24 máj 17, 13:18:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kedvenc szereplőid a Fairy Tail világából  (Megtekintve 9733 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Lulu
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 35


elvetemült k-pop fan, aki utálja a yaoit


« Válasz #15 Dátum: 12 nov 17, 13:40:02 »

öhh Nevet
Natsu: na vajon? mert kész idióda az a gyerek, meg az egész jelleme miatt.
Gray: vetkőző szívtipró, beszólások
Juvia: ahogyan áhítozik Gray után Mosolyog tökre megértem
Gazille: nagyon nagy arc Nevet
Gildarts: szintén
Nagypapi: már leírták, nagyon nagy karkter, meg vicces jelenetei vannak
Happy: beszólásai, hangulata
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #16 Dátum: 12 dec 17, 21:19:25 »

Happy: a poénjai miatt.  ikszdé
Erza: mert van kiállása és erős.  Kúl
Gildarts: nagyon laza a csávó.(főleg amikor Kana bevallotta neki h a lánya [felsorolt v 20 női nevet az anyajelöltekről])   smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #17 Dátum: 12 dec 18, 12:38:40 »

Az örök favorit természetesen Erza. Egyszerűen imádom a csajt úgy ahogy van.
A másik nagy kedvencem Juvia. Nem lehet megunni a hülyeségeit.
Aztán ott van Lucy, aki rettentő naív. ( és szép is  Pirul )
Mira akkor tetszik igazán, amikor harcol. Az a csaj tényleg egy démon  smirksweat

Naplózva

dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #18 Dátum: 12 dec 18, 18:11:22 »

Végre valamennyire felélénkültek a témák,még ha egy picit is.
Az összes csaj a fairy tailből.
Kiváltképp:
Erza : Nagyon okos,szép ,bátor,és mindent megtesz a szeretteiért és a céhért.Meg a jó ügy érdekében.Na meg tényleg a legtalpraesettebb női karakter,még a férfi karakterek között is toppos lenne.
Mira :Szintén ugyanaz mint Erza,csak a lágyszívűbb ,csajosabb kiadásból,gyerekkorát nem beleszámítva xD.
Lucy:Nagyon bírom,kis örökmozgó csaj.A dumája...na meg valamiképp ő is  főszereplő,szóval alap hogy bejön Nevet
Juvia: Princess Lady,gray után vágyakozik....Amikor átvált terminátorrá,elpusztít mindent,az bejövős Nevet .És még az örültségekig is elmenne hogy megszerezze gray-t,bár most bejött lyon is,és látszik hogy hű Grayhez,na de meddig ?.Nem értem Graynek milyen az izlése lányok terén,szerintem Juvia is nagyon szép karakter.

Lisannárol nem tudunk sokat,de amikor még kislány volt ,hogy mindíg mosolygott és amit elmondtak róla,első benyomásra szimpatikus.

Férfi tagok:
Natsu:Egy állat,ökörködik állandóan,csinálja a balhét.De a barátait bármi áron megvédené.Na meg gray rivalizálásával is kiüti a biztosítékot.Vannak néha beszólása,de tényleg nagyon naiv ,Happy-vel eggyütt Nevet

Nagypapi:A perverz kis öreg,bírom a papit Nevet Aki tudja milyen annak eggyértelmű miért is kedvenc.Korához hűtlenül csinálja a kis dolgait .Ez a Laxus- (laxus-fater-papi) ág,akiknek bejön Lucy .xD

GILDARTS a legnagyobb favorit ,bár sajnos keveset látjuk Szomorú...állandóan nőzik,vándorol,stb...Kitudja hány féltesója van kanának.Nevet
Gajeel:Őt is megemlíteném,mert tetszik a stílusa. Hirtelen ennnyi

« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 15, 09:21:49 írta dreamfolow » Naplózva

VIPERA
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 55


You challenge me mortal?


« Válasz #19 Dátum: 12 dec 23, 16:00:47 »

Női részleg x D:

Első mindenképp:

Erza: Erős, mindenütt helytáll és irtó jól néz ki. + a mágiáját is csípom ; DD.

Mirajane: Másodiknak csak ő jöhet szóba. Kedves, aranyos, csinos ugyanakkor egy valóságos démon akit nem tanácsos felhúzni : D.

Lucy: Olyan hiperaktív de mégis többségben mindig van ötlete a problémákra. Nah meg ahogy a Fairy Tail manga/anime csajok többsége ő is jól néz ki szal ezt nem is hangoztatom többet : D.

