24 máj 18, 14:55:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 21
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Nisekoi manga  (Megtekintve 72865 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #60 Dátum: 14 feb 08, 23:02:53 »

Exkirion:
Emlékszem felhívtad a figyelmünket Tsugumi sebhelyére a sarkán. Mire akartál pontosan célozni vele? Lehet csak egy random seb. De az is lehet, hogy ez egy seb amit még ő szerezhetett azoktól a ''kutyáktól'' a visszaemlékezésben, miszerint ő lehet az a lány akinek az ígéretet tette raku. Claude alatt nőtt fel tehát elég fiús lett, de lányos is tud lenni. Szóval van némi esély.

Igazából erre nem is gondoltam, csak érdekesnek tűnt, hogy van valami maradandó sérülése, annak ellenére, hogy tudjuk mekkora rambó Paulától.
A gond csak az, hogy nincs kulcsa.
A másik az, hogy ha még így is lenne, Raku nagyon nem veszi észre milyen szuper aranyos Nevet

Amúgy a kuytáktól nem Raku szerzett valami sebet? Azt is akkor, amikor Chitogét mentette. Vagyis Chitoge fiúja sebesült, aki vagy Raku vagy nem, nem?
Meg hát Raku is sebesült valhonnan, amit vagy Chitoge mentése közben szerzett vagy nem.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 08, 23:04:27 írta Exkirion » Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #61 Dátum: 14 feb 08, 23:24:57 »

És szerintetek mi lesz Marikával? Remélem nem lesz valami halálos betegsége vagy ilyesmi. :/
Egyetértek azzal, hogy tsugumi és shuu összejöhetne, de akkor a kedvencünk marika kivel jön össze? Szomorú
Neki is szeretnék valakit. Nevet

Férfi, főbb szereplők száma: 2
Női, főbb szereplők száma: több, mint 2

Értelemszerűen többen pár nélkül maradnak, hacsak Komi nem dönt úgy, hogy nyitott befejezés lesz(trolololo) és az olvasók fantáziájára bízza a többit, vagy behoz több férfi karaktert. Nem tudom, hogy örülnék-e egy ilyen befejezésnek.
Végül is, egyik rajongótábor sem lenne boldogtalan...annyira. smirksweat

Chitoge fiújának volt sebe a homlokán, ami Rakunál is ugyanott jelen van. Véletlen egybeesés lenne?  Hümm-hümm
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 08, 23:29:12 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #62 Dátum: 14 feb 09, 00:54:54 »

...hacsak Komi nem dönt úgy, hogy nyitott befejezés lesz(trolololo) és az olvasók fantáziájára bízza a többit...

Az kizárt. Valahogy az eddigi fejezetek alapján nem olyan mangakának tűnik, aki nyílt befejezést írna. Az az olyan ecchikre jellemző, ahol nincs igazi történet, csak max karakterfejlődés. Ellenben itt van rendes fő történetszál, ami mindenképp le lesz zárva.
Mellesleg a kifejezetten romantikus/vígjáték mangák csak nagyritkán érnek véget konklúzió nélkül, ez egyfajta iratlan szabály. Szerintem eleve úgy kezdte a mangát Naoshi-sensei, hogy meg volt a fejében a végkifejlet.

Nem tudom megindokolni miért, de az emberismeretem és a személyes írási tapasztalatom alapján, valahogy olyan érzésem van, hogy rendesen struktúrált az egész, és mindennek van iránya. Az ilyesmi jellegű sztoriknál (Amik hasonló érzést keltettek bennem), amiket eddig olvastam/láttam, mindig volt rendes lezárás.
Lásd: Love Hina, Ichigo 100%, Midori no hibi, Itazura no kiss, Toradora, Kobato.

Chitoge fiújának volt sebe a homlokán, ami Rakunál is ugyanott jelen van. Véletlen egybeesés lenne?  Hümm-hümm

Hát, még az is lehet. Onoderának volt az elején kulcsa, Rakunak lakatja.
Aztán lett még 3 embernek kulcsa. Lehet, hogy még lesz karakter, akinek van sebe is.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 09, 00:56:29 írta Exkirion » Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #63 Dátum: 14 feb 10, 01:17:03 »

Srácok, valami elég ilyesztő dolog jutott az eszembe.
Sokat beszélünk itt a 4. lányról, igaz?

