24 máj 20, 01:40:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 25 26 [27] 28 29
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Szerinted mi lesz a naruto vége? Miért? (2 soros szabály!)  (Megtekintve 126893 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #390 Dátum: 14 feb 15, 22:39:30 »

Idézet
De ha győznek, akkor először is a túlélők között lesz egy össznépi összeborulás:

Ez vajon miért is nem tetszene nekem?  ikszdé
Szerintem pedig (egyéni fanfiction):
Mindenhol vérbe fagyott holttestek. Sakura-nak a feje a testétől 10 méterrel odébb van. Szászke-kún testét a hollók zabálják, az egyik holló kitépi a csőrével a sharinganjait. Hinata infakrtust kap. Kakashi holtan fekszik egy fa alatt mellkasán egy könyv melynek a címe " A fene elpatkoltam". Tsunade haldoklik, gyorsan megidéz egy csigát, aki előteremt egy üveg szakét, azt Tsunade megissza, berúg és úgy hal meg. Shaikamaru sérülten csak ennyit mond: " A fene! Nincs kedvem tovább háborúzni, ez nekem nyűg. Élni is kellemetlen", majd leszúrja saját magát.
Egyedül Rock Lee az aki túl éli a háborút, de csak azért mert megitta Tsunade maradék szakéját, attól berúgott és elaludt.

Madara megnyerte a háborút, és kész a Hold Szem Terv. Hogyan ünnepli meg a győzelmét?  ikszdé Hát így:
http://www.youtube.com/watch?v=F8NKB8N9j6k

 Nevet A végtelen Tsukoyomi-ban (amiben ugye bármi megtörténhet), Lee boldog, hiszen már "tud ninjutsut" használni!  ikszdé ikszdé
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #391 Dátum: 14 feb 15, 22:40:31 »

Ööö... Hakuu, ezt inkább a Naruto manga témába írd. Ide az kellene, mi lesz a történet vége. Vagy legalábbis mi lesz a háború után. Ha túlélik. ^^"
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #392 Dátum: 14 feb 16, 06:50:26 »

O hat rendben, azthittem meg ez is beletartozhat  >.<# De akkor, hogy ne terjek el a tematol egy ilyen kimenetelnek mindenkeppen erdekes befejezese lesz. De szerintem itt meg valaki meg fog halni. Hogy  megmentse Narutot. Teljesen szerintem ugysem lesz happy end. De ha megis es Obito nem arra hasznalja a rinnetenseit hogy minden csatateren meghallt embert vissza hozza, akkor visszahozhatna Jirayat. Eredetileg is ezt akarta, marmint ugy vettem ki  Gondolkozik Aztan egy par eves elore ugrasban mutathatjak azt ahol Naruto hokage, Konohamaru a tanitvanya a masik ket csapat tarsat Sasu es Sakura tanitja. A shinobi vilagban beke honol. Marcsi kezdi elolrol almokfutasait. Aztan majd mindenki meseli a gyerekeinek mien szornyu volt a haboru  >.<# Ez egy idealis happy end. Bar szerintem biztos, hogy lesz valami negativ meg.
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #393 Dátum: 14 feb 16, 12:44:14 »

Aha, Sasuke tanítja takonypóc Udont... A srác 2 percet sem bírna ki az Uchiha mellett. Nevet Illetve Konohamaru csapatának van sensei-je, Ebisu az. Bár a Narutótól kapott különórák nem ártottak meg Konohamarunak. Itt most a Rasengan edzésre gondolok, nem az Orioke no justu variánsokra. ikszdé
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #394 Dátum: 14 feb 16, 18:39:07 »

Szerintem vicces lenne. Elkepzelni Sasuket amint higadtan, szigoru arcal dirigal. A kis taknyos meg mar a halalan van  Nevet Konohamaru, Naruto modjara meg lazadozna. De ha Sakura tanitana oket se lenne konnyu... Egy rossz szo es lecsap mindenkit :< Csak ugy gondoltam ahogy a 3 sanin tanitotta oket, meg ha Kakashi is ott volt nekik mint sensei. De nekem tetszene, a kovetkezo "3 sanin" a Naruto team es ujdonsult tanitvanyaik a Konohamaru team Nevet Egy ilyesfajta bepillantas erdekelne. Csak,hogy vicces befejezes legyen es ne   dramai ^^
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #395 Dátum: 14 feb 16, 18:42:49 »

