24 máj 19, 01:20:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 29
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Narutos cuccok készitése(házilag)  (Megtekintve 117691 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Bankai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 516


« Dátum: 08 ápr 24, 06:22:22 »

Hát ezt a témát azért hoztam létre mert aki tud narutos dogokat késziteni PL:fejpánt,kunai,shuriken STB
Kedves Moderátorunk Chakra már egyszer leirta hogyan lehet shuriken csinálni CD-ből!


Ja és aki még tud ilyeneket az irjon! Nevet
« Utoljára szerkesztve: 08 dec 21, 02:56:29 írta Bankai » Naplózva



Haku & Bankai Fusion Habu *.* danceboy jedi2
Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #1 Dátum: 08 ápr 24, 14:45:45 »

Nekem mutattak egy videót, hogy lehet egy egyszerű papírdarabból, celluxból, ceruzából, és műanyag gyűrűből (avagy nagyapa jó 5lete alapján függönykarnisból) kunait csinálni, hát íme Nevet:

http://uk.youtube.com/watch?v=Vari92b2cU8
Naplózva
Bankai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 516


« Válasz #2 Dátum: 08 ápr 24, 15:18:22 »

Köszike!nagyon jó nagyon tetszik  Ördögi
Naplózva



Haku & Bankai Fusion Habu *.* danceboy jedi2
Shinichi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1111

His royal highness


« Válasz #3 Dátum: 08 ápr 24, 16:04:15 »

Én szép kis fejpántot tudok készíteni,méghozzá úgy,h egy 1mm-s műanyag lemezre ráragasztok egy ilyen "tükörszerű" matricát. Továbbá gépen szerkesztek egy akármilyen jelet,azt fekete ragasztóspapírral nyomatom ki,és rárakom a tükörszerű ragira. Aztán megy rá a műanyaglemezre,és végül rávarrom egy akármilyen színű anyagra. Képem nincs,majd csinálok.

OFF: fejesbence: tudtommal Moonie a YondiFC alapítója,javíts ki ha tévednék... (FC=Fan Club)
Naplózva
Bankai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 516


« Válasz #4 Dátum: 08 ápr 24, 16:22:13 »

ja tényleg ő az alapito csak nem figyuztam :'X :'X :'X
Naplózva



Haku & Bankai Fusion Habu *.* danceboy jedi2
Chidori-san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 449

NaruSaku és Minato fan :D


WWW
« Válasz #5 Dátum: 08 ápr 24, 16:26:20 »

Ciklon005: én is így akarok csinálni fejpántot, mivel letettem róla hogy tudok szerezni, csak én annyi külömbséggel, hogy aluminiumlemessel kezdek nem manakkak és akkor nem kell rá tükörezüst fólia sem, viszont annak lehet a szélét szerelgetniXD én nem nyomtatom, hanem fekete tapétából (nem fali, hanem öntapadós) kivágom plotterel és azt ragasztom ré és úgy vágom rá vmilyen anyaggal. de lehet vések is majd egy kicsit... tipikusan dekoratőr módra csinálom:D elvégre az én "klánom" 90%-a dekoratőr:D
Naplózva

Orokanaru ototo yo. Kono ore wo koroshitakuba, urame, nikume. Nigete, nigete...Soshite, itsuka ore to onaji me o motte. Ore no mae ni koi.
Shinichi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1111

His royal highness


« Válasz #6 Dátum: 08 ápr 24, 16:41:18 »

Nah,énis Potterral...PLOTTERRAL csinom,csak elfelejtettem a nevét.. Pojén
Amúgy apám ud műanyag kitűzőket is csinni. Majd NyaCononra csintatok párat,had irigykedjetek Pojén
fejesbence: legalább Moonie felvett az FC-be? X"D
Naplózva
Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #7 Dátum: 08 ápr 24, 17:03:28 »

Ciklon, mekkorákat? Kitűző fan vagyok, a táskámra mindig kell pár darab*___*
Naplózva
Shinichi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1111

His royal highness


« Válasz #8 Dátum: 08 ápr 24, 17:24:22 »

Hát,egy jó 6 cm átmerőjűeket...majd küldök képet xP
Naplózva
Chidori-san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 449

NaruSaku és Minato fan :D


WWW
« Válasz #9 Dátum: 08 ápr 24, 17:27:34 »

hihi, akkor neked is vannak dekoratőr rokonaid? háháááá,én kulcstartókat csinálok:
http://animearadat.gportal.hu/portal/animearadat/image/gallery/1208532057_98.png   imádom őket. már akkora köteg, hogy nem tudom hova tenni... a nadrágomra szoktam akasztani, mert ott látszik, csak már sok van szal ki kell találnom valamit.
Ciklon: mint dekoratőr növendék, Te talán rájössz, hogy csináltam, de amúgy HI-MI-TSU Nyelvesít Nyelvesít Nyelvesít
amúgy én megcsináltam a shurikent, amit Chakra mondott és ilyen lett:
http://animearadat.gportal.hu/portal/animearadat/image/gallery/1208977593_12.jpg
(ezek már a milyen narutos cuccokhozisben van linkelve... mind1)
mondanom se kell, mikor a család eltünk, ezt nekem végig kellett feltétlen halyítanom a nappalinXD egész jól repül... persz közel se annyira mint az igazi és nem is áll bele úgy a falba, mint az igazi a fába:D
Naplózva

