24 máj 19, 20:35:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 31 32 [33] 34 35
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Klón Jutsuk  (Megtekintve 124797 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #480 Dátum: 12 feb 10, 18:46:24 »

Ez a téma nem volt feszegetve szóban (mátmint én nem emlékszem), de Sai tinta klónja tényleg eltűnt mikor Sakura bealtatta őket. smirksweat
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #481 Dátum: 12 feb 10, 20:11:16 »

Ha már klónok, akkor lenne egy kérdésem.
Az árnyékklónok tudnak létrehozni újabb árnyékklónokat? Mert nem hiszem hogy lenne bármi akadálya, bár ha  jól emlékszem eddig erre nem láttunk példát.
 Gondolkozik
Naplózva

....................................................................................................................
Putir
Vendég
« Válasz #482 Dátum: 12 feb 10, 20:12:12 »

De hogy nem.
Naruto árnyék klónja kapott egy kis csakrát a kyuubitól legyártott pár klónt és levitt egy erdőt oodama rasengannal.
Naplózva
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #483 Dátum: 12 feb 10, 20:12:58 »

Igen tudnak létrehozni klónt, és láttunk is rá példát Nevet

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/560/14 Jó itt már csak a kész klónok vannak, de az a lényeg, hogy bármilyen technikát meg tud csinálni amit az eredeti is tud.
Természetesen ha van hozzá elég Chakrája.

Amúgy én még mindig arra várok, hogy egyszer Naruto újra tanuljon új elemet és akkor Senninmód + Bijuu mód  (szerintem tudja majd egyszerre is használni őket, csak Kishi nehogy lekorlátozza a létszámot, mert akkor ölök ikszdé)        + pár ezer Bushin Nevet   Á írtó jól nézne ki ahogy 4 csoportban egyszerre tanulná a maradék 4 elemet Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 10, 20:24:52 írta Szalamandra-kun » Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Drahaka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 284



« Válasz #484 Dátum: 12 feb 17, 20:13:14 »

ehhez a témához és jutsuhoz két dolog:Nagyon meg tanulnám. ikszdé
                                                               -és aki ezt a jutsut uralja az egy egyszemélyes hadsereg.
Naplózva

A lehetetlen, IGENIS LEHETSÉGES!!!!
Egy mindenkiért,mindenki egyért!
In brightest day,in blackest night,no evil shall escape my sight.Let those,who worship evil's might,beware my power GREEN LANTERN'S LIGHT!!!
Putir
Vendég
« Válasz #485 Dátum: 12 feb 17, 20:16:29 »

hát ő konohába az összes genin egyszemélyes hadsereg amiért képesek a bunshin no jutsura?
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #486 Dátum: 12 feb 17, 20:18:43 »

Nem képesek rá. Az csak bunshin no jutsu.
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #487 Dátum: 12 feb 17, 20:21:19 »

És nem ezt írtam?
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #488 Dátum: 12 feb 17, 20:25:41 »

Ja, de. Bocs. Ezt eléggé elnéztem.  smirksweat
Naplózva
Drahaka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 284



« Válasz #489 Dátum: 12 feb 17, 20:28:36 »

Nekem kéne bocsánatot kérnem mert nemírtam oda de én a kage bushin no jutsu ra gondolta.Bocsi smirksweat
Naplózva

A lehetetlen, IGENIS LEHETSÉGES!!!!
Egy mindenkiért,mindenki egyért!
In brightest day,in blackest night,no evil shall escape my sight.Let those,who worship evil's might,beware my power GREEN LANTERN'S LIGHT!!!
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #490 Dátum: 12 feb 28, 19:25:30 »

A Kage bushint én is szívesen megtanulnám és használnám. Nevet

Folyamatosan tudnék Animét nézni  Ördögi  smirksweat  ikszdé Ha meg mást akarnék csinálni akkor klónoznám a gépet is.  ikszdé

OFF: Putir  jó az avád  Nevet
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Franksa
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19


« Válasz #491 Dátum: 12 márc 14, 14:56:26 »

A manga topikban megkezdődött vita folytatása...

Kage bunshin vs elemi klónjutsuk.

