24 máj 19, 21:26:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 24
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Pein jutsujai  (Megtekintve 80033 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Alkyr
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 96


lézengő ritter


« Válasz #30 Dátum: 09 márc 01, 14:33:08 »

Én még akár azt is el tudnám képzelni, hogy Pein valamiféle pecséteket rakott a testekre, amik olyan programokat tárolnak, mint hogy miként kell harcolnia, cselekednie a beálló különböző helyzetekben. Illetve ez a pecsét segítené, hogy könnyebben tudja irányítani a teste(ke)t... Meg akár azt is el tudnám képzelni, hogy a holttestek megélt tapasztalatait is fel tudja használni. Most gondolok arra, hogy egy harcosban kialakulnak bizonyos reflexek, és ezek megint segítik az irányítást, és így ezzel sem kell foglalkoznia Peinnek.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #31 Dátum: 09 márc 01, 16:06:17 »

A rin'negan jutsuira leszek majd kíváncsi, ha rendelkezik a sharinganhoz hasonló képességgel, Kakshi ellen például az Isteni Birodalom már hazsnált valami rin'neganos-meghökkentős cuccot, akkor akár Nagato ebben az állapotban is gondot okozhat, anank, aki rátalál.
Naplózva
jujguy
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 483


Captain Teemo on Duty!


« Válasz #32 Dátum: 09 márc 01, 19:16:37 »

szerintem meg Nagato csak a "fő" Peint irányítja és a "fő" peint írányítja a többit mert amikor a többi támadott akkor ő csak állt >.<# de nincs benne igaszság? elgondolkodtató Gondolkozik Gondolkozik
Naplózva

Lehet néha szemtelen vagyok de annyi baj legyen kacsint
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #33 Dátum: 09 márc 01, 20:17:14 »

Ez nem igaz. Mikor bejött a faluba, ott egyszerre több testtel harcolt csak más helyszínen.
Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #34 Dátum: 09 márc 01, 21:00:52 »

De ebben van valami. A fő Pein egy Chakraelosztó állomás. azért van annak a testnek a legnagyobb ereje és azért az a test a legfontosabb.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #35 Dátum: 09 márc 02, 01:05:00 »

De én itt csak azt nem értem,hogy pein-nek minek chakraelosztó test?!
Szerintem ilyen dolognak nincs köze ehhez,ha csak abba belegondolunk,hogy mikor jiraya ellen harcolt pein,a yahiko test csak jóval később szállt be a harcba!
Szentem annyi az egész,hogy a közeli barátja volt,és nagato nem akarja hogy végérvényesen elpusztuljon yahiko! Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 márc 02, 01:05:49 írta con » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #36 Dátum: 09 márc 02, 20:06:33 »

...
Ami még érdekes lehet, hogy az Isteni Birodalom használt már a képességétől független ninjutsut, nem tudom emlékszik-e rá valaki itt, rajatm kívül, de határozottan érdekes. A jutsu a kage bunshin no jutsu volt, és Jiraiya "ellen" vetette be, még a harcuk elött, amikor Jiraiya éd Pein először beszélt.
...

Az az előző Állati Birodalom Pein volt és egy Kawarimi no Jutsut vetett be. ^^
Naruto manga 374/14.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #37 Dátum: 09 márc 02, 23:38:07 »

Szerintem a Rinne'gannal Nagato 1xrre 6 felé tudja osztani az elméjét és Yahiko a "fő" test, (a személyes kötődés miatt őt választotta fő testnek) aki a chakra nagy részét továbbítja a többi testnek...  Gondolkozik
De lenne 1 kérdésem, Pein (Nagato) h a fenébe tartósítja a hullákat? Ha olyan régi hullái vannak mint pl. Yahiko, azoknak már rég oszlásnak kellene indulni...  Technikai KO 
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #38 Dátum: 09 márc 03, 01:43:44 »

Igazad van Chakra (mondjuk ilyesmiben mikor nincs), úgy tűnik rosszul emlékeztem, de lényeg a llényeg, az egyik test a képesséétől függetlenül ninjutsut használt, ami határozottasn érdekes, főleg hogy ez volt az egyetlen alkalom, hoyg iylet láttunk.
Naplózva
Rei
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 71


« Válasz #39 Dátum: 09 márc 03, 13:12:16 »

Az isteni birodalom is használt a képességétől független ninjutsukat: Szobor megidézése, Bijuu kiszívó jutsu, eső irányítása és amit Itachin és Kisamén használt. a Kawarimi meg elég alap, szerintem bármelyik test meg tudná csinálni.
Lehet hogy Nagato 100%-osan bele tudja "magát" pakolni az isteni birodalomba, (vagy akár a többi testébe is) és ezáltal az az eredeti test képességeivel rendelkezik, nem pedig ezzel a vonzós-taszítós dologgal. Ha harcra kerül sor akkor meg 7 fele osztja a lelkét/tudatát/chakráját és a fő "rész" meg Nagatóban van, azért hogy tudjon a háttérből irányítani. És hogy ha bármelyik testében képes tovább élni akkor már érthető hogy miért nevezi magát istennek...
Vagy lehet hogy csak annyi az egész hogy az isteni birodalomnak van egy pár plusz képessége, mert ő a főnök.
Naplózva
jujguy
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 483


Captain Teemo on Duty!