A 7-es csapat már valamennyire "bizonyította", hogy méltó utódja lehet a Sannin-nak (nem 3 Sannin, mert a "Sannin" már magában "Három ninját" jelent Nevet). De Konohamaru csapata még nagyon messze van ettől. ^^"
Mindenesetre egy valakiről már tudjuk, hogy sensei lesz, és azt is, hogy ki lesz a tanítványa. Méghozzá Shikamaru lesz az, és Asuma és Kurenai gyereke lesz a tanítványa. Mindenesetre részvéten a kölyöknek. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 16, 18:44:18 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #396 Dátum: 14 feb 16, 19:06:14 »

O hat a pontos jelentesere nem emlekeztem  >.<# De mosmar ezt is tudom, majd oda figyelek. Nos igen, bar en Sakurabol nem neztem volna ki, hogy eros lesz. Konohamaru meg azert ugyes mert mar tudja a rasengant es kitudja meg lehet melto utodja Narutonak  Nevet De az lett volna nagyon szep ha Kushina latthatna Natutot hogy hokage lesz. Mindig is azon gondolkoztam, hogy valaki vissza hozhatna oket igazan egy rinne tensei-el, de legalabb is Kushinat, megis megerdemelne hogy lathassa a fia almanak beteljesuleset :/
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #397 Dátum: 14 feb 22, 16:16:15 »

Mi lenne ha megvalósulna a Hold szeme terv amiről menet közben kiderülne hogy nem tökéletes az az álomvilág sem, mivel az emberek álmukban is képesek hadat üzenni és gyilkolni és ha mondjuk valakit ott megölnek akkor a teste is meghal (magyarul elhiszi az agya hogy meghal).
Azután valahogy vége szakad. Valaki (mondjuk Naruto(?) +még valaki) nem alszik el vagy felébred valahogy és felébreszt másokat is.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #398 Dátum: 14 feb 22, 23:45:46 »

Nem egy rossz ötlet Ayu, illik egy ilyen shounehez. Vigyázat, tl;dr. :D

Igazából ezen a kérdésen többször is elgondolkodtam. Több lehetőség is felmerült. :D
Az írás innen manga spoilereket tartalmaz:

Én mindig is Sasuke halálával számoltam, lévén hatalmas érzelmi sokk lenne ez Narutónak.
A végharcnál power-upként, a manga végén pedig drámai hangulat fokozásaként lehetne felhasználni és Narutó igen erős jellemfejlődéséhez vezetne. :D

Én jobban élvezném, ha Naruto felhagyna a Ghandi életmóddal.

A legvalószínűbb, hogy ha legyőzik Madarát, Sasuke vagy halálos sebet szerez, vagy pedig egy végső csatát tartanak Narutóval. Remélem Kishi fondorlatosabb végre gondolt mint én. :D
Ezek után pedig Narutó generációja szépen-lassan felküzdi magát az élre.

Narutó hokage lesz(!), ha nem, Kishit meglincselik. :D Persze nem rögtön, valószínűleg Tsunade után Kakashi veszi majd át a stafétát és majd utána Narutó.

A LEGFONTOSABB:
A manga szerintem nem fog befejeződni. Legalábbis nem úgy ahogy képzeljük. :D
Túl tág az egész Narutó univerzum és egy Z/GT féle folytatásra számítok.
Narutó mesterként tuti vicces lenne és szívesen megnézném az apja szerepében.
Valami évfordulós kiadásként. :D
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #399 Dátum: 14 feb 23, 01:21:38 »

