24 máj 18, 17:19:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 5
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A Top 10 legerősebb karakter a Fairy Tail világában  (Megtekintve 44460 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #15 Dátum: 13 júl 29, 09:30:15 »

Elég nehéz volt összeállítani ezt a listát. Olyan nevek maradtak ki, mint Zero vagy Kagura Én csak azt vettem számításba, amit eddig mutattak külső tényezők nélkül. Szóval csak olyan erőket vettem számításba, amit bármikor tudnak használni. A sorrend 1vs1 alapján készült.

1. Achnologia
Egyetlen egy támadása "elpusztította" az egész Tenrou szigetet. A többi sárkány ereje eltörpül az övé mellet, ráadásul a Mágia Játékok mágusai egy sima sárkánnyal nem boldogultak.

2. Gildarts
Csak egy pillanatra láttuk a teljes erejét, abba viszont az egész Tenrou sziget beleremegett. Túlélte az Achnologiával való találkozást, a mágiája egyszerre jó védekezésre és támadásra. Ha úgy vesszük semmilyen mágia nem árthat neki, mert szétbomlasztja, mielőtt célba ér.

3. Hades
Az idős kora ellenére szánalmasan könnyen győzte le Makarovot. Amíg nincs meg a szíve gyakorlatilag  legyőzhetetlen. A saját ízlésére formált egy olyan varázslatot, mint a Fairy Law.

4. Luxus
A pusztító erő találkozása a hatalmas sebességgel. Tisztességes küzdelemben legyőzte a 5.Szent Mágust, ráadásul ismeri a Fairy Law-ot.

5. Jura
7 év alatt rengeteget fejlődött. A kémény föld mágiája bárkinek fejfást okoz.

6. Gérard
Szegény Gérard tele van olyan mágiával, amiket nem tudott bemutatni mert félbeszakították. Így azokat nem is tudom beleszámítani. Ezért a legnagyobb erőssége a sebessége.

7. Makarov
A titán mágiája nagyon erős és a kiterjedése miatt nehéz is elkerülni, ráadásul a Fairy Lawot is tudja. Az egyetlen gyengéje az, hogy már elég idős.

8. Bluenote
A gravitációs mágiája elég szívatós mert nehéz ellene védekezni.

9. Erza
A második eredetnek köszönhetően jócskán megugrott az ereje és ennek köszönhetően már képes viselni a Nakagami páncélt, ami gyakorlatilag egy anti-mágus páncél.

10. Natsu
Natsu elég erős de ugyanakkor mégsem. A harcokban csak azért olyan kitartó mert mellette vannak a társai, akik miatt mindig felkel. És a főbossokat, mindig egy kapott Power Uppal győzi le. Ezért nehéz belőni a valódi erejét, mikor 1vs1-ben kell harcolni.

??? Zeref
A Fairy Tail Voldemortja. Az erejét viszont egyenlőre nem lehet belőni. A halálmágiája elég veszélyes de csak 50%-os a túlélési arány. Natsu és Urtear túlélték, viszont Zanchrow és Hades nem. Azt azért hozzá kell tenni, hogy ők nagyon közel voltak hozzá és nem is próbáltak védekezni avagy nem harcoltak. Ha majd többet látunk tőle, akkor majd hivatalosan is felkerül a listára.

??? Mavis
Ismeri a 3 nagy Fairy varázslatot, még az is lehet, hogy ő találta ki őket. Erre még rájön az, hogy elég erős volt, hogy céhmester legyen. De mivel több részletet nem nagyon tudunk ő is Zeref mellé kerül.
Amúgy talán most még erősebb is, mint mikor élt, mert még mindig képes mágiát használni és csak a FT tagok látják. Nevet + repül.
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 29, 09:36:08 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #16 Dátum: 13 júl 29, 10:59:28 »

Tilon egész jó listát állítottál össze ,de én Laxust nem raknám annyira előre,max Gérard mögött, Erza előtt.Ez a Achnoligia dolog egy kicsit abszurd,egy sárkányt betenni emberek közé Nevet...

Akkor már a sárkányokat is összelehetne szedni.
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 29, 11:00:16 írta dreamfolow » Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #17 Dátum: 13 júl 29, 14:12:10 »

Achnologia alapból ember csak sárkánnyá változott. Nevet

Gérard talán helyet cserélhet Jurával, de Luxust egy kicsit erősebbnek tartom nála. Persze Gérardnak 7 év előnye van vele szemben viszont, de nem gyakorolhatott kénye kedve szerint, hisz szökésben van/volt akkor. Ha kiderülne, hogy neki is van második eredete, akkor Luxus elé kerülne. Ha a sebességüket egyenlőnek veszem, Luxus még így is jobban bírja a gyűrődést és erősebb támadásokat láttunk tőle. Itt üt be Gérardnak az, amit kiemeltem nála, hogy hiba képes olyan varázslatokra, mint az Abyss Break vagy, amit Jura ellen akart használni, félbeszakadt, mielőtt bármi lett volna belőle, így azokat nem lehet beleszámítani.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
sikezs
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3



« Válasz #18 Dátum: 13 júl 30, 20:14:15 »

Mivel csak az anime végéig láttam ezért az ottani helyzetből írnék véleményt.

