24 máj 19, 23:56:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 17
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Senjutsu - Remete forma  (Megtekintve 60150 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Suvicc
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #30 Dátum: 08 aug 07, 18:10:12 »

lehet ,de a mi kis békánknak nincs annyi keze és bottja :'X és a naruto ugy akarja csinálni ahogy Jiraiya, meg a békuci szerintem nem tudja hogy igy tanult naru...majs meglátjuk:D
Naplózva
Tomimaru-sama
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339



« Válasz #31 Dátum: 08 aug 09, 19:30:29 »

Hát megláttuk. Megpróbálta, de nem jött össze. Arra kíváncsi leszek mi lesz most, amikorkijön a békaolajból. Vagy az, hogy Fukasaku agyonveri, hogy ne változzon békává, vagy pedig kiugrik, és máris megtanulta. Esetleg egy túlvilági találkozás Ero-senninnel élet és halál között? Ááá, ez már fan fiction. Meg kicsit Harry Potter. >.<#
Naplózva

Tomi is a good boy.
warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #32 Dátum: 08 aug 09, 20:50:26 »

Nem már leírtam a mangába hogy más választása nincs Naruto-nak csak az hogy tökéletesen elsajátítja a Senjutsu-t vagy békává változik mivel Fukasaku-sama mondta Naruto-nak, hogy csak addig tudja elűzni a természeti energiákat amíg át nem lép egy határt Mosolyog És szerintem ezzel már átlépte a határt Hümm-hümm Úgyhogy ez jó kis rész lesz majd az anime-ben legalábbis látványos Mosolyog
Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #33 Dátum: 08 aug 10, 10:34:09 »

Na ugye hogy nem vált be a klónos módszer Nevet Punker
Naplózva


 
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #34 Dátum: 08 aug 10, 10:51:38 »

Így van a Klónokkal több hamnarabb meg tudná tanulni csakhogy ahogyan a Brekencs is mondta ha az egyik átváltozik és nem tudja előtte leütni akkor NArutnak is kampó de szerintem nem fog klónokat használni és tuti hogy elfogja teljesen sajátítani.

Miféle határ? az a határ az átváltozás közben van hogy mennyire változott átt nem az hogy mennyiszer...

A klónos módszer bevált volna és sztem lehetne is használni senki nem mondja már nekem hogy a Béka nem tudárnyék klónokat mert kifekszek... a hiba csak abban lehet ha azok változnak át akkor ugye üt és egyből elpukkanánakXD
Naplózva
warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #35 Dátum: 08 aug 10, 18:49:10 »

Afféle határt hogy eddig  Naruto-ra 1 csepp olaj került, amitől már így is majdnem átváltozott, viszont most az egész testet olaj fedi, ami annyi természeti energiát vonz amit Fukasaku-sama már nem tud elűzni a botjával... Mert nem mindegy hogy 1 csepp sósav van a kezeden vagy egy egész medencényibe dobnak bele.(Rossz példa...)
Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
Gyümi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1026


« Válasz #36 Dátum: 08 aug 10, 19:46:16 »

Na ugye hogy nem vált be a klónos módszer Nevet Punker
Jolvan nem gondoltam erre, de te se szal ne izejjee.x'D
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #37 Dátum: 08 aug 10, 20:22:40 »

Mos a békák tudnak jutsut használni... Pl Senjutsut meg mnt láttuk mást is. De érdekes mert Gamabunta nem tud Hengézni annyira. xD
Naplózva


 
Suvicc
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #38 Dátum: 08 aug 10, 20:29:27 »

asszem azt mondja hogy az nem az errössége, de én pl. nem láttam hogy valahogy is használta volna a senjutjut...
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #39 Dátum: 08 aug 10, 21:45:10 »

De a  béka papa igen xP
Naplózva


 
Suvicc
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #40 Dátum: 08 aug 10, 21:52:30 »

jah a békapapi az nagy arc Nevet ott emelgeti azt a követ...nagyon nagy :'X :'X
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #41 Dátum: 08 aug 11, 22:56:16 »

Most ha elvileg a Senjutsu a fizikai erőt is felerősíti, és Naruto elsajátítja, akkor végre nem kellene már félnie Sakura iszonyatos elveréseitől! ikszdé Mosolyog
Bár Narutoból nézném ki utoljára, h kezet emel Sakurára.. Nevet
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
dani519
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 84


« Válasz #42 Dátum: 08 aug 12, 18:26:00 »

Úgyis kijön abból a medencéből sértetlenül. Nevet
Akkor Kisame is eltudja sajátítani nem? neki is sok chakrája van kacsint

Vagy csak megfogja ütés közben a kezét vagy csak áll és elmegy a feje jobbra aztán visszafordul majd vigyorog. Nevet 
Naplózva
BuBu
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 203


Akadémiai tanár vok kukuku


« Válasz #43 Dátum: 08 aug 21, 09:57:27 »

Jah, de max 4 klónt hozhat létre, mert a béka csak annyit tud lecsapni xD És Itachi ereje: Arról lövésem sincs... Sztem már el is felejtette hogy adott neki a erejéből xD
Naplózva






jocoo
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 117



« Válasz #44 Dátum: 08 aug 23, 20:47:26 »

hehe mivel naruto a föszereplö tudni lehet hogy nem békaként jön majd visza :d viszont érdekes lesz hogy hogy sajátitotta el miféle trükk jutott eszébe:D
amugy szerintem hiába sajátitja el naruto a senjutsut :d eséjesem lesz sakura ellen:d ugyis földbe gyötri egy pofonnal ahogy azt megszoktukmár anyiszor:D:D:D:D már várom a köv pofont:D
kiváncsi vagyok hogy Fukasaku agyonverie majd Narutot amikor kimászik a medencéböl:D
és arra is kiváncsi vagyok hogy a senjutsut vegyiteni tudja e majd a rasengannal:o
Jah amugy Naruto rohadt erös lesz ezzel a ha elsajátitja gondoljatok bele 1000 klón a senjutsu birtokában az már önmagában is profi és ha párat kiütnek a klonokhoz eljut az ellenfél harcimodora és kikerülhetik a köv támadást stb mert ügye naruto végre okosodott valamit... szal sztem tápos lesz nagyon naruto végre valahára:)
Naplózva
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 17
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!