24 máj 19, 13:59:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 317 318 [319] 320 321
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Soul-arena (2 soros szabály!)  (Megtekintve 414172 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Adamems
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 497


« Válasz #4770 Dátum: 10 nov 25, 13:08:43 »

Na megjött a hálaadás napi balance update.  :

Grand Fisher újra dolgozása eddig nagyon tetszik. Egyik kedvenc újradolgozás.
Ikkaku így is jó. Sőt jobb.
Yylfordt jó.
Bankai Ichigo jó.
Cirucci a Yo-Yo Spin nagyon tuti lett. 
Demon Chad a másik akinek újradolgozása nagyon tetszik. Berakták az El Directot amit hiányoltam. 
Pesche jó.
Ulquiorra nem nagyon látom az értelmét ahogy a "Rescue" felcserélte a Punishmentet kb ugyanazt tudja mindkettő képesség de azonban így reálisabb hogy a társát védi a kép alapján.
Naplózva

Nem elég, hogy magas az aláírásod... még mellette 3 mega is. Szegény mobilnetesek majd rád terhelik a számlát. Törölte moderátor: Hiei
all_in
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 183


« Válasz #4771 Dátum: 10 nov 25, 20:01:35 »

hát ulquirának az istant killét vitték le 50dmg-re 4randomér...sztem ki...jo lett hát ylfortol ne is beszéljünk olyan táp kari h az durva
Naplózva
lambomax
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 263


« Válasz #4772 Dátum: 10 nov 26, 14:12:28 »

Téli szünetben nem tartunk majd egy újabb bajnokságot?

Am most néztem Zommari még mindig ú van meg,h meg sincs csinálva a küldije(nullázódás után) Nevet
Naplózva

sharko21/faranight
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2303


« Válasz #4773 Dátum: 10 nov 26, 16:33:37 »

Én benne lennék egy bajnokságban am yilfordon mi változott? szerintem gyengébb lett v nem?
Naplózva

all_in
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 183


« Válasz #4774 Dátum: 10 nov 26, 16:36:43 »

hát igen...inkább  boost/rework be soroltam volna rajta változást nos annyi a változás h ez elött ylfordt 75%redukált mindenki 2 körig most 50et 3 körig.am én is jelnkezek a bajnokságra
Naplózva
Kirigi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 169



« Válasz #4775 Dátum: 10 dec 05, 19:29:16 »

Sado és Ulquiorra tényleg jobbak lettek, bár szerintem koncentrálhatnának az új karikra a sok újítás helyett.Nevet
Naplózva


Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #4776 Dátum: 10 dec 20, 15:56:02 »

Hmm megint belekezdtem.
Most vesztettem egy meccset, Ganjum maradt Ururu ellen. Jól elvert Mosolyog Érdekes bugok vannak... Most Grand is benne van a teamemben, én kezdtem erre volt Hollow Grab. Előző körömben meg mindenki bevédett, de Orihimét tudtam támadni. Érdekes Pirul
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
lambomax
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 263


« Válasz #4777 Dátum: 11 jan 22, 10:02:48 »

Ha szerencsénk van akkor már holnap kijavítják igen,de ha nem akkor várhatunk még egy kicsit rá.De legalább a képességeket  hagyhatták volna megnézni h milyenek is az új karik...

És megkezdődött a FKT arc karakterek kiadása is ezzel.Remélem hamarosan kapunk egy Yamamotot is...
Naplózva

renato
Vendég
« Válasz #4778 Dátum: 11 jan 22, 12:45:05 »

Na, elkezdtem játszani, fel is baszta az idegrendszerem, az, ami mindig is. Egyszerűen utálatos ez a játék, nem tudnak 1 normális balance-ot benyomni... a PE/Espada karaktereket a föld alá tiporják, olyan szarrá teszik, az OP kezdőket meg hagyják... valahogy én itt meguntam a játékot, köszönöm, ennyi elég volt... nem éri meg feleslegesen játszani, úgyis a kezdők a legjobbak...
Naplózva
Lalika
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 48

Legacy of Itachi


WWW
« Válasz #4779 Dátum: 11 jan 22, 22:34:33 »

Csaknem 2 év után én is elkezdtem játszani...ismét.

