24 máj 19, 22:04:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 30 31 [32] 33 34 35
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Klón Jutsuk  (Megtekintve 124802 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Gery SSJ3
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 219

Super Saiyan


WWW
« Válasz #465 Dátum: 10 okt 09, 18:05:37 »

Öcsém ütöttél meg már embert? Mert ha igen kéne tudnod hogy neked nem fáj annyira sőt ha jól elkapod egyáltalán nem fáj ha ütsz még a másik megfekszik tőle. Ezt a törvényt nem ütésre érteték sztem, ott teljesen máshogy van, igaz neked is fáj de csak akkor ha nem jól kapod el ha telibe egyenesen kapod neked nem szabadna fájjon, sztem a klónok esetében is így működik ez.
Naplózva


--->3D Modeller<---
biyakingan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 206


« Válasz #466 Dátum: 10 okt 09, 18:37:20 »

amúgy nem úgy értettem hogy fáj, hiszen a testem elnyeli az energiát amit kap. de ha porcelánból lennék és üreges lennék akkor tuti hogy eltörnék.

és ha nézed a time warpot akkor abban nagyon jól látszik ez az elnyelődés amikor a bokszolók verik egymást.
konkrétan hogy mind a kettőjük testét ugyanúgy megviselik az ütések csak nem mindegy egy embernél hogy hova megy mert más mozdulattal nyelik el az erőt.

De abban igazat adok hogy a te testedet általában kisebb energia éri mert a másik hátra esik, az ütés megy utána, és így az energia még nagyobb részét ő kapja.

De ha nem mozdul el akkor ugyan akkora hatás éri mind két testet. pl amikor a bokszzsákot neked lökik ütés közben.



SPOILER!

Amúgy szerintetek a zetsu klónok is ehez a témához tartoznak?
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 09, 19:04:50 írta biyakingan » Naplózva

Csak az vágyik békére aki megjárta a háborút.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #467 Dátum: 10 okt 10, 16:07:32 »

Ennyire azért ne keverjük bele a fizikát. ^^

Zetsu klónjai egy érdekes kérdés, mert azok "nem" egy sima jutsu eredményi, hanem valamilyen képesség.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Rewiag
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 124


« Válasz #468 Dátum: 10 okt 11, 18:45:43 »

én úgy gondolom zetsu klónjai valódi klónok, azaz mind hús és vér (vagy növény, vagy akármi, lényeg hogy valódi anyag) és vagy van egy központi zetsu tudat ami mindet képes irányítani (számos korlát elképzelhető) vagy zetsu tudata képes egyes klónok között vándorolni (mint orochimaru testcseréje).
Naplózva
iHcaT
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


WWW
« Válasz #469 Dátum: 10 okt 11, 20:31:52 »

Öcsém ütöttél meg már embert? Mert ha igen kéne tudnod hogy neked nem fáj annyira sőt ha jól elkapod egyáltalán nem fáj ha ütsz még a másik megfekszik tőle.

Ezzel egy picit vitatkoznék,mivel nagyon jó témát dobott fel.
Értem úgy,hogy ha Kakuzu féleségű "bőr" technikájú embert vág szájba egy klon akkor a klonnak jobban "fáj"
Ez persze függ attól is,hogy kinek a klonja üt kit... Nevet

ps : + Erre az ütöttél már meg embert kérdésre is válaszolnék,mert igen is fáj HA úgy találod el. [ Egyéb okok miatt : izeg mozog,vagy tudja is magát védeni,vagy szimplán belelép az ütésbe ]
röpke 8év kick-box után hidd el TE nem ütöttél még meg senkit ha neked nem fáj Nevet
Naplózva

Genesis_16
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 225


« Válasz #470 Dátum: 10 okt 12, 15:23:08 »

a zetsu klónok szerintem olyanok mint a star warsban a klonok Nevet vagyis sztm előteremti Madara valahonnan azt vannak, pl:lehetnek a Gedo Mazo teremtményei vagy az első dns-sel csinálja őket vagy akármi más
Naplózva

“Bármihez, amit megtehetsz vagy megálmodsz fogj hozzá! A merészségben zsenialitás, erő és varázslat rejlik.” (Goethe)

“Egy tanítvány egyszer így panaszkodott:
- Mester, miért nem feded fel soha történeteid értelmét?
- Mit szólnál ahhoz – felelte a mester -, ha valaki gyümölccsel kínálna, de megrágná, mielőtt odaadja neked?”
(ismeretlen szerző)
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #471 Dátum: 10 okt 12, 18:07:01 »

Igen, szinte teljesen biztos vagyok benne én is, hogy Zetsu klónjai valódi, saját tudattal, csak éppen a.. létrehozó példánytól örökölt emlékezettel, személyiséggel, képességekkel rendelkező önálló egyedek.
Esetleg önálló "lelkük" nincs a Zetsuknak, csak ugyanaz a chakra oszlik meg köztük, az ilyen "lélekszakadásra" már jóóóópár példát láttunk így vagy úgy a NArutoban.
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 12, 18:11:16 írta STM » Naplózva
biyakingan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 206


« Válasz #472 Dátum: 10 okt 12, 19:27:42 »

