24 ápr 26, 20:46:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 17 18 [19] 20 21
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Anime/Manga hírek  (Megtekintve 94535 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #270 Dátum: 15 aug 21, 11:25:04 »

Sword art Online 3. évad 2015 végén vagy 2016 elején jön?
Ez a két dátum van kint már egy ideje csak gondoltam megkérdezem ti hátha tudtok valamit Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Dungeon Lord
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 159



« Válasz #271 Dátum: 15 aug 21, 11:56:21 »

Sword art Online 3. évad 2015 végén vagy 2016 elején jön?
Ez a két dátum van kint már egy ideje csak gondoltam megkérdezem ti hátha tudtok valamit Nevet
Hivatalos dátumot még  találtam.Szerintem 2016 tavasz,nyár vagy 2017 jön szerintem a folytatást^^.2-3évet várni kell.
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #272 Dátum: 15 aug 23, 17:18:57 »

Meeeh értem köszönöm.
BTW
Hatalmasat bukott az Attack on Titan film,bár ez várható volt.Én is megnéztem és azt kell hogy mondjam hogy egy pofátlan módja az anime földbe tiprásának.A cgi ocsmány, a színészek szarok,köze nincs az animéhez.
Az IMDB értékelés magáért beszél ikszdé
http://www.imdb.com/title/tt2072230/?ref_=rvi_tt
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 23, 17:20:14 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #273 Dátum: 15 aug 29, 22:18:59 »

Yahari 3. évadáról van valami hír? eddig annyi van hogy ősz,de ezen kívül semmi  Gondolkozik

Hamis az információ. Nincs elég alapanyag egy harmadik, utolsó évadra. Legalábbis még nincs...
Gyorsan levezetem: Az OreGairu forrása nem manga, hanem light novel, amiből 11 kötet jött eddig ki. Az anime élvezhető, a kötetek fő történéseit meganimálták, de orbitális mennyiségű párbeszédet és belső gondolatot szedtek ki. Ezért van az, hogy szánalmas 2 epizód = 1 kötet aránnyal dolgozott az első szezon. Élvezetes volt, de ha az összképet és a novelt nézem, akkor összecsapott. Tehát elment 6 kötet, 6 egyenként legalább 200 oldallal rendelkező könyv mindössze 12 részre. A második évadot a 9. kötetnél jelentették be, ahol felcsillant bennem a remény, hogy minimum 4 epizód = 1 kötet arányra váltanak át, ami nálam a standard formátum, ha novel adaptálásról van szó. Ennél csak több részt tehet ki egy kötet feldolgozása és nem kevesebbet. Sajnos, csalódnom kellett:

2. évad :
07. Kötet: 1-2. rész
08. Kötet: 3-5. rész
09. Kötet: 6-10. rész feléig
10. Kötet: 10. rész második felétől-11. rész
11. Kötet: 12-13. rész

Tehát csak a 9. kötet, az eddigi legjobb kötet kapta meg a kellő bánásmódot(4 és fél rész). Utána összecsapták a 10. kötetet és a 11. kötetet, ráadásul az utóbbi tartalmát előre lelőtték 2 részben, mert a kötet azon a napon jelent meg, amikor az utolsó rész adásba került. Tehát most ugyanott vagyunk a novelben is, ahol az anime véget ért. A 12. kötet talán októberben vagy novemberben jön. Egyébként, maximum még 3 kötetet jósolok, de ha 2 lesz, akkor legalább nem lesz más választásuk, mint jó részletesen visszaadni a noveleket. ^^

De hogy mondjak valami jót is, úgy hallottam, hogy jönni fog egy új OVA. Ha nem filler anyag lesz, akkor könnyen lehet, hogy Hachiman és Iroha kamurandiját fogják megcsinálni a 10,5. kötetből. Hümm-hümm
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #274 Dátum: 15 aug 30, 00:33:49 »

Hatalmasat bukott az Attack on Titan film,bár ez várható volt.

Kezdjem el most fikázni, vagy ráér ha kijött a film? Nevet

Nah végre Nevet Sz*r Cgi, sz*r színészek ( kivéve Mikasa, mert ő jól nézett ki ), sz*r sztori. Az egész film rókabőr lenyúzás volt, mert nincs még elég pénz a Titánból. Köze nem volt az animéhez.

Előre tudtam, hogy ótvar lesz és igazam is lett Nevet
Naplózva


Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #275 Dátum: 15 szep 01, 10:45:19 »

Bastian nem elég rossz hír hogy nem most jöna  3. évad,de még tetőzöd azzal is hogy ez lesz az utolsó? Nevet
De köszi szépen a magyarázatot,bár nekem aki nem olvasta a novellákat így is baromi élvezhető volt az első 2 évad.
Az OVA meg érdekes lesz Nevet bár én nem bírom a csajt ikszdé Yuit viszont imádom Nevet

Lew én megnéztem a filmet Nevet mármint ha azt a rakás krogan szart filmnek lehet nevezni ikszdé egy kalap szar hulladék az egész Nevet
pontosan azért amiket leírtál,bár hozzá tenném azt hogy egyáltalán nem néz ki jól Mikasa színésze ikszdé
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #276 Dátum: 15 szep 01, 12:36:29 »

Ízlések és pofonok, szerintem nem rossz csaj.