Urtear: Tetszett az az Urtear aki a célja érdekében még egy másik ember életét is teljesen tönkre tette azonban ez a jellemváltozás is megfogott nála : D.

Kagura: Mondhatni új szereplő mégis belopta magát a szívembe. Tetszik ez a bosszúálló stílus az ilyenek mindig megfognak + Gérard és a Mennyország Tornya tartogat még meglepetéseket : D.

Minerva: Aljas, okos, rafinált és erős. Minden megvan benne ami a Sabertooth vezetéséhez kell és tetszik ahogy az ügyeit intézi : D.

Juvia: A sorból ő sem maradhat ki. A folytonos rohangálása Gray után vicces bár néha túl lépi a határt bár nálam ez pont akkor van mielőtt éppen befejezné : D.

Férfi részleg : D:

Gérard: Tetszett mikor őrült volt és ugyanúgy tetszik a normális énje is. + nem elhanyagolható a kapcsolata Erza-val sem ; D.

Laxus: Csakúgy mint Gérard-nál az őrült oldalát szó szerint imádtam! A mostani nekem túl light-os (bár beszólni tud : ) de ha harcra kerül a sor beindul a nehéz gép : D.

Gazille: Nem győzöm írni de neki is tetszett az elmebeteg szerepe illetve most is nagyon komoly a tag, főleg a csípős beszólásai : D.

Gray: Bírom hogy a mágiájával teljesen egyedi dolgokat alkothat és csakúgy mint társai beszólásban ő sem marad el : D.

Gildartz: Bírom az öreget hogy folyton móresre tanítja Natsut. Nah meg olyan mint nálunk Chuck mégis egyedi : D.

Sting: Csípom hogy ekkora az arca és igazából van is mire : D. + ez a személyiség változás nála nagyon bejön nekem. Rogue-al teljesen kiegészítik egymást modorilag és viselkedésileg : D.

Rogue: Csendes és semmi sem érdekli csak Gazille. Mindezek mellett valahogy jobban megfogott az Árnyék Sárkányölő mint Sting technikája : ).

Zeref: Titokzatos, kiismerhetetlen és ami főleg tetszik ez a rejtély ami körbe veszi. Olyan misztikus és félelmetes ahogy leírják ugyanakkor ezzel keltik fel a rajongók érdeklődését : D.

Pantherlily: A legkirályabb macsek : D. Az átalakulása kifejezetten tetszik és az is hogy Happy próbálkozik versenyezni vele (reménytelen x DD).

Így hirtelen ennyi : D.
Naplózva

"Brothers everywhere raise your hands into the air. We're warriors... warriors of the world! Our destiny to die in war"
Natsu the DS
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 89


« Válasz #20 Dátum: 13 ápr 14, 20:48:49 »

Ebben a sorrendben:
1.Kagura: Nem csak szép, de erős is. Ki se vonja a kardját és lezúzza a 13. Zodiákus csillagszellemet. (Gondolom azért lepődött meg Yukino mert még ilyet ő se látott, hogy valaki lezúzza.) Nekem is tetszik ez a bosszúálló szerep, ami eddig hiányzott az FT-ből.

2.Gray: A Natsu vs Gray harcokban mindig is Gray párti voltam ( valahogy személyiségben jobban hasonlít rám és jobban tudok vele azonosulni). Tetszik a mágiája is, erős és nem olyan idióta mint Natsu. Tetszett az az út is amit végig járt mire FT mágus lett.

3.Erza: Tulajdonképpen ő csak a személyisége miatt lett a kedvencem Nevet főleg az elején amikor megtudják, hogy hazajön és hogy elkezdenek rajta parázni a céh-tagok. A rideg külső érző szívet rejt. A karakterként komoly jellemfejlődésen ment keresztül, ami szintén tetszett.

4.Natsu: Főszereplő révén egyik kedvenc Nevet. Ami miatt különösen tetszik azok a hülyeségei xD. Néha komolyan lefáraszt. Azonban az is tetszik vele kapcsolatban, hogy hiába egy idióta, harc közben tud gondolkozni (sok anime főhősében ez nincs meg) és tetszenek a frappáns megoldásai pl az ahogyan leveri Zancrowot.

