24 máj 17, 09:53:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kit utálsz a legjobban a Fairy Tail világából, és miért?  (Megtekintve 8037 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Dátum: 12 dec 25, 18:27:04 »

A kérdés adott (és az is h miért).  Gondolkozik

Az egyik Hades, tipikus aljas kis sunyi, (1 kicsit Danzoura emlékeztet a Narutoból).
Akkor ott van még Edolas királya, senkit és semmit nem tisztel, elvileg Edolasért tette amit tett, de a saját érdekeit nézve átgázolna a saját népén is.
A Grimo Hart-ban van (vagyis csak volt mert Zeref kinyírta  smirksweat ) 1 pasas aki tüzet használ, őérte sem vagyok oda, akkora nagy a képe h beleférne az egész sziget.  >.<#
A sorozat elején Laxust is szívesen képen vágtam volna, de azóta ő lekerült a "fekete listámról".   Nyelvesít
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1 Dátum: 12 dec 25, 20:20:37 »

Edolas:

Faust: Egy tipikus görény, aki a céljaiért mindent és senkit.
Az exceedek: Legalábbis eleinte. Az "árja hangulat", ami belőlük áradt, undorító volt.

Földvilág:

- Zero: Brainnel még úgy ahogy "kiegyeztem", mert ő "csak" uralkodni akart mindenen. De Zero egy hentes volt, aki csak azért élt, hogy mindent elpusztítson.
- Obra: Mármint ő: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/287/16 (bal alsó sarok). Egy kis nem is tudom mi. Aljas kis hátbakerülős. Remélem még látjuk... matricaként a Fairy Tail szélvédőjén. *buhahaha* Nevet
- Lector: Egy hangyányit irritált az a szőrgombóc, amire a rozsdabarna bundája és (az animés) idegesítő hangja még rá is tett 1-2 lapáttal. De mivel már úgy-ahogy megismertük a háttértörténetét Stinggel és most (manga) ő is egy olyan helyzetben van, ami sok mindennel kecsegtet, csak biztos kimenetellel nem, így már inkább áldozatként tekintek rá, mint bajkeverőként. És ha így nézzük, Happy is egy idegbaj a cinizmusával és a beszólogatásaival. Nevet
- Jose mester: Egy tipikus seggarc. Erős (Tíz Szent Mágus cím és még Makarov is elismerte), okos, de neki nem elég a világ egyik fele... feltétlen kell a másik is.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #2 Dátum: 12 dec 25, 21:14:14 »

Hát....

Lectort én se bírom,az a nagyszájú szájkaratés irritáló hangal,aki királynak képzeli magát.Falra tudok tőle mászni.
Ugyanaz mint amit Chakra leírt Mosolyog.
Az elején nekem se volt szimpatikus luxus ,főleg a merénylete után >.< .De most inkább már semleges.
Meg talán Hadest...

(Azon kívűl nem szimpatikus,Gray,Jellal,a pegazusos patkányok mondjuk ichiyát birom XDD) * Jellalt is csak az anime 154-részéig .Most nincs vele bajom.
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #3 Dátum: 12 dec 25, 22:18:07 »

Charle:Állandóan Wendyt félti. Ha rajta múlna, akkor egy vár legmagasabb tornyába rakná be Wendyt, amit Grandine őriz és hármasban teázgatnának. szegény Happyvel is lekezelően bánt Edolas előttig, mintha valami hercegnő lenne (az egy dolog, hogy pont az. ikszdé) És már két Arc óta tolja nekünk a spoilereket!

Gérard: Mindenki annyira Fanolja őt, hogy az engem már irritál.  >.<# Most egész a Mágia játékok kezdetéig nem bírtam az arcát. Igazából a gonosz énjét csíptem, de ez az amnéziás dolog nem jött be meg, hogy Wendy ő neki köszönte meg, amit Mistgun tett érte. . Most, hogy szembesült a korábbi gonosz cselekedeteivel meg, hogy megölte Simont kicsit magába szállt.  Aztán majd meglátjuk, hogy mit tesz majd a Játékok alatt.

Midnight: Kis szadista, de a rosszabbik fajtából. Azt hiszi, hogy milyen kemény és ez feltornázza az egoját.

Byro: Szemét kis öreg. Olyan tipikus, sunyi hátba támadó feje van. Mikor a kis kínzótermében Natsut és Wendyt kínozta, az betette a kiskaput.