« Válasz #40 Dátum: 09 márc 03, 18:01:43 »

VAGY még az is lehet hogy Nagatonak csak egy kicsi chakrája van amivel irányítja (a)Peint/Peineket és a többi chakrája az akatsukis peinben van és az agyának is csak egy része és csak harcokban veti be ezt addig haggya hogy pein azt csináljon amit akar  Nevet :Dlehet hogy egy kicsittúlfantáziáltam de EZ VAN
Naplózva

Lehet néha szemtelen vagyok de annyi baj legyen kacsint
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #41 Dátum: 09 márc 03, 19:24:40 »

Nos elvileg ,ha a taszító jutsut használja és az emberke elrepül tényleg megkéne sérülnie ,de ez a NAruto,nem egy csatában volt már az ,h simán neki repül gerinccel a fa törzsének azt semmi baja sincs.Szerintem Nagato szépen ül a gépben az 5 cmes átmérőjű rudak szívjak a chakrát és közvetítik.Nagato nem hülye ,hanem elmebeteg ,egy zseni...és ott van a rinnengan szal bőven kepes lehet egyszerre 6 testet irányítani.illetve tényleg lehet ,hogy mivel  6 teste van a Jutsuk megalkotója Rokodou képes volt-e tényleg ezt használni,de tuti van közte vmi kapcsoalt ,hogy 6 ösvény..hat test...6 elem fajta
Naplózva
DeiBaba
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 201


« Válasz #42 Dátum: 09 márc 06, 21:50:36 »

Az isteni birodalom is használt a képességétől független ninjutsukat: Szobor megidézése, Bijuu kiszívó jutsu, eső irányítása és amit Itachin és Kisamén használt. a Kawarimi meg elég alap, szerintem bármelyik test meg tudná csinálni.
Lehet hogy Nagato 100%-osan bele tudja "magát" pakolni az isteni birodalomba, (vagy akár a többi testébe is) és ezáltal az az eredeti test képességeivel rendelkezik, nem pedig ezzel a vonzós-taszítós dologgal. Ha harcra kerül sor akkor meg 7 fele osztja a lelkét/tudatát/chakráját és a fő "rész" meg Nagatóban van, azért hogy tudjon a háttérből irányítani. És hogy ha bármelyik testében képes tovább élni akkor már érthető hogy miért nevezi magát istennek...
Vagy lehet hogy csak annyi az egész hogy az isteni birodalomnak van egy pár plusz képessége, mert ő a főnök.


Ha igaz amit mondasz pokolian erős, igaz a Sage forma és egy erős rasengan simám szétveri, mint az eddigi Pein testeket..
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #43 Dátum: 09 márc 06, 23:25:24 »

...
Ami még érdekes lehet, hogy az Isteni Birodalom használt már a képességétől független ninjutsut, nem tudom emlékszik-e rá valaki itt, rajatm kívül, de határozottan érdekes. A jutsu a kage bunshin no jutsu volt, és Jiraiya "ellen" vetette be, még a harcuk elött, amikor Jiraiya éd Pein először beszélt.
...
Akkor már az is fura, hogy mielőtt Gaaraból kiszívta volna az Akatsuki az Ichibit, az Isteni Birodalom használta a Kuchiyose no jutsut, hogy megidézze a Bijuu szívó szobrot.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #44 Dátum: 09 márc 06, 23:49:16 »

Nem szivesen szólok be egy "netes hírességnek"  Pojén...         
 ....de egy pár hozzászólással elötted írták le, hogy az általam említett esett nem az ISteni Birodalommal történt, és nem kage bunshin hanme kawarami jutsu volt, és ezután egy-két újjabb hozzászólással pedig azt, hoyga az isteni Birodalom is használt jutsukat, a képességétől függetlenül, például a szobrosat.
Viszont, az még érdekesebb, hogy több test is hasznáklt különböző "normál" jusrukat, így felmerül a kérdés, hogy mindegyik ahsználhatna-e bármiylen jutsut, amit NAgato iusmer,, és hogy a képesésgwk, a chakra elszívás, a gravitációs cucc a testebe van-e integrálva, ha igen hogyan hozta létre bennük, egy élő embernek is adhatna-e iylen képeséégeket (persze a DB (nem a dtragon ball) átalakítása nyílvánvaló volt, és így egy ember nem élhetne). stb., stb...
« Utoljára szerkesztve: 09 márc 06, 23:51:21 írta STM » Naplózva
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 24
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!