Egy ilyet olvastam, hogy a kage bunshin árnyékból álló klónjutsu... Az árnyék az nem az elem neve, amiből felépül, hanem a termsézetére vonatkozik, ugyanis olyan, mintha a használó árnyéka lenne. Ezért árnyék. És nem elemi chakrából készült, hanem sima, egyszerű chakra kell a létrehozásához, annyi változtatással, hogy meg kell felezned a sajátodat, és abból kell létrehozni a klónt/klónokat. Ezzel szemben a sima bunshin az illóziút hoz létre, ezért is elérhető minden genin számára. Ahhoz is sima chakra kell, de nem oszt semmit. Szimplán lecsíp egy picit a masszából, annyit amennyire szükség van a technikához.
Aztán itt vannak az elemi klónjutsuk. Legyen az föld, víz, villám, vagy akár fa elem. Mindnek vannak klónjutsujai. Ehhez nem elég a sima chakra, abba elemi részt is kell keverni, azaz elemi chakrára van szükség. Értelemszerűen mindenkinek a saját elemére, és így kell létrehozni a sima bunshin no jutsut. Az elemi hatás miatt lesz más, mint az alap bunshin. Valami köti a világhoz, valamiben meg tud materalizálódni, és ez az elem. Ez a sima bunshinnál nincs így, az marad sima illúzió.
Ez az elemi klón innentől kezdve irányítható és képességekkel felruházható lesz, a használó erejének függvényében, de nem osztja meg a chakrát.

És akkor így a végére... Kishi világa logikus. Azzá próbálta teremteni legalábbis, de túl hosszúra nyúlt a történet. Változott a koncepció, a végére teljesen más jött ki, mint ahonnan az elején indult. Számtalan példa van ilyenekre, ezek közül megemlítenék kettő triviálisat, pl Hashirama ereje, amikor megidézték, vagy ott van az, hogy elvileg a sharingan a byakuganból fejlődött ki... Az első részek egyike szerint. De ha nem is abból fejlődött ki, de rokonságban vannak egymással, miközben mostanra egyértelmű, hogy semmi közük egymáshoz, és ég és föld a kettő. Ebből azt akarom kihozni, hogy nem biztos, hogy minden egyes mozzanat stimmel, minden egyes használat logikus és beleillik egyetlen hatalmas összképbe, én csupán azt írtam le, ahogy logikus, és lekövethető. Ellenpéldát lehet találni. Mindenre lehet.
Naplózva
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #492 Dátum: 12 márc 14, 15:09:40 »

Franksa: Legyél kedves és ezt cáfold meg ha tudod! http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/423/3

Lehet, hogy a manga témájában nem fogalmaztam világosan és tényleg a Sima D szintű klónokra gondoltatok, de én végig ezekről beszéltem  és a manga alapján igazolni tudom, hogy nekem és rini67 nek volt igaza a klónokkal kapcsolatban.

A személyeskedést meg szerintem hanyagoljuk mert azzal senki sem jár jól.  kacsint  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 14, 15:11:32 írta Szalamandra-kun » Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Franksa
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19


« Válasz #493 Dátum: 12 márc 14, 15:18:20 »

Nem tudok róla, hogy személyeskedtem volna, az előző topikba bekerült hozzászólásomnak csupán az érdeklődés fenntartása végett volt egy kis éle, nem volt célom semmi csúnyaság. Mosolyog

Igen, ez a villám klón egy kb B szintű technika, amihez bizony kell ch. Nemcsoda, hogy Kakashinak majdnem a fele chakrája elfogyott csak ettől. Azt viszont nem látom, hogy hol írja, hogy kettéosztotta a chját és ezért tűnt el. Természetesen, ha valaki használ egy magas szintű technikát, akkor az akár a chakrája felét is "megeheti", ettől még nem fog az kettéosztódni...

További igazolásokat várok.
Naplózva
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #494 Dátum: 12 márc 14, 15:24:59 »

Kakashi Pain ellen nem sima villám klónt használt http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/422/16 a kagebushin egy módosított verzióját.

ui.: abszolút egyet értek azzal, hogy nem tudjuk a fa klónok mennyi csakrába kerülnek és, hogy milyen arányban osztják el a csakrát. Bár ha csak Madara látott át rajtuk akkor nagy valószínűséggel ezek is közel tökéletes másolatok.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 14, 15:26:41 írta kakesz » Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Oldalak: 1 ... 31 32 [33] 34 35
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!