24 máj 19, 16:17:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 6
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Blood Brothers (rpg)  (Megtekintve 21457 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Zohan-san
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 389



« Válasz #30 Dátum: 13 márc 17, 16:08:05 »

Hát igen azt gondoltam hogy még kezdő , de nekem most megteszi mivel gyenge a csapatom am nekem is Guerson, Spark Mage II lett coinbol meg valami R1 Adonis  Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 18, 14:36:17 írta Zohan-san » Naplózva
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #31 Dátum: 13 márc 18, 18:28:39 »

Na már csak 40k pont kell és újra haladhatok a fősztorin, kell az új slot Nevet.
Vicces ez a coin rendszer... Elhasználtam 40 event cointot és semmi értékeset nem adott (csak C meg UC). Maradt még 1 db-om, mondom nem várom meg újra a 10-et, azért is pörgetek vele... Erre nem bedob nekem egy R1-es Guerson-t Nevet
Tetszik ez az event. Úgy érzem hamar összejön a maradék 2 Bunga is. Csak legyenek keresettek az új fam-ok.
Naplózva

tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #32 Dátum: 13 márc 18, 18:45:50 »

Az event coin az mindig ilyen,szinte semmi normalisat nem kaptam soha.most is vicc volt a scarlet coinom,ismet egy nevenincs R famot kaptam.mellette viszont volt nehany silverem meg copperem.azokbol meg egy R1 nuadha meg R1 thor jott ki,hat mondom beszarok! ikszdé amugy az eventcoinokat ha megtartod akkor az event utan "atalakulnak" silvercoinna.amugy az astaroth az event utan ugy nez ki hogy sokat fog erni.kb.10-20 gh-t fog az R1es,legalabb is lyen hireket lehet hallani.vagyis a bunga-d tuti meglesz. kacsint
Naplózva
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #33 Dátum: 13 márc 18, 18:54:40 »

Remélem is, hogy Astaroth sokat fog érni, és nem hiábavaló a szenvedésem Nevet. Meg abban is bízok, hogy a többi fam is megéri majd az árát. A miheztartás végett csináltam egy másik acc-ot is, szóval a 2. Iron Golem már biztos Mosolyog
Viszont nekem 6GH sok egy Bunga-ért, ezért majd várom a megfelelő alkalmat. Időm, mint a tenger és egy kis nyereségért megéri várni Mosolyog
Naplózva

tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #34 Dátum: 13 márc 18, 21:01:20 »

Hat a bunga ara akkor fog lejjebb menni ha kijon egy ugyanolyan skillel rendelkezo fam aminek jobbak a statjai.viszont mar korantsem olyan draga mint regen.most neztem hogy 35 gh-ert mar kapsz egy olyat mint nekem van.R2est is lattam 4ert,igaz az egyetlen volt mind 5-6 ghba kerult.
Naplózva
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #35 Dátum: 13 márc 20, 15:16:26 »

Na, megvan a 3. R2-es Bunga is Nevet. 1GH-ba került + 5-6 elixirbe. Gondoltam abból úgy is van vagy 60db-om, simán megéri.
Ha már itt tartunk, akkor tibee77 tudnál nekem írni egy "értékességi" sorrendet? Arra lennék kíváncsi, hogy melyik item ér a legtöbbet és melyik a legkevesebbet. Persze a köztes rész kitöltésével Mosolyog

Szerk.: Ja, igen... R2-es Rattlebones-ból megszereztem a maradék kettőt, már csak szintezni kell és jó is lesz Mosolyog. A második EP fam, amit 4 fullos R2-esből csinálok Mosolyog

Szerk2.:
Tetszett ez az event... Megvan a 4. Bunga és a 2. Tepaxtl, ráadásul még Astaroth is Nevet. És még mindig van egy csomó fam eventről, amit simán ellehet adni.
Ahogy néztem, sajnos a Golem-mel nem lehet üzletelni.
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 21, 19:05:53 írta laci1005 » Naplózva

Zohan-san
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 389



« Válasz #36 Dátum: 13 márc 23, 10:51:27 »

Nah végre már én is pörgettem epicet ráadásul egymás után kettőt Nevet  Bár nem tudom mennyire erősek az egyik Yulia, Snakesage II a másik gyengébb General Dwakkey II Mosolyog és megint új event bár ahogy elnézem ez a pénzeseknek jobb inkább..
Naplózva
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #37 Dátum: 13 márc 23, 15:13:25 »

Yulia elég jó kis cucc. A statjai se rosszak és a képessége is jó. A WIS alapú támadások ellen véd.
Jobban belegondolva, nagyon jó fam. Elvégre az egész csapatot megvédi Odin-tól, aki nem kicsi sebzésekre képes.

Most Thor-ra gyűjtök, mert ahogy elnéztem ő a legmegfizethetőbb WIS alapú fam. Hozzá kell tenni, hogy nagyon megéri az árát.
Yulia-t is tervezek majd a távoli jövőben. Remélem lesznek hamarosan jó evnetek, ahonnan egy csomó viszonylag drága fam szerezhető.

