24 máj 19, 11:52:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 38 39 [40]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: RPG- / Online RPG játékok (2 soros szabály!)  (Megtekintve 98662 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Treyman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 407


« Válasz #585 Dátum: 11 jan 19, 14:49:17 »

Mégvalami:
a lineage2.com on lévő kliens az eredeti? És azért kell-e fizetni? És ha nem akkor hol tudnék regizni? kösz a választ.
Naplózva


Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #586 Dátum: 11 jan 19, 15:04:16 »

Nos megnéztem. Igen az a hivatalos oldal. Letölteni le tudod a játékot meg accountot csinálni, de amíg nem fizetsz nem kapsz serialt és nem tudod aktiválni az accountodon. De találsz tört szervereket akár magyart is, én is pillanatok alatt találtam most.
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Treyman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 407


« Válasz #587 Dátum: 11 jan 19, 15:10:45 »

ÉN most valami Román szerverre megyek.. Esetleg ha ajánlanál valami jó szerót pmbe nagyon megköszönném!
Naplózva


adamkaa1102
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 40


« Válasz #588 Dátum: 11 dec 23, 18:06:15 »

Tudok ajánlani egy jó kis Fairy Tail RPG-t. Nagyon jó játék, még nem sokan vannak, tehát érdemes most elkezdeni, mivel így könnyebb a legerősebb mágussá válni. A kidolgozás jó, az adminok odafigyelnek, hogy időben reagáljanak. Irány a mágia világa.
Fairy Tail Web RPG
Naplózva

Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #589 Dátum: 11 dec 23, 18:31:30 »

A linaget szerintem jó helyzetben van, legalábbis jó pár embert ismerek aki játszik, de ez a RuneScape cucc is állítólag rendelkezik egy jópár milliófős rajongói táborral, hogy mást nem mondjak.
L2 még él, pláne a mostani Goddess of Destruction résszel (amit nem próbáltam ki). De több ezer fős Freya és H5 pvp szerók vannak, amin nagyon élvezetes tud lenni a játék egy szervezett teammel, nem is említve a retro mid-/low-rate Interlude szervereket.
Én most felfüggesztettem a játékot, Olympián egyszerűen képtelenség heronak lenni, csak ha tényleg kizárólag azt tolod este 6-tól (Terran voltam, de akkor tényleg egy hétig ott függtem), maradt a mass pvp, ami nagy kedvencem, csakhát egyedül annyira nem adja Nevet
De ha jön egy healer és egy necro magam mellé, akkor azért gond nélkül szétkapjuk az 5-6 fős partykat is Nevet

Ja, Castle siege-ről még csak ne is álmodjatok, a kastélyt birtokló klánok létszáma 2-300 főnél kezdődik. Azért funnak oda lehet menni... Nevet

Halkan azért érdemes megjegyezni, hogy radikális fejlesztés már tényleg nem történik L2 terén, de érdekes módon még így is nagy a közönsége.
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Drahaka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 284



« Válasz #590 Dátum: 12 nov 03, 22:55:30 »

Tudna valaki mondani egy jó kis online rpg-t,amire ránézek és azt mondom hogy,baddass?Leginkább olyat amelyikben 2 kardos kari van,nem 1 hosszú kard és egy tőr,mert arra már ott van nekem a Gates of andaron.Amúgy wow-ot,mu-t,DCUO-t meg metint nem kell megemlíteni mert már próbáltam őket.Előre is köszönöm
Naplózva

A lehetetlen, IGENIS LEHETSÉGES!!!!
Egy mindenkiért,mindenki egyért!
In brightest day,in blackest night,no evil shall escape my sight.Let those,who worship evil's might,beware my power GREEN LANTERN'S LIGHT!!!
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #591 Dátum: 12 nov 03, 23:18:12 »

A Vindictus-bn van két kardos kari. Meg a Lineage 2-ben is aszem van dupla pengés csórira.
Naplózva

Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #592 Dátum: 12 dec 26, 23:50:36 »

Valaki véletlen nem Guild Wars 2-zik? Tegnap kezdtem, egyedül baromi unalmas. Főleg, hogy nincs szabad pvp, csak battleground.
Naplózva



Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #593 Dátum: 13 jan 02, 17:25:41 »

Esetleg játszik valaki Eden Eternal MMORPG-vel? Aki nem ismerné:

Animés stílusú online játék, teljesen ingyenes, habár fizetős rész is van, abból tudsz olyan extra dolgokat megvenni, amiket ritkán, vagy egyáltalán nem dob egy szörny/boss sem. Öt induló kaszt van ( harcvos, tolvaj, vadász, mágus és pap ), amikből később fejlettebb kasztokat is ki lehet alakítani ( lovag, illúzionista, boszorkánymester, remete, sárkányharcos, harcművész, kardtáncos, mérnök, bárd, sámán, paladin ). 5 faj található a játékban: ember, zumi ( egérszerű humanoid valami xD ), anuran ( békaszerű humanoid ), ursun ( medveszerű humanoid ), halfkin ( kisebb ember, gyakorlatilag hobbit ).


Gépigény:
http://edeneternal.aeriagames.com/overview/sysreq


Jelenleg egy 37. szintű mágussal űzöm a mesterséget, és nagyon bejövős a játék. Aki játszott már a Fiestával vagy a Grand Phantasiával, annak merem ajánlani, mert nagyon jóféle.

Kedvcsináló videó:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=Ks9kTC_vzLQ" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=Ks9kTC_vzLQ</a>
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 02, 17:43:27 írta Tapion D. sama » Naplózva

Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #594 Dátum: 13 jan 02, 17:39:23 »

Én Ragnarokkal játszottam még nagyon a kezdetek kezdetén. Azóta nem találtam animés stílusú játékot ami bejött volna.
Ilyenkor nem értem miért nem raktok ki gépigényt. Nyelvesít Máris egyszerűbb a döntés hogy letöltöm e meglesni avagy sem. Mosolyog köszi az ajánlót.
Naplózva
P4ndora
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 262



« Válasz #595 Dátum: 13 jan 02, 19:35:26 »

Valaki véletlen nem Guild Wars 2-zik? Tegnap kezdtem, egyedül baromi unalmas. Főleg, hogy nincs szabad pvp, csak battleground.

Én játszottam vele, de most pihenek mivel klánomból mindenki elment más játékokkal játszani. Ha van rendes csapatod, akkor nagyon jó kis játék, viszont egyedül valóban nagyon unalmas. + nekem az a problémám vele, hogy jól meg van oldva a combat rendszer (bár kár hogy a fegyverskillek fixek, jobb lenne ha lehetne válogatni közöttük mint az utility skilleknél), viszont ez nem sokat ér mert a játék PvP-leg kb 0. Csak ez a foglalósdi van ami sok embert nem vonz és én se szeretem. Kéne bele több játékmód, pl duel, deathmatch arenák vagy CTF (zászlólopós).
Ja meg még van a WvW ahová csak akkor érdemes menni ha van minimum egy full 80-as rare szetted, bár én már exoticban vagyok még ígyse tudom élvezni mivel sz*r a gépem és szaggatok :/


Néztem pár videót erről az Eden Eternalról, igazából nem tűnik rossznak szóval adok neki egy esélyt Mosolyog Amúgy ugye ez nem olyan szokásos koreai MMO ahol többezer szörnyet kell megölni hogy fejlődhess és érj is valamit? :S Meg még egy kérdés; a mágus tud-e illúzionistává válni és mennyire jó az a kaszt? Csak azért kérdem mert GW2-ben is az voltam így érdekelne hogy itt milyen.  kacsint Mindegy már megvan a válasz Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 02, 19:44:56 írta P4ndora » Naplózva

Oldalak: 1 ... 38 39 [40]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!