1. Nekem mindenképpen Natsu.  A mágiája miatt az érzelmek lángjai, tehát akarattal a pusztító ereje gyakorlatilag határtalan.
2. Erza. A kedvenc karakterem szóval előre kellet rakni emellet nem ismerem a határait de szerintem sebességbe és fizikai erőben is a toppon van. (olan csapás amit Makarov sem látott ezt "véletlenül" pont elolvastam).
3. Gerard. Hihetetlenül erős Szerintem ha komolyan veszi akkor natsunak semmi esélye se lett volna a menyország tornyában.
4. Gildarts. Asszem ezt nem kell részletezni.
5. Luxus. Szerintem nem láttuk az igazi erejét eddig és Fairy Law? ez azért durva ha beveti valaki ellen aki nem erősebb a 10 szent mágusnál akkor nyert(mert Joset is Makarov csak ennyivel). De ki erősebb a 10 szentmágusnál?
6. Mira. A legerősebb sátánlélek? Nem sokkal maradhat Luxus alatt.
7. Makarov. Kicsit hátra került de hát túl sok a tápolt állat. Mindenképpen nagyon erős.
8. Gazille Az anime és Mashima sensei szerint Natsu szintjén van ezért kapott 8.at de nekem eléggé unszimpatikus és talán ennél is hátrébb raknám szívem szerint.
9.  Gray. Nagyon teszik az IceMake és ha megtalálja a saját stílusát tényleg kifejezetten erős de a fentieket nem verné le.
10. Jura. Erős és 10 szent mágus de a mágiája az nem éppen valami támadó típusú vagy pusztító nekem olyan mintha  védekezésre lenne specializálódva.

 A halottakat kihagytam hiába erősek halott nem fog varázsolni emellett kihagytam a sárkányokat mivel akkor tíz helyre írhattam volna sárkányt, és Zeref és Mavis is tabu, velük meg nem igazán tudok mit kezdeni.
Naplózva
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #19 Dátum: 13 júl 30, 22:09:58 »

Születnek ám itt a listák ahogy látom. Igaz az utóbbiban szerintem néhol van kis kavarodás.
Amúgy az a baj, hogy sok helyen lehetetlen eldönteni ki az erősebb. Én mondjuk megnéztem volna Gerard mit vet be Jura ellen, de Urtear nem igazán engedte. Vagy Laxus vs Makarov esetleg Laxus vs Gerard harcok is érdekesek lennének.
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #20 Dátum: 13 júl 31, 14:13:40 »

2. Erza. A kedvenc karakterem szóval előre kellet rakni
Ezzel az érveléssel nem lehet vitába szállni. ikszdé
Kicsit valóban ellentmondásos ez a lista. Nekem inkább tűnik főleg tetszés szerint lett összeállítva.^^
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Akimindenttud
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 55

avatár törölve (by moderátor Shiro)


« Válasz #21 Dátum: 13 aug 07, 21:55:47 »

2. Erza. A kedvenc karakterem szóval előre kellet rakni
Ezzel az érveléssel nem lehet vitába szállni. ikszdé

Ezen a hozzászóláson kifakadtam ikszdé ikszdé

Egyébként ha jobban belegondolok igaza van sok embernek, Natsu-t ha jobban megnézzük csak szerencsével nyert vagy más segítségével. :S
Naplózva

/"Fear is not evil. Please pay attention to weakness, and once you get to know them not only stronger, but also become a nicer man."\

dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #22 Dátum: 13 aug 07, 22:26:22 »

Natsu - Erza közt nagyon sok a különbség .

Natsu harcok ... 15/14 a végtelen shounen hero erejéből,vagy a barátok megmentése dumából merte az erejét.Csak a sima tűz,Wtf? Mitől lesz az egyre erősebb ?

Erzánál azért felvan állítva az a sorrend hogy milyen erős vértek,szebben kivan találva...

