24 máj 19, 15:12:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 21
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Pockie Pirates (2 soros szabály)  (Megtekintve 58717 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
DeLuXe668
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 43



« Válasz #30 Dátum: 12 nov 05, 21:32:47 »

Igen te választod és 5 ember nem mehet veled!Szerintem te arra gondolsz hogy 5-en voltak bent egyszerre.Mert az nem ugyanaz, ugyanis 4 crew member és 1 protagnoist(elnézést ha rosszul írtam) és ez vagy te.Max 4 crew ember több nem  plussz te logikusan...
Naplózva
Negritis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 544


Saiyan Meteor


« Válasz #31 Dátum: 12 nov 06, 02:24:50 »

amióta van pet azóta :
4 Crew member
1 Protagonist
1 Pet (valszeg kutya Nevet )
ami a csapatot alkotja

All Blue nem gyenge Nevet
S3-n alakul a csapat, sajna 'későn' de megvan Ace is így se Teach se Crocodile nincs bent Nevet
Ace - Sword Prot
Enel - Vivi
Mihawk
sajna a Sword Protra nincs még rendes set mert épp nincs elég scrollom hozzá, valamint Ace nincs lv80 így Sea God elemeket nem is kaphat, de az lv90SS gear is 'elfér' Nevet

S10en sajnos csak Enel és Vivi jött ki eddig mellettük van Morgan és Mr. 2 remélem jön SS hamarosan Nevet
Naplózva



Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #32 Dátum: 12 nov 06, 20:25:34 »

Enel és Crocodile hogyan szerezhető meg? Hmm? Nézegettem a youtube-os videókat róla és láttam hogy másoknak megvan tashigi is meg ilyenek. Érdekelne erről más véleménye is, mert látszólag enel és crocodile egy csapatban eléggé erős már. ikszdé
Naplózva
Negritis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 544


Saiyan Meteor


« Válasz #33 Dátum: 12 nov 08, 06:43:43 »

igazából nem feltétlen olyan erősek, de nem rosszak az tuti
70es szinten nyílik meg a 3. Bar ahonnan tudsz új embereket toborozni és 80on a 4.
ezekben van SS rangú legénység
valamint lv87től van All Blue ahol még egy fokkal erősebbeket találsz Nevet
Naplózva



edward17
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 18



« Válasz #34 Dátum: 12 dec 31, 04:59:09 »

hali! csak azt szeretném megkérdezni, hogy a PP-ben néhány karakter körül szokott keringeni egy kis szellem szerű figura. az micsoda? lvl 52 vagyok, de erre nem tudtam még rájönni  Pirul
Naplózva
Dawlish
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62



« Válasz #35 Dátum: 12 dec 31, 19:54:57 »

Azok az "árnyékok",shadow shopban vehetsz a karaktereidnek.Növelik a hp-t,fizikális és mágikus sebzést,sebességet,stb.,persze attól függően milyet raksz a karira. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 31, 19:55:56 írta Dawlish » Naplózva
edward17
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 18



« Válasz #36 Dátum: 12 dec 31, 20:45:04 »

igen erre rájöttem h mire valók az árnyékok, de körülöttem nem lebegett olyan kis figura.
vagy azt csak SS szintű árnyék megszerzése után mutatja?
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #37 Dátum: 13 jan 02, 09:22:39 »

A youtube-on rá tudsz keresni '' pockie pirates shadow shop '' név alatt és az egyik gyerek meg is mutatja hogy hogyan kell azt a kisállatot megcsinálni. Egyébként tud valaki tippet adni hogy hogyan szerezzek S-class vagy SS-class crew member-eket úgy hogy gold-ot spórolok?