5.Luxus: Az elején egyáltalán nem bírtam. Nagyképű volt. De mostanra egészen bírom. Tetszenek a beszólásai Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 15, 16:53:59 írta Natsu the DS » Naplózva

,,A félelem nem gonosz. Felhívja a figyelmed a gyengéidre, és amint megismered ezeket, nem csak erősebbé, de kedvesebb emberré is válhatsz.''<br >Gildarts Clive
nb940612
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 121



« Válasz #21 Dátum: 13 ápr 25, 19:12:58 »

Luxus: tetszik a jelleme Nevet mondjuk miután észhez tért Nevet De a mágiája minden szempontból kiveri nálam a biztosítékot Nevet  Nagyon állat Nevet

Gildarts: Meglepő módon nem azért mert szimplán kiakasztja erős szó jelentését hanem a felfogása meg a hozzáállása az ami nekem tetszik Nevet Pl.: Amikor Natsuval harcolt a Tenrou szigeten vagy amikor megpattant a kinevezés elől Nevet

Mirajane: Egyszerűen szerintem ő a Fairy Tail-ben legjobb női karaktere, a vidámsága hogy mindenkivel próbál a lehető legkedvesebb lenni, amellett hogy amikor még harcra kényszerül valami hihetetlenül erős Nevet És még a régi énje se volt rossz valahogy akkor az is passzolt a karakteréhez Nevet És persze hogy nagyon csinos ikszdé ikszdé ikszdé
Naplózva
Luszie
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12

Amazon


« Válasz #22 Dátum: 13 jún 26, 20:12:54 »

1. Erza - Már párszor leírtam miért. Erős, magabiztos.. blabla.. Tuti mind elolvastátok már. :D
2. Gerard - Természetesen Erza miatt is. A multja csupa titok, a jelenje is... Bizarr, de kedves és jó barát. Egyértelműen szimpi.
3. (a) Gazille - Az anime elején még nem igazán csíptem. A Phantom Lord-ban még kicsit más volt mint a Fairy tail-ben. Itt megismerhettük hogy van egy szerető oldala is, de emelett kiáll a barátai mellett,és ugyanúgy egy vadállat maradt :D Kiderült, hogy "szégyellte" hogy neki sárkányölő létére nincs macskája.. így Edolas-ban piff-puff összeszedett egyet. (Ez nagyon tetszett, Gazille-ból ezt sosem néztem volna ki.) Illetve a Levi-vel való kapcsolata is pozitiv csalódás volt.
3. (b) Juvia - Igen, ő is 3. Tetszik, hogy ilyen nagy "Gray fanatikus" és tiszta őrűlt ha szerelemről és féltékenykedésről van szó. Azt sajnálom benne hogy nagyon erős lehetne, de csak akkor igazán erős, ha Gray miatt/Gray-ért harcol. (lásd: Tenrou sziget--> Juvia vs. Meldy) Illetve még szeretem benne hogy eléggé élénk a fantáziája.. :)
4. Elfman - Mert ő egy igazi FÉRFI! :D
Naplózva
Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #23 Dátum: 13 jún 26, 23:24:36 »

Az abszolút kedvenc egyértelműen Jellal, valahogy a megtért gonosz karakterek mindig is szimpatikusak voltak, ő pedig valamiért különösen megragadott.
Utána szorosan Zeref jön, legalábbis az eddigi benyomásaim alapján, de ez később nagyon megváltozhat, hiszen még nagyon keveset tudunk róla. Eddigiek alapján egy sokkal pozitívabb, illetve múltját tekintve tragikusabb (akármilyen kettősnek is tűnik) karakternek képzelem el, mint amilyennek a szereplők gondolják (kivéve Happy Nevet ).
Az utolsó dobogóst viszont már nehezebb eldöntenem. Jellaléhoz hasonló indokok miatt Gajeel is elég esélyes lenne, ám a tény hogy Rogue még az olyan kegyetlen és sok tekintetben visszataszító céhben is mint a Sabertooth, képes volt egész emberien viselkedni, valamint az Árnyékkal való konfliktusa eldöntötte a kérdést. Mosolyog

Van még rajtuk kívül sok remek karakter, pl. Levy, Doranbolt, Loki, Wendy,és persze a Natsu-Gray-Erza-Lucy négyes, azonban az ő karaktereik számomra sablonosabbnak, shounenesebbnek, kevésbé kiforrottnak tűnnek, így a top 3ba nem kerülhettek be. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 28, 11:14:50 írta Soul » Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
LadyTitania
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #24 Dátum: 13 aug 22, 01:12:14 »

