24 máj 20, 07:34:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 13 14 [15] 16 17
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Senjutsu - Remete forma  (Megtekintve 60163 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #210 Dátum: 12 ápr 18, 18:52:35 »

Ezt most még senki sem tudja pontosan. Én is furcsának találtam ezt a "jelenséget".

De ha nagyon megerőltetem magam akkor tudok egy olyan "indokot" hozni ami akár elfogadható.

Ugyebár Fukasaku mondta Narutónak, hogy az ottani vidéknek különleges a klímája. És ezért marad meg ott az a spéci olaj is ami máshol azonnal elpárologna. Ezen elv alapján elképzelhetőnek tartom, hogy amikor Naruto gyűjti a természeti energiát, akkor tudatán kívül is olyan természeti energiát vesz magához ami hasonlít a Myouboku hegyen található energiákhoz.

Kabuto meg olyan energiát ami a kígyók lakhelyénél található.

Yugo nagy valószínűséggel azét nem változik át  se békává se kígyóvá (sárkánnyá) mert eleve nem úgy használja a természeti energiát mint Narutóék, és alapjáraton nem egy kivételesen erős mikro kílmával rendelkező helyen "tanulta meg" használni.

Bár ez csak feltételezés, de én csak erre tudok gondolni.  Nevet
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #211 Dátum: 12 ápr 18, 19:00:44 »

Szerintem, meg annyi az egész, hogy ki melyik állattal köt szövetséget. Az idézésnél is ugyan azokat a kézpecséteket végzik el(gondolom ikszdé), mégis az egyiknél béka, másiknál kígyó jelenik meg.
Ugyan így naruto a békákkal kötött szövetséget, béka lesz belőle, kabuto meg a kígyókkal, az lesz belőle. Yuugo meg eddigi tdomásom szerinte legalábbis senkivel nem kötött szövetséget, így nem is változhat állattá.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #212 Dátum: 12 ápr 19, 17:59:18 »

Szerintetek minden állatfajnak van remetéje?
Mi van akkor, ha valaki két állattól is kitanulja a Senjutsut?
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #213 Dátum: 12 ápr 19, 18:02:50 »

Csak háromnak van, nem? A békának, a kígyónak és a csigának.
Két állattól is megtanulni? Amennyiben lehetséges lenne, nagyon erős lehetne a használója.
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #214 Dátum: 12 ápr 19, 18:06:42 »

Az állat remetét úgy értettem, hogy Senjutsu használó állat, mint Fukasaku, vagy a kígyó, ami Kabutot tanította.
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #215 Dátum: 12 ápr 19, 18:11:41 »

Hát, ezt nem tudjuk biztosan, csak hogy a csigákknak is van egy olyan hely, mint a békáknál, de azt nem, hogy más állatoknál nincs ilyen. Bár ha a mitológiai alapját nézzük, akkor csak ennek a háromnak kéne lenni, de nem biztos.

Két álltafajjal, meg nem tudom, hogy lehet-e szövetséget kötni, bár szöcske megtette, de nem tudom, hogy ennek fejében lemondott-e a kígyók idézéséről, vagy ugyan úgy van, mint peinnél is, aki egy csomót megtudott idézni.
Egyszerre viszont mindkettőt használni, az sztem kizárt. Fukasaku se tudott rákapcsolódni narutora, pedig benne csak a kyuubi volt, és nem egy másik senjutsut használt éppen. Bár kizártnak azért mégsem mondanám, mivel naruto végül mégis használja, de azért erre sztem ígyse-úgyse fog sor kerülni.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #216 Dátum: 12 ápr 19, 18:21:41 »

Szerintem sem csak ennek a három fajnak van remete formája. Inkább azt mondom, hogy alkalmasnak/kompatibilisnek kellene lenni, hogy valaki elérjen odáig, hogy teljes egészében elfogadja az idézőt és akkor ennek hatására megnyíljon az út. Például Enmát, a Majom királyt sem nevezném hülye gyereknek. Szerintem náluk is megvan ennek lehetősége csak az idéző kompatibilitásától függ. Talán idővel Konohamaru megkapja vagy eléri ezt a lehetőséget. Amúgy tényleg meg lennék lepve ha ezek után Tsunade nem lenne képes használni a csigák senjutsu módját.
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 19, 18:41:24 írta rini67 » Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #217 Dátum: 12 ápr 19, 19:01:44 »

Valóban furcsa lenne látni egy majom senjutsut, és én aztmondom ezen 4 közül majom kigyó csiga béka, a majom lenne a legerősebb. Azt még felfogom a kis agyammal hogy a kigyó jobb minta  béka, de a majomok kb a legerősebb/legügyesebb/legokosabb állatok (így erőben a  rovarokat nem nézve). Ami még érdekes lehet például egy tigris vagy egy leopárd (rob lucci Nevet ) senjutsuja csak ezek 100% hogy nemléteznek  Neeem
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
malakian666
Vendég
« Válasz #218 Dátum: 12 ápr 23, 14:08:18 »

A faluból csak Jirayának volt senjutsuja.
Naplózva
AyaseAkami
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 348


« Válasz #219 Dátum: 12 máj 06, 08:12:38 »

Hát, szerintem Tsunadén egész jól állna a Csiga-remete forma Nevet De az öreg papinak (3. Hokage) meg a majom volt a Senjutsu forrása, de nem használta.Még pedig tudnia kellett, mert ő tanította Jirayát, de az igaz hogy neki is a varangyok taníthatták.

Off.: Naruto-nak jól áll a  vörös, narancs smink Nevet

Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #220 Dátum: 12 máj 06, 10:06:27 »

Valószínűleg igen. De attól nem elképzelhetetlen, hogy Tsunade is meg tudta volna tanulni. Vagy akár Sarutobi is, amennyiben a majmoknál is van ilyen lehetőség.
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #221 Dátum: 12 máj 06, 11:02:27 »

Mivel Enma király és Son is beszélt a majmok királyságáról így ez is elképzelhető, hogy náluk is létezhet ilyesmi. Én a magam részéről Tsunadénál sem zárom ki egyenlőre.
Naplózva
AyaseAkami
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 348


« Válasz #222 Dátum: 12 máj 06, 18:41:52 »

Malakian, attól hogy kétszer elmondtad, nem változott semmi Nevet Csak a hsz mennyiséged Nevet

On:

Tsunade, ha ezt megtanulná sokkal erősebb lehetne, Enma királlyal meg csak Sarutobi kötött egyességet?

Manda is, (a kígyó) ha tudná ezt használni Sasuke erősebb lehetne sokszor Mosolyog
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #223 Dátum: 12 máj 06, 18:43:48 »

Hát nem lehet kizárni, de nem valószínű max egy következő sorozatban.Jó lenne is tudni többet még,, nha meg hogy mivan végre madara vs kage harcal.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #224 Dátum: 12 máj 06, 18:45:53 »

Még előrukkolhat a Remete-formával  Nevet Bár az is igaz, hogy idő kellhet, amíg átlépik abba a formába. Bár neki a chakrakontrollja tökéletes, így elképzelhető, hogy az is gyorsabban menne neki. De ez csak feltételezés.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 13 14 [15] 16 17
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!