24 máj 28, 17:11:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 21
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Anime/Manga hírek  (Megtekintve 95485 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #195 Dátum: 14 szep 25, 19:39:15 »

Ez a hónap elég kegyetlen. KEnichi után most a Tokyo Ghoul mangája is befejeződik még ebben a hónapban!
Csatlakozott a sorhoz a Mysterious Girlfriend X is. Szomorú Ma jött ki az utolsó fejezet. Mi van most ezzel a szeptemberrel?

S ha minden igaz, akkor jönni fog még egy pár cím is (köztük a Naruto Kun Hu fő project-je)! :/
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #196 Dátum: 14 okt 01, 22:02:13 »

http://www.animenewsnetwork.com/news/2014-10-01/nisekoi-false-love-manga-gets-2nd-tv-anime-season/.79421

Nisekoi 2. évad. Újra láthatjuk Onoderat  Pirul
Naplózva


Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #197 Dátum: 14 okt 01, 22:44:40 »

Onoderás vagy, Lew? Helyes. Kúl

A Claymore manga is véget ért. Tuti biztos, hogy ezt még egyszer el fogom olvasni a jövőben.
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 02, 16:50:09 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #198 Dátum: 14 okt 02, 23:28:54 »

Minden ép eszű ember Onoderás =D Aranyosabb szebb és kawaiiii  >.<# Nevet
Naplózva


sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #199 Dátum: 14 okt 03, 05:21:36 »

Nagyszerű, most már a Claymore is! Mi van ezzel a 2014-el?
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #200 Dátum: 14 okt 05, 08:04:49 »

Most vagy soha! bow

A találat, amit kaptam nem is lehetne kritikusabb. Kiüt

Felsorolom még egyszer a jeleket:
- Az Index 10 éves évfordulója volt.
- A szerző, Kamachi ennek tiszteletére kapott egy honlapot, aminek Index karaktere volt a középpontjában.
- A honlapon 10 bejelentést terveztek a 10 éves évforduló alkalmából.
- Olyan Index karakterek jelentek meg játékokban, animált formában, akik még nem szerepeltek az animében.
- A 10. bejelentés október 5-re, azaz mára volt várható.
- Vendégnek meghívták Index, Touma és Mikoto hangját.

A bejelentésen az alábbi dolgok történtek:
- Csacsogás 40 percen keresztül a vendégekkel.
- Megjelenik Kawada Mami és elkezdik énekelni az Index openingjeit.
- Közel 1 óra után itt a bejelentés ideje. (Index III!!! mindjárt)

A 10. bejelentés pedig nem más, mint a Heavy Object animéje, ami Kamachi egy másik jelenleg is futó szériája. WTF?
Teaser: https://www.youtube.com/watch?v=YuuKTwwiPd4

Hát... Annyi Indexes felvezetés után szerintem érthető, hogy rendkívül csalódott vagyok. Örülök a Heavy Object-nek is, de azt az ürességet, amit most érzek nem fogja elnyomni. Amit leműveltek ezzel az egész bejelentős mizériával, az már kínzás számba megy. A 10-ből szinte az összes bejelentésnek köze van az Indexhez, erre a végén kapunk egy másik animét. Végeztem. Most megyek emozni...
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 05, 08:07:00 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #201 Dátum: 14 okt 05, 12:21:36 »

Ejj, pedig én is nagyon vártam már az Index S3-at - pont emiatt mentem fel ANN-re - erre Heavy Object. :/

Nézős lesz, de azért Index S3-nak jobban örültem volna. :/
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #202 Dátum: 14 okt 05, 14:18:30 »

A mocskos pofátlanság az volt a dologban, hogy az Index rajongótáborát használták fel arra, hogy megteremtsék a hypet a bejelentésre, aztán teljesen beintettek nekik, nekem, nekünk. Búcsúajándéknak itt hagyták ezt. Az újabb trollkodásból köszönöm szépen, de nem kérek. Előbb lesz ebből The Zashiki Warashi of Intellectual Village anime, Accelerator anime, vagy Railgun D, mint Index III. Pedig már több, mint 3 éve várok többek között Itsuwa, a Battle Royale, és Acqua legjobb pillanataira, de tovább kell még várnom. Gyáááá

Azt mondjuk le kell szögezem, hogy sajnos az anime ipar a reklámozásról, a népszerűsítésről szól, nem pedig arról, hogy a rajongók mit akarnak. A Suzumiya Haruhi S3-ért is sírunk már egy ideje, de mivel évek óta áll a novel, ezért nincs mit népszerűsíteni az animével, hiába nem dolgozta még fel az összes megjelent novelt. Az Indexnek elég nagy tábora van, a Heavy Object-nek pedig nem, ezért reklámozni kell a szériát egy animével. A bejelentés mikéntje ettől függetlenül hagyott "némi" kívánnivalót maga után. Nézősnek, azért valóban nézős lesz.