Na most újra olvastam a fejezeteket, amikor Raku amnéziás és ahol a lakat és a kulcs történetét felfedezik.
Shuu pedig azonnal mozgásba lendül, hogy Marika tud valamit, Marika pedig nem tűnik kicsit sem boldognak.

Nem lehet, hogy az utolsó lány, ez a bizonyos 4. azért nem mutatkozott eddig, mert már nem él?
Elképzelhető, hogy Marika ismerte őt, és még az is lehet, hogy a 4. lány az, akivel Raku az ígéretet tette.
Ezek után, ismerve, hogy Marika mennyire szereti Rakut valószínűleg addig nem mondaná el neki, ameddig teheti, mert nem akarja összetörni a szívét. Shuu kommentje, hogy "Nincs könnyű dolgod, Raku" is egész jól fedi ezt.

Azok után, hogy az amúgy vicces és kicsit sem hótkomoly Kami nomi mangában milyen vérfürdő volt az utóbbi pár fejezetben, nem lepődnék meg ha valami szomorú fordulat itt is beütne a vége felé.
Ráadásul ez megoldaná a problémát az ígéretben szereplő lánnyal is. Rakunak így nem lenne más választása, mint azt választani, akit szeret, mert az ígéret már nem kötné őt.
Azt se felejtsétek el, hogy a képeskönynek is eredetileg szomorú vége volt.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 10, 01:20:28 írta Exkirion » Naplózva

Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #64 Dátum: 14 feb 10, 08:02:59 »

Na le a kalappal. Mosolyog

Ez a feltételezés eddig eszembe se jutott. Az hogy marika valamiért olyan képet vágott és még az kamu randija is Raku-val ahogy a barátnője előtt viselkedett. Valamit titkol.
Viszont ha ez a helyzet, akkor félek csak 2 ember esélyes az egészre. Chitoge és Onodera.

De a mangaka is egy troll szarkavaró. ikszdé Ezzel tuti még lesz valami.
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #65 Dátum: 14 feb 10, 16:50:14 »

Abszolút látok fantáziát az elméletedben Exkirion. Emelem kalapom előtted. ^^

Egyedül egy dolog miatt gondolom, hogy inkább Marikával lesz valami, mint a 4. lánnyal.
A 96. fejezet végén Marika és Mikage arról beszélgetnek, hogy Marika mindig erővel elérte, amit akart, ezért Mikage azt gondolta, hogy Rakuval is hasonló lesz a helyzet. Marika ellenben azt mondja, hogy időbe telik valaki érzelmeinek a megváltoztatása. Mikage ekkor rákérdez, hogy jól van ez így, az te esetedben? Marika, nem beszéltél neki "arról"?
Itt lehetséges lenne, hogy a 4. lány esetleges halálára gondolnak, viszont szerintem az "időbe telik" volt a kulcs, vagyis Marikának nincs sok ideje hátra.
A 97. fejezetben Mikage elfogadja Marika döntését, hogy nem beszél Rakunak "arról", így ő sem fog, de hozzáteszi, hogy akkor nincsenek megbánásai igaz? Marika átvált komolyba és nyugtázza, hogy tudja..."arról" van szó. Itt még mindig lehet, hogy a 4. lány esetleges haláláról beszélnek, viszont a fejezetben feltűnik még Honda is, Marika "Claude-ja", akitől Mikage érdeklődik arról, hogy mi a helyzet Marikával, valószínű egészségügyileg. Honda nem ad ki semmilyen információt Marikát illetően, Mikage ezért le is tesz róla, de Marikát, Honda gondjaira bízza és kér tőle egy szívességet. Mi van akkor, ha a szívesség az lesz, hogy Rakunak mondjon el mindent, ha történne valami hirtelen tragédia? Az sem kizárt, hogy a 4. lány már nem él, viszont Marikának sincs sok hátra? Előttünk egy komorabb Nisekoi?