Egyébként a sniper-nek mit ajánlatok mint active skill? Sok helyen látom hogy shadow pounce-t használnak, de hogy lehet azt megszerezni? Egyáltalán érdemes?
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 02, 10:29:39 írta Kentonsama » Naplózva
edward17
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 18



« Válasz #38 Dátum: 13 jan 02, 12:50:52 »

köszi de már rájöttem, elég ha egy S/SS osztályú árnyékot teszek a legelső helyre a protagonist-omhoz aztán frissítem a játékot h megjelenjen. lvl 4-es S osztályú HP árnyék egy sárga szőrös kis 3 részből álló méh féleséget ad. Nevet
kár h SS-et rohadt ritkán ad ki... -.-" de még egy A-s Magical Attack-nak is örülnék, még mindig egy B-vel küszködök :/

Snipernek a Shadow Pounce-ot ajánlom, csak a baj vele h 2 kör után lehet csak használni megint. én am navigátor vagyok, active skillben a Fallen Star-t sikerült pörgetnem, de Shadow pounce-al már párszor elvertek, félek is azoktól akik használják azért tudom ennyire xD

nekem is jól jönne A vagy S osztályú, de azt tudom h az a napi egy ingyenes advanced call up kutyapiszkot sem ér. aranyat meg nem költök rá, a super call up-hoz meg a büdös életbe nem lehet összeszedni 500-at. az érdekelne hogy tudok összeszedni ingyen advanced vagy super call up-ot? de viszonylag biztosan, nem valami szerencsére bízva. Nevet
Naplózva
Negritis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 544


Saiyan Meteor


« Válasz #39 Dátum: 13 jan 03, 05:32:59 »

a Shadow Pounce az a Sniper Aptitude Skillje
lvl40 után van esélyed megszerezni úgy h az active skilled reseteled majd mikor újra feloldod akkor az jön ki
Swordsmannak ez az Endless Sky, Navigatornak pedig a Fallen Star (Doctoré nem jut eszembe)

active skillnek mindenképpen az Aptitude Skill kell, csak sajnos ez nem kevés goldot szokott elégetni (egyik szerón akkor hagytam rá mikor 1200 goldból nem jött ki az apt)

Ha nem vagy VIP 1 v 2 akkor napi 1 free adv callod van abból kell gazdálkodni, és lehet spammolni goldot h csinált a Basic Call Upot (kevésbé hatékony de működik)
Valamint LvL 87 után ott az All Blue system ahol jó eséllyel tápos Crew Member jön (épp a Zoromat tápolom Nevet)

Az hogy nem lehet összeszedni 500at? Nevet napi átlag 30at kapsz a loginért , dungeonből jön még 30-40 valamint 40 a Grand Line Loop systemből, ez napi 100 + esetleg vmi ajándék
1 hét alatt megvan az 500, DE ne menjetek Super Callra mert nem éri meg


a Shadowkhoz :
S rangú jöhet a 100k silveres shadow vásárlásból is, de SS csak akkor ha 50 goldért veszel Luffyt nem hiszem h nektek ez megérné, ha még mindig A és B rangú crew memberekkel toljátok
Ahhoz hogy jól működjenek a Shadowk bele kell tolni kb 20-30milla silvert és abból már ki lehet hozni h mind az 5 legénységi tagon legyen : lv5 Hit,Block,Block Pierce,Speed,HP,Magic/Physical Attack legalább A rangú
ha ez megvan az már egy jó alap

S3on szép lassan jövök fel már top150ben vagyok, ha Zoro eléri végre a 80at akkor sztem top100 is meglesz simán

ha van rá igény feltölthetem a karijaimról nagyjából a screeshotokat
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 03, 06:15:22 írta Negritis » Naplózva



Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #40 Dátum: 13 jan 03, 11:43:26 »

Én S25-ön tolom most. Nem rég kezdtem újra. 40-es vagyok és most tudok majd talán dungeon-ozni. A grand line Loop system az mi? És hogy ad 40-et? Meg Dungeon hogy ad?
Most azon vagyok hogy megszerezzem tashigit a lvl 50-es-ből és persze remélem kibírom valahogy az 50. szintig. ikszdé
Naplózva
edward17
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 18



« Válasz #41 Dátum: 13 jan 03, 20:36:10 »

Na én S 22-n vagyok, ma nyomtam fel magam lv 58-ra, a Daily Task-okkal egész gyorsan lehet xp-t szerezni Nevet napi 1,5 - 2 szint simán megvan, holnap ekkorra a lv 60 is meglesz Nevet
a villám dungeont már végigvittem, nagy flash h van napi egy ingyen auto play. csak a Thunder God Scrollokért kell fightolni Nevet