Idézet
ps : + Erre az ütöttél már meg embert kérdésre is válaszolnék,mert igen is fáj HA úgy találod el. [ Egyéb okok miatt : izeg mozog,vagy tudja is magát védeni,vagy szimplán belelép az ütésbe ]
röpke 8év kick-box után hidd el TE nem ütöttél még meg senkit ha neked nem fáj Nevet

örülök hogy most nem ellened vitázok emrt nem mernék :b

amúgy már láttuk zetsut klónokat csinálni a kagetalálkozón, de azok el is tűntek. de ezek tuti hogy tényleges növényklónok (azaz szilárd test + külön csakra) mert ehez szerintem a 7 biju ereje is kevés ha mindeggyik elsüt egy alapszintű klón jutsut.

viszont valaki pls mondja meg hogy hol vitathatnám meg a fórumon hogy hogy a fr...ba lehet 80 000 shinobijuk mert böki a fülemet, de a spoiler megbeszélést úgy látom berekesztették. (ezt később törlöm)
Naplózva

Csak az vágyik békére aki megjárta a háborút.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #473 Dátum: 10 okt 12, 19:31:51 »

A kage találkozón a Zetsu klónok nem tűntek el.

Úgy lehet 80.000 harcosuk, hogy 5 nap ninja nemzetről beszélünk, plusz a Vas országa. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
biyakingan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 206


« Válasz #474 Dátum: 10 okt 12, 19:33:59 »

én csak a csuninvizsga miatt vagyok kiakadva mert ott max 10 ember lehet csunin. ez asszem 4x egy évben.
azaz kb 30 csunin évente. szerintem kicsit kevés. max ha beleszámoljuk a szamurájokat de az meg egy kis ország.
Naplózva

Csak az vágyik békére aki megjárta a háborút.
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #475 Dátum: 10 okt 12, 19:56:12 »

Valószínűleg itt ne csak a falvakat számold hanem a Daimjok seregeit is. Madara nem az öt falúnak üzent hadat hanem az öt nemzetnek. Ebbe pedig nem csak a ninja falvak tartoznak bele.

Viszont nem értem mi köze van fehérke barátunknak a klón jutsuhoz. Ezek egy mesterségesen kitenyésztett klón hadsereg amely az elfogott démonok chakrájából növekszik. Ezeknek nem sok köze van a különböző klón jutsukhoz.
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 12, 20:05:50 írta rini67 » Naplózva
biyakingan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 206


« Válasz #476 Dátum: 10 okt 12, 21:30:18 »

tudom csak már nem tudtam hogy hol kérdezzem meg   smirksweat
bocsi az offolásért. smirksweat
Naplózva

Csak az vágyik békére aki megjárta a háborút.
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #477 Dátum: 12 jan 15, 17:20:28 »

Gaburieru ,pontosan,ő mondja jól. ezt csekkoljátok http://www.mangareader.net/93-1-20/naruto/chapter-1.html     itt mondja,hogy az a jutsu, ami a tekercsen van az a kage bunshin no jutsu. és tényleg fizikai testekkel rendelkezők a klónok,mert mint láttuk a sima klónokat nem lehetett megfogni .
Naplózva
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #478 Dátum: 12 feb 10, 18:32:09 »

Az ütés bekapása után eltűnő klónok esetében, én még mindig azon az elven vagyok, hogy nem azért tűnnek el mert nem tudnának ott maradni hanem mert már nincs rájuk szükség. Mármint a legtöbb esetben. Persze ha az a sérülés az eredeti Naruto számára is halálos lenne akkor egyértelmű hogy eltűnik, ezt nem is vitatom.

Általában Naruto úgy támad, hogy az első hullám az mind klón és rohan FRS-el ezt a találatot többnyire hárítják, (ekkor el szoktak tűnni a klónok) és utána már maga  támad. Most a klónok miért állnának ott az ellenfél körül ha semmi dolguk? inkább feloldják a technikát és a megmaradt Chakrát vissza juttatják Narutonak.
Nem egyszer láttuk már azt, hogy a klón találatot kap, de nem szűnik meg mert még szükség van rá. Pl Zabuza ellen.

Mondjuk az érdekelne, hogy vajon a technikát tovább lehetne-e fejleszteni úgy, hogy információt tudjanak megosztani anélkül, hogy eltűnnének. Természetesen úgy hogy Naruto is tud "üzenni" a klónoknak és azok is vissza az eredetinek.
Ha máshogy nem megy akkor kéne csórnia egy Rin'negannt Ördögi Manapság úgy is menő az hogy "nekem jobban kell a szemed" add ide  ikszdé

Amúgy szerintem egy klón több napig is tudna létezni ha nem használná el a chakráját ( sőt még azt is meg merem kockáztatni, hogy Naruto maximális chakra szintjét is el tudja érni ha pihen, eszik, alszik.) csak a több napnyi információ feldolgozása nagyobb fejfájást okozna Narutonak. Nevet

Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #479 Dátum: 12 feb 10, 18:37:17 »

Annyiban igazad van, hogy eltudna lenni ha a gazdája mindig ébren lenne. Viszont volt róla szó valahol,  hogyha a gazdatest elalszik akkor az összes klón is megsemmisül. Legalábbis én így emlékszem.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 30 31 [32] 33 34 35
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!