Szóval Erza csak 2x csítelt ,ha jól tudom,Natsu meg amióta megszületett.
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 07, 22:27:07 írta dreamfolow » Naplózva

nb940612
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 121



« Válasz #23 Dátum: 13 szep 08, 21:30:06 »

1. Zeref ( A rettegett fekete mágus akit az eddigi legerősebb varázslónak tartanak)
2. Purehito (hatalmas tapasztalat, óriási mágikus erő és látszólag a korához képest még a fizikuma is egész jó )
3. Gildarts ( Nagyon erős, tapasztalt,és a mágiája mindent visz, szó szerint Nevet
4.  Luxus (már szerintem felülmúlta a nagyapját, képes használni a Fairy Law-t, sárkányölő mágia, és azért na.. egyedül    leverte a Raven Tail-t és nem úgy tűnt mint akit nagyon kimerített Nevet )
5. Makarov ( Megélt már sok mindent és nagy tapasztalata van, a Tíz szent mágus tagja bár a kora miatt már nem az igazi de még mindig nagyon tud )
6. Bluenote ( a gravitácios ereje brutális, kivédte a Fairy Glitter-t )
7. Jura ( az 5. szent mágus, bölcs és tapasztalt, és 7 év alatt utolsóból 5. lett ez nem kis fejlődés )
8. Erza (kiváló fegyverforgató,elképesztő arzenálja van Nevet jó ítélőképesség, második eredet )
9. Mira(ha szinte egy szinten van Erzával, Azuma ellen se vesztett volna szerintem ha nincs kimerülve és Lisana nem túsz)
10. Natsu (tény hogy erős nem is kicsit, Dragon Force, második eredet, Villámló Tűzsárkány forma és tipikus főszereplő beállítottság ikszdé )
Naplózva
feary teiru
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 13



« Válasz #24 Dátum: 13 dec 01, 20:53:12 »

1.Zeref(fekete mágia egy érintéstől meghalsz vagy ha 2 méteres körzetben vagy.)
2.Purehito(tapasztalt és képes mágiát használni Zeref könyvéből)/Gildartz
3.Gérard(Gyors,erős a mágiája.)
4.Makarov(Fairy Law meg stb.)
5.Laxus(Egy mennydörgés Csarnoka egy Dragon Forcehoz hasonló dolog,egy Fairy Law és egy Mistgunnal valóharc után bírta az iramot natsuval és Gazzilelal.)
6.Jura(A Tíz Szent mágus között az ötödik.)
7.Erza.(Gyors lecserélés, Kiváló itélőképesség)
8.Mirajane:(Gyors és képes szerintem a legerősebbb Take Overre)
9.Natsu/Gray:(szerintem egyenlő erősségüek mind a ketten
10.Wendy:(gyógyitó és támogató mágia.)
                  
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 07, 23:19:53 írta feary teiru » Naplózva
spero
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 359



« Válasz #25 Dátum: 13 dec 01, 21:02:05 »

Idézet
3.Gérard(Ne felejtsük el ő volt régen az 1. a szent mágusok között.)

Csak annyit szeretnék hozzászólni, hogy ha jól tudom akkor egyszer sem volt megemlítve, hogy Gerárd hányas számú volt Szent Mágusok között.
Naplózva

\"Még egyszer harcba szállok
Megvívom az utolsó nagy csatám
Ma élek és meghalok
Ma élek és meghalok. \"  (The Grey)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #26 Dátum: 13 dec 01, 21:29:34 »

Az nem volt megemlítve de annyi biztos, hogy az első öt hely foglalt volt. Tehát csak mögöttük lehetett hely.
Naplózva
spero
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 359



« Válasz #27 Dátum: 13 dec 01, 21:35:21 »

Nem csak az első 4 volt foglalt az ishvaliak miatt? Hiszen Jura csak most, 7 év után lett az 5.

Szerk.: Vagy te Marakovot veszed az 5.-nek?
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 01, 21:37:17 írta spero » Naplózva

\"Még egyszer harcba szállok
Megvívom az utolsó nagy csatám
Ma élek és meghalok
Ma élek és meghalok. \"  (The Grey)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #28 Dátum: 13 dec 02, 00:12:04 »

Akiről tudjuk, hogy Szent Mágus volt az az első négy Ishvali, Makarov, Gerard, Jose és Jura. A többiről nem tudjuk, hogy kik ők. Jose és Gerard kiesett ebből a csoportból. A mangában Jurát nevezték 5.-nek de azt nem lehet tudni, hogy mikortól. Tehát lehet, hogy már akkor 5.-nek tartották mikor Jose és Gerard is tagja volt ennek a keretnek. Szóval biztosat nem lehet állítani, hogy például Gerard vagy vagy éppen Jura állt az 5. helyen. Én minden esetre Jurát teszem ebbe a pozícióba mert róla tudjuk, hogy a manga megemlítette ezt a pozíciót vele kapcsolatban. Az idő persze kérdéses de erre nincs adat.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #29 Dátum: 13 dec 02, 00:50:29 »

Úgy emlékeztem hogy Jura anno a (8ik) vagy 10ik(inkább ez) volt .Makarov pedig a 7ik bár lehet ez csak Animeben tették bele.
Ami biztos hogy gyengébb volt Makarovnál még az elején.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/133/16

Szerk: az sem mellékes hogy Gerard már az ereje felével is tag volt.Biztos előkelpbb helyet ér a teljes egyesült erejével Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 02, 15:56:17 írta K ichigo » Naplózva

Oldalak: 1 [2] 3 4 5
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!