Faust: Hatalom mániás, akinek nem számít, hogy mennyi életet tesz tönkre, nyomorít meg. A kapcsolata Mistgunnal is elég gáz. Van egy érzésem, hogy utálja a macskákat. smirksweat

Lucy apja: Tönkre tette Lucy egész gyerekkorát, olyannyira, hogy szegény lány, el is szökött miatta hazulról. Nem is érdekli, hogy jól-e van a lánya, csak mikor pénzkereseti lehetőség adódik egy esetleges házasságból. Ráküld egy egész céhet, hogy visszahozzák neki, gondolom nem vette figyelembe azokat a testi és lelki sérüléseket, amit ezzel okozod a drága kislányának. Mikor meg tönkremegy szegény Lucytol követel pénzt. Aztán, mikor olvassa az újságban, hogy a lányát megölte egy sárkány, akkor meg hirtelen megszállja valami, hogy minden évben a szülinapján küld neki postán valami kis ajándékot (mikor már elvileg meghalt). A halálos ágyán meg elküldi a megtakarított pénzét, hogy kifizesse a lánya lakbérét.. Mindenki ilyen apáról álmodik. Nevet
Most a végtelen órás fillerben próbálták visszaállítani a renoméját, de engem nem győzött meg.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #4 Dátum: 12 dec 25, 22:26:19 »

Edolas:

Faust: Chakra jól leírta miért. Szerintem őt a nagy többség utálja, legalábbis azt még nem olvastam, hogy szeretik.  smirksweat

Földvilág:

Erza: Csak az az egy nagy bajom van vele, amit többször hangoztattam már. Mindig győz avagy sosem veszít. Egyszerűen ki nem állhatom az ilyen karaktereket. Gondolhatjátok, miként viszonyulok Hibarihoz a Katekyo Hitman Rebornból. Mielőtt felhozná valaki, Natsu már veszített egyszer legalább.  Mosolyog

Juvia: Eleinte vicces volt a Gray imádata, de mostanra engem már csak idegesít. Azzal, hogy Mashima komoly harcot adott neki a Tenrou szigeten, megnövelte az elvárásokat Juviát illetően, amit sikeresen lerombol a Gray miatti állandó figyelem hiánnyal. El kellene döntenie, hogy vagy poénforrásként vagy terminátorként számít Juviára, mert a kettő nem működik.

Kana: A bajom az vele, hogy sok helyen olvasom, hogy erős karakterként van számon tartva, ám ennek egy szikrányi jelét nem látom, ennek ellenére Mashima több szerepet akar neki szánni. Mégis minek? Amíg Mashima nem találta ki a Gildarts szálat, addig egy jelentéktelen karakterről beszélhettünk, és utána sem alkotott maradandót. Lehetséges lenne, hogy a Fairy Glitteren kívül mutasson valami vagányat a kártyáival?A saját mágiájával? Ja és az S-osztályú vizsgán Lucy inkább érdemelte volna meg a kinevezést, mint ő, arról nem is beszélve, hogy a társát ott hagyta eszméletlenül, amikor az ellenfél támadt, mert ez annyira a Fairy Tailre vall.

Gajeel: Kialakult bennem egy kezdeti utálat a Phantom Lord arctól fogva, ami egyszerűen nem akar megszűnni vele kapcsolatban. Egyszerűen akármit csinál, valahogy nem tudom nem utálni. Hanyagolva is van a nagyobb csatákból, újat sem mutatott mostanában szóval itt a helye akármennyire próbálom kedvelni. A nevetését viszont bírom.

Jellal: Ugyanaz mint Gajeelnál. Sajnos. Nagyon utáltam a Mennyország Tornya arcban, amit azóta sem tudok megbocsátani, még ha kiderült is, hogy manipulálták. Mystogan annyival jobban hozta a Jellal karaktert, hogy Jellalt másodhegedűsnek érzem mellette. Szégyelld magad Mashima, hogy kiírtad Mystogant. Szóval egyszerűen nem tudok fintor nélkül Jellalra nézni.

Jiemma: Egy Exceed-gyilkos, kőagyú, arrogáns alak, aki valójában egy nudli ha harcra kerül a sor. A nagy arcához nem párosult ugyanakkora erő.

Nem szimpatikusok:

Carla: Mi a fenéért nem mondja el a társainak, hogy ha lát egy rossz jövőképet? Sok rossztól megmenekültek volna, illetve sok rossz ellen felkészülhettek volna. Ebben nagyon butácska szegény Exceed.

Zeref: Nem tetszik, hogy a Nagy Fekete Mágus egy síros babába megy át időnként. Illúzió romboló.

« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 17, 23:22:29 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #5 Dátum: 12 dec 26, 19:32:08 »

Egyetértek veled Bastian. Juviával kapcsolatban tényleg el lehetne már dönteni, hogy valamikor S-szintű mágusként fog-e munkálkodni, vagy csak Gray-t fogja üldözni. Ha komoly, és harcol, mint Meredy ellen, akk Juvia nekem az egyik kedvencem, de ha csak bohóckodik, épp hogy nemkívánatos lesz számomra Nevet

Kana...hát igen. Mondják, hogy a kártya mágiával milyen változatosan lehet harcolni, és hogy szinte minden helyzetben jó. Lehet, de ha nem használják ki rendesen? Mert az igaz, hogy kana szinte minden elemet meg tud idézni, de ha nem ér semmit a harcban? Ezért számomra nem nélkülözhetetlen karakter.

Carla: Már kezdettől fogva utáltam. nem igaz, hogy szerencsétlen Happy-hez ne lehet normálisan beszélni Nevet

« Utoljára szerkesztve: 12 dec 26, 19:35:09 írta Domynyk » Naplózva
Elina Scarlet
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 134


Szárnypróbálgató


« Válasz #6 Dátum: 12 dec 26, 19:53:21 »

Juvia - a legidegesítőbb karakter az összes animében/mangában, amit eddig láttam/olvastam (nem mintha olyan sok lenne). Ennél még Kasuga is jobb a Sengoku Basarából, ha nem is sokkal... De amikor komolyan harcol, akkor tényleg sokat javul. Mosolyog

Gérard - sokáig nagyon utáltam, mostanában kezd javítani, de azért még messze van attól, hogy megbéküljek vele.

Zeref - legyen skizo máshol, néha pusztít, néha nyafog... Egyik formája se jön be.

Sherry se tartozik a kedvenceim közé...
Naplózva

Hugicáim: Lina Lisana és Hiname Shion (igen, tényleg... animés család vagyunk)

Johni
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 48


Hivatásos Pein fan :D.


« Válasz #7 Dátum: 13 feb 08, 22:39:41 »

Huh én eléggé más véleményen vok x"DD

1. helyről el nem lehet mózdítani, feszít mint egy szobor Natsu, hogy miért? tápos kis r*hadék, és annyira irritáló, hogy minden harcot ő fejez be, mindenkit ő ver meg, nem beszélve a főgonoszokról, mint pl.: Hades... ott helyben nyírtam volna ki Natsut... -_-"

2. Happy: Valami förtelem ez a macska... olyan jó csapatot alkotnak a gazdiával, hogy szinte páros lábbal rúgnám be őket a gázkamrába. -_-"

3. Erza: Ugyan az mint Natsunál, csak van amikor ki kell menteni a sz*r-ból, és persze jól néz ki ezért is nem mondom rá hogy utálom, csak nem igen birom elviselni, hogy egy kemény fickót, csak úgy kardal levagdos... szal eléggé tápolják.

4. Faust: Nem jött be az öreg, de kinek is jött volna be? Egy kretén.

5. A Fairy tail  céh nagy része xD: Tulajdonképpen mindig jönnek a szeretet meg a barátság dumáikkal, de közben egy rakás szerencsétlenségek. Tisztelet a kivételnek xD

Naggyából ennyi, csak kerültem a trágálságot, mert ha nem akk minden 2. szavam az lett volna, és bannolnak x"DD
Naplózva

\\\"És most a világ megismeri a fájdalmat... Shinra Tensei.\\\"
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #8 Dátum: 13 feb 08, 23:12:00 »

Szóval, akkor gyűlölsz két főszereplőt + a kis kedvencüket, aki mindig velük van, és az egész sorozat mentalitását. Nem is értem, akkor miért nézted meg.  ikszdé

Abban igazad van, hogy állandóan Natsu veri le a főgonoszokat meg Erza még sosem vesztett csatát. Natsu védelmében két dolgot tudok felhozni. Az első, hogy ő a főszereplő és ezért veri le ő a főgonoszokat (ez szinte mindenhol így van Nevet), a másik meg, hogy szinte mindig kap segítséget, vagy nem egyedül harcol.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #9 Dátum: 13 feb 09, 09:04:56 »

