09 szep 25, 16:58:20 »

Szerintem ez a téma megér egy esélyt. Mindenki találgatja, tudja, és lehet, nem tudja, hogy mit adhatott Itachi Narutonak ott, akkor.
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 10, 22:19:35 írta Chakra » Naplózva

Imagination more important than knowledge
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1 Dátum: 09 szep 25, 17:07:28 »

Na, akkor itt is.. Nevet
A legtöbben úgy gondolják, hogy valami védelem lehet a sharingan ellen, vagy a mangekyou sharingan ellen, de szerintem..
És mi van ha az "ajándék" egy univerzális védelem MINDEN genjutsu ellen?
Végül is, ez NAruto egyik gyenge pontja, és egyben Sasuke egyik erőssége, Itachi pedig szintekkel minden más genjustu használó felett állt.
Szerintem ez is logikusan hangzik.
Igaz, Naruto a Kyuubi segítségével is tudna védekezni a genjustu ellen (ha azt nem terjesztik ki a bijuura is), de mivel képtelenek bármilyen együttműködésre, szerintem a jövőben sem fognak összedolgozni.

Amúgy, lassan lehetne egy topicot indítani Itachi "ajándékának".


« Utoljára szerkesztve: 09 szep 25, 17:08:30 írta STM » Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #2 Dátum: 09 szep 25, 17:22:08 »

Idézet
Tényleg, mi lenne ha beültetné, de Itachi szemei nem ugy müködnének ahogy azt elvárják. Mondjuk nem tudná akárki ellen használni az Amaterasut. Itachiból mindent ki lehet nézni, ő bármire képes. Lehet számolt azzal, h Madara addig fogja üzni Sasukét, amig az be nem ülteti a szemeit. Ha ez megtörténik, akkor Itachi ajándéka, amit Narutonak adott, az lehetne, h Itachi szemei hatástalanok ellene. Sasuke EMS-e hatástalan lenne Narutora, se Tsukoyomi, se Amaterasu se pedig Susanoo. Ez az abszolut védelem. Teljes védelem egy Sharingan ellen.

Amugy pedig Spontán harcban esélytelen lenne Narutonak a Sennin mód,  mert klónok nélkül nem tud természeti energiákat használni. elég necces lenne megidézni egy békát, vele 3 klónt, majd a béka és a klónok is elmennek fürdeni. Idő és chakra igényes is, és az ellenfél nem feltétlenül fog kávézni, amig naruto ügyködik.

véleményem a dologról.
Naplózva







L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #3 Dátum: 09 szep 25, 17:27:22 »

Nem tartom elképzelhetetlennek. Ha jól emlékszem, de javíts ki ha tévedek, ezt vmi végső megoldásként adta. szóval, biztos, hogy ütni fog.
Naplózva

Imagination more important than knowledge
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #4 Dátum: 09 szep 25, 17:30:51 »

Igen, arra az esetre, ha Sasuke mégis azt az utat választaná, amit választott. Szóval, még az is lehet, hogy ez a "valami" megöli a menthetetlen Sasukét.

Azt, hogy oylan Yondaime-san megjelenne, én semmiképpen nem hinném (anank ellenére, hogy talán tudna hatni Sasukére), mert utolsó szavaival közölte, hogy "nem lesz legközelebb". Persze, előfordulhat, hogy csak reménykedett ebben, de én valahogy nem hiszem, hogy Kishi' rácáfolna az utolsó szavaira.
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #5 Dátum: 09 szep 25, 17:33:28 »

Hát igen. Lehet h naivan azt hitte, h tényleg nem lesz legközelebb. De azért biztositott magának B tervet. De jelen esetben más nem tudná megváltoztatni.
Naplózva







L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #6 Dátum: 09 szep 25, 17:39:55 »