Orokanaru ototo yo. Kono ore wo koroshitakuba, urame, nikume. Nigete, nigete...Soshite, itsuka ore to onaji me o motte. Ore no mae ni koi.
Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #10 Dátum: 08 ápr 24, 17:41:10 »

Én is szeretnék kulcstartót, mennyibe kerül?ikszdé És kitűzőt isXD

Poén, valszeg ha átvesznek, én is dekoratőrként fogok tanulni Mosolyog Mert most a mi sulinkba (kézműipari, mostmár Jaschik Á. műv. iskola) vannak, aztán lehet ingyen átmenni Nevet
Naplózva
Chidori-san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 449

NaruSaku és Minato fan :D


WWW
« Válasz #11 Dátum: 08 ápr 24, 17:55:03 »

jaj, ez kicsit off lesz... Chakra, ne bánts Sír
a kulcstartó 250/db (5cm-es) a mérettől függően pedig eltérhet:D szal sztem nem drága:) népszerű is lett hamar az ismerőseim körében:D milliomos leszek Greedy Greedy Greedy Greedy   furcs is lenne 250ft-os kulcstartókból meggazdagodni... bár ha ezeket szépen gyűjtögetem és valamilyen csoda folytán az infláció megszűnik, sőtt ha még javulna is a pénzünk ( Pojén ) akkor akár még jó is lehetne...
 Gondolkozik Gondolkozik Gondolkozik Gondolkozik asszem a lottóval nagyobb az esélyem, bár a múltkor kiszámoltam, jóval több, mint 1.000.000.000 lehetséges kombináció van.

hmm... én eddig úgy tudtam, hogy szakképesítést csak ilyenkülön suli tart, ami már éretségi után van és papíron kívül semmit nem ad. Bár az az igazság, hogy nagymamám nyitotta Debreceenben az 1. dekorműlyehyt. Neki van papírja, de a család több tagja csak beletanult a szakmába és nincs papírja habár pdofi. Én is pl. 5-6 évesen, már a volán matricáit szedegettemXD azóta is megyek nyérimunkára jó pénzért:D pro vagyok... dehogy:) bár grafikába jobb, mint bárki a családbanXD pedig abban sem vok olyan nagy szám...

Ez már némileg idetartozik: én arra gondoltam, hogy a videóban lévő kunait meg lehetne csinálni aluminiumlemezből is. Az elég jól hajlítható, még akát hegyes élekkel  is, simán össze lehet heggeszteni, lecsziszolni a nyele akár lehet a ceruza is, de az is lehet alu a vége Hmm? gumi... vagy nem tom. nehetebb kéne. sztem lehet kapni vaskarikát olyan vastagot is.
« Utoljára szerkesztve: 08 ápr 24, 17:58:42 írta Chidori-san » Naplózva

Orokanaru ototo yo. Kono ore wo koroshitakuba, urame, nikume. Nigete, nigete...Soshite, itsuka ore to onaji me o motte. Ore no mae ni koi.
Bankai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 516


« Válasz #12 Dátum: 08 ápr 24, 17:57:55 »

hát 250ft-ból milliomosnak lenni csa pár évedbe telne de ha belehúzzol akkor lehet hogy csak 10 év Pojén Pojén Pojén
 Gondolkozik Gondolkozik :hmmm?:hmmm... de lehet több
na jó akkor nem veszem el az álmaidat Nevet
Naplózva



Haku & Bankai Fusion Habu *.* danceboy jedi2
Chidori-san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 449

NaruSaku és Minato fan :D


WWW
« Válasz #13 Dátum: 08 ápr 24, 18:04:11 »

gonosz Sír Sír Johhny Depi Johhny Depi
most összetörtem lelkileg... dehogy Mosolyog tisztában vagyok azért sztem elég jól a dolgokkal... + én anem létező pénzem is elköltöm, szal ha nekem van akár 250 ft-om is, akkor az 1 óra múlva nem leszmeg. de ha van 10.000-em az se lesz megXD
arra gondoltam, hogy mielőtt kifestjük a szobám (vmikor) rajzolok rá egy életnagyságó Naruto karaktert( eh... Narutot:D) és ha jó, akkor marad, ha nem akkor lehet festeni:D
Oh... csináltam egy Naruto ellenörző borítót... de felesleges volt... a gügye oszt.társaim holnap tuti, hogy vagyleszedik róla vagy összefirkálják... asszem holnap ölnöm kell majd... ah, oda se neki, legalább csend lesz
Naplózva

Orokanaru ototo yo. Kono ore wo koroshitakuba, urame, nikume. Nigete, nigete...Soshite, itsuka ore to onaji me o motte. Ore no mae ni koi.
Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #14 Dátum: 08 ápr 24, 18:05:55 »

Hát én maradok a papírkunainál, ugyanis alumíniumlemezem nincsen... Hümm-hümm

Igen, dekoratőr suli ténylegesen érettségi utáni képzés, de ettől függetlenül a mi sulinkban kapott helyet. És mivel ez így van, mi úgy mehetünk át h nem kell fizetnünk (legalábbis állítólag). Remélem sikerülhet, és dekoratőrré válhatok Nevet Najó, OFF itt befejezve, suli topicban a többit.
Naplózva
Oldalak: [1] 2 3 ... 29
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!