Nem feltétlenül sorrendben:
Lányok:

 1. Nálam az abszolút kedvenc Mira. Furának tűnhet, mert nem éppen a főbb karakterek között van, de imádom a csajt. Az egész csaj totál bad ass. Főleg Demon módban.
 2. Erza, érthető okokból. Totál titán a csaj, bár néha túlzásba viszik az erejét :/ Bár erőtől függetlenül is egy szerethető karakter az epres tortáival xD
 3. Yukino. Nem tudom, úgy megszerettem, szegénynek elég balszerencsés múltja volt, de amikor minden céh őt akarja, az olyan vicces xD
 4. Lucy, Cana és Juvia. Egyformán szeretem őket, úgyhogy nem tudtam dönteni Mosolyog Lucy és a csillagszellemei nagyon jók. Canának megvannak a pillanatai, Juvia pedig persze, néha idegesítő a rajongásával, de ettől is ilyen szerethető Mosolyog

Fiúk:

 1. Natsu. Szerintem nagyon jól eltalálták a karakterét, én speciel imádom Natsut (bár sokan utálják a Nakama Power miatt, ami szerintem is néha elég hülyeség, attól még egy nagyon szerethető karakter:D)
 2. Jellal. Az Oracion Seis Arc-ban nem igazán szívleltem a sírását, hogy ő de rossz karakter meg minden, de egyébként mindig vártam hogy színre lépjen. A játékok alatt nagyon megszerettem.
 3. Gildarts. Istenem, a Fairy Tail Chuck Norrisa :"D Nagyon nagy arc, és olyan erős!
 4. Laxus, őt a játékok alatt kedveltem meg úgy nagyon. Amikor SPOILER! egyedül lepipálta a Raven Tail 5 tagját Lucy, Gray és Wendy nevében, akkor ott teljesen megszerettem.
 5. Gray és Loki, az FT két legsármosabb férfiúja xD Nagyon szeretem ezt a kettőt, főleg a vizsga alatt.
 6. Mystogun. Ó az elfecsérelt lehetőségek...

Biztos, hogy kihagytam valakit, de azt hiszem nagyjából ez az állás Mosolyog
Naplózva
Asdymel
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 59


Önmaga


« Válasz #25 Dátum: 13 aug 22, 19:20:09 »

Nálam a sort jelentős fölénnyel Zeref vezeti - kicsit olyan, mint egy kedves, sajnálkozó, és egy pszichopata sorozatgyilkos énnel rendelkező skizofrén - nagyon bírom. Főleg, amikor Mavissel "beszélget". Az egy jó fejezet volt.

Utána némileg lemaradva Gazille jön. Egyszer megnézném, ahogy istenesen megveri Natsut. Kettejük közül szerintem ő az idősebb, még ha nem is ismerjük a korát, és biztos nehéz lehet neki megemészteni, hogy az a kis rózsaszín hajú mitugrász lelpipálja, még akkor is, ha a saját csatájuk vége közös megegyezés alapján döntetlen lett.

A harmadik pedig Rogue. Mind a jelen, mint a jövőbeli énje nagyon tetszett. Kicsit sajnáltam, hogy a négyes sárkányölő harc alatt neki kevesebb jelenete volt. A jövőbeli énje meg piszkosul köcsög xD
Naplózva

\"Elvégre... én szeretem az embereket...\" Izaya
Juvia
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #26 Dátum: 13 dec 13, 20:03:02 »

Juvia Nevet
Imádom azt,ahogy beszél és nagyon vicces karakter lett a Gray-imádattal!
Másik: Gray Mosolyog Menő,nem olyan ülye mint Natsu,de azért vicces is,és a vetkőzés...:'D
Naplózva
kisama
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 253


Made in China :P ("Basszus")


« Válasz #27 Dátum: 14 feb 01, 17:11:50 »

Zeref: nemtudom miért, de bizonyos történetekben a gonoszok is rokonszenvesek.
kíváncsi lennék a történetére, és a valódi erejére is. 

gildarts: egyenlőre legyőzhetetlennek tartom (ember által) .
nagyon jó a személyisége, és tetszik hogy olyan szétszórt.
nagyon jó karakter, és viccesek a hibái.   
Naplózva

Oldalak: 1 [2]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!