Na, igen. De másra is azt hitte, megoldódik. Ez inkább valami nem is B, hanem már H terv. Legvégső eset. Ámbár szerintem az is súlyos lenne, ha valami olyan, hogy az érzései 1mp-be belesűrítve, amit a mészárlás alatt érzett. Abba garantáltan belerokkanna, vagy ki tudja, de jón nem jönne ki belőle, mint ahogy ott a motelban sem anno.
Naplózva

Imagination more important than knowledge
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #7 Dátum: 09 szep 25, 17:53:47 »

Lehet több dologra jó... mármint először megmutatja Sasukénak az "igazságot" és ha még mindig tombolna tovább megvakítja vagy valami. (elvégre Itachi tudhatta miként működik az a vakulás amin keresztül megy és lehet elő is tudja idézni másokban is akár örök MS mellet is. Azaz a saját szemét is megbuherálta szereintem csak Narutonál van a kulcs az örök MS deaktiválásához)
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #8 Dátum: 09 szep 25, 18:11:58 »

Tényleg. De STM kómás ötlete is jó. Az az igazi h megvéd a genjutsutól, megjelenik itachi, megvakit és kómába ejt Nevet
Naplózva







Ben
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 297


« Válasz #9 Dátum: 09 szep 25, 18:29:10 »

Én valamilyen pecsét jutsuként képzelem el, ami a Sharingant deaktiválja (akár egy időre, akár véglegesen), ez biztos megoldható, a Hyuugák is le tudják pecsételni a képességeiket.
Naplózva

"Every one of us is dead by birth. The end is always there, before the beginning."
Nayu
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 129


« Válasz #10 Dátum: 09 szep 25, 18:36:50 »

Mivel már szinte majdnem minden lehetséges verziót elmondtatok előttem, előálltam egy fantasy-s storyval. Mosolyog

Az furcsa lenne, ha már a Sharinganra reagálva előjönne Itachi ajándéka, ha úgy áll a helyzet, hogy a Sasu-Naru párharc kiegyenlített. Tehát ebből kiindulva, sztem vmi másnak a hatására,... mondjuk Naruto halálközeli állapota, vagy "segélykérése" kellene ahhoz, hogy aktiválódjon Itachi ajándéka, ami a mesémben történetesen egy „fénykard”, ami megtisztitó hatással bír a lélekre. (Na jó ezt a Bleachből szedtem. Nevet) Naruto kezében megjelenik ez a kard, felépül Itachi „erejéből”, s Narutónak ezt a kardot Sasuke sötétséggel elborított szívén kell keresztüldöfnie, hogy megtisztuljon a lelke a démoni hatalomtól. Ez ugyan Sasuke halálával járna, de a lelke felszabadulna, és békességben menne Itachi után. Mosolyog Ez a végkifejlet Narutónak azért is okozhatna megkönnyebbülést, mert rájön arra, hogy Sasukénak a lelke már csak ott találna megnyugvásra.

Ennek az esélye, hogy bejöjjön, kb. 1,05, ha fogadást tennék rá, tuti meggazdagodnék. Nevet
Sztem jöhetne még több ilyen. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 25, 18:37:47 írta Nayu » Naplózva
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #11 Dátum: 09 szep 25, 20:17:55 »

Nekem volna tippem, felvethetjük, hogy Uchiha Shisui, ereje is vissza tér valamilyen formában. Nem tudok sokat hogy ehez a technikához kell e aktív sharingan, vagy elég a chakra, de befolyásolni tudja az embereket. Végülis Danzou, Shisui karját beültetve, képes a chakrával manipulálni. Itachi meg képes volt a dojutsuját átküldeni Sasukéba. Shisui pontos haláláról meg nem tudunk semmit. Lehet Itachi is beszerzett ebből az erőből. Hiszen kézzel is képes genjutsuba ejteni az áldozatát. (ez csak tipp a részemről, s lehet semmi köze hozzá.. de ezt a techikát se magyarázták túl hogy tudja Itachi megcsinálni.)

