24 máj 19, 21:20:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 35
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Klón Jutsuk  (Megtekintve 124799 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Sector-kun
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38


« Válasz #30 Dátum: 07 júl 17, 10:20:53 »

Ha kevesebb klón kell akkor a "sima" Kage Bunshin no Jutsu-t használ, ha több klón kell akkor pedig a Tajū Kage Bunshin no Jutsu-t (Tömeges Árnyék Klón Dzsucu).

Persze egy párszor el van szúrva az animében, mert van hogy a "simát" használja és kismillió klón lesz és van hogy a tömegest és csak pár klón.
Azt tudom hogy ha több kel akkor Taju.De a Tajuban is ugyan ugy oszlik el a chakrá mint a rendesbe nem?
Naplózva

Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #31 Dátum: 07 júl 17, 11:13:01 »

Gondolom igen. Kb hány klónnál számít Taju-nak és nem sima kage bunshinnek? :-[
Naplózva
Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #32 Dátum: 07 júl 17, 19:11:19 »

hm.. azt láttátok mangában mikor Naruto kérdi Kakashit hogy mennyi klónt csináljon ő erre meg rámutat 1 nagyonnagy fára és azt mondja : Kb ennyit ikszdé :jupije:
Naplózva
Sector-kun
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38


« Válasz #33 Dátum: 07 júl 17, 21:43:35 »

hm.. azt láttátok mangában mikor Naruto kérdi Kakashit hogy mennyi klónt csináljon ő erre meg rámutat 1 nagyonnagy fára és azt mondja : Kb ennyit ikszdé :jupije:
Nem azt monja hogy anyit amenyi falevél van a fán?
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #34 Dátum: 07 júl 17, 21:45:27 »

Ha lúd, legyen kövér! Nevet

Csak azt nem értem, hogy a Negyedik miért nem használta ezt a technikát a Rasengan elemi chakrával való ötvözéséhez? Ő azért elég profi volt, vagy neki sem volt annyi chakrája mint Narutónak?
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Sector-kun
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38


« Válasz #35 Dátum: 07 júl 17, 21:48:10 »

Ha lúd, legyen kövér! Nevet

Csak azt nem értem, hogy a Negyedik miért nem használta ezt a technikát a Rasengan elemi chakrával való ötvözéséhez? Ő azért elég profi volt, vagy neki sem volt annyi chakrája mint Narutónak?
Azt hiszem nem volt ideje elsajátitani.Mintha monta volna Jiraya Narutonak a Shipuuba amikor vissza emlékezik naruto hogy tanulta az Oodamát.
Naplózva

Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #36 Dátum: 07 júl 17, 22:59:34 »

Figyelj ha már a negyedik kitalálja ezt az edzést és be tudja fejeznio a jutsu-t akkor Naruto mit csinálna??
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #37 Dátum: 07 júl 17, 23:30:16 »

A Kage Bunshinos edzésmódot Kakashi találta ki, míg lábadozott a Deidara ellen harc után.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Sector-kun
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38


« Válasz #38 Dátum: 07 júl 18, 08:10:53 »

Figyelj ha már a negyedik kitalálja ezt az edzést és be tudja fejeznio a jutsu-t akkor Naruto mit csinálna??
Vagy ő is megtunulná vagy kitalálna egy teljesen más jutsut de még az is meglehete hogy marad annál hogy neki ront az ellenfélnek és lesz ami lesz.
Naplózva

Naruto14
Vendég
« Válasz #39 Dátum: 07 aug 22, 01:01:14 »

Ez a kedvenc technikám szerintem a legjobb /("én saját célokra használnám pl. egyklón menjen helyettem suliba")/ Nevet
Naplózva
Angelir
Vendég
« Válasz #40 Dátum: 07 aug 22, 09:14:48 »

Kakashi elmondta hogy csak Naruto képes igy használni a Kage bunshin-t. Mivel neki hatalmas mennyiségü chakrája van (A Kyuubi nélkül is). Mondta Kakashi az u jedzésmód elején hogy Narutonak már most 2X annyi van, mire végeznek 100X annyi lesz  Nevet   És hát sok chakra kell mert a klónokban mindig egyenlően oszlik el a chakrája. Ezért is volt hogy pl a levélvágáshoz 1000 klonnal tudott gyakorolni, de a rasengan fejlesztéshez már csak 200 al ment. Hiszen jóval több Chakra kell hozzá ezért nem oszthatja szét olyan sok kis darabra. Ezt mondta is Kakashi.
Naplózva
Pettinho
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1280


« Válasz #41 Dátum: 07 aug 22, 15:11:54 »

NEm tom h OFF-e de megkérdem:

A Tajuu Kage Bunshin  no Jutsu és a Kage Bunshin no Jutsu között mi a különbség? ???
« Utoljára szerkesztve: 07 aug 22, 16:28:24 írta Pettinho » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #42 Dátum: 07 aug 22, 22:01:58 »

Tajuu megközelítőleg = tömeges
Tömeges Árnyék-klón dzsucu (Jetix Nyelvesít)

Annyi a lényege, hogy sokkal több klónt hoz létre. És persze még jobban eszi a chakrát. Mosolyog
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Tanist
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 189


« Válasz #43 Dátum: 07 szep 09, 10:16:11 »

Érdekes.

Az alapdolgot értem igazából az a furcsa, hogy Kakashi a shipuban edzéskor mondja ö nem tudna így edzeni, mert ö max 1-2 tud létrehozni, hogy hatékony legyen, de Zabuza -val való harc után (alig van chakrája) mégis mennyit létrehoz.
Amugy el bírnám viselni ha képeslennék rá 1 suliba 1házimunka 1hogy itt fórumozzon veletek és én mennék csajomhoz:P

Kicsit OFF:
Az edzés hatékony bár veszélyes, mert mint a mangában láthattuk bármeik elt tud szabadulni és teszem azt 50 elszabadul, hogy állítják meg?

Moderátor: Spoilert húzd át! - Chakra
« Utoljára szerkesztve: 07 szep 09, 17:51:53 írta Chakra » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #44 Dátum: 07 szep 09, 17:53:58 »

Csak Naruto esetében áll fent annak a veszélye, hogy rajta vagy valamelyik klónon kitör a Kyuubi. Mosolyog
Ha bárki más, akinek hasonló mennyiségű chakrája van, használja edzésre ezt a jutsut, akkor nincs elszabadulás-veszély. Mosolyog
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 35
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!