-

A 2. évad olyan lett, amilyen, de azért még elég várós =)

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=S0ppOr8CuW8" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=S0ppOr8CuW8</a>

Közvetlen folytatása lesz a 2. évadnak és ha hinni lehet a pletykáknak ezzel le is zárják a Date a Live-ot. =/

Csak tegyenek bele jó sok kurumit és engem megvettek kilóra Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 01, 12:43:41 írta Lew » Naplózva


Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #277 Dátum: 15 szep 01, 13:51:55 »

Közvetlen folytatás? Nem hinném, hisz ez a film nem kapcsolódik az eredeti sztorihoz. Ezeket a pletykákat még nem hallottam, hogy ezzel fejeznék be a sorozatot, szóval erről nem tudok nyilatkozni, de a film nem épp megdobná a sorozat népszerűségét? Pont most jönnének az igazán jó részek, szóval a harmadik évad szenzációs lenne.  Szóval remélem, nem hagyják abba az animét.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #278 Dátum: 15 szep 01, 19:49:19 »

@Capac

A jó művek és a jó szerzők tudják, hogy mikor kell befejezni. Tudom, klisésen hangzik, de Watari Wataru már a 8. kötet zárógondolataiban írta, hogy ez a rendhagyó romcom még egy kis ideig folytatódni fog, de reméli, hogy az olvasók kitartanak vele a végéig. A Yukino endingen kívül szinte bármit elfogadnék, de Yuit támogatom a leginkább. Iroha és "Sakisaki" is bőven tökéletes lenne. Utóbbi az anime áldozata lett és majdnem az összes jelenetét kivágták, lerövidítették, így azt is, amikor "beleszeretett" Hachimanba. Ha ő nyerne az lehet, hogy WTF kategória lenne az animéseknek.

Az Iroha-Hachiman párbeszédek pedig zseniálisak. A szórakozóhelyekről:
“Senpai! Hová szoktál rendszerint járni?”
“Haza.”
“Gondold át még egyszer.”
“R-Rendben…” ikszdé

No meg az "elutasítások" sorozata...

A témáját egyébként nem felejtettem el, de várok még valamire... ^^
----------

Ugyan nem láttam a DAL-t, de ha már feljött, akkor nézegettem róla pár dolgot. Az első évad nagyon jól hozott a +10000 eladott lemezével, viszont a második évadra stúdióváltás történt és ahhoz képest, hogy csak egy év telt el a kettő között, a második évad csak +6200 eladott lemezt hozott átlagonként. Ez még mindig egy jó szám, csak az a baj, hogy borítékolható a csökkenés egy lehetséges, harmadik szezonra. Nagyon kevés olyan anime van, ami a sokadik szezonjában is képes kiváló számokat hozni(Pl Monogatari széria, Gintama). Szóval, a mozi sikeressége esetén lehet harmadik szezon, de a stúdió jelenleg a Shinmai Maoval van elfoglalva, mint light novel adaptáció.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #279 Dátum: 15 szep 01, 21:55:10 »

Yukino endinget én sem pártolom,nekem is a Yui végkifejlet jönne be,mert már csak azért is mert az ő vidám személyisége azért valamelyest már változtatott Hachimanon.Ha Yukinoval jönne össze az olyan lenne mint Ady és Léda...nagyjából.

Ja most nézem a Kokoro Connectet Nevet bakker imádom ikszdé
amikor Taichi elmondta Inabának hogy mit csinált a testében,Aniba is viszont, én könnyeztem a nevetéstől Nevet
Most tartok az évad felénél,tehát már tudom hogy Iori nem hal meg.Az a kis növény hogy átb4szta már őket...szívták volna el.
A végén meg majd lesz valami nagy Inaba szerelmi vallomás?Egy ismerősöm látta és valami hasonlót pampogott mielőtt elküldtem a búsba.
Szép a rajzolása,a zenék baromi jók,vicces ahol kell,érzelmes,drámai.Na az ilyeneket szeretem igazán Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #280 Dátum: 15 szep 05, 16:36:34 »

Új Utawarerumono anime

A méltán híres Utawarerumono anime folytatást fog kapni ősszel. Valószínűleg nem látjuk viszont az első sorozat szereplőit, de én így is várom, mert nagy kedvencem volt az első évad.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=WTneeCE4Dcg" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=WTneeCE4Dcg</a>

Aki esetleg még nem látta az első évadot az szégyelje magát nézze meg az op-t hátha kedvet kap hozzá =)

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=cNMKxeKdt0g" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=cNMKxeKdt0g</a>

ova op

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=wqWo19YK1j8" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=wqWo19YK1j8</a>
Naplózva


Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #281 Dátum: 15 szep 05, 16:48:15 »

Én még az 1. sorozatot sem láttam,de úgy néz ki szépen van megrajzolva.Már töltöm is Nevet Köszi Lew (megint) Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #282 Dátum: 15 szep 06, 21:03:30 »

One Punch Man trailer 3.
https://www.youtube.com/watch?v=RzmFKUDOUgw

Plusz, a második is. Talán nem volt linkelve korábban.
https://www.youtube.com/watch?v=QeaFvbUi7mU

Szeretet Madhouse Szeretet
A Boros elleni harc egyértelműen benne lesz. No, meg Fubukit is megkapjuk. :]

Update: Nyaa-n letölthető a premier előtti 1. rész, igaz a minőség nem a legszebb, de lehet rá vetni egy pillantást. Még jó 1 hónap van a tényleges premierig.
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 06, 23:22:13 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #283 Dátum: 15 szep 19, 14:02:39 »

Animét kap Hirano Kouta, a Hellsing mangakájának jelenlegi műve, a Drifters:
Drifters trailer 1.
https://www.youtube.com/watch?v=d4DcCVIPJJ0
----------

A Kekkai Sensen várva várt utolsó része október 3-án kerül adásba és 46 perces lesz.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #284 Dátum: 15 szep 20, 07:31:35 »

Owari no Seraph 2. évad bemutató,október 10.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Oldalak: 1 ... 17 18 [19] 20 21
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!