24 máj 18, 01:04:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 52
  Nyomtatás  
Szerző Téma: UQ Holder  (Megtekintve 192302 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #45 Dátum: 14 szep 18, 18:30:00 »

Gyanítom a kiscsaj, aki az infot adta Santáról a mostani tettes.
Hát ha továbbra is ilyen aktív lesz a topic, akkor én nem fogok elbeszélgetni magammal  ikszdé
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #46 Dátum: 14 szep 18, 22:02:35 »

Köszönöm a fordítást.


Santa akkor 8 éve halt meg? Csak annyit tudok hogy a történet az évszázad vége felé játszódik. :S
Naplózva
Secret-chan
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 37



« Válasz #47 Dátum: 14 szep 19, 13:57:30 »

Remek fejezet volt.
Gyanítom a kiscsaj, aki az infot adta Santáról a mostani tettes.

Igazad lehet.
Viszont ő Santa, nem?
http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/045/13
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #48 Dátum: 14 szep 19, 15:07:28 »

Persze az Santa. De a mostani gyilkosságok elkövetője szerintem a kiscsaj. Ő talán bosszúból csinálja, vagy talán pont azért, hogy elterlődjön Santáról a gyanú, és így össze tudjanak barátkozni.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Secret-chan
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 37



« Válasz #49 Dátum: 14 szep 19, 19:37:03 »

Jó,  de Santa is követett el gyilkosságokat. A legújabbakat viszont tényleg a lány tehette.
elterlődjön Santáról a gyanú, és így össze tudjanak barátkozni.
Ebben van valami. És azért Karint támadta meg, mert ő el akarja fogni Santát.
Naplózva
Exclipit
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15


« Válasz #50 Dátum: 14 szep 20, 11:27:48 »

Nagyon tetszik a manga.. Kár hogy a Negimát csak angolul tudnám elolvasni és azzal az angol tudással amim van.. hát elég nehézkes. de akkro ezek szerint a magyar fordítása a negimának nicns tervbe véve  Neeem
Naplózva
EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #51 Dátum: 14 szep 25, 21:59:45 »

Köszönöm a fordítást.

Karin 3 féle undead típust mondott (Santa revenant, a lány meg egy wraith) meg van az onryou.
A negimában volt róluk szó részletesen? Hogy mi a különbség köztük?
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #52 Dátum: 14 szep 25, 22:25:51 »

Jó részek voltak. Sokat nem ment előre a történet, de hangulatos volt.
Az már szinte biztos, hogy Santa csatlakozni fog az UQ Holderhez. Toute egyre szimpatikusabb, és milyen érdekes, hogy Karin egyből őt akarta elérni.
Nem lesz ez rossz.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Secret-chan
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 37



« Válasz #53 Dátum: 14 szep 26, 15:54:30 »

Nekem is nagyon tetszettek ezek a fejezetek.
Karin 3 féle undead típust mondott (Santa revenant, a lány meg egy wraith) meg van az onryou.
A negimában volt róluk szó részletesen? Hogy mi a különbség köztük?
Ameddig olvastam a Negimát, nem volt róla szó. Bár azt nem tudom, hogy Sayo milyen típusú szellem volt ezek közül.(vagy hogy mi lett vele)
Naplózva
Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #54 Dátum: 14 szep 26, 16:14:36 »

Volt egy Sayo nevű szellem, de ezenkívül nem volt más szellem a Negimában.

Santa biztosan UQ Holder tag lesz, elvégre az 1. fejezet 5. és 6. képén is rajta van, és ezeken a képeken a főbb szereplők láthatóak.

Arra viszont kíváncsi vagyok, hogy most milyen szerepet fog kapni Kirie... Mégis miért jöhetett ide?
Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #55 Dátum: 14 okt 03, 20:47:00 »

Az eddigi fejezetek nagyon jók voltak, már kezdett is volna beindulni a story, de Touta nem ment Fate-tel.. Ezek a küldetéses dolgok (kicsit off lesz) olyanok mint mikor a Naruto animében vannak a visszaemlékezéses, vagy inkább az ilyen kis mellékküldetéses részek. Még mindig várom, hogy beinduljon a történet, mert most elolvasom oké, de kicsit unalmas :/
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #56 Dátum: 14 okt 06, 15:17:43 »

Nekem nagyon tetszik ez az arc (bár igaz hogy az azonos helyszín miatt  a negimát ismerőknek is adhat pár plusz pontot a nosztalgia miatt ), de az igaz hogy ez nem kapcsolódik eddig szorosan a főszálhoz (Fate), hanem inkább az új csapattársról szól.
Én szeretem az ilyen melléktörténeteket. Mosolyog

De gondolom hogy a tudatvándorlós lány nem jött volna ide, szóval biztos vagyok benne hogy lesz ebben az arcban még pár érdekes fordulat.
Naplózva
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #57 Dátum: 14 okt 10, 20:58:10 »

A véleményem ugyan az mint eddig. Jó meg minden, pörgős, sok a harc, ez tetszik, de inkább Touta különleges rejtett képessége érdekelne, meg hogy Fate vajon hol van most, meg hogy mit is akar igazán Toutával
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #58 Dátum: 14 okt 11, 11:16:51 »

Valszeg sok mindenre választ fogunk kapni, ha megtudjuk, hogy Touta mivel töltötte azt a 12 évet, amiről nincs emléke. Talán pont azért fejlődik ilyen gyorsan, mert ezeket egyszer már megtanulta, most csak "fel kell elevenítenie"*. ^^ Az is gyanús, hogy mit keresett ott Kitty, amikor Toutát és a szüleit megtámadták...?

* Ez amúgy Azazel elmélete, én csak tolmácsoltam. ^^
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 11, 11:17:27 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #59 Dátum: 14 okt 11, 12:28:28 »

Érdekes. Zombik? Nem tudom, a világba abszolút beleillenek. Majd meglátjuk, hogy mi lesz.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 52
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!