Na én is ezért gyűlölöm őket,de ezt elmondhatja magáról az egész fairy tail,mondjuk a főszereplőkről beszélünk...Elsősorban Natsut utálom,játssza a kemény legényt,és még úgy is mindig győz ha 100x erősebb az ellenfél.Erzánál nekem az a bajom,hogy rosszul oldják meg a harcait,elvégre egy badass karakter,kevesebbet kéne szerepeltetni,vagy akkor győzzön le mindenkit,aki az útjába áll,de ne ilyen hülyeséggel hogy a barátság erejével győz le valakit.A másik stupidkid Gray,ha gondol a céhre meg a barátaira egyszerre mindenkit letud győzni.Na ez már a szánalmasság határa.És ebben a mangaka keze van bent.. többnyire.
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 09, 09:05:27 írta dreamfolow » Naplózva

Pein7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 250



« Válasz #10 Dátum: 13 márc 02, 12:32:16 »

Nos engem aki manapság legjobban iritál az Kana.Régen valamiért tökre normális karakter volt de manapság olyan mint egy r....khm kb
2hely Juvia:Nos jobb mint Kana hol vicces hol idegesitö ugyanazok szövegek Gray gray gray˘˘  ikszdé nincs nagy szókincse Nevet
Naplózva
Tawnahroore
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 17



« Válasz #11 Dátum: 13 márc 15, 12:42:28 »

Hát ízlések és pofonok, de azért ilyen válaszokra nagyon nem számítottam... Hogy valaki az egész céhet rühelli, vagy éppen csak Natsut, vagy Erzát (persze szíve joga). Attól én is tartottam, hogy Natsu ilyen Goku-s/Narutos lesz, tipikus főszereplő, és megvallom az is lett, de hadd hozzam fel a második boss ellenpéldáját: Leont legalább a megfelelő ember, Gray győzte le. Máskor meg nem is bántom, hogy főhősként rivaldafénybe lép, csakis egyszer mikor Erza pont nem tudott győzni ellenfele Gerard-dal szemben. Egyéb felől meg (ahogy el is hangzott) az utóbbi két befejezett arcban mindig csapatban harcolt az egy gonosz ellen.
Személy szerint nem zavar Juvia kettőssége. A szerelmi motivációja teszi őt olykor még erősebb szereplővé, vagy végtelenül ostobává... Szerintem ettől csak összetett lesz. Neki nincs szüksége taktikus elmére, olyan az ereje, hogy vagy le tud győzni vele valakit, vagy nem.
Kanat meg tudom érteni, noha a fairy glittert én nem véltem csalásnak a részéről (hiszem, hogy tehetség is kellett, hogy bevethesse, nem lett volna elég, csak a mester rábólintása), de a Tenroun művelteket tényleg nehéz megbocsátani.
Na de, hogy ne csak másokat kritizáljak ( Nyelvesít ) íme az aki elnyerte az én dühömet: Flare a Raven Tailből: egy dolog csalni a játékokon, várható volt, hogy lesz aki így tesz, és ezt még be is tudhatnánk a csapata általi kényszernek. DE, nem engedni, hogy az ellenfél rövidre zárja az értelmetlen küzdelmet, hanem megkínozza őt, publikus vetkőztetéssel fenyeget (na jó, ezér az egyér piros pont  Ördögi ), és az ő céhes billogára égetné a sajátját... Na, go to hell! És még fokozza: miután a csapattársa Obra rángatja ki a sz*rból, még neki áll szapulni szegény Lucyt, hogy Ő a gyenge, nemhogy meglapulni megszégyenülten. A csaj nem pusztán gerinctelen, maga a Sátán, és legnagyobb bánatom, hogy a céhe általi fenyítés off screen történt meg. Ha arról készülne OVA (mer remélem legalább olyan hosszasan bűntették), én megnézném egy vödör pattogatott kukoricát majszolva.
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 15, 12:54:39 írta Tawnahroore » Naplózva
Natsu the DS
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 89


« Válasz #12 Dátum: 13 ápr 14, 20:29:46 »

Lucy: Egyre jobban kezd enyhülni ez az utálta, de soha nem fog megszűnni. Egyszerűen unom már ezt a kis gyenge **** karaktert ami minden animébe (szinte) megtalálható. Nem tud keményebb ellenfeleket egyedül lezúzni (Angelt is csak úgy sikerült, hogy kapott egy sokkal erősebb képességet Hibikitől amit ráadásul Gemini nélkül nem is tudna használni). Elismerem, hogy az utóbbi időkben fejlődött mert megtanult 2 kaput egyszerre megnyitni és nyitva is tartani, de csak a ME miatt. Ha belegondoltok Yukino ME nélkül nyitott meg és tartott nyitva 2 kaput.