Más téma: Mi lesz azután, hogy 3 évig hamis kapcsolatban volt Raku és Chitoge? Úgy értem, mi célt szolgál a kapcsolatban a 3 év? Lehet, hogy a Kirisaki család 3 év után visszaköltözik Amerikába és addig akartak csak békét? Esetleg kimaradt valami, amire nem emlékszem? Mi garantálja azt, hogy nem lesz bandaháború, ha vége lesz a kapcsolatnak 3 év után?

Áprilisban érkezik a Haikyu!! nevű röplabdás mangának az anime adaptációja. Eszembe jutott, hogy bizony volt a Nisekoi-val egy crossoverük még tavaly januárban. Aki még nem látta, annak jó szórakozást. Szívesen megnézném animálva a fejezetet valamilyen módon. Nevet
http://mangafox.me/manga/nisekyuu/c001/1.html
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 10, 16:52:56 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #66 Dátum: 14 feb 10, 17:08:24 »

Igen az elég valószínű, hogy Marikának is van valami betegsége.
Naplózva

Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #67 Dátum: 14 feb 10, 22:11:46 »

Rakunak tényleg nem könnyű a dolga. Most kb 1 évnél járhatunk és még van hátra 2 év a fék-kapcsolatból. Ha mindent szemügyre veszünk, akkor chitogének Félév se kellett hogy beleszeressen. Most hogy már 1 éven túl vagyunk még Raku se mutatott egyéb fajta közeledést. Csak 1-2 megjegyzés de semmi több. Neki még 1 évre szüksége lesz szerintem. De még lehet 3 év se fog letelni, mert közbejön valami.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #68 Dátum: 14 feb 15, 17:16:58 »

Nisekoi 110. fejezet:

Hát úgy tűnik Harunak csak nem sikerül megszabadulnia a Senpai-tól. Mosolyog Nekem még ez tetszik is ahogy most van. Erőlködik, de feleslegesen. ikszdé
De az a pillanat, ahogy egymás kezét fogták és, hogy utána csurom vizesek lettek vicces volt. Nevet
Remélem jövő héten nem valami melléktörténetet kapunk még, mert szeretnék még látni másból is kicsit. Mondjuk egy Tsugumi vagy Marika fejezetet/fejezeteket.
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #69 Dátum: 14 feb 15, 18:12:16 »

Volt egy-két humoros jelenet, de a heti fejezet nem jött be túlságos.

http://www.mangareader.net/nisekoi/110/4
Az alapötlet. Amit az előző 109 fejezet nem tudott megoldani, azt Haru sem fogja az erőlködésével.

http://www.mangareader.net/nisekoi/110/5
Kosakihoz szerintem nem illik a kalap. Mivel Haru sokat szerepel mostanság, át kell váltanom a Kosaki megnevezésre, ha az Onodera család tagjairól van szó.

http://www.mangareader.net/nisekoi/110/7
Kosaki és Raku éppen papás-mamást játszik, ahol Haru lett a gyerek. Nevet

http://www.mangareader.net/nisekoi/110/8
Kíváncsi lettem volna, hogy ebben a pillanatban mi játszódott le Haru fejében. Hümm-hümm

http://www.mangareader.net/nisekoi/110/12
Már az előző oldalról sejtettem, hogy fürdetés fog következni. Kiröhög

http://www.mangareader.net/nisekoi/110/17
Mint mondtam, Haru nem fog egyről a kettőre jutni főleg azután, hogy Raku nem ad neki lehetőséget. ikszdé

http://www.mangareader.net/nisekoi/110/21
Szóval Kosaki csak 5 helyet foglal el a 20-ból. smirksweat
Ahogy olvasom akadtak fanatikusok, akik többször küldtek szavazatot(1500-szor). O.O
Pedig reménykedtem, hogy Chitoge egyre népszerűtlenebb lett és ezért előzte meg őt Marika.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #70 Dátum: 14 feb 15, 21:08:07 »

Az animét láttátok?
Nem akarom ide nagyon húzni a dolgot, de Seishiro hangja tökéletes lett! Kicsit aggódtam a szinkronszínész miatt, de annyira jól adja a Bishounen hangot, hogy ha nem olvasnám a mangát tuti bevenném, hogy csávó.