Ha madara képes volt befolyásolni az egykori Mizukagét, valószinüleg Sasukét is így tarthatja a befolyása alatt. Mostani kage találkozón meg is jegyzik, hogy Danzou technikálya (Shisui genjutsu) menyire hasonlít arra amivel a Mizukagét befolyásolták. (amit tudjuk hogy Tobi tett.) És ha Sasukét is így tartja a befolyás alatt, lehet hogy erre Itachi is rájött. Hogy Tobinak van ez a képessége. Szal lehet hogy valami, féle technika ami hatástalanítja a ködöt szaszke fejében.
Bár itt meg is kérdőjelezem magam, mert akkor nem mondta volna hogy végső esetre tartogatja ezt. Gondolkozik

Mind1. akárhogy is, amaterasut/susanoot kivédő techikát szerintem kizárhatjuk.. Az MS elzáró techinkát is kizárhatjuk.  Azért oda komoly pecsétek kellenének, vagy kiszurni a 2 szemét. Nevet Mivel Genjutsuba adta át, Itachi, így valami lélek dolog lehet. Pl Susanoo kardja.. Ami Sasuke chakrájára és genjutsujára aktiválódik. Vagy egy üzenet... aminek nem sok értelme lenne. Nem hiszem hogy Sasuke halgatna a szépszóra. Ha mégis Itachi nem mondta volna rá, hogy utsó esetre tartogatja.. (Az utolsó szavait).
Genjutsu védelem meg megint csak nem akkora ajándék, amit utsó esetre tartogat az ember. Legalábis elég béna húzás lenne Itachitól. Naruto am is kyubi módban már nemigazán fogékony a genjutsura.

Azt eltudom képzelni amit előttem felvetettek, hogy valamit babrált a saját szemével, és arra számít hogy Sasuke beülteti magának. Ezzel meg mondjuk kisüti a szemeit, végső esetben.
Hát jól le írtam Nevet lehet hogy hülyeség az egész, de én nem tudok rájönni. Lehet a legegyszerűbb dolog lesz a végén amire senki nem gondol. Monyuk akkor besz@rok. Pojén
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #12 Dátum: 09 szep 25, 20:29:33 »

Szerintem Shisui ról még hallunk egyet s mást, de nem hiszem h köze lenne Itachiékhoz.

Az meg hogy Sasuke manipulálva van, nem kizárt ,de nem valószínű. Itachi is megjegyezte, h könnyen manipulálható, csak pár szó kellett és azonnal ugrott.

De ahogy igy kielemezted, lehet h ha beülteti a szemeket, akkor megvakul, ki foly a szeme vagy vmi. De mivel csinált egy X tervet is, ami NAruto, nyilván számitott arra, h mégis jelent az emléke vmit.
Naplózva







tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #13 Dátum: 09 szep 25, 22:18:20 »

Ennek a dolognak valami nagyon nagynak kell lennie, mert azt mondta Itachi (nem szószerint) hogy ez majd a legvégső esély lesz arra hogy megállítsa Sasuke-t és reméli, hogy nem jön el ez a nap.Vagyis ez a dolog majd Sasuke halálát fogja majd jelenteni vagy valahogy komoly károsodást fog benne okozni.Különben nem mondta volna hogy reméli nem kell használnia majd Naruto-nak és mivel tudjuk hogy az öccsén kívül csak a faluját szerette így megvan rá az esély hogy a legvégső esetben Sasuke is ezért fog "elesni".A találgatást inkább rátok hagyom!  Nyelvesít
Naplózva
balon
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 131



« Válasz #14 Dátum: 09 szep 28, 17:40:56 »

Szerintem az ms elleni védelem nem zárható ki, mert amikor sasuke ránézett madarara akkor is előjött az ms és asszem madara mondja is hogy itachi csinálta. szal lehet hogy narutoban van az ami kikapcsolja sasuke msét, hogy ne tudja naruto ellen használni.
Naplózva


Oldalak: [1] 2 3 ... 13
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!