Nekem talán másabb a véleményem. Annyi biztos, hogy valamiképpen legyűrik madarát. A hogyant ne kérdezzétek, bár van egy olyan érzésem, hogy jó öreg szokás szerint megint a "rosszak, gonoszak" összebalhézása adja meg a lehetőséget erre. Nem gondolom, hogy valamelyiküknek is meg kellene halni, valahogyan nem illik ennek a mangának a jellemébe. Továbbá gondolom, hogy Naruto konkrétan nem lesz hokage de azt nem zárom ki a lehetőségek közül, hogy amolyan tiszteletbeli kageként elfogadják. Akár az összes falu is. Jelenleg és azt hiszem nincs meg az érettsége és az esze sem ehhez. Idővel azzá válhat hiszen az ereje már meg van hozzá a bölcsesség pedig a tapasztalattal és korral együtt jár. Itt lehetne mondani, hogy intelligencia hiánya is van (méghozzá bőven) de ezen személyesen Naruton nem lehet segíteni. Ezt viszont lehet pótolni valamiképp. Végül is erre vannak a tanácsadók. Itt jelen esetben Shikamarura gondolok. Idővel pedig a tapasztalat és bölcsesség képes arra, hogy kiküszöbölje az intelligencia hiányát, tehát idővel képes lesz magától is jó döntéseket hozni. Továbbá gondolom azt is, hogy a démonoknak semmi keresnivalójuk ebben a világban. Szerintem éppen ez volt az egyik oka, hogy a mangaka kiszedte belőlük, hogy ne legyenek később ehhez kötve, másrészt a "gonoszt" erősítve. Ha képesek valamiképpen megmenteni az életét vagy éppen birtokba venni a 10 farkút akkor már ezzel elkerülhető a halál. Tehát azt gondolom, hogy Kuramának és társainak innét menni kell akár akarják, akár nem. Könnyes búcsú lesz köztük. Nem csodálkoznék ha ők vinnék magukkal a végén Madarát a megfelelő helyre.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #400 Dátum: 14 feb 23, 14:52:23 »

Szerintem ahhoz, hogy Kage legyél nm kell egy agytrösztnek lenni. Nyilván nem hátrány, de nem ez az elsődeges követelmény. Szerintem (és Hashirama szerint is Nevet) a kagénak inkább védelmező szerepet kell betölteni, aki az életét is odaadná a faluért. Szóval inkább jellem kérdése. Az pedig senkinél sem megfelelőbb, mint Narutnál. Pont ezért nem tudom elképzelni Sasukét hokagénak. Persze még átmehet jellemfejlődésen, pl. Naruto halála miatt is. Ha mondjuk feláldozná az életét Naruto. Erő szempontjából meg nyilvánvalóan helytállnának mind a ketten.
Szóval ilyennek képzelem el a kagék szerepét. Szerintem sem Hashirama, sem a mostani raikage nem a falu irányításánk szerepét látja el. Arra ott vannak a tanácsadók. A lényeg az, hogy én nagyon csalódott lennék, ha Naruto nem lenne hokage a végén, hisz ez volt a manga alapötlete. Még ha azóta nagyon sok minden történt is.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 23, 14:55:23 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #401 Dátum: 14 feb 23, 15:08:24 »

Látod szerintem meg nem ez az alapötlet. Ehhez el kell vonatkoztatni a mangától és annak végig követésétől. Meg kell érteni, hogy mit próbál sugallni a mangaka az olvasók felé. Már csak azért is mert az emberek talán ebben a leggyengébbek. A legfontosabb ilyen tulajdonság az AKARAT.

Az alapötlet szinte mindegyik shounen mangában  az akarat kihangsúlyozása. A barátok, a család védelmezése és, hogy egyedül minden sokkal nehezebb. Ezeket a dolgokat sűrítette egybe Kishimoto a mangájában egy világot  és ezen belül egy történetet létrehozva. Itt jelölt ki olyan célokat mint a kage cím elnyerése vagy az elismerések, megbecsülések megszerzése. Az ilyen célok azért kellettek, hogy célja lehessen a történetnek. Ezek megszerzéséhez pedig hatalmas akarat szükségeltetik. Szóval ez az adott korosztály jellemfejlődéséhez van írva és ezáltal erősíteni az olvasok akaratát, hogy minden elérhető ha nagyon akarjuk. Folyamatosan próbák elé állítani a szereplőket és azokon keresztül megmutatni a legrosszabb helyzetben is az akarat hajtóerejét. Én ezzel a szemmel nézem illetve olvasom ezt a mangát illetve animét. És ezért hiszem, hogy Kishimoto célja nem az, hogy elpusztítsa ezt a világot hanem az, hogy a főszereplők akarata győzedelmeskedjen.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #402 Dátum: 14 feb 23, 16:07:57 »