A rész, amúgy legkésőbb és legkorábban hétfő este körül lesz kint a feliratommal, mert épp családi programom van (de sikerült elszabadulnom kb 1 órára.

Mangarész:

Ez amolyan átvezetőnek tűnt, de attól még szerintem elég érdekes volt. Kosaki full félreérti mi van és kavarja Harunak a levest, miközben Haru meg neki akarja kavarni a dolgokat. Nem tudom miért, de nekem tetszett nagyon ez a fejezet. Egyre jobban és jobban kedvelem Harut. Okos, megáll a lábán, találékony. Az egyetlen negatívuma, hogy pocsékul tájékozódik.
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #71 Dátum: 14 feb 15, 23:36:13 »

Már előre tervezem, hogy beírjam az anime témájába, hogy az új csávó hangját eltalálták. Egy kis félrevezetés sosem árt.
A plakátátlövés különösen tetszett Seishiro-chan jelenete végén. Kúl

A fejezettel lényegében az volt a bajom, amit leírtál Exkirion. Olvasóként tudja az ember, hogy Haru segíteni akar, viszont az is rögtön látszódott, hogy Kosaki és Raku ezt félre fogja érteni. Innentől kezdve csak ki kellett tölteni a fejezetet. Voltak benne szórakoztató részek, de valahogy nem volt számomra az igazi. A lelkem mélyén éreztem, hogy semmi előrelépés nem fog  történni. Elnézve az utolsó 10 fejezetet, Tsuguminak nem igazán volt szerepe leszámítva a 103-s Paulás fejezetet. Ideje lenne változtatni ezen.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #72 Dátum: 14 feb 17, 22:19:19 »

Hát, oda se ír nagyon seki, csak ti Nevet

Amúgy, szegény Tsugumival közölhetnék már lassan, hogy Rakuék nem járnak Nevet
Már tuti vannak annyira jóban vele, hogy nem szólna Claude-nak, nem mintha újabban bármit is jelentene neki.
Csak ő meg Marika nem tudja még. Mondjuk Marikától távoltartanám az infót (bár szerintem már kitalálta), mert ő elég veszélyes fazon.

Nagyon hiányolok már egy Tsugumis részt.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 17, 22:22:14 írta Exkirion » Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #73 Dátum: 14 feb 19, 17:41:16 »

Marikát illetően van egy olyan elképzelésem, hogy ha ne adj' Isten úgy döntene Komi, hogy kiírja a betegségével a sztoriból, akkor a halálos ágyán "ledobná a bombát". Lenne egy monológja Chitogéhez, hogy nem veszítettem ellened hanem az idő győzött le majd kiegészítené, hogy ugyanez vonatkozik rád is Onodera-san és Seishiro-san. Raku itt nem értené mire gondol majd leesne neki a tantusz, hogy mindhárom lány szerelmes belé és Marika ezt végig tudta.
Ez még mindig túl komor lenne a Nisekoi világához, de azért eszembe jutott.

http://www.mangabird.com/nisekoi-111
111. fejezet RAW
Az első oldal láttán felvetődött bennem a gondolat, hogy azonnal bezárjam. A látszat szerencsére most csalt.  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 19, 17:42:10 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #74 Dátum: 14 feb 19, 17:50:17 »

Ó a raw alapján egy Seishiros (VÉGRE!) szerelmi bájgumicukrós rész lesz Nevet
Igaz szívesen elnéztem volna még Haru sztoriját, de Sei-channak már nagyon kijárt egy fejezet. Remélem érdemi eredménye is lesz a fejezetnek. De, hogy azt megtudjuk a szöveg nem ártana.
Bár, ahogy nézem valami haladást azért csinál majd Raku meg Sei között, ami jó.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 19, 17:53:25 írta Exkirion » Naplózva

Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 21
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!