Valóban a balanceolás egy kicsit el van tolva egyes karaktereknél, de ne legyünk ennyire szőrös szívűek, nem olyan könnyű ezt megoldani, a Naruto Arena is már működik egy jó ideje és a mai napig balanceolnak... még az alap karakterek közül is néhányat.

Igen, igen, igen...kijöttek az új karakterek, lehet tolni a küldetéseket!!! Nektek mi a véleményetek az új karakterekről, küldetésekről?
Naplózva

"Amióta a világra jöttél, mondtál igazat akár csak egyetlen egyszer is?" L
Banduc
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 18


« Válasz #4780 Dátum: 11 feb 06, 16:01:13 »

Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni már egy ideje hadnagyon vagyok és nem tudok felmenni arrancara tudnátok mondani egy jó csapatot amivel feljuthatok.(Az összes karakter meg van amit hadnagyon meglehet szerezni, az új karik is.)

Előre is köszönöm.
« Utoljára szerkesztve: 11 feb 06, 16:02:00 írta Banduc » Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!

Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #4781 Dátum: 11 feb 07, 09:31:38 »

Nem tudom mennyit segít, de szerintem a fórumon is utána nézhetsz néha ajánlanak igazán jó csapatokat is, sőt olykor még taktikát is írnak hozzá. (igaz, csak angolul) Én kerestem egy párat amit a tagok ajánlottak, nem biztos, hogy jók, de remélem valamire jutsz velük:

Tousen-Sparrow-Jinta
Ichigo-Rukia-Ururu
Ikkaku-Dodonchakka-Tessai
Komamura-Ryuuken-Kon
Tousen-Isane-don
Kenny-Jinta-Rukia
Gin-Ichigo-Don
Rukia-Ururu-Cirucci
Don-Kon-Sado
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
mg500
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 133



« Válasz #4782 Dátum: 11 márc 20, 09:41:23 »

A mostani balance-en nagyot néztem  Nevet
Kurosaki Ichigo: A Power Fusion már csak egy randomba kerül O_O
Edrad: Szerintem jó lett
Bankai Ikkaku: Szerintem most sokkal jobb  Nevet
Rukia: Szentem egy picit jobb lett
Kukkaku: Itt nem nagyon értem mi lett a változás
Hisagi: Szokás szerint csak az alap karikat boostolják nagyon (kivétel most B. Ikkaku). (már csak non-strategic képességeket stunnol)
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 20, 09:42:05 írta mg500 » Naplózva
Ricko14
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 182


« Válasz #4783 Dátum: 11 máj 28, 07:17:03 »

Én is elkezdtem játszani a Soul-Arenaval tetszik is sztem jobb a Naruto-Arenanál de ez személyes vélemény:) van két kérdésem :Első az hogy lesznek uj karakterek ha igen mikor gondolok itt (Ulquiorra átalakult formájára ,Aizen  és még aki még nincs benne ? a második mondanátok pár jó csapatot leaderhez ???
Naplózva

lambomax
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 263


« Válasz #4784 Dátum: 11 máj 28, 09:50:48 »

Szia!

Am soha nem lehet megmondani előre, hogy na most ekkor és ekkor jönni fog ez, meg ez a karakter. Viszonylag elég sokáig tart náluk a munka, mindig van egy időszak, olyan 1,5 hónap, mikor kiadnak úgy 6 karaktert, azt utána hónapokig semmi. De annyi bizonyos, hogy az anime sorrendjét követi nagyjából a karterkiadások, szóval egy ilyen Ulquiorrára, vagy Aizenre még várnod kell, mivel most adták ki ugye Harribel 3 ribancát, szal várni kell, míg odáig érünk.

pár jó csapi, bár én mindig csak u.azokat tudom ajánlani.

ichi/rukia/ururu
ikakku/tessai/dondo

Ha most kezdtél, akkor talán már meg van dondo és ikkaku, mert az az egyik legjobb csapat. Vagyis nekem bevált. De az első csapatot mindenképp tudod használni már. Én többet nem tudok, de az ikakku-s csapattal egészen espada-ig feljutottam. Mosolyog
Naplózva

Oldalak: 1 ... 317 318 [319] 320 321
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!