Mindketten ugyanazt írjátok, csak máshogy. ^^
Pl. Danzou okos, ravasz és tapasztalt ember volt, de a történet szerint nem lett volna jó Hokage, hiszen akár a fél falut is feláldozta volna azért, hogy ő lehessen a főnök. Holott Hashirama alapötlete az volt, hogy a Hokage az, aki vigyáz a falu lakóira, és szinte a családjának tartja őket. A történet elején ugyanezt hallottuk Sarutobi-sensei-től is, amikor megjelent Iruka-sensei óráján és elbeszélgettek erről.
Persze a képességek és az ész is nagyon kell, de ebben eddig nem is volt hiány a Hokagék körében. Hashirama sem volt olyan buta, hiszen ő volt a Senju klán vezetője egy olyan időszakban, amikor minden bokor csapdát rejtett, és bármelyik reggel akár az utolsó is lehetett.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #403 Dátum: 14 feb 23, 17:22:53 »

Idézet
Én mindig is Sasuke halálával számoltam, lévén hatalmas érzelmi sokk lenne ez Narutónak.
A végharcnál power-upként, a manga végén pedig drámai hangulat fokozásaként lehetne felhasználni és Narutó igen erős jellemfejlődéséhez vezetne.

Ezzel egyetértek! És szerintem egy valami biztos, tuti, hogy lesz még valaki(k), aki(k) meg fog(nak) halni. Sasuke lesz az valószínű, egyrészt mert a manga szerint eleve is haldoklik, másrészt pedig kell, hogy ára legyen a győzelemnek. Legyőzik Madarát, megnyerik a háborút, de Naruto nem tudta megmenteni a barátját, és ez egy örök teher lesz számára.  (Valamint Kishi kielégíti a Anti-Sasuke fanok igényét is Nyelvesít). Neji halála teljesen fölösleges volt, nem is dobott a sztorin semmit, és logikátlan lépés is volt. Ennyi erővel én nem csodálkoznék azon sem ha más szereplők is meghalnának, mondjuk Tsunade (pl: összeszedi minden erejét, meggyógyítja Narutót, aztán meghal), vagy Gai (kinyitja mind a 8 kaput), vagy Sakura (ezt sokan nem bánnák Nevet), aki Naruto elé ugrik, legalább hősies halála lesz.

Aztán ha Kishi nagyon troll akar lenni, akkor Madara győz. Nevet
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #404 Dátum: 14 feb 23, 17:44:22 »

... lesz még valaki(k), aki(k) meg fog(nak) halni. Sasuke lesz az valószínű, egyrészt mert a manga szerint eleve is haldoklik, másrészt pedig kell, hogy ára legyen a győzelemnek. Legyőzik Madarát, megnyerik a háborút, de Naruto nem tudta megmenteni a barátját, és ez egy örök teher lesz számára. ...

Az egész Shippuuden egyik mozgatórugóját ez a két oldal adja:
1.) http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/183/15 "Ne aggódj, visszahozom Sasukét! Ez egy életre szóló ígéret!"
2.) http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/486/17 "Hogy lehetnék én a Hokage, amikor még egy barátot sem vagyok képes megmenteni?"

Ez megjelenik már Hashirama és Madara, Sarutobi és Danzou, ill. Jiraiya és Orochimrau esetében is. Hiszen Naruto még a Hang Négyese (ötöse) elleni harc előtt ígérte ezt meg Sakurának, és ő soha nem vonja vissza a szavát. kacsint

Ezért szerintem kicsit frusztráló lenne, ha pont Sasuke halna bele az utolsó csatába.
Persze ezzel nem arra célzok, hogy mindenki puszipajtásaként térjen vissza Konohába, de a túlvilág sem lenne egy jó úti cél. ^^"
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 23, 17:47:27 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 25 26 [27] 28 29
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!