24 máj 17, 13:02:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Szerinted ki lenne méltó Makarov után a Fairy Tail következő mesterének? Miért?  (Megtekintve 8342 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #15 Dátum: 13 ápr 13, 22:54:01 »

Szerintem is Laxus lenne rá a legalkalmasabb. Azonban lehet, ha hatalmat kapna visszatérne az a mániája, hogy a Fairy Tail nem a gyengék gyülekezete és elküldené őket. Más szóval bekattanna a hatalomtól. De a mostani állapotok szerint ez nem túl valószínű.
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
nb940612
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 121



« Válasz #16 Dátum: 13 ápr 28, 03:33:46 »

Én Gildarts-ot mondanám mert minden megvan benne hozzá csak sajna nem tűnik annak a kifejezett vezér alkatnak Nevet
Luxus-t mondanám még mert ahogy viselkedik mióta megjött az esze az engem meggyőzött Nevet
Természetesen Erza és Mira is tökéletes lenne erre a posztra Mosolyog
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #17 Dátum: 13 ápr 30, 07:28:39 »

Ha a személyiségeket nézzük, akkor Erza halálra stresszelné magát céhmesterként. Nevet

Mirajane inkább egy titkárnő alkat. Szervezni jól tudna, de "nem lenne tekintélye".

Luxus valamiért nekem nem tűnik egy vezér alkatnak. Bár a tekintélye a saját eredményei (S-osztály, erős) és a születése (Makarov mester unokája) alapján meglenne. Viszont mióta kicsapták majd visszavették a céhbe, nem úgy tűnik, mint aki annyira pedálozik a mesteri címért. Úgy fest, nagyon jól elvan a jelenlegi helyzetében.

Gildarts tekintélyéhez kétség sem férhet. Viszont a csavargó jelleme nem éppen ideális a céhmesteri léthez. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
nb940612
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 121



« Válasz #18 Dátum: 13 ápr 30, 10:14:40 »

Lehet hogy nem hajt a címért Luxus de végül is Erza, Mira vagy Gildarts se csak egyszerűen az erejük, beállítottságuk miatt érdemesek rá szerintem. Luxus is megérdemelné és most hogy pozitív irányba halad gondolkodásban szerintem lenne esély rá Mosolyog

Mondjuk Erzánál igazad lehet ikszdé De ha összeszedi magát menne neki Nevet talán ikszdé Mirát viszont így átgondolva tényleg nehézkes elképzelni a poszton Nevet

« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 30, 10:15:18 írta nb940612 » Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #19 Dátum: 13 ápr 30, 13:25:34 »

Chakra, ha így vesszük akkor az lesz a legjobb, ha Macao lesz ismét a mester.  ikszdé Akkor ő lenne a 4-odik és a 7-dik mester. Vajon ő is tudna duplázni ? xD

Mystogant kellene visszacsalni Edolasból. Vezetés terén már szerzet tapasztalatot királyként, ráadásul S-szintű mágus.

Mirának lenne tekintélye ha gyakrabban használná a Satan Soult.^^
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #20 Dátum: 13 ápr 30, 14:35:26 »

Macao lehet, hogy tapasztalt, de erőben láttuk be nem közelíti meg a többi felsoroltakat. És bár nem az erő az elsődleges szempont, de azért igen fontos egy céhmester esetében. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Luszie
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12

Amazon


« Válasz #21 Dátum: 13 jún 26, 20:03:02 »

Bár még nem láttam végig az animét, (szóval ez a Gerard-os rész nekem még új), de eddigiek alapján én Gildartz-ot jelölném.

Mivel kiderül róla egysmás (nem írnám le mi az, hátha valaki nem látta azt a részt.. a spoiler gombot nem találtam hirtelen) így úgy vélem a "céh apjának" ő megfelelő lenne. Ez a Fairy tail védjegye, hogy összetartanak és támogatják egymást. Szerintem Gildartz-ban ez a biztatás és a kitartás megvan.
Naplózva
Juvia
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #22 Dátum: 13 dec 13, 20:05:06 »

Gildarts,Erza és már Laxus is Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 [2]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!