*Mély levegő*

Most, hogy megnyugodtam jó híreket is hozok. A Durarara!! második évada, a Durarara!!x2 három felvonásban fog menni. 2015. januárjában lesz a kezdés, lemegy gondolom 12-13 rész, majd szünet.
2015. júliusában lesz a folytatás, lemegy gondolom újabb 12-13 rész, majd hosszabb szünet.
2016. januárjában pedig a záró felvonás, ami lehet, hogy hosszabb lesz, mint 12-13 rész.
A novel 13 kötetes, amiből az első évad 3-t dolgozott fel. Kíváncsi vagyok, hogy a maradék 10-t feldolgozzák-e, vagy meghagynak-e egy bizonyos mennyiséget egy harmadik évadra. Gondolkozik
https://www.youtube.com/watch?v=nCUHLDDK8o8
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 05, 14:29:27 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #203 Dátum: 14 okt 16, 23:20:03 »

Összeomlóban van a Brain's Base stúdió, vagy szimplán nem kívánnak folytatni elkezdett szériákat? Hmm?

- Ők készítették a Durarara! első szezonját, de a másodikat egy másik stúdió fogja.
- Ők készítették az Assassination Classroom OVA-t, de az anime sorozatot nem ők fogják.
- Ők készítették az OreGairu első szezonját, erre jött a hír, hogy a másodikat nem ők fogják.

Remélem az új stúdió nem vágja gajra a szériát. :/
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 16, 23:21:23 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #204 Dátum: 14 okt 18, 20:11:34 »

A Crunchy leadja cenzúrázatlanul a Terra Formarst, ha érdekel valakit. Megjegyzem még így is Manga >>>>> Anime.
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 18, 20:18:09 írta Lew » Naplózva


Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #205 Dátum: 14 okt 30, 00:23:07 »

A Weekly Shounen Jump 2 éves, viszonylag új zászlóshajója, a Shokugeki no Soma is megkapta az anime berendelést. Nincs is már nagyon olyan széria a jelenleg futók közül a magazinban, ami rendelkezik elég fejezettel és nem kapott még animét. Megumi hangjának HanaKanát please. Nevet

http://www.animenewsnetwork.com/news/2014-10-28/shueisha-confirms-food-wars-shokugeki-no-soma-tv-anime-for-2015/.80442
http://www.animenewsnetwork.com/news/2014-10-29/food-wars-shokugeki-no-soma-anime-1st-visual-unveiled/.80450
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
tubatibi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7

Emperor


« Válasz #206 Dátum: 14 okt 31, 16:10:30 »

Ki várja már a Kuroko-t??

Elvileg a Manga decemberben, az Anime januárban indul. ÁÁÁÁ, de várom már.  bow

Kíváncsi vagyok, hogy fog folytatódni a Manga, kinek mi a tippje? Mosolyog
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #207 Dátum: 14 okt 31, 16:26:44 »

Minden ép eszű ember Onoderás =D Aranyosabb szebb és kawaiiii  >.<# Nevet

Akkor én nem vagyok épeszű ezek szerint, mivel Chitogénak drukkolok. (Ami egyrészt neked köszönhető. ikszdé) Jól van Lew.  Blöeee

Amúgy én várom a Kuroko-t nagyon is. Mangát mondjuk nem olvasom.
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 31, 16:28:12 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #208 Dátum: 14 okt 31, 16:30:45 »

A manga felől gőzöm sincs. A legfőbb baj az, hogy ha jól tudom, akkor a Jump Next-ben fog futni, ami kéthavonta jelenik csak meg. A sima manga így is csigatempóban haladt, főleg az utolsó meccs volt kínkeserves. Ha csak kéthavonta lesz egy fejezet, akkor nem tudom mennyi esély van rá, hogy a sztori komoly folytatását kapjuk egy vicces spin-off helyett. Majd elválik.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #209 Dátum: 14 nov 09, 11:21:23 »

A J.C. Staff fogja készíteni a Shokugeki no Soma animéjét, a főszereplő hangját pedig Matsuoka Yoshitsugu fogja adni.
Vélhetően ezzel a J.C. Staff-nak már van 3 animéje a jövő évre:
- Shokugeki no Soma (2015 tavasz)
- Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka? röviden DanMachi (feltétezhetően 2015-ben valamikor)
- Heavy Object (feltételezhetően 2015-ben valamikor, és feltételezhetően ők fogják készíteni)
- Index III (hallucináció)

http://www.animenewsnetwork.com/news/2014-11-09/j.c-staff-food-wars-shokugeki-no-soma-anime-casts-yoshitsugu-matsuoka/.80833
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 21
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!