Szerk.: El is felejtettem... A 4 R2-es Tepaxtl már megvan, csak fejleszteni kell őket.
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 23, 15:15:28 írta laci1005 » Naplózva

tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #38 Dátum: 13 márc 24, 09:22:23 »

na itt vagyok en is csak telorol eleg tre irni ugyhogy kolcsonkertem ocsem tablet-jet.yulia tenyleg hasznos fam, csak jol kell ot felfejleszteni, amugy nem sokat er.laci neked meg akkor ugyanolyan csapatod lesz mint nekem! Nevet amugy thor tenyleg nagyon jo cucc,de azert nem fenekig tejfel az elet vele se.a skillje nem mindig talal el 3 embert,altalaban 2t csak vagy van hogy 1et.agyszerre tud a legerosebb es a "leggyengebb" embered lenni.en azt mondom megerte az arat es meg sokan de kb ugyanennyien mondjak hogy nem.en most egy gregoire-t fejlesztek de az istenert se tudok beszerezni meg 1 R2est.ez a csapat nekem tuti lesz ennel jobbat nem tudok osszerakni mert amik ezeknel jobbak azok rohadt dragak.peldaul a thor helyett odint lehetne ami 200 kornyeken van.tepaxtl helyett onirokut lehetne ami szinten 200 kornyeke.ezeket az atlag playernek lehetetlen beszerezni.eventeken lehet beszerezni jobb karaktereket mint peldaul te astaroth-ot.de azert altalaban ugye vert kell izzadni,vagyis nehez az eletunk nekunk free gamereknek.ezekbol a coinokbol meg lehetetlen jo cuccokat szerezni.legalabb is nekem soha nincs szerencsem csak neha kisebb dolgok jonnek ossze.
Naplózva
Zohan-san
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 389



« Válasz #39 Dátum: 13 márc 24, 16:27:00 »

Hát ez az event gyenge nagyon majd a következő hátha.. Mosolyog Én most azzon gondolkoztam mivel elés sokat szívok vele h egy Torrent of Flame emberkét kéne szerezni és fejleszteni tudtok ajánlani olyat aki nem olyan rossz és megfizethető ? Nevet

tibee77: A fejlesztés dologra a kristályokra gondolsz mert azt annyira nem értem még ?
Naplózva
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #40 Dátum: 13 márc 29, 23:18:13 »

Hát elég régen jártam erre is.
Unalmamban újrakezdtem a játékot , spec még csak azon a szinten vagyok ,hogy probálok pár jobb epicet összeszedni.
Tegnap kezdtem el újra és akkor keményen volt warlordal és gloemmel együtt 4 epicem meg kb 10 R em . Most van 8 Epic meg nem tom hány R.
Valahogy én még nem tartok ott a játékban ,hogy olyan karikat vállogassak amelyek esetleg jobbak ,hanem olyanokat amik tetszenek (nevezhetnek hülyének ,de számomra még igy élvezetes a játék)

Szerintetek nagy hülyeség lenne ,hogy Randophot építenék 8 R1 es böl?
Nem tom mennyire lenne erős ,de valahogy megtetszett.

Megköszönném , ha irnának nekem pár olyan famot amit érdemes fenne kifejeszteni ,beszerezni.
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 29, 23:20:50 írta Verbatimo » Naplózva



tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #41 Dátum: 13 márc 30, 08:42:02 »

Zohan a fejlesztes dolognal arra utalok hogy 70es szintu embereket raksz ossze evolutionnel ahogy az elejen leirtam lacinak.A torrent of flame nemrossz dolog, a fafnir is tud ilyet.azt meg nem nehez szerezni mert nem draga,plusz meg ajandekba is kapsz egyet a jatek elejen.
Verbatimo a randolph se rossz cucc, csak a hp meg a def nagyon alacsony vagyis lehet hogy peldaul pvpben az elso korben kinyirjak.viszont eleg magas az agi-ja igy hamar kezd.a skill-je mar nemolyan nagy szam pvp-ben, inkabb az eventeken jo a bossok ellen.amugy ha 8db R1esbol rakod ossze ugy ahogy leirtam akkor jo kis fam lesz azert.ne add eel mert nem kapsz erte semmi jot.tul sok van a bazaarban ergo nem draga cucc.
En megvarom ezt az eventet es utana lehet eladom minden famomat rakok ossze egy teljesen uj teamet.
Naplózva
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #42 Dátum: 13 márc 30, 10:08:37 »

Terveztem én is a csapat eladását, egy új és jobb csapat reményében, de még nem érzem, hogy olyan sok mindenem lenne Mosolyog
Tepaxtl nemsokára összeáll. Az utolsó R2-esnek kell 3-4 szint, utána már csak ezt az E3-mast kell fejleszteni.
Thor-ból is megvan a 4db R2-es, csak szintezni kell őket. Illetve Yulia is ebben a cipőben jár.

Odin-t mindenképp szeretnék, igazából nem is olyan nehéz megszerezni. Bunga és Thor árából ahogy néztem simán kijönne a 4db R2-es. Talán 4-5GH-t kell még hozzárakni. Már csak az a kérdés, hogy nem lenne e jobb beruházni 8 R1-esre.
Desna is jó lenne... 60GH-ért láttam PE-t, teli pakolva kristályokkal... Ekkor döntöttem el, hogy kell egy új csapat Mosolyog. Természetesen azóta az ilyeneket 150GH fölött látom.

Úgy érzem kell még 1-2 jó event, ahol megszedheti magát az ember.
Naplózva

tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #43 Dátum: 13 márc 30, 11:20:27 »

Mar akartam kerdezni hogy hol lattal te PE desna-t 60 gh-ert,egybol megvettem volna! Nevet az ilyenek mint desna odin mind 150 felett vannak.xD persze lehet venni olcsobban is de azok nem ugy vannak fejlesztve,ergo sz@rt se ernek.az ilyen draga famokat csak akkor eri meg fejleszteni ha minimum 6db-bol rakod oket ossze.mondjuk 4 db R1es meg 2 db R2es az mar nagyon jo.
Naplózva
Zohan-san
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 389



« Válasz #44 Dátum: 13 márc 30, 11:48:42 »

De jó hogy én nem tudom mit csináltam, de én nem kaptam olyan fafnirt vagy elcseréltem Nevet:D nem emlékszem..
Most silver coinbol pörgettem egy R2 Narluce azóta vettem hozzá még kettőt most azokat szintezem elég jó a skillje is Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 6
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!