Wendy: Dettó mint Lucy. Amit nem értek vele kapcsolatban, hogy mivel ő szélsárkányölő, így nem kéne kifogyhatatlan mágikus energiával rendelkezni? Mert például csak a Nagy Mágiajátékok során evett csak levegőt. És mivel levegő mindenhol előfordul a Földön, ezért bármikor tud enni, de mégse használja ezt ki. Bár megtanult egy két király képességet (mint a Milky way vagy az a másik amivel majdnem lezúzta Cheriát[nem jut eszembe a neve a képességnek]). Jó mondjuk az is benne van, hogy ő még csak annyi idős mint Romeo és Romeo fele ennyire nem képes varázsolni, bár én a sárkányölőkkel elfogult vagyok.


« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 14, 21:01:32 írta Natsu the DS » Naplózva

,,A félelem nem gonosz. Felhívja a figyelmed a gyengéidre, és amint megismered ezeket, nem csak erősebbé, de kedvesebb emberré is válhatsz.''<br >Gildarts Clive
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #13 Dátum: 13 ápr 17, 17:10:14 »

Lucyban én se bírom ezt a gyengeséget,de részemről egy szerethető,gyenge karakter.Nevet Lassan már Natsu ribije lesz.Wendy még kicsi,és nem tud támadó skillt,inkább csak buffolásra szokta használni az erejét,jó lenne már megtanulnia valamit,hogy méltó lehessen a sárkányölők nevére,akik mindenkit bealáznak...Most megint megutáltam Natsut,bár eddig se voltam vele kibékülve,meddig akarja még csinálni ezt az isten MOD-ot?? = Alias ,mindenkit simán bealázok. -.-"
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 17, 17:34:40 írta dreamfolow » Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #14 Dátum: 13 ápr 17, 19:06:59 »

dreamfolow: Kicsit most ellentmondásos, hogy, azért nem szereted Natsut mert mindenkit lever, mikor épp most vesztett 1vs1-be. Nevet És segítség nélkül már alulról szagolná az ibolyát. Viszont ha azt nézzük, hogy egyedül elverte Stinget és Rouge-t komolyabb megerőltetés nélkül, akkor osztom a véleményed. Mosolyog

Most a Mágia Játékok befejeztével bővült a listám pár névvel .

Nichiya: Komolyan már az első nap óta mindenkit érdekelt, hogy ki van a nyúl jelmeze alatt, Ichiya is úgy állította be, mint valami erős mágust, erre meg az a rondaság volt alatta, aki már Edolas alatt se volt a kedvencem.  Ráadásul 1 pofontól K.O-t kapott. Az már csak hab volt a tortán, hogy a nyúl nagyon magas volt, erre meg egy Ichiyanál alacsonyabb karakter volt benne. És persze ott volt az a borzalmas visszaemlékezés, amivel megmagyaráztak, hogy hogyan lett a céh tagja. >.<#

A Sabertooth céhmestere: Nem is tudom, hogy hol kezdjem. Ilyen ellenszenves karakterből kevés van. Nincs egy kedves szava senkihez, ha valaki veszít a céhből harcban, akkor az egy gyenge, vesztes akitől jobb megszabadulni, ha meg az illető egy csaj, akkor még alázzuk is meg. Nincs is tisztában azzal, hogy ki tagja a céhjének és ha az pont egy exceed, akkor át is küldi a másvilágra. Ráadásul, amilyen nagyra tartja magát, olyan gyenge. Natsu is simán alázta, Sting meg egy csapássál le is győzte a nagy szájkaratést.

Minerva: Vele nem is lenne olyan nagy baj, hisz elég jó gonosz, jók a húzásai.^^ Csak ott rontotta el, hogy megkínozta Lucyt. Persze önmagában az lenne baj, HA ő lett volna az első, aki ezt teszi az évadban. De mivel másodszor elsütni ugyanazt, már nem menő, ezért ő is felkerült most a listára.

Kana: Önös célélt sorsára hagyni a barátunkat, majd sírva bocsánatot kérni tőle, az gáz. Részegen, az egész világ előtt, egy olyan varázslattal menőzni, amit csak kölcsön kapott, úgy állítva be a helyzetet, mintha szupererős mágus volna, az übergáz!  Nemyóó

Most így összegezve a korábbi hsz-eket a Top 3 utált karakter: Juvia, Faust és Kana ebben a sorrendben.  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 17, 19:17:18 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Oldalak: [1] 2
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!