Helmeppo lvl 53 (sniper), egy Rapid Shot skillt kapott még lvl 43-on,  de akárhogy nyomom fel a speed-jét vagy a phisical attack-ját, mindig kitérnek előle -.- Erre tudtok egy megoldást? Próbáljak skillt cserélni, vagy fejlesszem ezt tovább?

a grand line loop system egy fos. sailing levelt felnyomja, de megtámadni csak trade lv 30 után lehet másokat, azt meg fingom nincs hogy lehet felvinni, talán loopokkal?
a 10. sailing loop után állítólag ad valami ajándékot, de a cooking loopot nem tudom mit csinál. am a loopokkal lehet szerezni adventure jegyeket, aztán adventure-on szerezhetsz itemeket a hajó fejlesztésére. szal bonyolult meg kell tenned dolgokat ahhoz h megtehess dolgokat hogy azokkal megtehess dolgokat h fejleszthesd a hajót.
maceraaaa.... -.-""

Naplózva
Negritis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 544


Saiyan Meteor


« Válasz #42 Dátum: 13 jan 04, 17:23:49 »

Plundernek hívják amikor másik hajót támadsz, de annak még kevesebb értelme van
Sailing Loop nem nehéz megcsinálod a 10et és kapsz 2 gold ticketet-> 20 gold
Cooking Loop : először le kell főzni a cuccokat, de kedves a gép mer autonavigál ha vmeik nyersi nincs meg, majd ugyanúgy 10 utazás -> 2 gt -> 20 gold

és megéri

a trade lvl-t legkönyebb úgy fejleszteni h a "Popular Speciality"t tradeled, de loopolás közbe is megéri h ami 90% alatti 'trend'el dolgozik, azt megveszed majd a kövi helyen ahol van profit eladod, kevésbé hatékony de működik

adventure passt első körben az Orange Town melletti adventureben érdemes ellőni, csak előtte a hajód fullosra kell enchancelni

szóval a GL sys nem fos, csak még bonyolult, de érdekes színfolt és az anime feelingjét jobban visszaadja így a játék
az pedig h macera ? igen de az eventek is azok szal ...

dungeon úgy adhat goldot h 40%,100% , perfect completition után van 'pörgetés'ed nah ott van esély 10 goldra
amúgy elvileg napi 2 ingyen dungeon van, nem?

az auto run a dungeonnél akkor megy ha megcsináltad 100%ra legalább egyik (én épp a 100asban vagyok így h megvan a 100% de a 60/60 még nincs)

@edward : ha mindig misselsz akkor Hit shadow és Hit shell kell Helmeppora úgy jobb eséllyel fog találni

a shellekhez fontos h max lvl3-4ig synthetizáljátok őket úgy jobban lehet használni mint ha felviszitek 6-8ra (én ebben hibáztam) 16xlv4 többet ér mint 1x lv7
ha a 40es dungeont már végigviszed, mit kell harcolni a scrollokért? sima auto play és utánna ha tudod akkor synth
Naplózva



Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #43 Dátum: 13 jan 04, 17:59:07 »

Én nekem ez az egész bonyolult. A grand line loop-ot hagyom is de ez a shelles dolog ez mi? És a shard-ban található cuccokat hogyan tudom viselni? Azt írja valamelyiknél a neve után hogy 1/2. Ez azt jelenti hogy szereznem kell még egyet és kombinálni valahogy? Ha igen akkor leirtatná valaki hogy ezt hogy kell.
Naplózva
edward17
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 18



« Válasz #44 Dátum: 13 jan 04, 21:16:17 »

éééés, bejött, már lvl 60-vagyok Nevet mostmár mindent értek köszi Negritis Nevet am ja tényleg 2 ingyen dungeon van, de tegnap nekem valamiért csak egyet adott, de ma már 2-t. Mosolyog a hit shellt a fegyverére tegyem helmepponak ugye?

Kentonsama a shardok legjobb tudomásom szerint a trade-ben dobott  tárgyak egyik felei. ha 2 ugyanolyan tárgyat dob a játék azok automatikusan egyesülnek egy A, S, vagy SS szintű tárggyá attól függ a fenti sorban lévő melyik tárgyat dobta. a shardokat külön külön nem tudod használni csak ha 2 dobott shard egyesült és egy egész tárgyat alkotott. Nevet
remélem érthető volt Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 21
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!